Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
15. črc 2009

Kopi, co je to za pitomin u ta pumpička? Pošli mi to taky do IP, ať se můžu pobavit. Ta je ubohá.

venuska
15. črc 2009

Eli, určitě bude všechno v pořádku 🙂 Neboj....

aronek
15. črc 2009

Já pořád makám a tady se bavíte a já nevím hlavu ani patu ☹ , já chci taky IP ☹ , prosím 🙂

murynka
15. črc 2009

holky to není pro pobavení je to spíše smutné a ubohé ☹

aronek
15. črc 2009

mury, ale já netuším o co jde, psali jste, že táma už není, alespoň naznač 😀 , potřebovala bych zjištění, že je někdo blbější než zde, tady dnes blbost kvete

murynka
15. črc 2009

aronek založila téma kdy po interupci znovu na interupci 😔 🙄 že je opět těhu přes prášky 😠

aronek
15. črc 2009

zase překlep, samozdřejmě myslím téma ne táma 😀

aronek
15. črc 2009

Kopi dík, to je hnus 😠 , ale mi ti přejem úplně něco jiného, tak na ni prď

kopa
autor
15. črc 2009

Aronku prdím z vysoka 😉 a už se o ná nebavme,páč nestojí ani za řeč 😀 😝
Holky bolí mě divně břicho,píchá mě zas na levé straně,možna mrcha? 😅 😒

aronek
15. črc 2009

Kopi, mně taky občas píchá a mrcha to není 😀

kopa
autor
15. črc 2009

Aronku no jestli příjde mrcha,tak to mě p.... 😀

aronek
15. črc 2009

Kopi, vzhledem k tvému plodícímu maratonu to budou spíš ty // 😀

kopa
autor
15. črc 2009

Aronku no jestli // nebudou 😅 tak teda nevím jakej maraton to bude příští měsíc 😀 😀 😀 to abych si vzala dovču 😀

jitie
15. črc 2009

ahoj holky, koukám, že jste se bavily 😀 co se děje po IP????? 😲 já chci taky 😀

kopa
autor
15. črc 2009

Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.......Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku......... Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku Aničku.
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ............čeká chlapečka............Šimon/Matyáš
Murynka 20tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka.......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt ............................15.7 odběry krve na triply, 6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t...............................21.7.poradna..............................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt.................................... ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 5tt..................................
Eeliska 51C................................ -čekatelka na mrchu.......
Ikopretinka 31C
Paaja 30
Kopa 22C
Skritkova 20
Hanana 18C
If.v 14C
Nicollka 12C
Samsa 11C
Tercie 7C ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 5C
Farmaska ..................................mrcha se rozjíždí
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

kopa
autor
15. črc 2009

Aktualizace 😅 😉

Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt ............................15.7 odběry krve na triply, 6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t...............................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt.................................... ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 5tt..................................
Eeliska 51C................................ -čekatelka na mrchu.......
Ikopretinka 31C
Paaja 30
Kopa 22C
Skritkova 20
Hanana 18C
If.v 14C
Nicollka 12C
Samsa 11C
Tercie 7C ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 5C
Farmaska ..................................mrcha se rozjíždí
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

kopa
autor
15. črc 2009

Venusko zapomněla jsem ti smáznout ty odběry krve,tak to smáznu zítra,at to tu neplním 😉

jitie
15. črc 2009

kopi tak to je hustý, ta holka je magor 😲 tomu už se může člověk jen zasmát 😀

jitie
15. črc 2009

kopi ke mě můžeš dopsat velký UTZ 24.7. 🙂

aronek
15. črc 2009

Kopi, jestli nebudeš mít // tak nechápu, mi se minulý týden potkaly jen dvakrát a mám // 😀

aronek
15. črc 2009

tedy ne týden, ale měsíc 😀 , blbnu 😀 😀 😀

aronek
15. črc 2009

kde jste? Povídám si sama pro sebe ☹

mirax
15. črc 2009

ahooj, nakukuju...teda vy jste zase brebentily, ale to jsem se dnes nasmála🙂))

Farmí, to jsme teda taky zvědavá, jestli z té směsi něco vyroste 😉 ... 😀 😀 😀 , úplně vidím tu tvou krakonošovu zahrádku pod okny 😀 😀 😀 hihihi

kopi: prosím, mně do tabulky 27.7. NT screening a kontrola+odběry na tripple test 25.8. a jména Mikuláš a Anička/Alžběta...já pořád nějak nevíííím...

Holky, za zubaře jsem dala 7tis., je to soukromé centrum..mazec, při té mateřské už je to na mě teda pěkná pálka. Byla jsem skoro 3 hod. na křesle hlavou dolů,o hladu..bébé.. 😕 😀 Mám spravené dva zuby. Postupně si to nechávám předělat a ještě jeden a mám fungl novou chlebárnu 😀 😀
Al ejsme z toho pěkně unavená, měla jsme dvě injekce a necítila celou půlku obličeje s nosem až k oku 😕

aronek
15. črc 2009

To by mně zajímalo, co všichni tvoříte. No, abych opět netrpěla samomluvou, jdu do hajan. Přeji dobrou noc 😔

aronek
15. črc 2009

Ještě dotaz, kdy jde Martikal na tu konrtolu? 😉

kopa
autor
16. črc 2009

dobré ráno 🙂
Aronku Martinkal jde na první kontrolu v pondělí 😉

aronek
16. črc 2009

ahoj Kopi, já si to myslela, ale chtěla jsem se ujisit, to víš, je o týden napřed, tak budu šmírovat co a jak 😀

aronek
16. črc 2009

jé, já už mám taky 6tt 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
16. črc 2009

Tak jsem koukala, že Martikal je napřed jen o 4 dny, takže jestli bude srdíčko tak se další týden taky vypravím 😅

martina76
16. črc 2009

Dobré ránko holky. KOPY dík za zapsání do tabulky, hned mě to po ránu potěšilo 😉 Tak se zatím mějte a pááá 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru