Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. bře 2011

Ahoj holky 😉
@maarrtina+ @sarlotta já teda dávám Vítka do fusaku jen když mrzne 😅 😅 Kdybych ho takhle oblíkla,tak je jak v peci 😀 😀 Já dávám když je teplo 12a více stupňů,body s krátkým rukávem,tepláky,svetřík,čepku lehkou,zimní zavinku od emitexu 😅
dopíší později....pláče Vítek

madormi
13. bře 2011

@nicollka tak já na sex právě nemám chuť a absolutně furt čekám( i manžel 🙂 kdy to přijde a furt nic 🙂

sarlotta
13. bře 2011

@kopa tak zavinka od emitexu je taky teploučká🙂 mám 🙂 a fusak mám taky od emitexu -fleesový - je super, nepřehřívá, jen drží teplotu dítka 😉 a vytahla sem sporťák, tak tam jí fusak ještě nechám, pak odepnu horní díl a nechám jí ho pod zádama jen🙂

majjka24
14. bře 2011

@madormi nechtěla, jen, že tu nějakou dobu nebudu 😉 😀 A nemám tucha který DC jsem ☹
@lenik_25 Ahooooj, jsem tady v celé své kráse 😀 😀 😀 A držím palce 😉 !!!!

majjka24
14. bře 2011

@farmarska Opožděně moc gratutuluju k Míšovi, ať Vám dělá jen samou radost 🙂 Moc Vám to přeju 😀 😀 😀

majjka24
14. bře 2011

@madormi Tak jsem 27 DC 😉

madormi
14. bře 2011

@majjka24 tak já tě tam dnes písnu 😉

aronek
14. bře 2011

Ahoj, přeji hezké ráno. Tady to od rána žije 😀 U nás to vypadá na další krásný den 😉

lucadav
14. bře 2011

Dobré ranko....vy jste ranní ptáčata=))))

lenik_25
14. bře 2011

@majjka24 Jsem ráda, že jsi tady 🙂 A snažíte se nebo to opravdu necháváš být?

maarrtina
14. bře 2011

ahojky. U nás taky bude hezky už se těším jak za chvilku zase vyrazíme ven a odpolko ještě jednou,

@kopa tak jsem se rozhodla objednat Adélce taky ten fusak na jaro a podzim. Máme ten od emitexu na zimu a jsem moc spokojená. Tak snad nám brzo dorazí.

lucadav
14. bře 2011

Vy tam máte sluníčko???u nás humus=((

madormi
14. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 16 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24................................27DC
Katyna ........................ ..........25 DC
nikissek28.............................20 DC
Ivomal......................... ..........17 DC
maendy................ ................7 DC
Martasek ................ . ...........7 DC
lenik_25................... ............3 DC

sarlotta
14. bře 2011

@maarrtina gratulka k naušničkám, nějak jsem to přehlédla🙂 tak už máte princezničku doma 😎 😎

@lucadav u nás je nááádherněěě, teploučko, už sem pověsila prádlo🙂 na balkon 😎

madormi
14. bře 2011

holky tu je jaro to je nádhera, asi půjdu umýt okna když je tak krásně 🙂 mám jich požehnaně tak mám týden co dělat 🙂

petroska
14. bře 2011

@sarlotta hele hele si tuu?když dáš sporták ,tak mám položit Filíka do polosedu nebo jak maš danou šarlotku?a máš furt zimní fusaček?nefouká do toho kočárku?chci ho dnes vytáhnout ale trochu fučí tak at nemá nafoukaný v očích,furt nevím jestli to už risknout ale je tu jinak nádherně 😉 .máš ji zabalenou až po uší?

sarlotta
14. bře 2011

@petroska byla sem uklízet zimní věci 🙂))

no dávám ji co nejvíc do lehu to jde, spor´ták není už úplně rovný..., zimní fusak a přes něj deku, kterou zvednu a zadělám na boku kočárku, aby jí tam nefoukalo, když spí.a nánožník ještě. Když je vzhůru, tak ji trochu posadím... kdyby moc foukalo otočím kočárek a jedu pozadu... no musíme vydržet🙂)) ale Jaříčko je tadýýý, včera sem natrhala fialky 😎

kopa
autor
14. bře 2011

Ahoj holky 😉
@sarlotta a jaký ten fusak od emitexu myslíš? 😅 já mám jen ten zimní combi a v tom se Vítek celkem zpotí.
@maarrtina Marti ten Lodger si kupovala?Já právě toho potřebuji celkem dost objednat,tak doufám že to vrznu jedním obchodem.

@sarlotta +@petroska u nás je dneska krásně.S tím sporťákem no nevím jak to mám řešit,my tam budeme muset jít podle mně již za měsíc.Ta korba má jen nosnost 9kilo 😅 😅

kopa
autor
14. bře 2011

Jo a holky i mimča se mohou probudit s blbou náladou??Vítek šel spát včera v 20,00 ráno vstal v 2,00 mléko nechtěl,pak vstal v 6,30 a mléko opět nechtěl,tak konečně 9,30 mi vypil 200ml mléka,kolem 12,00 snědl celou skleničku dýně+ 60ml mléka.Nechce mléko pít ani čaj 😕 😕 nevíte čím to je???a usnul mi během oběda.Horečku a ani rýmu nemá.Nemůžou to být ty zuby?? 😅 😅

aja.83
14. bře 2011

Ahoj holčinky, zdravím vás! 😉
@lenik_25 Je mi líto, že MS dorazila... ☹
@farmarska Vítejte s Mišánkem doma! Těším se na fotečky! 😉

madormi
14. bře 2011

holky tak na veletrhu jsme vybrali tento kočík, jen barvy doladíme až budem vědět co to je.
http://www.kocarky-vydeko.cz/katalog-detail/411...

aja.83
14. bře 2011

@madormi Mad, ten je krásnej! 😵 Cena super a výběr barviček parádní - lepší než u camarela, viď? 😉

madormi
14. bře 2011

@aja.83 jj barvy jsou právě hezčí a jinak je srovnatelný, rukojeť má stejnou, vysoký je stejně, navíc má odlehčenou konstrukci fakt jsem ho tam povozili a byli jsme nadšení.

aja.83
14. bře 2011

@madormi A co velikost korbičky? Ten camarelo ji měl právě docela velkou, což se mi líbilo...

madormi
14. bře 2011

@aja.83 jen o dva cm menší a na pohled vypadá prostroně dala jsemsi vedle toho x - lander a mutsy a to je neporovnatelné

madormi
14. bře 2011

@aja.83 šírka stejná a délka asi o malinko kratší, i když na každé stránce u camarela uvádí trochu jiný údaj, tato měla 76 cm a šířku 35, a taky zvedací dno v hluboké korbě, a též rukoje´t z ekokůže jako camarelo, ono je to vše polské tak je to dost podobné 🙂

aja.83
14. bře 2011

@madormi Tak to je fajn. Vypadá fakt super! 😉 My vyjedem koukat s manžou po kočárkách v dubnu, tak jsem na to zvědavá! 🙂

madormi
14. bře 2011

@aja.83 určo vyberete, manža se do tohoto zakoukal ,tak už to asi měnit nebudem, jen na barvě se dohodnout pak 🙂a ani nevím kdy ho až koupit 🙂

aja.83
14. bře 2011

@madormi Já jsem říkala, že bych kočárek koupila asi tak v červnu. Budem ho mít zatím schovaný u babičky, aby nebyl doma...

aja.83
14. bře 2011

@madormi Až budeš zas dělat tabulku, tak mi tam můžeš doplnit, že KO mám 28.3. děkuju! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru