Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. srp 2009

Kam se poděla Mirax?Co tě trápí? 😕

markee
10. srp 2009

A už fakt jdu.Papa.

mirax
10. srp 2009

no, já nevím, asi jsem nějaká unavená spíš..

Mám pocit, že se teď Tobíkovi tak nevěnuju jako dřív...chce se mi tak nějak víc ležet, pustím mu telku, abych měla chvilku klid...dnes jsem za ním asi destkrát uklízela nějaký čurbes..jídlo...zubní pastu..furt nějaké patlanice..květináč..a večer už padala na hubu.
Těšila jsem se aspoň, ž epůjdme s manžou jezdit s autem..dává mi hodiny, abych konečně začala řídit 😉 no a nic, má moc práce, teď odešel k sousedovi na jednání..zblajznul polívku, něco tady spisoval a už zase zmizel..
tak to na mě padá asi nějak padá ta mateřská a hormony v jednom..asi..
To přejde, zítra už bude líp.
A nestíhám cvičit, jak jsme si předsevzala a zapomněla jsme u taťky nabíječku na mobil a už jsme 3 dny bez telefonu a mám tolik plánů a nic se mi nechce nebo už prostě nemám sílu to dělat..
A taky mám zadnici samou celulitidu 😀

Uff hned je mi líp, jen si veřejně postěžovat 😀

farmarska
10. srp 2009

tercíku normálně s ním fakt promluv, přeci to v sobě nebudeš dusit... navíc z jeho pohledů a odpovědí můžeš určitě ledasco vyčíst 😕

flair
10. srp 2009

Farmi, kdybych byla s chlapem už tak dlouho, jsem si téměř jistá,že ani já bych svatá nebyla... To je proti přírodě 😀 Ne, vážně, taky si o lidech zrovna nemyslím, že jsou to monogamní tvorové 😝 Ale ted jsem s manželem krátce, máme už nějaké vztahy za sebou, tak víme už, co od života chceme a nějaké zkoušení nových partnerů nás oba neláká. A já doufám, že to vydrží co možná nejdéle........ 😔 🙂

tercie
10. srp 2009

No jo, vy jste srandistky, a mě čeká pohovo, už parkuje před barákem, achjo, to se zas zhádáme, a co z toho, stejně si nepomůžu...
On si taky myslí že jsem mu byla nevěrná, holky ale mě se jinej chlap celejch těch 10 let co jsme spolu fakt nedotk...

farmarska
10. srp 2009

falir a nebo grupáč 😉 😀

sarlotta
10. srp 2009

Mirax.... normálka🙂)) to mám taky a nejsem těhu🙂))) takže Ty to máš na co svést🙂 tak si to užívej...bude líp. 😎

kopa
autor
10. srp 2009

Mirax,to fakt budou ty těhu hormony a mateřská 😅 Určitě zítrta bude lépe 😉
Mirax a to by mě zajímalo kde ty máš ty hubenoure celulitidu???? 😅 🙄 To jsi ještě neviděla mojí zadnici a to poctivě cvičím 😅

mirax
10. srp 2009

markee..tak to jsi udělala dobře...snad ti stím ošetřovákem vyjdou vstříct, zvlášť smalým dítětem..ze začátku jsme se bála zvednout a jít i na záchod a chodila v předklonu..ten pocit v břiše je fakt nepříjemný.

tercie
10. srp 2009

Holky držte mi, letím, už dupe po schodech, zejtra vám řeknu. Papaaaa a
miraxíku nesmutni 🙂

farmarska
10. srp 2009

mirax ty bláho, prď na zadek, tam si stejně nevidíš 😀
těhulko máš nabouraný city, rozhozený hormónky a navíc těhu unavu, ale to je přeci normální 🙂 sama to víš nejlíp 😉 takže klídek matko a neřeš 😉 🙂

flair
10. srp 2009

Mirax, tak koukám, že kvalitní těhu a mateřská depka na tebe hupsla 😝 😀 Takže mazej do pelechu a zajtra vstávej přčedkem, ne celulitidou na zadnici 😀 To ber, prosím, s rezervou, ju. Určo tu celulitidu vidíš jen díky hormonům 😉 😅

kopa
autor
10. srp 2009

Tercíku myslím na tebe 😵 Hlavně se nehádejte už kvůli miminku 😅 😔

flair
10. srp 2009

Terci, taky na tebe myslím.....

sarlotta
10. srp 2009

terciííí držím palec. 😎

mirax
10. srp 2009

kopa: moje tělo jako torzo spažemi je fajn, zbytek je na mě moc věstonický a v těhu se to ještě vybarví.., ale já si z toho dělám bžundu..začínám mít celkem panděro, že už to jde opravdu trochu vidět 😉

sarlott..já vím, ale někdy je mi ho tak nějak líto, až se mi chce brečet.., že bychom měli být někde venku...no, nemůžus e rozkrájet a ven chodíme určo každý den, alespoň na chvilku.

Jinak holky s tou nevěrou...já si to jako umím představit, taky bych se třeba uměla zamilovat.., ale já vážně nechci, neuměla bych s tím žít něco takového tajit..

farmarska
10. srp 2009

tercí kočko myslím na tebe a nedej se!! 😠 udělej pořádek 😉

holky tak já jdu dělat pro mne a mého drahého kafíčko. tak ahoooj

farmarska
10. srp 2009

mirax broučku, kdo mluví o zamilovanosti? 😅 tady jde čistě o fyzickou záležitos 😅 co se týče citů, mám čistej štít, úž tolik let miluju jen toho mého jediného 😉 😵
dobrou krafalky

kopa
autor
10. srp 2009

farmí takhle večer kafíčko??to by mě položilo 😅
Mirax zase máš na to nárok když jsi těhu 😉

mirax
10. srp 2009

flair: jéé a já bych možná mohla vstanout tou zadnicí napřed 😀 to mě opravdu pobavilo 😀
rovnou vycouvám na balkón a vystrčím svůj těhotný zadek na celý Hradec...na celý svět...třeba zasvítí až do vesmíru 😀
Holky, hned mám lepší náladu.

terci, pevné nervy...

flair
10. srp 2009

Farmi, kafíčko takhle na noc????? Já bych svítila pak až do rána a spánek by nepřicházel 😕 😅 Tak pa a užijte si to manželské kafování🙂

flair
10. srp 2009

Miraxíčku 😀 😀 😀

flair
10. srp 2009

Holky, jdu do spršky a chrnět. Jelikož nejsem těhu, tak musím chodit do rachoty vytvářet hodnoty a živit vás těhule, co se flákáte na nemocenské 😀 😝 😀 Takže dobrou noc a zajtra s heslem "Bez depek" 😅 Papa

mirax
10. srp 2009

flair: to je představa, co? mám balkón dva kroky od postele 😉

flair, co vůbec děláš za práci a kolik ti je? Pokud jsi inkognito, tak to nepiš 😉
Koukala jsem, že už máš fotečku v albíčku..je pěkná 🙂

mirax
10. srp 2009

ahaa..už mizíš. Tak dobrou noc a pohodové vstávání..a kdyby ti náhodou zasvítilo ráno do očí prasátko 😀 , tak víš, kdo za to může 😀

kopa
autor
10. srp 2009

Holky já taky mizím.
Jako ted mi psal,že dorazí do půlnoci a vypnul si telefon 🙄 😠 asi abych ho neotravovala 😔 jsem fakt rozčílená sedím a vzteky brečím.Jdu spát,dobrou noc 😔

aronek
10. srp 2009

Ahoj,
tak víkend jsem úspěšně prožila s mamkou a tetou v Dešné v Orlických horách. Dnes jsme obráželi město, ještě zítra a večer frčím dom. Však už mi psal, že se mu stýská 😎 .
Jinak já jsem si jeho věrností jistá, ale z jeho strany se o důvěře mluvit nedá 😠 . Dělá, jak kdybych se s někým pořád tahala, přitom sedím doma na zadku (velikost tomu odpovídá 😉 ), nebo jsem někde s mojí mamkou 😠

aronek
10. srp 2009

koukám, že všechny už spinkáte, tak přeji dobrou noc a tercii pevné nervy a nasadit výslech prvního stupně 😀

nekdo
10. srp 2009

ahoj holky.. je mi dnes na nic..Byla jsem na kontrole, pry je všechno ok,,a cekat mam pry pul roku a pak teprve se pokusit.. brecim,,vsechno mi prijde na nic,,zase to na me nejak padlo..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru