Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
15. čer 2010

Právě mi volala "dodavatelka" přebalovací podložky, jak širokou 😀😀😀 To jsou někdy dotazy 😀
Koukám, že přespříští týden nechám v drogerii balík peněz... 😀

petroska
15. čer 2010

handm mě to dělá radost když mám za koho utrácet 😉 .taky už raději nepočítám kolik se vrazilo do vybavičky,je to balík

aronek
15. čer 2010

petros, lahvičky jsem neměla a ještě jsem nepoužila, takže jako záchrana stačí co máš, třeba budeš kojit a nebudeš je potřebovat. Jinak vlhčené ubrousky máme vždy z akce, už asi pátý druh a nic mu to nedělá, jen jedny mi nevoněly

handm
15. čer 2010

@petroska mě by to taky dělalo radost, tedy dělá.. jen zrovna teď vrážíme dost peněz do domečku 😀 takže mám vrážet furt do čeho 😀 ale jasny, že pro bobistu cokoliv 🙂

mari111
15. čer 2010

ahojík holky, téda tady se zas nakupuje ve velkém 😅 jinak sem ráda že nemám sama pocit že mi Laurinka vyleze pupkem nebo si někde udělá sama cestu ven , koukam že už aj bobista aj Šarlotka tak řádí 😅

petroska
15. čer 2010

aronek děkuju za rady 🙂 ,tak teda postačím co mám.handm my sme taky na podzim dorenovovali domeček a jeste ted nam chybí 2 dětské pokojíky udělat uplně nové a schodiště 😠 takže taky se utrácení nevyhýbáme a ted bude jak vidím furt do čeho vrážet 🙂 .taky bych potřebovala někdy mávnout proutkem a přičarovat si balík peněz 😀 .ale ted jaksi dávám přednost prckovi než sobě takže já si ted pro sebe věci odpouštím a rači koupím mooc prdélce 😀 pokud mě teda ta vosa co mě kontroluje nebzučí zrovna za zády 😀

kopa
autor
15. čer 2010

@handm
Byli jsme v této prodejně http://www.babygoods.cz je to v Řepích.Jediný co mi teda vadilo,že prostě neměli na ukázku sporták,jen prostě kočár s korbičkou.Já myslela,že tam budou mít aspon dvě tři korby abych se podívala na jiné barvy...ale nic.tak snad budu mít možnost se podívat jinde na prodejně na celý komplet 😕 😕 Nebo to tak není?? 😅

kopa
autor
15. čer 2010

A tohle jsme koupili 🙂

mari111
15. čer 2010

kopísku dobře si nakoupila a ta hrací deka je kráááááásna, no prostě úúúžasnááá , jinak dík za odkaz, našla jsem tam žirafkové povlečekí, to si koupim 😀

kopa
autor
15. čer 2010

@mari111 Mari no jo ty tvoje žirafy 😀 😀

mari111
15. čer 2010

hm 😀 😀 😀

sarlotta
15. čer 2010

kuk holky, tak jsem zpět z kontrolky... čípek ok, měkčí od minule, ale tak jak má být🙂 malá halvou dole, srdíčko jsem viděla 😉 . Dostala jsem železo- Tardyferon- že krevní obraz z minule dobrý jen malinko snížené to železo. Hořčík 1x denně magnosolv a jelikož sem se nabonzovala, že mi otěkají šlapky a ruce ráno, tak doktor říká noooo tak dietka- neslané, nemastné, nesmažené, netučné... 😲 😲 😲 žádná zabijačka, uzeniny, smažený květák, sýr atp... mnooo se mi seběhly sliny🙂))))) 😀

sestra mi naměřila před kontrolou 130/90 2x a po kontrole 118/77.... no přestává to být sranda.
další kontrolka za 14 dní a pak už po týdnu 😉

mari111
15. čer 2010

super Šarlotko a to už se pak chodí po týdnu na kontrolu? Nebo si tebe chtěj hlídat?

sarlotta
15. čer 2010

mari poslední měsíc jsem chodila po týdnu na ozvy i u malého... to sem musela do nemocnice do Uh. ale včíl už to má i doc můj, tak budu chodit v klídku k němu🙂 myslím, že je normální že se pak chodí po týdnu 😉

mari111
15. čer 2010

no jo, to se pak najezdím 😅 jo už se ti to kráti, za chvilku je Šarlotka na světě 🙂

petroska
15. čer 2010

jé kopy to je krásný.za kolik se dá sehnat ten kojo polštář?šarlot supr ke kontrole.malá je šikulka.a ty ozvy to je že bude furt poslouchat pak každý týden mimčo?

mari111
15. čer 2010

petroš hodně, myslím že něco do dvou tisíc, ale Kopísek napíše přesně

mari111
15. čer 2010

tak kukni, máš to v odkaze 😅

mari111
15. čer 2010

ja jsem na to taky už někdy koukala, ale koj. polštář už mám a od tchýně slíbenou htŕací deku, tak už se mi nechtělo dávat tolik za toto ale je to fakt krásne a dobře vymyšlené

petroska
15. čer 2010

aha uff teda to bych asi nedala 😀

mari111
15. čer 2010

🙂

kopa
autor
15. čer 2010

@petroska Petros stálo to 1950kč,v té světlé barvě je to levnější 😅
Já právě nejdřív chtěla jen ten polštář,ale cenově to bylo kolem 1000kč,tak jsem si řekla,že si připlatím 😀

kopa
autor
15. čer 2010

@sarlotta Sarlott tak super,kontrolka u tebe je v pořádku 😵 neslané,nemastné..... 😠 co teda budeš jíst 😅 😀

sarlotta
15. čer 2010

kopi no nevím 😅 asi to co Ty nééééé🙂)))

mari111
15. čer 2010

jo jo Kopísku, někdy člověk neodolá,že 😅 ať to stojí, co to stojí 😀

sarlotta
15. čer 2010

kopi doc říkal jezte ovoce, zeleninu, libové maso, vařené jídla, mléčné výrobky. a hotovka 😉

petroska
15. čer 2010

holky musí byt pak jak pojedu z porodky obleček v bílé barvě nebo bude blbé když si malého pak obleču do bílo modré?

sarlotta
15. čer 2010

petři malého si obleč do čeho chceš🙂)))) bílá se kupovala dřív pže nebyl utz🙂)))) a hodí se na oboje.

mari111
15. čer 2010

petroš si ho oblečeš do čeho budeš chtít 🙂 to je jen na tobě 😉 mne kámoška říkala že aj v porodce si ji mužu oblíknou do čeho chci, že nemusí nosit to jejich erární

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru