Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. dub 2010

dobré ránečko, hezkou sobotu🙂

aronek
3. dub 2010

Ahoj, přeji hezkou sobotu 😉
farmi, dnes to celkem šlo krmili jsme 20, 23, 3 a 7 a celkem potom i usnul, takže v pohodě 😀

kopa
autor
3. dub 2010

Dobré ránko všem 🙂
Tak já zase skoro celou noc prokašlala 😒 takže jsem ještě dneska raději doma,poklidím si a musím si ještě umýt okno na balkoně.
Zítra jdeme za synovečkem,tak jsem mu včera koupila naké pamlsky 😀 no i teda sobě 😀

sarlotta
3. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 40tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 39tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 30tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 26tt
Sarlotta 23tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně KO ?
Wlladka 22tt....................................... utz dopadl výborně KO ?
Mari 20tt..........................trippl test negativní KO 15.4.
Handm 19tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 17tt .................. KO 19.4.
kytiii 16tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně KO?
Sirella 16tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 16tt
Kopa 12tt ....................... KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 8tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa 8tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 27DC
Katyna 27DC
Ikopretinka 25DC
Nicollka 21DC
M.aa.b 19DC
Paajaa 12DC
Farmarska 11DC
Cajori 8DC
Madormi 6DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
3. dub 2010

Mari velká gratulace ke kontrole 😵
Aji koukám,že tě taky čeká úklid 😀 😀 já před chvilkou vstala,tak si dám ještě hodku voraz 😎
Farmi jsem si říkala kde jsi a ty už jsi v práci zase 😠 No snad tam nebudeš moc dlouho 🙂

kopa
autor
3. dub 2010

Sarlottko hezká sada do kočárku 🙂
Holky představte si,že včera před spaním začal přítelák řešit co všechno musíme koupit 😀 😀 Začal organizovat,kam co dáme atd...tak mě to docela mile překvapilo 🙂
Jo a od kdy se má jako pořizovat výbavička?? 😅 😅 jako oblečky atd...ty kupuji furt,ale myslím takové ty věci jako kočárek,přebalovák..... 😕 😕 to mám ještě dost času,že? 😀 😀

kopa
autor
3. dub 2010

Jinak hlásím,že krk už polevil,ale mám zase takový ten suchý kašel 😠 😠

Murynko děkujeme za přání od Sofinky 😵 😵 😵 Moc jí to tam sluší!

sarlotta
3. dub 2010

Kopi odkdy chceš🙂 V začátku je to příjemnější, zvládneš víc obchodů🙂 Ke konci je to zase jistější, že se mimi opravdu dopeče,že 😅 😉 Já bych zatím jen vybírala a ukládala si obrázky, napsala si seznam co bych chtěla..omrkla to a kočárek třeba nechala někde odložit. ještě nevíš ani pohlaví 🙂

murynka
3. dub 2010

kuk holky 🙂 koněčně někdo 😀

leni já začla nakupovat až po velkém UZ po 20tt to mě chytla už mánie a věděla jsme že je mimi zdravé 😉

mari gratulace ke kontrole

mám z vás radost tabulka je krásná 🙂

sarlotta
3. dub 2010

hezký králíček Mury 🙂 děkujééééém 😀

murynka
3. dub 2010

jo avěděla jsem že je to holka 😀 před tím jsme moc nenakupovala spíš neutrální al emám ráda barvičky...

holky ta naše pídala se bude za chvíli plazit 😲 furt je na břiše už se odráží kolínkami mám dost 😕

kopa
autor
3. dub 2010

No já právě přemýšlela,že bych začla ve velkém taky nakupovat po 20tt 😉 což je celkem za chvíli 😅 😀 No je to pravda,až budu vědět pohlaví 😀 No ten seznam,bych si zatím mohla napsat a pak to postupně odškrtávat 😀 😀
Jsem hrozná,už bych chtěla vědět co to bude 😲

kopa
autor
3. dub 2010

Markét já tak před dvěmi týdny si taky myslela,že to bude holka 😀 😀 ale ted prostě myslím,že to bude nakonec Vítek 😀 😀 Néé je mi to jedno,budu ráda za zdravé miminko.

sarlotta
3. dub 2010

Kopísku🙂 žlutá, oranžová, zelená, bílá, béžová.... i červená se hodí na oboje.... tak si klidně sem tam něco malého kup🙂 jako ponožky, čepičku🙂

kopa
autor
3. dub 2010

Sarlott díky za barvičky 🙂
No já minule koukala na ponožky i čepičky jenže jsem se nevyznala v těch rozměrech 😅 to bylo náky divný 😀

sarlotta
3. dub 2010

kopi tak 0-3měs nebo nejmenší velikost🙂 ale měla bys počkat pže budeš nakupovat teplejší věci rovnou🙂
akorát tak na doma bavlněné. Jinak spíš fleece, froté.

kopa
autor
3. dub 2010

Sarlott no já raději počkám,než abych zase něco kupovala zbytečně 😅 😀 no jo to budu kupovat i náke rukavičky 😉
A ještě malý dotaz 😅 na co jsou dupačky? 😅 to je jako na běžné nošení? 😅

sarlotta
3. dub 2010

jasné🙂 bodyčko a dupačky🙂
teď se dělají i ty polodupačky slaďounké - u malého sem to neměla🙂 ale zase dupačky na ramínka budou pohodlnější na bříško-nemají nikde gumu.
no a na spinkání overálky

kopa
autor
3. dub 2010

tak fajn díky za rady, 😵 fakt nevím koho bych se zeptala 😅
Tak ted už vím na co jsou i overálky 🙂

kopa
autor
3. dub 2010

tak já jdu na ten úklid.Zatím pa

sarlotta
3. dub 2010

🙂 no tak uděláš si to podle sebe stejně🙂 ale overálky jsou pohodlné na spinkání... aby měli rozepínání přes bříško a mezi nožkama a nejlíp na patentky... to je nejjednodušší🙂 malý měl pyžámko overal snad do 2roků. měl nožičky v teple nic si nevyzouval🙂

murynka
3. dub 2010

leni já třeba dupačky dávala když byla hodně malinká na větších už se mi to moc nelíbí 😅
ted jí doma dávám bodýčko tričko,tepláčky 😉

overálky jsou super věc 🙂 také je mám moc ráda 😵

my byli na procházce bylo nádherně 🙂

martinkal
3. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Přeji všem krásné Velikonoce 🙂 .
Teď vařím, ale k večeru vás alespoň trošku dočtu a napíšu. Lucinka spinká s tatínkem v posteli 😀

kopa
autor
3. dub 2010

Holky to je pro vás 😀 😀 😀

aja.83
3. dub 2010

Ahoj holky! Tak jsem se až před chvílí zastavila, uff! 😝 Ráno úklid a vaření (králíček se povedl, mňam), pak procházka k zázračnému prameni u Janíčka (řádně jsem se nalokala) 😀 , teď konečně relax! 😵 Tady ukázka pramene - uvidíme, jestli je zázračný 😀 😀 😀

kopa
autor
3. dub 2010

Tak mám v troubě dva mazance 😀 😀 to je vůně.Dělám z nového receptu bez droždí s tvarohem a zatím vypadají krásně 😵 😵

Aji a kde je ten pramen??Určitě bude zázračný 😲

aja.83
3. dub 2010

Kopi, to je u nás v Chlumci n/C, na okraji, vůbec jsem o tom nevěděla, až loni po potratu mě tam vzala kamarádka, ať se napiju 😉 Tak uvidíme, napila se i ségra a pejsan 😵 ...Výborná vodička, doufám, že tam do toho někdo něco neupouští 😀 ! Prý tam dřív byly nějaké malé lázně...Musím o tom něco vysondovat, co se k tomu váže přesně za pověst 😕

aja.83
3. dub 2010

Holky, tak já vám taky přeji hezké Velikonoce a připojuju vtipné přáníčko 😀

kopa
autor
3. dub 2010

Aha,to bysme se tam mohli s přítelákem vyrazit na výlet 😀 😀 vypadá to tam zajímavě a lesík máme rádi.

aja.83
3. dub 2010

Tak ještě jednou - Veselé Velikonoce! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru