Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m_artasek
10. srp 2010

Ahoj holky, kopi jééééé tak prďolka se konečně ukázal a bude to kluk jako buk.
@paajaa třeba se Vám v pátek ukáže a nebude mimčo hrát na schovku jak u kopi.
@ee.liska díky za tak hezké zprávičky od petrosky, ať to tam s Filípkem přežije a brzo ať jsou doma u tatínka.
@farmarska teda vy máte takovej zvěřinec 🙂 nám stačí ten náš raťafák, teď poslední 2 noci byly super, tak snad to tak zůstane.
@natalie77 Přeji Ti, ať je tato mrcha poslední, já ji taky očekávám, říkal mi doktor minulý čtvrtek, že by tak mohla dorazit za 10 - 14 dnů, ale u nás může probíhat snažení až minimálně za půl roku, ale asi počkáme dýl, teď budeme pomaloučku opravovat domeček

ee.liska
10. srp 2010

@natalie77 to musela být fajn oslava 😵 a ten PMS, teda jaký já ho mívala, to se divím že mě manža nezabil 😝 😀

@kopa jaké špeky 😠 🙂 těhule přeci žádné špeky nemají, to je těhubříško 🙂

@paajaa taky se určitě ukáže, a když ne teď tak na utz ve 30tt 😉

@m_artasek tak Bobíuž hezky spinká? to je super 🙂

ee.liska
10. srp 2010

jo a já už jsem byla pěšky v obchodě 🙂 sice je to kousek, ale docela mě to vyřídilo 😝 musím trénovat protože po tom půlročním ležení je ze mě lemra líná 😀asi už začnu pomalu chidit i na delší procházky, abych se trošku dala k porodu fyzicky do "formy" 😀 teď jsem spořádlala svačinu s horkým čajem a je mi z toho strašný hic tak fičím do sprchy.

aronek
10. srp 2010

@ee.liska dík za info od Filípka 😀 je to šikula 😉
@farmarska hlavně se nestrhni 😉 pak hoď fotečky kůzlátek 🙂

aronek
10. srp 2010

@kopa gratuluji k chlapečkovi, tak teď můžeš kupovat modré 😀

paajaa
10. srp 2010

@ee.liska: kdyby se nám náhodou neukázal, tak by byl další pokus v září. To budeme mít jeden protekční ultrazvuk. Nebude do na gyndě, ale tam do dělají v nemocnici ultrazvuky. Pracuje tam manželka Ondry známého. Tak nám to nabídli. No neber to. Jen mi je čím dál víc líto, že tam manža asi nebude.

kopa
autor
10. srp 2010

@natalie77 No on měl radost,ale počítal s tím 😀 A o tom tvém syndromu tak ten mám taky 🤐 Jsme se po tom Utz byli fotit na občanky 😅 no děs 🤐 🤐 Ráno jsme se nestihla namalovat,tak tam vypadám jak bezdomovkyně 😠
No ale prdím na to,stejně občanku nikde neukazuji 😅 ale je to fakt hrůza!!!
@paajaa Paji tak držím palce na pátek aby se vám mimík ukázal 😵

kopa
autor
10. srp 2010

@m_artasek Martasku a co vaše štěně? 😕
@ee.liska Eli já mám špek 😅 Jinak jak jsi psala s tou chůzí,tak mě manža dneska řekl že se strašně batolím 🤐 🤐
@aronek Aronku děkuji,taky už zamýšlím nákupy,ale zítra musím povinně na výlet 😀 Ale moc toho asi nebudu kupovat,dostala jsem dost oblečení od švagrovky.

kopa
autor
10. srp 2010

Maríku teda každým dnem ju?? 😕 Se těším až nám vyfotíš Laurinku se žirafkama 😵
Hanana držím palečky,at je Oliver co nejdříve venku a u tebe v náruči 😵

m_artasek
10. srp 2010

@kopa Ahoj, pejsek je bezvadnej, teď 2 poslední noci byly v pohodě, tak věříme, že už to tak zůstane. Celej den má otevřeno na dvorek, tak pobíhá po dvorku nebo je v pelíšku v kotelně. Před chvilkou jsme došli z procházky, byli jsme s ním u místního rybníka, tak jsme unavení všichni 3.

cajori17
10. srp 2010

ahojky 🙂
jenom tak v rychlosti nakukuji a co tu nevidim??Kopi,velikanska gratulka k odhaleni pohlavi chlapecka-parada 😎
jen vam chci rict,ze my se nevzdavame a budem se snazit dal a bojovat o nase stesti......tak zatim pa.....vsak ja se zase ozvu 🙂

kopa
autor
10. srp 2010

@m_artasek Tak fajn,že vás nezlobí 😀 Však má pohodičku 🙂 Taky bych chtěla jednou pejska,ale musím počkat až nebudu mít freťule 😅 já chodila ven s fretákem a taky jsem pak padla 😀
@cajori17 Tak vidíš,takhle se mi líbíš plná optimismu a naděje!!Tak to má být 😵

ivomal
10. srp 2010

@kopa jééé gratuluju k chlapečkovi🙂 a hurá do modra🙂
@m_artasek je super, že malej si už zvykl, je to radost, viď 😉
Jinak držím palce Hanaha na ten chvat,ať je prcek co nejdříve na světě a těším se na totečky kůzlátek od farmářky

kopa
autor
10. srp 2010

@ivomal děkuji 🙂 mám velkou radost 😀

hanana
10. srp 2010

Holky dik za palecky nebylo to tak hrozny bolelo me po tom bricho ale uz zase nic tak nevim jestli to zafunguje 😢

Kopi mooooc velika gratulace k chlapeckovi , ale vy jste to tusili ze??? to ma manzilek urcite radost ze se Vitka zachvilku docka.... 😵 😵 😵

murynka
10. srp 2010

@kopa jéééé chlapeček jo 😀 😀 gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
10. srp 2010

@hanana ,@murynka děkuji za gratulace 😵 😵 Manža to tušil,že to bude kluk.Tak nebyl ani moc překvapený 😅
Kdepak máme Handm?? 😕 😕 ozvi se 😀

kerrie
10. srp 2010

Krásný večer všem 😵
Kopi, moc gratuluju k hošíčkovi............a hurá do obchodu a zaútočit na modrý oddělení 😉 😀

mari111
10. srp 2010

ahojík jen v rychlosti se ozvu že jsem ještě celá 🙂 Koukam že už aj Farminky koza porodila a ja ještě nic 😅 A Hanana si de nechat pomoct,jo, no tak to musím zítra nakouknout jestli to pomohlo a ja múžu s klidným svědomím rodit aniž bych předbíhala 😀 😀 😀 musela jsem si te´d dát vanu, jsem nějaká celá bolava a du hají. Jo Kopísku moc moc gratulka k chlapečkovi 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 tak se mi tu zatím mějte holky moje, je mi smutno za váma, tak pa pa a držte se tu

farmarska
11. srp 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂 pro mne hezké, páč nemusím dnes do práce 😵 mám ted tři dny dovolenou, tak se těším , jak si to doma hezky užiju 😵 dnes mám teda ještě dost zařizování po městě a taky za pár dní mne čeká oslava svátku, tak musím vše potřebné nakoupit zařídit a naplánovat, ale jinak si krásně odpočinu..doma u kůzlátek 😵 včera porodila i druhá koza 😵 takže už máme čtyři 😵 fotky dám hned co bude chvíle volna na focení 😵
mari koukám nerodí 😕 no tak jí alspon povím, že ta první koza co porodila byla právě ta moje milovaná Laurinka 😉
a že jako už by teda fakt taky mohla 😉 😀

farmarska
11. srp 2010

Natál jsi zlato, že se takhle o mne strachuješ, ale neboj, už to tam není na dlouho 😉 A navíc si ted říkám, že když to mimi přežije todle, tyhle těžký začátky (žádný šetření ho) tak pak už všechno 😉 😎 😵 ¨Jinak Robčoj jsme slíbili, alspon my nějaké vejlety po čechách..na bobovou dráhu, pak někam na víkendy s karavanem, k vodě a po památkách atrakcích a tak.. a moře příští rok 😉 páč jako ted s tou dovolenou to má i manža špatný a fynančně to taky ted na nějaký extra velký ejchuchů nevypadá 😅 Jo ale tchánovci za ním přišli pro změnu s Tureckem 😀 ale prej ještě nevědí 😀 😀 tak se rozmejšlejí... 😀 ale prej určo něco ještě do konce prázdnin vymyslí 🤐 tak uvidíme 😉
ale na tu zmrzku ho zatím nevzali 😀 a když jsme byli minulej víkend s nima na pouti, tak mu jí taky musel koupit -zaplatit manža. 😅 ..jim takovýhle věci nějak nedocházej 😝

farmarska
11. srp 2010

jinak holky ráno po šesté jsem byla na krvi a ted po osmé si mám volat do HK objednat se na ten ultrazvuk -screning v prvním tr. tak jsem ták zvědavá na kdy mne objednaj 😕 už se ale děsně těšíííím!!!! 😵 😵 😵 😵

jo kopi gratuluju k véčko chlapečkoj 😉 😵 😵 😀

farmarska
11. srp 2010

holky koukám, že už je osm, tak já jdu volat a pak musím jít obstarat kozy a kůzlata, pak do toho města a tak...
tak se tu mějte a já načumnu později 😉

paajaa
11. srp 2010

Krásné ráno,
Farmi, tak ať tě kukají brzo objednat, aby jsi moc dlouho nečekala. Ten první trimestr ti krásně letí a jak píšeš, když mimís vydrží tohle vražedné pracovní tempo, tak už cokoliv.

Jinak máš pokládek má asi stále siestu nebo se hýbe jen v noci. Jsem z toho celkem nervózní a vymýšlím katastrofické scénáře. Už jsem si to zakázala- nervování mu rozhodně neprospívá, ale ta hlava na to stejně sem tam myslí. Jsem asi hrozná, ale objednala jsem si i ten poslech srdíčka na netu- pro můj klid duše. Manža z toho šílí, ale já budu spokojená. Už aby přišel. No jo prostě už jsem poznamenaná. ☹

handm
11. srp 2010

Ahoj holky!🙂
tak se hlásím stále 2v1 🙂 měla jsem tu kontrolu až večer v půl osmé a než jsme dorazili domů, byla jsem tak tuhá, že jsem comp už ani nezapínala..
všechno by mělo být v pořádku, paní DR ani neříkala, že by to bylo nějak špatně, ale ani neříkala, že už by se to připravovalo... nabrala mi kultivace, výsledky mi pošle mailem, abych je měla do porodky.. a dneska tam mam zavolat, abych se objednala do tamní poradny atd... jinak bobista si krásně tukal srdíčkem, paní Dr se to moc líbilo..
🙂 jinak vysazuju magnesko, takže očekávám konečně taky nějaké poslíky... zatím fakt nic... na to, že bych chtěla do 14 dní rodit 🙂🙂🙂🙂
taky jsme byli na instruktáži v porodnici, spíš organizačně nám vyprávěli, co kde je, jak to probíhá, co se dělá a nedělá, co s sebou, prostě všechno nám porodní asistentka vysvětlila, na videu ukázala všechny místnosti, kde jsme během porodu, co je obvyklé a ne, nám se to tedy s manželem moc líbilo...

@mari111 ty jo, každým dnem?! to je hukot...tak držím palce!!
@kopa moc gratuluju k véčkovýmu klučíkovi Vítkovi!🙂 On věděl, proč je do V... když bude Vítek 🙂
@hanana, chuděrko, pořád v celku?! to je moje noční můra, že přenáším....
@ Farmarska vy jste hotová zoo 🙂
@paajaa neboooj!!! ty pořádný akrobacie teprve přijdou!!🙂🙂🙂 Teď určitě řádí taky, ale má spoustu místa, tak není tolik cítit!🙂
@e.eliska držím palec na odchlup.. je to peklo, ale aspon to vydrží 😀😀😀😀

snad jsem na nikoho nezapomněla!🙂 jestli joo, omlouvam se!🙂

paajaa
11. srp 2010

@handm moc děkuji za uklidnění. Já si taky říkám, že se teď po tom magnesku ta děloha víc roztáhla, protože už mě ty vazy nebolí a mimi tam má víc místa. Ale troška nejistoty ve mě hlodá. Jsem na facku, vím to. Jinak manžel mi včera řekl, že je mu úplně jedno co budeme mít- takže odpadne nějaké zklamání. Jsem ráda.

handm
11. srp 2010

@paajaa to je dobre, že to manžel vidí takhle..🙂 podle mě ono u nich pak zvítězí to, abys byla v pořádku ty a mimisek a je jedno, co to je 🙂 a ty bys radši co?! a máš nějaké tušení?!
já měla od začátku podezření, že to bude kluk 😀😀😀😀😀
jinak co se těch pohybů týká, tak bych se opravdu nebála, říká se přece, že prvorodičky mají pohyby cítit i mnohem později.. ty už ho cítíš, i když občas, a to je moc dobře 🙂 a jestli ti dali magnesko, tak to asi taky může mít souvislost!🙂 dkyby se ti to zdálo joooo hodně dlouho, tak bych možná zvážila cestu k dr, ale když tam jdeš teď brzy, tak bych počkala 🙂

já dneska v noci mezi druhou a třetí nemohla spát, když jsem přišla z WC a co tam to dítě dělalo, to bylo neuvěřitelné... pak se nedivím, když přes den spinká, protože v noci to bylo hotové cirkusové představení i s jízdou na bicyklu 😀😀😀

paajaa
11. srp 2010

@handm: já mám tušení na holčičku. Jinak je mi to taky jedno. Hlavně to zdraví. No já jdu na utz v pátek, takže to už je za chvilku. Hlavně si říkám, že když mám placentu na přední straně, tak můžu cítít pohyby ještě déle. Budu se těšit na pátek a nepřipouštět si nic ošklivého.
Razím za kolegyní do práce do Prahy- ona tento měsíc končí, takže se už jen tak nepotkáme. Dneska mi to uteče jako voda.

handm
11. srp 2010

@paajaa 🙂 tak si uzij výlet a žádnou paniku... a taky žádné stresy a chvaty!🙂 at jste obě/oba v pořádku!🙂

hanana
11. srp 2010

@paajaa ja jsem byla uplne stejna a jeste jsem taky jsem si objednala poslouchacek ale rikala jsem si za klid mi to stoji uzij si vylet

@handm tak super ze je vse ok, zadne predbihani me bolelo bricho ale zase nic, ale mam takove hlenove spineni tak asi odesla zatka ..... ale porad nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru