Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
18. únor 2011

@suzamen nemohla byt ovu pozdeji?

ikopretinka
18. únor 2011

Díky za odpovědi holky 😉 ohledně oblečků. Mám teda velikost 56 a zatím to nechám a dokoupím kdyžtak později až budu zase lítat 😀 a zjistím co chybí. Hlavně že mám aspoň něco.
@nicollka tak uvidíš co ti řeknou dr.
@suzamen kolik dní mešká? Nemělas i ducha předtím nebo se mě to plete?

ikopretinka
18. únor 2011

@lucierob taky se mě zdá, že podle tvaru břicha to nepoznám

cajori17
18. únor 2011

ahojky 🙂

@nicollka stitky se neboj,ja ji mam taky uz dlouho a v tehu se mi zhorsila,tak beru prasky,dobre,ze se na to prislo 😉
@suzamen to je mi lito,ale treba se dusik zase objevi 😒 to je divny,prvni lenik a pak ty...... 😒

suzamen
18. únor 2011

@lucierob tyden

suzamen
18. únor 2011

@nicollka tak to netuším...
@ikopretinka jj byl tam duch na obyč. testu a na tomhle nic

ikopretinka
18. únor 2011

@suzamen tak to je divné. Nevím, zkus ještě počkat a kdyžtak zkus dr. Co BT měříš?

kopa
autor
19. únor 2011

Ahoj holky 🙂
Hele nepoužíváte někdo Pampers?My máme premium care,ale jak ted udělali ty novější tak jsou slabší a ta separační vložka není až k zadečku tak nám někdy protečou.
Nemáte někdo Active baby?nebo huggies?nemohli byste mi prosím vyfotit tu plínu??? 😅 jak vypadá zevnitř??Chci koupit právě jiný.

suzamen
19. únor 2011

@ikopretinka neměřím

Dnešní ranní test-negativní ☹

kopa
autor
19. únor 2011

Tak už to holky nepotřebuji 😉

maendy
19. únor 2011

ahoj holký.
@suzamen nesmutni,mě tehdy taky vysel jeden test negat a druhej pozit...a byla jsem.... nejvic verim mama testu,ale ted nejde nikde koupit,pry maji nejakej stop nebo co.....budu na tebe myslet at se tam jeste ukaze..treba byla ovu fakt pozdeji...
Jinak ja dneska 22 DC,teplota rano o 0,2 vyšší...tak nevim,hlen byl aj bolest v pravouz zacinam mit citliva prsa jako vzdycky po ovu....myslíte že 0,2 rozdil muze byt? jsem zmetená... 🙂
dneska uz jsem ten duphaston proste zacala jist.....myslim ze snad nic nepokazim..ale stve me ze ten vajuch me bolí uz asi 4 den,ale vcera vic a tahlo to tak to muselo vcera být....no to je fuk at se deje co mase dít a basta.... no ne...

maendy
19. únor 2011

jo ta teplota pred bylo vzdycky merena v 5 ráno,byla 36,4,36,5 dneska 36,7... tak nevim,vim ze behem dne nema smysl merit páč jsem zdrav sestra ale presto jsem merila jen tak a mam 37,3..... a jinak behem dne mam BT vzdycky před ovu 36,8 max nepřesahne 37...... ted si budete vsechny tukat na celo jak jsem pako že? 😀

suzamen
19. únor 2011

@maendy já jsem měla mamatest ten mi ukázal negativní výsledek za to obyčejnej test byl s duchem.

maendy
19. únor 2011

@suzamen jsem s toho jelen,třeba to bylo a zase není,ja vim je to tezke...me kdysi rekl dr,že plno žen a ani nevi že sou těhu,neudelaji si test a dostanou proste menzes pozdeji a silnejsi a není to menzes ale mini potrat...trebas to byl tvuj pripad...promin,ze to tak pisu...a vis co aspon ted bude deloha nachystana hned nanovo....říká se že pak se to líp povede,hod to za hlavu,pockej na menzes a šup na to znova...ja ani nepocitam že me se to rychle povede..jen muj dr me děsí že dáme tak 2 pokusy a pak me posle do centra endometriozy a projdu si hormonalní lečbou.... ☹
Tzv umělý přechod... 😖

suzamen
19. únor 2011

@maendy mě dr. právě v prosici říkal že až přijde první porevizí ms že můžu klidně otěhotět že je děloha připravená ale že budem muset nasadit hormony na udržení pokud se zadaří 😒

maendy
19. únor 2011

@suzamen no právě ty mam ja...duphaston.... na udržení...mám nizkou sliznici...

suzamen
19. únor 2011

@maendy ajéé mě dr. neříkal že bych měla nízkou sliznici no hrůza sem zvědavá jak se to vyvrbí

ikopretinka
19. únor 2011

@maendy jj to vypadá na ovu podle toho co píšeš o skoku. Já to tak mívala, ale taky to někdy vyjímečně stoupalo po 0,1 denně, ale tohle bude ono. Uvidíš zítra, poku neklesne tak byla určitě.

ikopretinka
19. únor 2011

@suzamen ty nebuď smutná, vím že to nas...a přijde líto, ale neboj vyjde to, musíííííííí. 😵 Zatím si užívej dokud můžeš, jako těhule to budeš mít omezené 😉 😉 😉

farmarska
19. únor 2011

ahoj holky, jen podávám hlašení, že jsem ještě celá 😉 ale jelikoř je víkend, tak se věnuju rodince 😉
mějte se krásně prciny a já si vás dočtu snad zítra, dneska už jsem kaput 😝

mari111
19. únor 2011

ahojda, du kontrolovat farmi a koukam že ješte nic 😅 ja už se táák nemúžu dočkat 🙂

mari111
20. únor 2011

ahoj holky . Tady ani živáčka 😕

aronek
20. únor 2011

Ahoj, přeji krásné ráno 😀 Tady mrtvo, u nás celkem taky, nějak jsme všichni chytli moribundus 😝

mari111
20. únor 2011

tak jedno neštěstíčko v rodině skončilo, tchýni dneska umřel hafan, tejden ho léčili a nepomohlo to 😔 chudáček

ikopretinka
20. únor 2011

Ahoj, teda zase tu nikdo není 😕 😕 😒 😀
@mari111 to je smutné. A co váš kocourek? Už je to lepší???

nicollka
20. únor 2011

ahoj suzamen to je dobře že dáte na udrženi, taky beru utrogestan, až do 13tt, pak už můžu vysadit.

nicollka
20. únor 2011

mari to je mi lito, ja uz dva oplakala. Ale lepši než aby se trapil.

lucadav
20. únor 2011

Krásný slunečný den=) My byli v bazenu a pohodička ,krásný den a slunko...copak je nového tady??

mari111
20. únor 2011

@ikopretinka jo naštěstí lepší, spadnul ze schodú jek byl slabej ale už to je lepší

maarrtina
20. únor 2011

Krásný podvečer, tak mi byli včera na vítání občánků a pak měli doma oslavičku, abychom přivítali toho našeho nového občánka. TAdy jsou fotky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru