Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
15. únor 2011

no tak jsem si přečetla pár příspěvků na ten veletrh a rozhodne tam nepujdu :D

našla jsem krásné dorty, kamaradka bude mit kluka prvni březnový týden tak ji objednám "modrý" a me by se taaak libil růzovy ke křtu a danečkovy pohádkovy :D

cajori17
15. únor 2011

@nicollka krasny dortiky 🙂

madormi
15. únor 2011

@cajori17 mělo by to jít koupit tam, byla jsem tam před dvěma lety a byl super teta tam hodně nakoupila pro malého

cajori17
15. únor 2011

@madormi i kdybych tam nic nekoupila,tak se alespon podivam 🙂

madormi
15. únor 2011

@cajori17 jj přesně já tam toho taky nechci ješřě moc kupovat, ale chci kouknout co je, bývá tam velký výběr kočárků a takových věcí tak si to člověk okoukne, chytí do ruky a tak 🙂

farmarska
15. únor 2011

ahoj holky, jen podávám hlašení 😉 😎
dnes jsem byla v poradně, jako vždy to tam bylo na celé dopoledne 😝 ale jinak je všechno v pořádku 🙂 ted už budu chodit každej tejden 😝
jo holky, kdy vám dělaly takovej ten odhad kolik mimís váží? aby jste jako věděli kolik kilo budete rodit 😀 🤐 🤐 Já že mi ten odhad podle ultrazvuku dělal, někdy pžed vánocema a od té doby vůbec nemám tucha kolik může už malej vážit 😕 😅

farmarska
15. únor 2011

jinak včerejšek byl supr, krásně jsme si to s manřou užili 😵 ale na veču jsme nakonec vzali sebou i Robču, páč jako slavit cokoliv bez něj, už by nás tak jako ani moc nětěšilo 😅 Jídlo bylo mňamozní 😵 a domů jsem teda ale jako přišla totálně ko. (jak nejsem zvyklá, někde vysedávat), takže jsme se svalili do pelechu a já byla za chvíli tuhá 😀

farmarska
15. únor 2011

já jsem vůbec poslední dny nějaká zase vyžďímaná, asi mi chybí to sluníčko a teplíčko zas 😅 takže už doma nic moc ndělám, jsem tak schopná akorád uvařit, běžně uklidit a obstarat zvířenu a tím to hasne 😝 teda nevím jak budu rodit, jestli budu takhle i nadále bez šťávy 😅

farmarska
15. únor 2011

no tak jsem si pokecala 😀 ještě jdu načíhnout co tu nového a pak se jdu zase svalit na gauč k televizi 😎

sarlotta
15. únor 2011

Ahojík holčinky🙂)))nezvládala sem chodit... tak vás ani nedočtu... děti jsou nemocné... malá bronchitidu a malý kašel fuj, hnus.
byly teploty ke 40tce... malá dostala i ventolin, pže úplně sýpala ... ale už je to snad za náma.
Chodila jsem k doktorovi snad denně i 2x .. s jedním, s druhým.. čekárna nacpaná.. ale většinou nám to vyšlo, že došel hafl lidí až po nás .. týden nás léčil kapkama a pak dal antibiotika... no a za 2 dni úleva
Já mám taky antib - klacid... minulou sobotu a neděli sem polehávala - neležela - jelikož matka od dětí si nikdy nelehne že ... a chřipka jak vyšitá, klouby, rýma, kašel.... no a kašel zůstal a sedl na průdušky.. tak antib.

Malému sem musela dávat 3x denně codein 1/4 a ještě prothazin na noc, aby se neukašlal... no a včíl je jak urvaný ze řetězu, jestli nemá chudák absťák nebo jen mu chybí děti a školka.. nevím.

Malá už klečí a houpe se na kolínkách je sladká... a možná zoubky budou, furt přebalujem...

lucadav
15. únor 2011

@farmarska Občes si tu píšu taky jen sama se sebou 😀

sarlotta
15. únor 2011

@farmarska vidím, že 2v1 šikulky🙂)) jen odpočívej, brzo budeš v jendom kole... musím říct, že mnohdy je to fááákt divočina 😲 😀

lucadav
15. únor 2011

@sarlotta No to je ale nadělení ,tak se brzy uzdravte.....berušky ,at jim je líp
@farmarska To ti asi udějí tak za tyden ne???? necely měsíc před porodem,,,mě ho teda dělali furt,hlidalo se at mužu rodit sama ,jelikož šla nožičkama=)

sarlotta
15. únor 2011

@aronek to může být 6tá nemoc, po třech dnech teplot by se měl osypat... a jaká byla nejvyšší teplota ? pokud je to pořád pod 38,5 tak se tolik neboj 😉

sarlotta
15. únor 2011

holky Vy ste mě chybělýýýýý 😀 😀 😀 😀

@lucadav díky moc.

@farmarska si řekni o odhad v poradně 😉 abys věděla jaký porod naplánovat 😀

cajori17
15. únor 2011

@sarlotta ahoj 🙂brzy se vsichni uzdravte
@farmarska to jsem rada,ze jste si vcerejsek pekne uzili s ted uz az do porodu jen a jen odpocivat 🙂

cajori17
15. únor 2011

holky,ja jsem strasna,ja mam porad takovy chute,laduju se a pak je mi spatne ☹ asi bych mela trochu zpomalit

aronek
15. únor 2011

@sarlotta max měl 40 😢

sarlotta
15. únor 2011

@aronek hmm, to je hodně, to bych asi chodila k doc denně... u nás taky furt nic nic, jen horečka a pak kašel.. 😝

aronek
15. únor 2011

@sarlotta však jsme tam dnes byli 😉

majjka24
16. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 38tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 28tt .............................................................................................???.
cajori17......................13 tt, .
nicollka.......................12tt
Madormi.................. .. 12 tt
Aja............................. , 12tt
M.aa.b ...................... .13DC
majjka24 ...................31 DC
Ivomal......................... 56 DC
Katyna ........................ 26 DC
Natalie77 ......................21 DC
Martasek ................ . 17DC
nikissek28.................20DC
lenik_25................... ..7DC
maendy................ ......19DC

nikissek28
16. únor 2011

Jeeejda tady nikdo není 😀

farmarska
16. únor 2011

ahoj holky 🙂 tady máme koukám kecací půst 😉 😀
nikis hezká fotečka 🙂
šarlotko a aronku šmankote chudášci dětičky ☹ tak at jim je brzy líp!!! 😵 a i sarlotko ty at jsi brzy fit 😉
a o tom váhovém odhadu teda příští týden až budu u mudra začnu 😉 at vím co mne čeká 🙂 😎

handm
16. únor 2011

@farmarska já ho nevěděla do konce a taky to mělo svá + 😀

kopa
autor
16. únor 2011

Ahoj holky 🙂
tady je prázdnoooo
venku je pěkně hnusně 😒 tak konečně mi dnes potvrdily členství na mimáči 😀 Tak tady mám zatím pár inzerátu 😀 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=355040
Tak kdyby jste někdo něco chtěl 😅 časem budu mít i wellu,loreal... 😉

lucadav
16. únor 2011

@kopa Zdravím holky,,,jsem si myslela že tam dáváš hadřiky a ty šamponky 🙂

kopa
autor
16. únor 2011

@lucadav Hadříky možná taky budou 😀

natalie77
16. únor 2011

Ahoj holky moje zlatý,
vůbec nestíhám.....taky příští týden jedeme na týden na hory, je to rychlovka, ale musím s malým vypadnout, jinak bude do jara v hrozném stavu....

Moc mě mrzí, jak marodíte a trhá mi srdce jak jsou nemocné Vaše dětičky 😢 😢 .
Vždycky, jak to čtu, tak si vybavím ty naše stavy doma...člověk je bezmocný, kouká na to tělíčko, jak hoří a vše ho bolí, nemůžem pořádně pomoct.....a hlavně ten strach!!!!!
Holky držte se, hlavně hlídat teplotu, zkusit zábaly, střídat po 4 hodinách Panadol a Ibalgin Baby....Větrat (ne v oblasti Ostravy)...a dávat hodně pít...prolévat vlažným čajem....

Držte se!! My zvládneme všechno, ale hlavně ať jsou děti zdravé a v pořádku.....to je pak všechno ostatní zbytečné....

U nás jinak vše při starém, čekáme na výsledky imunologie, Marek má nějakou potravinovou alergii, tak teď zkoumáme z čeho.....
Jinak mě nic není, tak se dopředu připravuji na příští středu, kdy mám testovat, že to nedopadne...Budu na horách, tak to budu snášet asi lépe než v práci...To jsem vždycky v 5 ráno testovala, pok jela do práce, celá rozhozená...nebo spíš zklamaná....ale tady bude zábava, sranda...teda doufám 😉 .

Koukám, Farmík je poříd Kinder vejce....tak to je v pořádku, Terculík se taky ohlásil....
No kontroluju tabulku a okouknu letmo co a jak...to je zatím maximum 😉 .
Susamen moc blahopřeji a věřím, že // budou sílit 😵 .

Těhulky, držte se, maminky, opatrujte svoje lásky a snažilky, hlavu nahoru, jednou se ta smůla unaví 😉 a štěstí si nás najde....ale nebojte, taky někdy depkuju..
Tak ahooooj a opatrujte se mi.

natalie77
16. únor 2011

To je zase román... 😕

lucierob
16. únor 2011

@aronek já bych to taky tipla asi na tu 6nemoc.

@sarlotta to ti věřím, že je malý jak urvaný ze řetězu. Robča je taky doma skoro 14 dní a už se těším až půjde do školky. Měl by jít už konečně v pondělí 🙂 🙂
@natalie77 tak si to na horách užijte. My pojedeme asi až na jarní prázdniny nebo velikonoce.A na středu budu držet palce, aby tam byly // 😉
@kopa má goldwell i nějaký pořádný šampon na vypadávání vlasů?
@farmarska mi se zdá, že UTZ dělali až při příjmu do porodnice, ale jistá si nejsem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru