Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
14. srp 2009

Mabe,mohlo to být cokoliv,ale určo to doktoru řekni. Budu na tebe myslet,ať je vše ok.

mabe
14. srp 2009

markee, diky. vubec me bricho nebolelo nic. nebo mozna praskla nejaka cevka, nevim. uplne me to vystrasilo. uz mam za sebou dva MA. jsem mooc nervozni z kontroly.

markee
14. srp 2009

Mabe,určo to teď dopadne dobře.Hlavně mu to řekni,ať se pořádně podívá a ty buď opatrná.

mabe
14. srp 2009

jasnacka, doktorce to reknu. tedka uz prasky polikam. ja mam totiz na cipku vridek, tak sem si ho mozna trosku poskodila, nevim. po kontrole budu moudrejsi. kez by to tak bylo.

paajaa
14. srp 2009

Mabe: ty si teda dáváš 😲 . V pondělí bude na kontrole jistě vše ok. A ty už se raději nevyšetřuj 😉

venuska
14. srp 2009

Mabe, určitě bude vše v pořádku, držím palečky 🙂

Holky, děkuji za gratululace. Všichni jste chtěli holčičku, jenom já chlapečka....a ejhle, je to pipinka 🙂 Ale moc jí miluji, a těším se na ní. I když to bude asi prdelka tatínka. 😅

mirax
14. srp 2009

mabe, to bude ok..nejspíš si jsi tam nějak šťouchla, čípek je v těhu hodně prokrvený. Určitě o tom ale dr. řekni, jak říká Markee 😉

Odpol. dej vědět, jak jste s mrňouskem dopadli 🙂

Dneska zase slunečno a nejspíš i teplo..já asi nejsem normální,ale já už chci podzim a zimu a sníh 😀 ..hlavně chladno a pod mrakem, mně to sluníčko nějak nedělá vůbec dobře.

venuska
14. srp 2009

Teď jsem se schválně koukala do diáře, a podle toho kalendáře početí nám skutečně vychází holka, jelikož jsem furt měla zaryto v paměti, že ovulka byla v březnu a ona byla až začátkem dubna. Tak nač se divit. 🙂

venuska
14. srp 2009

Mirax, ahojky.
Tak to jsme na tom stejně. Já už chci taky zimu....tohle počasí mě taky nedělá dobře. Fuj. Přitom jsem vždycky sluníčko milovala, teď naopak. A o víkend má být zase kolem 30C, to umřu. A máme zahradní oslavu zítra...tak už teď se na to připravuji.

mabe
14. srp 2009

paaji, ja jdu dneska na kontrolu

mirax
14. srp 2009

venusko..já tomu kalendáři teda moc nefandím 😀 ..uvidíme, sTobíkem mi předpovídal holčičku, teď tak yvychází holčička 😀 ..dokonce asi 4 za sebou 😀

venuska
14. srp 2009

Mirax, a na co se cítíš?
A kdy to budeš vědět?

samsa
14. srp 2009

Holky, díky za uklidnění, tohle těhu je fakt jeden velký horor, tak šílený strach jsem nikdy nezažila...
Mabe, já myslím, že sis tam určitě rýpla, mně taky napadla blbost si tam šáhnout a pak jsem byla vydeptaná, že mám krátký čípek, už si tam nehmátnu ani náhodou.
Miraxíčku, tos mě uklidnila, že bych to ještě fonendoskopem neslyšela, navíc já cvičené ucho nemám. Ať už je pondělí.
No, ale zase je mi dneska pěkně blivno, vůbec nemůžu sladké, stačí tatranka a je mi blbě celý den. Snesu jen zeleninu, chudák mimi. Malá se chce houpat, tak valím.
Všem hezký den a Mabuško držím pěsti.

mabe
14. srp 2009

samsi, diky. tak to jsem rada, ze nejsu jedina,ktera ma takovy blby napady. 😀

farmarska
14. srp 2009

ahoj holky jenom nakukuju 😉
za chvíli musím jít odblešovat psy, bo jsem včera našla blešku, pak si přijede chlápek pro kozlíka co prodávám a potom mne čeká fáze sekání, díl dvě 😝 😝
tak to já jen aby jste vědly a já něměla neomluvené hodiny 😀 😀

né že tu zas budete krafat na deset stránek 😠

farmarska
14. srp 2009

jo abych nezapoměla, ráno test opět bílej 😠 😢 😠 😝
no tak nevím kam se mi ta druhá čárka zatoulala a nebo ta hnusná mrcha 🙄

farmarska
14. srp 2009

holky těhulky, vím že je zbytečný vám psát ať neplašíte, že bude všechno určitě dobré, páč plašit budete stejně, to vlastně my všechny tady 😅 ale zkuste se kočky nějak zabavit, nemyslet na to a uvidíte že bude vše jak má! 😵 😵
tak ahoj a těším se na pěkné zprávy z vašich kontrol 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

mabe
14. srp 2009

farmi, diky, ale jsem nervozni jak pes. 😒

martinkal
14. srp 2009

Ahoj holkýýýý 😀

Tak včera jsem byla na KO, mimi je v pořádku, měří 3 cm, srdíčko bije 🙂 , kopalo nožičkama a ručičkama, až jsem se z toho rozbrečela, vzpoměla jsem si na minulé těhu a slzy se mi hrnuly jak vodopády, mužíček se držel, ale taky jsem ho viděla periferním viděním, jak si dvakrát utřel slzy 😔 .

Kopi zítra začínám 11tt, na KO jdu 3.9.

Jinak Aronku, Tercí a všechny těhulky v začátcích..., taky se cítím pořád unavená, ospalá a zvedá se mi po ránu žaludek.... tak snad ještě 2 týdny a bude líp 😉

mabe
14. srp 2009

marti, gratuluju. 🙂 ja zvracim tak 2x denne.

paajaa
14. srp 2009

Marti: super zprávičky, jen tam dál 😉

Farmi: teda tu druhou / ti určitě někdo krade. No mě nějak pobolívají prsa jako minulý měsíc, takže v pondělí čekám pokles teploty a MS. Třeba to za naši trojku zachrání Kopi: Ta se raději schovala, aby nám nemusela hlásit //

martinkal
14. srp 2009

Mabe díky, měla jsem takový strach před popradnou, že mi naměřila tlak 160/90, a po ultrazvuku, když jsem se uklidnila, tak mi ho znovu měřila, a už jsem měla 125/80, takže nervy no 😒

mabe
14. srp 2009

jo, nervy mam tedka taky dost. me asi slehne. snad to bude ok a mimisek je v pohode, a byl to opravdu jenom cipek, nebo sem si nejak prasek skrabla do sliznice

kopa
autor
14. srp 2009

Holky já jsem se neschovala,já jsem dneska netestovala.Ted jsem volala přítelovi a ten mě tak naštval,že si přeju abych tu MS dostala 😠 😔

aronek
14. srp 2009

Ahoj martikal, gratuluji k úspěšné kontrole 😀 .Já byla včera jen na krvi a na kontroly až druhý týden v září ☹ . Jsem objednaná na NT, minule jsem ho nestihla, tak doufejme to tentokrát dotáhnu až tam 😉 .
Jinak já nezvracím, jen se mi vrací chutě zpátky, tak je poctivě vracím častým polykáním 😖 A únava je strašná 🙄

zlababa07
14. srp 2009

Ahoj všechny těhulky, snažilky i čekatelky 🙂 všem gratuluji ke kontrolám, zdravým a čilým mimčům a přeju pevné nervy těm, co jim není zrovna nejlépe a co nejdříve // těm, co na ně čekají. Aronku, Miraxíku, Mabe vydržte, co bychom my netěhule za ty nevolnosti a únavy daly 😀 Doufám, že jsem na někoho nezapomněla, kdyžtak si to neberte osobně, ale strašně kecáte 😎 😀

martinkal
14. srp 2009

Ahoj aronku, takže ti ještě UZ vůbec nedělali? 😒

tercie
14. srp 2009

Ahoj holky, co novýho? Jdu dočíst 😉

aronek
14. srp 2009

martikal dělal mi ho minulý týden a teď jsem šla jen na krev a pro těhotenskou knížku

paajaa
14. srp 2009

Kopi: já to tak nemyslela špatně s tím schováváním 😉 Přítel zase zlobí??? Tak snad to bude zase ok. A MS má přijít kdy???

Tercie: zatím žádné nové //, ale spousta úspěšných kontrol 😎 😎 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru