Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
6. zář 2010

kopi no po tom tvým taky pokukuju! Jen co budu vědět, jestli kupovat modré nebo růžové 😉 hele a oni mají jako fusak obojživelníka jo? 😕 to by se mi docela líbilo 🙂 nemáš po ruce nějakej odkaz? 😉 sem na něj ještě nenarazila 😕

maab a tobě moooc gratuluju k mrše! 😵 to je supr! 🙂 Jako normálně jsem na ty mrchy, co furt holkám přichází už alergická, 😝 ale tobě jí moc přeju!!! 😵 😵

aronek
6. zář 2010

@farmarska já rodila v březnu a zimní fusak jsem dost využila 😉

farmarska
7. zář 2010

hezké ráno 🙂
aron, no však vyloženě teba a Honzíčka se ptám 😉 A jak je v práci? Co kluci doma, zvládají to? 😕

farmarska
7. zář 2010

holkýýý a máte jako neomluveno! 😝 😀

veve.b
7. zář 2010

Ahoj Farmí 🙂 jak je doma??? Já dneska nemohla spát a vstávala jsem už v půl šestý 😖

veve.b
7. zář 2010

Holky vám musím říct co se mi stalo včera. Byly jsme s manželem dopolko na procházce se psem a když jsme se vrátili dom tak ani ne za 15 minut na nás zvonila normálně kontrola práce neschopných z ČSSZ 😨 😨 no a bylo kolem jedenáctý a já frajerka mám vycházky až od jedné, že. No včera to bylo o chlup, budu muset asi zase být chvíli hodná. Ale stejně by mě zajímalo jestli nemají tady do čeho píchnout, že došlo už i na těhotný a nebo to byl nějaký žhavý bonz ....

veve.b
7. zář 2010

No nic, koukám tady mrtvo ... tak já se jdu nachystat k zubaři

farmarska
7. zář 2010

veve já bych spát i mohla, ale vstávám s Robčou do školy 😉 Ted jsem ho vychystala, je fuč, tak jsem tu..., ale asi zase sama co 😝 😝

veve.b
7. zář 2010

no ještě chvíli tu budu, než budu muset k tomu zubaři 😀

farmarska
7. zář 2010

veve tý jo, tobě ty tejdny snad taky skáčou sami! 😨 😕
jako mě přijde, že všem ostatním naskakujou, jak o život a jen mě že jsou nějaký seklý a vlečou se 😅 😝 🙄

farmarska
7. zář 2010

fuj k zubaři 😝 nazávidím 😝 😝 😝 já už k němu snad do konce těhu nebudu muset.., jak mi ted trhali ten zub, tak jsem si hned nechala šoupnout razítko do průkajdy, abych už měla od zubní klid 😎

veve.b
7. zář 2010

No skáčou jako diví, i když občas mi přijde, že by mohly přidat 🙂 ale zrovna včera jsem jen nakoukla a třikrát jsem se koukala na ty tvoje 😝 😝 jsem tomu nechtěla ani věřit, že už 15tt, vždyť nedávno jsi psala žes našla // 😅 😀 😀

farmarska
7. zář 2010

tý jo, ted čtu co se ti stalo 😝 no to je teda hnus 😝 hajzlové, chodit na těhulky 😠 jako by tam to nebylo jedno, jestli se zdrží o chvíli dýl venku nebo ne 😠 To asi mají péči, aby jim neprochladlo mímo v břuchu 😀 😀 😀 🤐

veve.b
7. zář 2010

No já už jako těhu byla, ale dr.mi řekl, resp. sestřička, že mi ho dají až přijdu příště, že bych taky pak už nemusela přijít 😅 no naštěstí můj zubař je sice svérázný pán s osobitým humorem, ale jsou v ordinaci moc hodní a příjemní a vždycky se tam zasmějem 😀 no tak jen doufám, že nic nenajde 😅

veve.b
7. zář 2010

@farmarska To jsou kur.y co?? No hele já včera čuměla jako blázen. manžel teda pána, co přišel na kontrolu tak vyvedl z míry svejma přiblblýma otázkama, že po mě nechtěl ani občanku, jen neschopenku, napsal do ní kontrolu a čas a zase rychle vypadl. Ale měla jsem to akt o chlup. Bych musela jinak vymýšlet, kdo mě zachrání ... No musím ještě pár týdnů vydržet, na začátku listopadu bych měla jít už na mateřskou, tak pak budu mít už klid...

farmarska
7. zář 2010

ale prdlajz, mý se vlečou 😝 😀 ale mít tak už taky přes tu dvacítku.. 😵 jako mi přijde, že se toho snad ani nedočkám 😅 a to se mi dneska zdál fakt tak hnusnej sen ☹ ☹ že se mi chce bulet, sotva si na to vzpomenu ☹
se mi zdálo, že jsem byla u mudra, šla na ultrazvuk a mimi bylo zase mrtvé 😔 jen se tam tak vznášelo 😔 fuj! a bylo to tak živý ☹ 😔 😔 😔 ☹ Tak jen doufám, že to není nějaký upozornění, nějaká vyšší moc.. 😔
Jsem šiblá já vím, ale je mi ještě ted z toho snu tak špatně a ouzko 😝

farmarska
7. zář 2010

no moje zubní je taky ok. , ale prostě já tydle lidi, co mi šahaj do pusy a strkaj tam různý ty přístroje, co někdy dělaj i booo, nemám ráda 😎 😝

veve.b
7. zář 2010

@farmarska Tak takovej podobnej jsem měla asi před třemi týdny, že jsem musela malýho odrodit dřív páč to bylo na hov.o. Hele a malej jak sebou v břiše mrská. Občas se teda ulejvá a já pak mám lehce nrvy jestli tam je jako všechno Ok. Farmi koukej si zakázat černé myšlenky, všechno bude v pořádku a budeš mít v březnu krásnou holčičku 😵 😵 😀 😀 Vím, že to nejde se nebát, ale musíš miminku věřit .... 😉

farmarska
7. zář 2010

Hele a co pánoj manža říkal? 😀 Jako já jsem už o jednom případu, kdy přišli kontrolovat těhulku, netakdlouho slyšela 😕 , asi se to ted nějak rojí, asi opravdu nevědí už co by.. 😠 Jako já si musím dávat taky pozor..vždycky , když někam potřebuju, tak vypadnu z domu a na nějaký vycházky si ani nevzpomenu 😅 a to je mám pěkně od osmi rána až do 6večera 😎
Jen je teda blbé, že když vozím syna do školy, tak teda musím vyrážet před osmou 🙄 Tak musím doufat, že se jim takhle brzy ráno nebude chtít vstávat 😎 😉

farmarska
7. zář 2010

No jo, taky se těším, až se bude už mrskat 😵 od kdy se ti mrskalo? 😕
jako já si to zakazuju, ale stejně mám slabé chvilky 😅 a nejhorší je, že většinou když se mi takhle o něčem zdá, tak jako pak se třeba něco podobnýho stane 😅 třeba se mi zdálo o tom že nám umřela kočka a do týdne bylo fakt po ní..i když teda po jiný 😅 Jsou to někdy zvláštní náhody, nebo předtuchy nebo co to je 😔
No ale zase na druhou stranu se mi už milionkrát zdálo, že mne třeba někdo honí a chce zabít, nebo že mě sežral třeba krokodýl... no a taky do ted žiju a jako potrava jsem zatím nikomu neposloužila 😀 tak snad to bude tenhle případ 😉 😎 😎 😎

farmarska
7. zář 2010

hele že bych dlouho nezahlídla hadm??? 😕 😕 😕 Včera odpolko hlásila tu kontrolu 😕 ale večer už asi nic,,, 😉

veve.b
7. zář 2010

To víš, že jo, ten tvůj sen byl vlastně významově opakem toho co se ti zdálo, takže vlastně je to o tom, že mimču se vede velmi dobře a tentokrát bude vše v naprostém pořádku 😀 😀 😀
Hele jak to, že máš vycházky takhle hezky??? Chci taky !!!! Mě bylo řečeno, že mi můžou dát jen čtyři hodiny denně 😠 😠
Manžel hned na pána spustil, jestli má jako průkaz že je od ČSSZ, že to ještě neviděl, tak se chce kouknout (no hlavně deformace z povolání, že??? Nikomu nevěřit a všechny prověřovat 😀 ) no a pak pokračoval, že tomu nevěřil, že chodí, že si myslel, že se tím jenom staší nemocní a ono to vlastně je pravda, že nějaká kontrola existuje a že teda kouká a kdy jako pán hodlá přijít znovu ... No hele nedal mu vůbec šanci na nic a ten pán - no spíš klučík, byl tak z něho vyplesklej, že fakt radši rychle mizel 😀 😀 😀

veve.b
7. zář 2010

No si spíš myslím, že Hadm večer přemlouvala mímo aby ji už opustilo 😀 😀 ... ale ten její bobista fakt asi ztratil boby když se mu stále nechce 😅 😅

farmarska
7. zář 2010

jééé veve ty jsi mi to tááák krááásně vysvětlila 😵 😵 a toho se budu držet, to se mi líbí 😀 😀 😀
a s těma vycházkama to teda fakt nevím 😅 já je takhle měla i posledně 😅 jako od rána do večera 😅 mě je takhle píše 😅 se zkus na to, toho tvýho ještě přeptat 😕 páč jako je škoda a přijde mi jako i nelogický a zbytečný, proč by těhulka měla dřepět doma na zadku 😝

farmarska
7. zář 2010

hele a to s tím manžou, to musela bejt prča 😀 chudák kontrolor 😀 😀 nakonec si manža prověřval jeho 😀 😀 a zajímalo by mne, co mu odpověděl na otázku, kdy přijde příště 😀 😀 😀

veve.b
7. zář 2010

No sem se už ptala a sestra mě málem sežrala pohledem 😠 Je fakt, že koho jsem se ptala, tak prý, když jsi na rizikovým tak normálka píšou čtyři hoďky denně, víc ani ťuk 😠 No kašlu na to, teď se tu snad chvíli neukážou a těch sedm, osm týdnů ještě vydržím no a při nejhorším někoho splaším, kdo mě zachrání 😅 😅

farmarska
7. zář 2010

hele mi totiž na toho jejího bobistu všechny jdeme špatně, včetně hadm..
Já jí holce radila tu šlehačku.. jenže mě nedošlo, že sních není všechno... on čeká na výstřel!!!!
startovní výstřel 😵 😵 😵 a pak vyrazí 😵 😵
jen co se vokáže, tak jí to tajemství-tu záhadu prozradím 😉 😎
😀 😀 😀

veve.b
7. zář 2010

No kontrolor byl fakt chudák paf 😀 😀 😀 no a na otázku kdy jako hodlá přijít příště jen zablekotal, že to bohužel neví, že ho vždycky jako někam vyšlou a on do poslední chvíle ani neví kam, ale kdyby to věděl, že by řekl 😀 😀 😀 No byl fakt vyvedenej z míry jako blázen 😀 😀 No tak teď ještě ať už mě příště vynechaj. Je fakt, že jsem dona už pátým měsícem, takže se kontrola docela asi dala čekat a navíc bydlím ve městě, kam se v poho dostanou ... no myslím, že kdyby cokoliv bylo příště, tak jsem asi na těhu cvičení nebo tak někde. To mi doktorka říkala, že by to vzali, že by s cvičením problém nebyl ...

farmarska
7. zář 2010

no jo, je fakt, že ty už to se svejma tejdnama nijak mo řešit nemusíš 😉 za chvíli mateřská 😵
tý jo a já do toho teda taději taky moc šťourat nebudu, aby mi ty moje ještě nějak nezkrouhly 😀
hele s tebou je radost mluvit, 😉 nejen , že mám ted už dobrej pocit ze svýho hnusnýho snu, ale ještě navíc mě hřeje, že mám vlastně moc fajn doktora 😀 😀

veve.b
7. zář 2010

No ale .... ty jsi chytrá holka. No vidíš, to jsme všechny zapomněly, že bobista čeká na startovní výstřel. No jak jinak taky, že?? Vždyť by to byl jinak neplatnej start a porušení pravidel 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru