Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
4. srp 2009

Teda sarlot...TY mi prejes drobecka..Dekuji.Kez by..Ze bych mela malinkate mimisko? 😀 😀

Ja doufam ze ho nebudu mit nikdy plne zuby.Opravdu se na nej tesim....... 😀

Kopi:Tady se musime mit vsichni radi a pozbudit se.Koukej na Farmika.Uz te rozesmala.
Muzes tu napsat sve problemy.Ulevi se ti.A jeste se z toho da udelat sranda.
Ja mam taky depky nekdy.Ale opravdu velek.Ze se nesnesu sama.I na sebe jsem hnusna.
Ale pak je to zase dobre..

kopa
autor
4. srp 2009

tercí dneska děláš tabulku ty 😀 😲

kopa
autor
4. srp 2009

Holky nak jsme se zase chytli,ale jednou mi něco tchýně řekla a on mi ted rekl,že měla pravdu.Tak to mě hoodněě vytočilo 😅 Ale už je to zase dobrý 🙂 děláme si doma puntíky,už mám dba červené že jsem byla hodná 😅 😀

kopa
autor
4. srp 2009

tercíku ty máš notase a dneska s námi nekecáš??? 😀 Jsi asi v práci vid 😒

aronek
4. srp 2009

kopi, lidi řeknou ve vzteku i věci co tak nemyslí 😖 . Hlavně, že už jste v pořádku a sbíráte puntíky 😀

ee.liska
4. srp 2009

ježiši kriste, akorát po dlouhé době dočítám a hned tohle KOPI ZUSTANEŠ TU 😠 😀
jinak gratuluju nové těhulince 😵 a holkám ke kontrolám 🙂

farmarska
4. srp 2009

ahoj holky!!
tak jsem konečně zase u vás 🙂
v poledne přijela kamarádka s půlročním mimčem, tak jsem si s malou Ivankou pohrála a poňuňala jí a ten čas tak rychle utekl 😨 Pak jsem jela do města, na nákup a pro testíky a samozřejmě jsem si musela hned po příchodu domů testnou 😀 no co vám mám povídat, neodolala jsem 😀 i když vím, že je to kravina, když jsem pár dní po ovuli 😀 no výsledek mne nijak nezaskočil, bílo jak sněžce 😅 😀 😀
no a pak jsem z toho všeho lehla, jako že nachvilku a vytuhla jsem a vzbudila se až večer 😅 jsem ted pořád nějaká děsně utahaná 😝 pak jsem obstarala zvěř a sebe a jsem tuuu!! 😉
to jen aby jste věděly a abych měla omluveno 😉 😀 😀 😀

farmarska
4. srp 2009

tý jo před chvílí jsem vás dočetla a vím, že jsem chtěla na něco reagovat.... jen ted nevím na co 😅 😅 😀

aronek
4. srp 2009

Ahoj farmi 😀

farmarska
4. srp 2009

kopi jestli budeme muset čekat na tabulečku od Tercíka... mám pocit, že se jí nedočkáme 😅
nebo tak jednou týdně... co Tercí??? 😅 😀 😀

farmarska
4. srp 2009

no jasný, chtěla jsem hlavně pogtratulovat ke kontrolám! 😀

ahoj bachařko, tak ve čtvrtek nás dlouho nenapínej!! 😠 😉 v kolik jdeš? 😕

Tercí asi budeš muset s tou svou novou prací seknout 😠 , aby jsi se nám mohla zasse víc věnovat 😀 😀

Kopi puntíky, jsou boží! 😀 a máte taky černý za vyvolání hádky, nebo zlobení? 😉

farmarska
4. srp 2009

holky mne od včerejška stráášně bolej prsa a jakoby se nalila 😝 myslíte, že to může bejt po tom duphastonu?? už pár dní ho beru 😝 asi jo že jo, myslím, že to je nějakej ten hormon.. 😕

tercie
4. srp 2009

CČáááu ženy, už jsem tu!!! Já vás neflákám kvůli práci, já byla dneska békat a pak trošinku na pívu 😀 Co novýho, mám dočítat, nebo si to mám nechat na pozdějš, až to zas všechny zabalíte jako včera, cooo? 😀

farmarska
4. srp 2009

jako holky, všimly jste si,,,já už jsem tadýýý !!! 😠 😠 😀 😀

aronek
4. srp 2009

farmi mám tam být až po jedné hodině, ale sestra mně rovnou pozvala do termínu pro těhotné 🙂 a to mně ještě ani neviděli 😀

tercie
4. srp 2009

Farmářko jedna a myslíš, že jsme jako slepý? 😀

Ty vemena jsou určo po tom dupháči, už jsem to někde četla, holky to taky říkaly...

tercie
4. srp 2009

Jé holky, kterou novou těhulinu jsem propásla?????v 😲

tercie
4. srp 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga.................................6.8 KO.........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt..................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt...............................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 8tt...................................4.8 KO
Markytaj......................................našla //
Skritkova DC?
Hanana 38DC
Nicollka 32DC
Samsa 31DC
Tercie 27DC
Ikopretinka 23DC
Farmarska 22DC
Paaja 19DC
Kopa 16DC
Eeliska 14DC
If.v 6DC
Zlababa07 4DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

TAK CO HOLKY, MÁM TO DOBŘE???? 😀 😕 😅

murynka
4. srp 2009

terci ne 😀 😀 😀 já jsme 23tt 😀 😀 😀 😀

samsa
4. srp 2009

Kuk holky 😉 Moc dlouho jsem tu nebyla, snad se na mě nebudete zlobit, že jsem to utajila, ale po těch dvou potratech.....musela jsem 🙂 Když se kuknete do profilu, tak uvidite. Dneska jsem byla na prvotrimestrálním screeningu a vše vypadá zatím v pořádku. Doufám, že všechno dopadne dobře, musím říct, že se ani nebojím, jsem v klidu, teda až na zvracení a nevolnosti, keteré mě postihly až teď v posledních 14 dnech, do té doby mi nic nebylo.
Jinak všem novým těhulkám moc gratuluju, snažilkám přeju rychlé a úspěšné snažení.

tercie
4. srp 2009

No jako mě ale neštvěte, nebo jdu dočítat 😝 😵

murynka
4. srp 2009

samsi ty jovka 😵 😵 😵 😵 moc gratuluji ty tajnůstkářko 😀 😀

takže tercie máš to špatně 😀 😀 😀 samsa je 13tt 😀 😀 😀

aronek
4. srp 2009

terci, další kontrolu mám 6.8. dnes to nějak nevyšlo 😝

aronek
4. srp 2009

samso, tajk mooooc gratuluji 😀

samsa
4. srp 2009

Holky díky moc. Já nejdřív přemýšlela, že všem pošlu IP, když jsem zjistila těhu, ale ono by se to asi neutajilo a sem na koně chodí pár lidiček z práce, no a já nechtěla, kdyby to zase nevyšlo, aby to někdo věděl. 😔

tercie
4. srp 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga....................................6.8 KO.........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt..............................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ................................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt................................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt ................................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t....................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt....................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt.................................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Samsa 13tt....................................
Martinkal 8tt...................................KO 13.8.
Aronek 8tt.....................................4.8 KO
Markytaj.........................................našla //
Skritkova DC?
Hanana 38DC
Nicollka 32DC
Tercie 27DC
Ikopretinka 23DC
Farmarska 22DC
Paaja 19DC
Kopa 16DC
Eeliska 14DC
If.v 6DC
Zlababa07 4DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

murynka
4. srp 2009

tercie 😠 😠 😠 a co já ☹ ☹ ☹ 23tt 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
4. srp 2009

Samso tomu teda říkám skok, z 31DC na 13tt -D Jak jsi to prosímtě vydržela takovou dobu neříct??? 😀

murynka
4. srp 2009

samsi jasný mi to chápeme 😔 😵 hlavně že je vše oki a jsi další těhulka 😵 😵 😵

tercie
4. srp 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga....................................6.8 KO.........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt..............................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ................................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt................................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt ................................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t....................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt....................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt.................................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Samsa 13tt....................................
Martinkal 8tt...................................KO 13.8.
Aronek 8tt.....................................6.8 KO
Markytaj.........................................našla //
Skritkova DC?
Hanana 38DC
Nicollka 32DC
Tercie 27DC
Ikopretinka 23DC
Farmarska 22DC
Paaja 19DC
Kopa 16DC
Eeliska 14DC
If.v 6DC
Zlababa07 4DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

No jako je to docela fuška, zvlášť když jeden nemá čas dočíst, jooo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru