Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
15. srp 2010

ne ale je tam že se to múže prát, ja už jsem ji prala tudle, na 30 a jemné praní 😉 jo u nás jsou žirafky dúležité 😀 😀 😀 😉

lucierob
15. srp 2010

@mari111 a k tomu porodu. Ono se říká, že půjdeš rodit, když si nevidíš pupík. 🙂 Tak si to vyzkoušej. U mne to platilo v obou případech

mari111
15. srp 2010

Luci ja už si ho nevidím a né a né rodit 😠 nebo jako jak to je, do kolika dní to má přijít 😅 😀 😀 😀

lucierob
15. srp 2010

já jsem porodila tuším do týdne. No, ale já nikdy nerodila v termínu, tam je to možná jinak. 😀

mari111
15. srp 2010

ja už chci rodit, když ne hnet tak aspoň 17.8. to má múj táta narozky, a chtěl by dárek 😅 du si dát krupičku, mám zas mlsnou 😝

mari111
15. srp 2010

mňam 😝 , dobrá krupička. Holky kde všechny ste 😨 ja už se du válet a za chvíli hají, jsem nějaka unavená. Tak pa a dobrou

paajaa
16. srp 2010

Krásné ráno,
hlásím, že páteční ultrazvuk dopadl celkem dobře. Miminko já snad vše v pořádku- jen nám za 14dní musí zkontrolovat ledviny- na jedné je hraniční diletace ( nevím co to znamená). Jelikož mám i já vrozenou vadu ledvin, tak jsem ráda, že to doktor chce překontrolovat. Poloha mimi je nožičkama a ručičkama k mé páteři, takže je jasné, že ho cítíit nemůžu. A budeme mít CHLAPEČKA. Do tabulky- kontrola 30.8.

aronek
16. srp 2010

@paajaa gratuluji k chlapečkovi 😀 je dobře, že si ho pohlídají 😉

maarrtina
16. srp 2010

Krásné pondělní ráno.
@paajaa gratuluji ke klučíkovi. 😉

murynka
16. srp 2010

@paajaa gratulace k chlapečkovi 🙂 😵 😵 dilatace je mírné rozšíření neboj se je dobře že vás kontrolují 😉 a ohlídají to... 😉
@mari111 přeji ti aby už laurinka přišla brzo mezi vás 😵 😵 to čekání je asi nepříjemný já to neznám 😅

kopa
autor
16. srp 2010

Dobré ránko 🙂
@paajaa Gratulace k chlapečkovi 😵 😵

kopa
autor
16. srp 2010

My máme za chvilku domluvenou schůzku z budoucí lékařkou pro Víťu 🙂 Manža k ní chodil,když byl malý a máme jí tady kousíček asi dvě minutky cesty,takže paráda.Jsem ráda,že nás veme 😉

kopa
autor
16. srp 2010

@mari111 Maríku já měla včéra taky chutě 😅 jsem si dala hroznové víno a pak takové ty rohlíčky v čokoládě 😝

paajaa
16. srp 2010

@murynka: díky za informace. Tak snad to není nic vážného.
Všem moc díky za gratulace.

hanana
16. srp 2010

ahoj holky hlasim se jenom na skok nahlasit ze v patek 13 (asi cekal na ten datum) se nam narodil Oliver 3.29 kg je moc krasnej slo to docela rychle nahlasim se s fotkama jen co to pujde 😀

maarrtina
16. srp 2010

@hanana veliká gratulace. Přeji hodně zdraví a štěstí 🙂

kopa
autor
16. srp 2010

@hanana Hani moc gratuluji k Oliverkovi 😵 😵 Přeji hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 A těším se na fotečky 🙂

kopa
autor
16. srp 2010

Tak já byla zaregistrovat Víťovi budoucí dětskou lékařku.No jsem z ní nadšená 😵 😵 Příjemná doktorka a vtipkovala prý kolik jste přibrala?A pohladila mi břicho a říká moc néé 😀 😀 Tak jsem ráda,že to máme zařízené.Navíc to mám dvě minutky cesty takže pohodička 😎 😎

ivomal
16. srp 2010

@hanana Nádherný datum🙂 moc gratuluji a užívejte si to štěstí ve zdraví🙂

aronek
16. srp 2010

@hanana moc gratuluji, asi čekal na pátek třináctého 😀

sarlotta
16. srp 2010

@paajaa blahopřeju k utz, chlapeček 😎 😎 😎 nááádhera 😉

@hanana jooo tak pátek 13tého... tak to je štěstíčko 😎 😎 😎 odteď to budete slavit 😀 😀 blahopřeju. Oliverku buď šťastný a spokojený v životě a dělej mamince jen radost 😉

sarlotta
16. srp 2010

@kopa a kde máš aktual fotešku pupíku ? 😉 to je fajn, že je Ti doc sympatická, to je základ, abys měla důvěru 😉

sarlotta
16. srp 2010

naše slečna, čertisko už uvedá hlavu 😉

ee.liska
16. srp 2010

ahojky 🙂
dneska mám nějak rozházený den, ráno jsem vstávala před pátou s manžou, v devět jsem zase usnula a vstávala zase až ve dvanáct 😅 venku je krásný vzdoušek a prší 🙂
Od manži jsem dostala nakázáno nevylézt z postele, tak zatím jsem opravdu nevylezla e je mi v ní tááák dobře 😀

ee.liska
16. srp 2010

@paajaa veliká gratulka 😵 😵 my jsmepodezření na tu dilataci měli taky , levá ledvin. pánvička 5,7mm a po 4 týdnech už to bylo ok 😉

@mari111 teda Laurince se jaksi nechce

@hanana gratulujuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

@sarlotta to není možné, jaká je to šikulka 😵

kopa
autor
16. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3,29 Kg 😵 😵 😵
Mari 39tt.....................................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 38tt............................poradna Motol 16.8.
ee.liska 37tt ...........................KO 19.8...................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 36tt...................................KO 10.8+ nástup na mateřskou.........čeká holčičku......Eliška
Sirella 35tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ...............čeká holčičku
miru.j 35tt........................ .......genetický utz dopadl výborně ..............čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 31tt ................................25.8.KO, kardio 8.9................................čeká chlapečka ...Vítek
Maarrtina 27tt ....................... .KO 16.8., test na cukrovku 6.8.............čeká holčičku Adélku
Zlababa 27tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 23tt..................................KO 13.8 v pořádku 😵,KO 15.9..........čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 21tt............................... KO 30.8..................................................čeká chlapečka
Farmarska 12tt...........................KO?
Nicollka DC??
maendy 24DC
Madormi 17DC
Katyna 13DC
Aja 12DC
M.aa.b 10DC
Cajori 9DC
Nikissek 8DC
Natalie 6DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.

kopa
autor
16. srp 2010

@sarlotta Sarlott no vidíš,už jsem si dlouho nefotila ten můj pupek 😅 😀 tak snad zítra,to na to budu mít snad klid 😉 Jaký máš ty ten Baby vac?? 😕 😕 Přemýšlíme,že něco takového koupíme.Šarlotka ti krásně zvedá hlavičku 😵

kopa
autor
16. srp 2010

Jo a v tom obchodě co jsem objednávala kočár,tak se mi ještě neozvali 🤐 🤐 Volali před 14dni,že kočár bude do 14dnů což je dneska 🤐 🤐 tak jsme o víkendu psali mail a zatím teda neodpověděli 😠 Takže to vidím,že ho budeme objednávat jinde.

nikissek28
16. srp 2010

ahojte, task já jsem ted došla z práce :D celkem fajn bylo ale mooooooooooooooc lidi.... 😠
no a jinak takový hezký zažitek...přišla nějaká maminka s dvojčatama( Vanessa a Jana) a jedna z nich prej...jé panííí....né to není paníííííí....a ta mamka...no a kdo to je....a ta malá prej...no holčičkááááááááááá.....a za chvili ne to není holčička to je paní...a mami? má paní doma taky holčičky? no já se s tou ženskou normálně zakecala 😀 😀 😀 v pracovní době 😀 ještě že tam dneska nebylo vedení to by mě asi hnalo 😝 😀 😀 😀
jinak @hanana gratuluji k prckovi
@sarlotta Malá Šarlotka je mooooooooc šikovná 😲 😉

ee.liska
16. srp 2010

@nikissek28 jé to muselo být super 😀 😀 😀 to je hezké, Vanessa a Jana, i svátek mají ve stejný den 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru