Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
8. říj 2010

@tercie Tercí ono se to má tak.Bud do toho 22.10.porodím,s tím že 18 náctého jdu na Utz a kdyby se jim něco nelíbilo(kvůli tlaku) tak bych ještě stihla porodit.Pak mají týden uzávěrku a já nechci rodit v jiné nemocnici víš 😅 Takže já si klidně počkám na to vyvolání,to mi nák neva.Ale věřím tomu,že to bude dřív 😉

tercie
8. říj 2010

@mari111 a já jsem si říkala, žes tu nějak málo byla 🙂

@m.aa.b super že práce funguje a tělíčko taky, tak se opatruj a ať jsi tu zas co nejdřív s námi 🙂

@kopa tak třeba to vydrží ještě přes tu uzávěrku a porodíš v klidu pak 😉

aronek
8. říj 2010

Konečně jsem dočetla a tady nikdo. Mám nové připojení a blbne stejně jak to staré ☹

natalie77
8. říj 2010

Ahoj holky, jsem ko, unavená...
Dneska Mareček poprvé strašně plakal, když jsem šla do práce, dvacet minut se mě držel , jako klíště a říkal.."nechci kolunky ani mozíčko, ani holy......já chci mít maminku doma se mnou, u sebe celý den... " (nechci korunky, ani moříčko, ani jet na hory...) no a k tomu slzy, jako hrachy, krabici a nešťastný výraz, holky, mě bylo úplně ouvej.. bylo to poprvé, nikdy nebyl tak smutný, ani když jsem jezdila do školy...no fakt jsem byla celý den v takovém divném rozpoložení....

No snad se jinak máte dobře, nestíhám nic....natož Vás dočíst, jen jsem okoukla tabulku.....
A hlásím 2DC 😔 .

Jdu spát, tento týden byl hrozný....zítra se ukážu a budu mít určo lepší náladu 😉 .
Opatrujte se.

aronek
8. říj 2010

@natalie77 ☹ chudáček malý, a jak to trhá mateřské srdíčko 😢 taky se mi v práci stýská po těch mých klucích 😖

farmarska
8. říj 2010

ahoj holký, dnes zase nemůžu nějak spát 😅 teda v noci, přes den by mi to šlo dobře 😀 🤐
je tu někdo? 😉

farmarska
8. říj 2010

kopi gratulka ke kontrole a přeju at si malej vybere nějaké vhodné datum k porodu 😉 s ohledem na dočasnou uzavírku porodnice 😉 😀
tercuš supr, že malej zase pěkně papká 😵
natálko ☹ ☹ ☹ ani nevíš jak mi je vás obou líto ☹ tebe i malého 😔 Hergot tak snad už příště ta zatracená hnusácká mrcha nepřijde!!! 😠 a ty budeš mít po starostech a malej po smutku 😔
aron no toto, takovéhle zlobivé připojení jo? 😝 😠 😀

farmarska
8. říj 2010

Jako mi neříkejte, že tu nikdo není 😨 zrovna když já ponocuju 😨 😕

majjka24
8. říj 2010

@farmarska jakto, že nejde spát v noci?

farmarska
8. říj 2010

hele jestli mne nase..te , tak já zase od zejtřka začnu chodit spát od zas od osmi 😠 😝 😀 😎

majjka24
8. říj 2010

@farmarska to ti nestačím? 😉

farmarska
8. říj 2010

ahoj májí 🙂 no konešně někdo 😉
já ti ani nevím, už to mám druhou noc 😅 nějaká nespavost 😝 noční 😅
včera jsem si říkala, že je to tím nasráním, od manži, ale dneska teda mne nikdo nevytočil, manža už vedle spokojeně zařezává a já nif

farmarska
8. říj 2010

no jasně že stačíš 😉 a třeba kdyby jsi mi ještě zaspívala nějakou ukolébavku, 😀 by mi to usínání hned šlo líp 😎 😀

farmarska
8. říj 2010

je zvláštní že přes den s tím problém nemám 😝 to stačí že si někde sednu a už klimbám a ani nikdo kokrhat nemusí 😀

majjka24
8. říj 2010

@farmarska kdyby to šlo farmi tak ti klidně zabééékam 😉

farmarska
8. říj 2010

a co ta koško že nespíš? 😕

majjka24
8. říj 2010

@farmarska já už jsem tež tak blbě naučila, že jsem v noci absolutně fit a nechce se mi spát a ráno spím kolikrát do 11 hod. To zas bude teror jak budu vstávat do práce 😖

farmarska
8. říj 2010

a jak jinak? 😉 hele a ty jsi ještě na neschopnosti?

farmarska
8. říj 2010

no jo, to musí bejt pak peklo..to vstávání 😝 Já když ted musela vstávat před pátou tak jsem vždycky trpěla jak zvíře a to jsem chodila spát celkem brzy..nikdy jsem nebyla moc na ponocování.

majjka24
8. říj 2010

@farmarska jsem byli s manžou na pijo a teď je nasratý , že jsem zase tu připojená a nebavím se sním 😝

mari111
8. říj 2010

spíííí Hanička spíííííí že, mamka varí slíííííííže, syrovééééé, makovééé , perky lekvaróóóóve . Nic lepčího neumím ☹

aronek
8. říj 2010

@farmarska on tu spíš není moc signál 😢

farmarska
8. říj 2010

a co děláš za práci? odkolikati? a od kdy budeš muset nastoupit už víš?

majjka24
8. říj 2010

@farmarska třebaže vyjimečně mi to nevadí, když jsem měli nějakou dobrou akci, ale fakt raz za čas každý víkend bych to nedala, chcu mít už svůj klid jak babička 😉

farmarska
8. říj 2010

jéé mari ráda se tu s tebou zase potkávám 😉 🙂 a děkuju za píšničku 😵 neuraž se, ale spíš mne to rozesmálo než uspalo 😀 ale to neva, alspon s váma ještě chvilku pokecám 😉 😎
aronek musíte se přestěhovat! 😉 😀

mari111
8. říj 2010

no aspoň jsem tě pobavila 😀 😀 😀 😀

farmarska
8. říj 2010

mari a co malá Lauruška, už spinká? 😉 🙂 a jak vám to jde doma? je moc ubékaná? 😕 😉

májí a co teda děláš?

majjka24
8. říj 2010

@farmarska dělám pečovatelku (senioři) a mám to od 7:00 - 15:30. sem tam jeden den o víkendu. A nastupuju 1.11. na jednu stranu se už těším, aspoň nebudu přemýšlet nad hovadinami a na jednu stranu mě ta práce ani nebaví.......

farmarska
8. říj 2010

marianko nezklamala jsi 😉 😎

majjka24
8. říj 2010

@farmarska jak kdy, někdy mi lezou příšerně na nervy aněkdy je mi jich líto......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru