Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
27. čer 2011

@aronek 😕 sakra, to je divné, ale určo se brzo povede, držíme palečky 😉 a co Honzíček, určitě hodnej, co? A manža pořád bez práce?

aronek
27. čer 2011

@mari111 já právě nevím jak je to s těmi testy. Měly by ukazovat již dest dní po oplodnění a já když to vezmu od posledního styku, tak je to 13 😠
Honzíček je zlatíčko, běhá žvatlá a je supr tvrdohlavý, prostě celá maminka 😀 Přítel práci má, talže pytlíkujem hlídání, ale dá se to. V sobotu jedem do Itálie 😀 Co Laurinka?

mari111
27. čer 2011

@aronek jé to závidím do Itálie 😵 tak si to užite. Lauruška dobrý, jeden zoubek na světě, druhej na cestě, pořád chce na nožky, jen by chodila ale nožky ještě neposlouchaj jak by chtěla. Ale je s ní prča, je to smíšek, někdy se tak směje že bych od štěstí zabrečela 😀 😀 😀 Jinak Lauruška taky tvrdohlavá, no po kom to nevím 😝 my sme tvrdohlavci oba 😀 😀 😀 😀 Jak s těma testama, já ti nevím, někdy to prostě ukáže až pozděj,no. 3ak uvidíš. A na jak dlouho jedete? A aj Honzíčka berete asi že

aronek
27. čer 2011

@mari111 jedeme na10 dní a Honzulka s námi 😉 berem ještě jednu babičku, abychom se taky urvali a jen nehlídali, to víž, my už máme běhavce 😀

mari111
27. čer 2011

@aronek no to jo, babička se hodí, no nevím jestli lepší skoro běhavec nebo běhavec, mne už dou upadnout záda jak se k ní ohnu aby mohla chvilku cupkat, ale to jsou ty moje "pokazené" záda, už jsem objednala takové kšíry na běhání, snad to pude líp 😅 a za chvílku už bude Lauruška cupkat sama 🙂

aronek
27. čer 2011

@mari111 naše zlatíčko jsme vůbec nevodili. Nelezl, nic a najednou si stoupl a šel 😀 koukali jsme jak puci 😉

aronek
28. čer 2011

Ahojky, přeji krásné ráno. Za chvilku letím do práce, prťousek spinká, venku krásně no prostě pohoda 😉 jen ta mrcha mrchovitá nikde 😠

farmarska
28. čer 2011

ahoj holky 🙂 tééda co to čtu 😨 bachařka je už zase naše právoplatná snažilka 😀 tý jo, tak jestli má přijít mrcha, tak at se ta potvora nikde netoulá a přileze a jestli to vyšlo a nemá přijít, tak at se kouká už ukazat ta dálnice na testíku a nanapíná tě 😉 😎
Tý jo Itálii taky závidím 😵 my budeme asi letos opět doma, děláme si zase nějaké dodělávky na baráku, takže veškeré penízky pohltí toto a pak taky Robča před nedávnem dostal novýho noťase 😝 a malýmu chci koupit to hopsadlo od FP a pak nějakou pěěknou židličku, takže tak no.. 😒 Ale co, my tu máme taky pěkně 😉 samota, klídek, bazén, ted je i to sluníčko 😵 to se vyždycky vyvalíme s Míšou ven, půl baráku nataháme pod pergolu a domů zalejzáme až večer 🙂

farmarska
28. čer 2011

ale jako jinak s tou babičkou to máte pěkně vymyšlené 😀 😀 vám tam určo přijde vhod 😉

mari111
28. čer 2011

ahojda holky.
@aronek tak to je šikulínek, jen tak z ničeho nic si začne chodit, to věřím že jste koukali 😅
@farmarska ajoj, my taky nikam nejedeme, taky nám zatím stačí naše zahrádka a v srpnu velká oslava, takže budeme bez peněz 🙄 no ale neva, aspoň mi sem přijede celá rodina, se na to těším, dlouho jsem je nevyděla.

cajori17
28. čer 2011

ahojky 🙂
@farmarska teda,takovou dovcu na dvorecku bych taky chtela mit 😉
jinak ja dnes nakoupila kouplet vsechno do porodkyy-kojici kosili,2 kojo podprdy,kosmetiku pro me,+ nejake veci z rossmanu pro maleho a hned 1200 Kc 🙂))jinak uz mam skoro vse,jenom mi zbyva koupit vanicka z ikeii,sterilizator a pleny pro maleho-jednoroazove a mame komplet vse 🙂 jeste peru zavinovacky a nakonec vyperu jen povleceni a mame vse nachyatane a muzu se jen valet 🙂

aronek
28. čer 2011

@farmarska snažilka bych byla, ale je to na palici, kdyby alespoň člověk věděl na čem je 😠
na dovču se těším jak na smilování, pak už celé léto nikam, jen do práce 😝

mari111
28. čer 2011

jsme byli dneska u dr. a Lauruška má 74cm a 9,770 kg 😅 babulka moje , roste a roste 🙂

aronek
28. čer 2011

@mari111 my byli v 15 měsících, máme 81 cm a 9,55kg, takže hubené nudličky 😀

sarlotta
28. čer 2011

@aronek držím palušky 😎

holky to jsou váhy a míry... já jsem teda na slečnu zvědavá v ročku
@mari111 tolik jako Laurinka určo mít nebude 😀 to je šikulinka, tak akorát 😉

aronek
28. čer 2011

@sarlotta díky moc, zítra to zase zkusím 42 den 😖

aronek
29. čer 2011

Ahojky, přeji krásné ráno, tak u nás zase nic 😢 nechápu, kde se to toulá 😠

handm
29. čer 2011

Ahoj holky, po delší době nakukuju!🙂 Nějak nestíhačka. Prcek ťape za ruce, všude se staví, šmejdí, leze, stojí, pouští se a padá, všechno tu lítá vzduchem, takže máme o zábavu postaráno, ale prostě moc nestíhačka chodit na net 🙂
KOukám, jak tehulkám krásně utíkají ty týdny, je to podobná vlna, jako loni my s Mari, Petroskou a Eliskou, tak at vám to holky taky dopadne tak krásně jak nám a máte ty uzlíky brzy u sebe!! Je to paráda!! Jen nikomu nepřeju to moje přenášení!!🙂🙂🙂🙂
@aronek, tedy ta si s tebou hraje ta mrcha... a co test, si zkoušela?!
@mari111 krásné míry, my jdeme 13/7 na 10měsíční, tak jsem taky moc zvědavá. Ale náš prcek už má 80cm ted - jsme ho měřili zrovna o víkendu 🙂 a váhu radši ani netipuju 🙂

mari111
29. čer 2011

ahojík holky.
@sarlotta kolik mela v 10 měsícich ?
@aronek to je fakt nudlička 😅 a co ta tvoje mrcha mrcvhovatá, o co jí jako de, tak buď to má přijít včas nebo vúbec a na testu dálnice nééé, kakra 😠

mari111
29. čer 2011

@handm máte taky dlouhana, jen ať rostou hezky dětičky naše 🙂

madormi
29. čer 2011

ahojte holky, tak dnes jsem byla v prenatalu, a vše v naprostém pořádku. Paní doktorka říkala, že s porodem máme počítat radši tak o 14 dní dřív než je termín, že malá je napřed tak to jsem zvědavá na našeho obříka 😀

aronek
29. čer 2011

Ahoj, tak mrcha stále nikde 😝

cajori17
30. čer 2011

ahojky 🙂
@madormi super zprávy,ne? možná porodíš dřív než já 🙂

@aronek ahojky 🙂 testík si neuděláš?

já jdu dnes v 15 h na utz tak mi držte všechny prosím palečky-mám docela strach aby bylo vše v pořádku

ikopretinka
30. čer 2011

Ahojky,
@madormi paráda, ještě chvilku a rodíš 😉
@cajori17 držím držím, prostě to bude všechno dobré a proč by taky nemělo ne? 🙂 😉
@aronek teda mamino co z tohoto vyleze. Co testík, kolik jsi DC?
My měli včera první dávku hexy+ prevenar+ rotaviry, malá je unavená, dost spí, teplota 37,3, doufám, že to nepoleze už nějak moc nahoru.

madormi
30. čer 2011

@ikopretinka no já se trošku bojím, abych nerodila 4kilovou gorilku jako fakt začínám mít strach 😀
@cajori17 neboj prosím tě, malý se ti tam mele, cítíš se dobře, máš to za pár tak co by nemělo být v pořádku 😉

madormi
30. čer 2011

@cajori17 jjooo včera jsme se konečně stavili v tom Sam baby a je to párádní obchod a překvapili mě i dobré ceny, tak jsme tam buchli hned 2000 :D

cajori17
30. čer 2011

@madormi snad máš pravdu 🙂 cítím se opravdu fajn,malý je aktivní,tak snad bude vše o.k. 🙂
jsem ti rikala ,ze je to tam fajn,lezi nanm tam na prodejne kocar,postylka,matrace,kupovali jsme tam povleceni 🙂 a ted tam dokoupim jeste nejake malickosti,4. tam jedu pro ten kocar a tu postylku-uz se nemuzu dockat 🙂

cajori17
30. čer 2011

ja jdu ted trochu poklidit,uvarim nejakou rychlovku a pomalu se nachystam na tu poradnu 🙂pak dam vedet 🙂zatim ahoj

cajori17
30. čer 2011

@madormi jo jeste jsem se chtela zetptat,co jste poridili v sam baby pekneho?

madormi
30. čer 2011

@cajori17 blbosti samé 🙂 termoobaly tommee tippee, sáčky dokoše na pleny tommee tippee, pár bavlněných barevných plen, hračku, síť na kočár na zahradu, takovou čepičku pro malou a manža vybral teplákovku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru