Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
13. říj 2010

Ahoj holky,

přeju všem hezký den bez nervíků. Dneska je mi po třech dnech konečně psychicky trochu líp, tak snad to tak bude i pokračovat.

Sledujete, jak vytahujou ty zavalené horníky? Já jo a bulim u toho. Ach ty hormony 🙂

@wlladka Holka, já se ti vůbec nedivím, že jsi tak vynervovaná, byla bych taky. Člověk by to za ty prťouse vzal hned radši na sebe, co? Buď silná a bojuj, nic jiného ani nezbývá a Šimonek to zvládne a bude to statnej chlap!

cajori17
13. říj 2010

ahoj holky,vubec nedocitam........jen jsem vam chtela rict,ze jsem nasla pozitivni mamatest comfort ale po limitu ☹((takze z toho zase nic nebude 😒 jsem asi 30 dc asi 12 dni po ovulaci...........takze nemam zadnou nadeji,ted nas ceka ten spermiogram 😔 vkladam foto testiku

lenik_25
13. říj 2010

@cajori17 Ahojky a jak dlouho po limitu to bylo? Nějak moc?

cajori17
13. říj 2010

ahoj,nevim,delala jsem ho nez jsem sla do prace byl negativni , tak jsem hodila do kose,vecer jsem ho vyhrabala a vypadal takhle.............no,ale to bude nahoda......uz neverim,ze byych mohla byt tehu

cajori17
13. říj 2010

ale pred tim jsem na nej urcite hodinu zirala a nic,takze to bude fakt velkej omyl 😠 ze se to musi stat vzdycky me,to uz je po druhy 😢

majjka24
13. říj 2010

@cajori17 Ahojki, nesmuť , třeba je ještě nizká hladina HCG 🙂

farmarska
13. říj 2010

ahoj kočky 😉
tak jsem dnes do půl 8 vylifrovala syna do školy a v devět mi už volala učitelka at si pro něj přijedu, že mu není dobře 😝 Tak jsem se ták lekla, páč todle se nám ještě nikdy nestalo 😕 ale naštěstí je mladej v pohodě, jen asi něco špatnýho snědl, páč se ještě ve škole vyzvracel a ted je uplně normální, ale stejně jsem mu nakázala postel a klidovej režim, tak uvidíme jak mu to dlouho vydrží 😅 Půjčím mu notbuka do postele a jdu chystat něco k obědu, tak se tu mějte a ozvu se a dočtu později 😉

cajori17
13. říj 2010

@majjka24 vzdyt prave ,v srpnu se mi stalo to same,hcg vystouplo jen do hodnoty 15 a byl konec ☹
takze ja uz se na to neupinam.jen jsem chtela aby jste vedeli ,jak mi je-ze uz se mi to stalo podruhe 😔

cajori17
13. říj 2010

Je Farmi,tak snad Robertkovi bude lip.............

majjka24
13. říj 2010

@cajori17 třeba to tak tentokrát nebude, nadějě umírá poslední 🙂 držím palečky !!!
@farmarska farmi kašli těhu bacilky 😉 Tak to je dobře, že už je tvůj klučina v pohodě, vyzvracet se je kolikrát lešpí než nějaké tabletky.

cajori17
13. říj 2010

@majjka24 -dekuju........jdu si na chvilku lehnout,o pul druhe musim do prace na odpoledni,mejte se.pa

majjka24
13. říj 2010

Jéééé SLUNÍÍÍČKO !!!

majjka24
13. říj 2010

@wlladka tak jsem taky klikla 😉 , a to se může jednou denně nebo jak?? 🙂

cajori17
13. říj 2010

wladenko,taky jsem hlasovala 🙂

petroska
13. říj 2010

ahoj holky.Wladi taky hlasuju 🙂 .@kopa hele my na to taky koukali že máme kočár rozvrzany!ale asi to tak má byt když se s tím tak suprově jezdí 😉
Dnes vyrážíme k mudrovi na kožní co nám poví ohledně tomu znamínku jak Filíkovi roste na hlavičce tak se modlím at to nic vážnýho není ☹ .Včera sme měli první řvací 2 hodiny v kuse tož to bylo 😲 .nevím jestli měl špatný den ale byl to mazec jaký vystup prováděl.holt je to potvora,cosi si v poslední době vymýšlí ze spaním.určuje si asi sám kdy se mu chce spát potvora malá 😲 .

petroska
13. říj 2010

@cajori17 držím palečky at brzo najdeš // na testíku.je to děs furt testovat a čekat kdy to přijde co?ale ono to přijde neboj a bude vysněný rozmazlovaný miminko jako ten náš rarach 😉

petroska
13. říj 2010

@sarlotta jé to musí byt naročný s dvěmi dětmi kor když ten starší je divoch jak sleduju 😀 .toho se jednou taky děsím jak mi tu bude poskakovat a řádit velký filda a druhé dítko bude spát v kolíbce 🙂 .koukala sem do albíka a jak to děláš že ti malá tak krásně pozuje?Filda jak naschvál při focení dělá ksichty nebo je hyperaktivní že se prostě nenechá 😀

lenik_25
13. říj 2010

@farmarska Jejda, chudáček, tak snad bude už dobře.

lenik_25
13. říj 2010

@cajori17 Naděje fakt umírá poslední, nemaluj si to černě. Mrkni na net, kolik druhých čárek bylo po limitu a byla z toho miminka 🙂

tercie
13. říj 2010

@cajori17 Ale jdi ty vzdávat něco předem...zkus za dva dny zas, jestli bude čárka sílit nebo bude vidět dřív,zatím nedělej předčasný závěry. Asi nejde bejt optimistka vzhledem k minulým zkušenostem, ale spíš než negativní zkus bejt neutrální, ať toho prďolu kterej v tobě možná roste předem nezatratíš 🙂 Budu držet moc palce jo? Moc bych ti přála aby už ti to taky vyšlo...všem snažilkám to přeju 😉

tercie
13. říj 2010

Tak a my jdem vařit, od půl jedenáctý jsme courali venku protože je nádherně, ve stínu sice zima ale na sluníčku teploučko. Zejtra nám táta jede na vejlet do neděle tak budem sami doma, budeme mít pohodičku, a na víkend přijedou babi s dědou. Naplánujeme si nějakej fajn výlet 🙂
Jo a Lukášek bumbá z flaškyyyyy 🙂 Nachytala jsem ho na švestkovou šťávičku, dala jsem mu ji aby se mu líp kajdilo 😀

majjka24
13. říj 2010

krásný den přeju 🙂, já už jsme si předvařila a čekám až příjde manža, máme zapékaný květák s kapustou, sýrovou omáčku a nastrouhám do toho nějaký salámek. Dneska jsem se hecla a umyla si ledničku, zítra mám v plánu okna(pokud nebude velkáá kosa) Pak mám v plánu ještě umýt a uklidit skříně v obýváku , v ložnici, uklidit špajsku. takový "vánoční"úklid 😀 Musím toho využít dokud jsem ještě doma. Pak bude práce a doktoři.A ještě v říjnu jsou v rodině 5 x narozeniny.
@tercie gratulace k "objevení " flašky, šikula 🙂

lenik_25
13. říj 2010

@majjka24 No však, pak budeš těhotná a budeš se muset šetřit 😉

majjka24
13. říj 2010

@lenik_25 to teda doufám 😉 😀

wlladka
13. říj 2010

Ahojky
děkujeme za hlasování 😉

My byli v poradně a máme 4000g !! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
13. říj 2010

@cajori17 jasně. neházej flintu do žita. Kdo ji tam pak má hledat, že? Třeba to bude konečně TO PRAVÉ 🤐

wlladka
13. říj 2010

@majjka24 děkuji za klik. Asi se může 1x denně

wlladka
13. říj 2010

Šimonkovi jsem musela v lékárně objednat všechny ty léky, bo je nikde normálně nemají. Jsme fakt nějací exoti. 😕

aronek
13. říj 2010

Ahoj, přeji hezký den 😀 Je tak krásně a já smrděla v práci: Kluci jsou na procházce, tak jsem sama 😢

lenik_25
13. říj 2010

@wlladka Super váha!!! Gratuluji!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru