Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

veve.b
17. dub 2010

teď to po sobě čtu a to je teda něco .... omluvte mé nedostaky a chybějící písmenka 😅 😅 😅 to ten kulatící se mozek 😅 😅 😅

farmarska
17. dub 2010

radost at si maj jakou chtěj, hlavně že ty budeš doma a hezky v klídku a phodičce si těhulit 🙂 Jůů to je fajn to budeš mít pak hodně času na koně a alspon si budu mít s kým psát, až se taky zadaří, otěhulím a budu si válet šunky doma 😉 😎

farmarska
17. dub 2010

ne ne v tvém případě to je těhudemence 😀 😀 😀
ale na co to budu svádět já 😅 😅

veve.b
17. dub 2010

Tak to pak pojedem do porodky na poslední chvíli 😀 to ty kontakce pak možná pocítíme až budou chodit tak dvě minutky po sobě, ne ??? 😅 😅 Ježiš ještě že mám porodku tak blízko (cca 700 metrů) 😀

farmarska
17. dub 2010

No jasně budeme žvanit a žvanit a najednou koukat a hlavička už bude mezi koleny 😀 😀 😀

veve.b
17. dub 2010

tak to se můj manža položí a až se probere tak to bude panika 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

veru no jen aby se z toho zážitku vůbec ještě někdy probral! 😀 😀 😀 😀

holky musím chvili odskočit, rodina si mne žádá, ale večer se zase přiženu! 😉 tak né že si tu budu povídat zase pak sama 😝

veve.b
17. dub 2010

Jdu taky rychle něco nachystat k jídlu manžílkovi. Za chvilinku se přiřítí z práce a určitě bude mít hlad. On teď papá za dva, když jsme těhotný na dvě čárky, jak s oblibou říká 😀 😀 😀

markee
17. dub 2010

ahojky,
tak já žiju,jen nestíhám. Včera jsem z práce jela nakoupit,pak pro malou,pak pro kapříka-dovézt ho domu a mazat na spinning. No večer jsem spala krásně,jen občas malá kníkala a když jsem přišla co se jako děje,tak prý nic,jen že mi chtěla něco říct. NO ve tři ráno docela blbne no. Jsem ráno byla KO. Dopoledne jsem něco pošolíchala doma a odpoledne jsme celé strávili na zahradě(všichni tři). Bylo krásně,opravdu moc krásně. Nevím zda stačím dočíst,pže jsem zas dost unavená. Zítra není Míša doma, jde do práce a v pondělí mám ranní.
Kdy pustí Tercinku s Lukáškem domů?

natalie77
17. dub 2010

Holky, manža pořád něco vypráví...tak jsem nervozně koukala, na počítač, že mu třeba dojde, že mám jinou práci...
No ale on nejde zastavit, teď šel na wc....a pak se mě chce zeptat na další věci...
Popílek nás nepohltil....byli jsme venku, bylo tam krásně...malej vhylížel tatínka, já si pokecala s kolemjdoucíma 😉 .
Farmi, malej je Marek. Teď jsme měli záchvat smíchu...Manža mu na to kolol lepil samolepky...co byly v té krabici jako First bike a nějaké věci, co tam byly.....no a náš Mareček došel v pyžámku do předsíně, kde je kolo připravené na zítra....vzal si samolepku ze skříňky, co má za odměnu......a potají na blatník nalepil nějakou veverku 😀 😀 😀 😀 se tu třískáme smíchy 😀 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

Natál prej jinou práci 😀 😀 😀 🤐 a malej Mareček je roztomilounkej!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
17. dub 2010

tý brdo tak tady nikdo 😕 😕 😕
tak já jdu teda spát no 😢

natalie77
17. dub 2010

Farmi, jsem tu....

natalie77
17. dub 2010

Farmi, tak jak Tě mám utěšít? Co Tě trápí?
Miminečko? Bude....no musí to trvat tak dlouho, protože se musí ten mozek pěkně dementit...

farmarska
17. dub 2010

ahoooj!!! 🙂 🙂 🙂 manža už nevyžaduje pozornost? 😉 😀

natalie77
17. dub 2010

ne, se nasral a šel spát...

farmarska
17. dub 2010

no jo no.. tak to by chtělo vymyslet nějakej preparát na zrychlenej vývoj a šup místo 9 měsíců ba se to nosilo třeba tři 😉 No nebylo by to hezké 😵 😵

natalie77
17. dub 2010

no a pak, že se upřímnost nade vše..jsem měla držet hubu, jenže to já neumím....
řekl, konec diskuse a fláknul dveřme...a přtom to byl tak pěkný večer, jsme si povídali....debatovali o problémech v práci...

natalie77
17. dub 2010

Farmi, já bych byla pro...těch 9 je mooooc dlouhá doba!

farmarska
17. dub 2010

no nekééé , to je teda náfuka 😝 první den doma a ono toto 😨 A nebo jsi mi něco provedla provedla! přiznej se! 😀 že ty jsi ho zkoušela na ty oteplováky a on neměl náladu 😉 😀 😀

natalie77
17. dub 2010

Farmi, tak nějak..... 😠 Jdu za ním protože on usne a já budu zas celou noc nasraná....
Hned přijdu....

farmarska
17. dub 2010

a co jsi mu tak hnusně upřimnýho řekla? 😕 😅

farmarska
17. dub 2010

ok. 😉

farmarska
17. dub 2010

hele ale vidíš to je poučení pro příště , ty blázínku, bejt upřimná 😝 😀 ...ke chlapoj! 😝 Ty snad nevíš nic o jejich egu a urážlivosti 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

jůůů to bude asi dlouhá usmiřovací noc 😀 😀 😀 🤐 🤐

tak já jdu dohajn, manža už tu taky zatlouká špačky 😝

farmarska
18. dub 2010

ahoj holky, hezký ráno 🙂 včera poslední, dneska první 😉

aronek
18. dub 2010

Ahoj farmi, co tak brzo??? Pořád ten kašel??

nicollka
18. dub 2010

Dobré ráno tu je tak krásně a teplo od včera, nádhera už mi to sluníčko chybělo 🙂
Zítra by měl dojaít MM tak se těšim, jen se bojim že jsem "ASI" 10DPO takže zrovna zítra bych měla mít MS, protože LF mám vždy 10-11dní :( nic moc. Aj mě už pobolívá na MS a mám ty pocity a citlivější prsa.

Včera když sem se nemohla rozloučit na pohřbu tak sem se večer jen tak v mysli rozloučila se strýcem, uronila slzu a pak sem se hrozně bála, pořád sem cítila jako by se na mě někdo díval, tak sem se schovala pod peřinu a usla. O půl noci mě vzbudila noha, holky já od kolene dolů necítila nohu to bylo hrozný já se bála jak prase :cert: musela sem chytit nohu rukama a hodit dolů z postele, pak sem cítila jak tam proudí ta teplá krev a šíleně mě bolel sebemenší milimetrový pohyb nohou sem myslela že umřu. Nechápu proč mi odumřela noha, neměla sem ji dokopce, ani skrčenou že bych si zastavila proudění krve, ležela sem normálně rovně na zádech 8-o

a moje teplotká ráno :nevim:

nicollka
18. dub 2010

no možná mě taky bolí břicho protože jsem zvyklá každé ráno a většinou i odpoledne jít na wecko a ted to z těch střev ne a ne dostat pořádně 🙂
grafik

mirax
18. dub 2010

Ahooj a krásnou slunečnou neděli přeju 🙂

nicollko, to s tou nohou je divné. Bolí tě to ještě? Nejspíš si jsi jen přeležela ve spaní. Ale pozor na to...

ahoj farmíku..jak je? už jsi zdravá?

aronku..co kojení? a Honzíček? 🙂 vše v pořádku?

My byli včera na výletě za Bedřichovem, v Jozefově dole..bylo tam nádherně 🙂

Je krásně, půjdu za chvíli sdětma ven, manža bude vařit oběd..tak nevím, jak to dopadne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru