Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
20. srp 2009

Bobi.........no, příjemný to určitě není, ale zvládly to všechny před náma, tak i my se s tím poperem a zmákneme to 😉 A pak..........ta odměně v podobě malilinkatýho uzlíčku za trochu tý bolesti určitě stojí 🙂

murynka
20. srp 2009

já jsme to poznala sama že se otočila podle kopání 😅

kerrie
20. srp 2009

Mury........teď Ti bude okopávat žebírka 😉 😀

mirax
20. srp 2009

tak koukám, že už je to lepší 😉

bobinko, pozoruj se, a uvidíte..myslím, že za pár dní by mohl být Vojtíšek na světě.
Bobi, já si pořád pamatuju ten tvůj těhu test focený mobilem, ten strach n azačátku..všechno mi to připadá tak nedávno..a ty už pomalu přivádíš děťátko na svět 🙂

holky, dobrou noc, doufám,že zítra už budu fit.

kerrie
20. srp 2009

miraxko..........dobrou noc a ať je Ti dobře 🙂

murynka
20. srp 2009

jdu také do hajan dobrou noc 😵

bobinka22
20. srp 2009

Mirax:

Prave ,ze jsem mela takovy strach na zacatku.
A ted to tak vsechno uteklo.Ze to neni mozne a zase se bojim. 😀
Ja si myslim ze to taky bude brzo.Ale ne at to na me prijde,kdyz budu sama.
Ne, je to jedno.hlavne at vim co to je.
Moc dekuji vsem.
Vim,zvladli to nase mamky,tak mi taky.Musiiiime 😉

kerrie
20. srp 2009

bobi, v kolik dorazí přítel? 😉

bobinka22
20. srp 2009

za 20minut je doma.
Nemusite semnou cekat.Uz utikejte spinkat.Ja uz jsem v pohode.Krev zadna nic,tak je to v klidu.Lekla jsem se te krve hlavne.
Holky.Bezte spinka honem.JA taky potom pujdu,A moc vam dekuji.A nezlobte se na me.. 😉 😀 🙂

kerrie
20. srp 2009

Bobi........jdu si dát spršku a pak ještě nakouknu 😉 Za 20 minutek už se přitulíš k příteli a hned se budeš cítit v bezpečí, uvidíš. Ve dvou je to přece jen veselejší, viď? 😉

bobinka22
20. srp 2009

Presne tak,
s nim se nebojim 🙂 .Ale brisko me boli.Jako bych mela dostat mesicky.A to uz me boli tak 4 dny sem tam.Snad to do rana prejde.A mi jen odchazi ta zatka ci co to je.
Ale moc vsem dekuji.Rano se prihlasim jako ostuda..
Co se boji porodu. 😀 😀
Tak dobrou noc a vsem sladke sny.A vsichni se mi zasmejte jak si lehnete do postele.Ja se taky zasmeju.. 😀

kerrie
20. srp 2009

Bobi........není se čemu smát ani za co se stydět.........vážně 🙂 Dobrou a klidnou noc Ti přeju. 🙂

aronek
21. srp 2009

Přeji krsné ráno 😀 , opět z práce 😝 , ale je pátek 😀 .
Co bobinko, jak se cítíš?

venuska
21. srp 2009

Dobré ráno,

Bobinko, tak jak jsi na tom. Čtu to až teď, doufám že jsi v pořádku, nebo už v porodnici. 🙂 Neboj se, všechno bude dobrý 🙂

venuska
21. srp 2009

Markét, moc hezké fotečky Sofinky.... 🙂 je to neuvěřitelné, co ten UTZ dokáže.

paajaa
21. srp 2009

Krásné ráno,

Mury: krásné fotečky Sofinky. 😵 😵 😵

Mirax: jééé už cítíš pohyby, to je krásné

Bobi: tedy ty už se nám za chvilku rozpadneš a Vojtíšek bude na světě

Farmi: tak co nohy: Už jsi je rozhýbala

Ikopretinka: to je dobře, že bylo snaženíčko. No já bych tedy musela testit v práci ( jelikož má být moč odstátá 5min- tak to asi nehrozí). A k tomu pití- ty vůbec třeba 2hodiny nepiješ???

tercie
21. srp 2009

Dobré ránko, jdu dočíst, včera už jsem se sem nedostala, ale zato máme položenou podlahu ve dvou místnostech, a nainstalovaný roletky na fancouzký okno, tak mám radost 🙂 A i prkýnko už máme 😀
Tak za chvililinku jsem tu 😉

murynka
21. srp 2009

dobré ráno

holky já skoro nespala 😅 zatím 4D pro mě byl nejsilnější zážitek 😵 😵 je škoda o to přijít 😉

tercie
21. srp 2009

Ahoj Mury, tak říkáš že jsi byla na UZ i v noci jo? 🙂 Fotky jsou krásný, malá má hezounkou pusinku, ale naživo to asi bylo o moc hezčí, viď 😉

Bobinko jak ti je? Dneska dobrý? A jak říkaly holky, opravdu se není čeho bát, kolik ženskejch už to zmáklo 😉

Holky kukejte se snažit, ať jste někdo se mnou, budem těhu aspoň přibližně, nenechávejte mě v tom samotnou ;.) Já myslela jak to pů mě půjde rychle 😉 Tak šup šup, žádný ulejvání, kdo se hlásí první? 🙂 😉

MiraXKO GRATULUJU KE KOPANEČKŮM, UŽ SE TAKY MOC TĚŠÍM, JE TO ÚŽASNÝ, SVOJE MIMI CÍTIT I FYZICKY 🙂 pardon, caps...

kerrie
21. srp 2009

Krásné ráno, holky 🙂
Koukám, že bobinka se tu ještě neukázala.........myslela jsem na ni, jestli je ještě 2 v 1 😉

paajaa
21. srp 2009

Tercie: já se hlásím, ale nevím zda se trefíme. No budeme se snažit. 😎

murynka
21. srp 2009

tercíku jo jo i v noci 😀 😀

neboj do 20tt to utíká krásně ale ted už se to nějak vleče 😕 😅
už bychom tu prdelku chtěli u sebe 😵 😵

ty jo krásné už 6tt 😵 😵 😵 😵

ikopretinka
21. srp 2009

Ahoj holky,

Paji, a co testit jak přijdeš z práce? Tak do 18h. se mi taky pěkně ukazovala. Já nenechávám moč odstát. I když jsem testila v práci, tak jsem to tam hned ponořila a pak tajně pronesla testík. Jo a kdysi jsem ho i schovala do toho obalu a do kapsy a pak ho tajně sledovala 😀 😀 a nemělo to na nic vliv. A k tomu pití. Tak já nepiju moc ani tak, ale tak ty dvě hodinky před to omezím že se snažím nepít vůbec nebo sem tam si trochu loknu.

tercie
21. srp 2009

Mury a d neděle dokonce už 7tt 🙂

Paaji ok tak držím palce ať to vyjde, to ještě budem moct srovnávat 🙂

paajaa
21. srp 2009

tercie: moc ráda bych už taky měla tt- no budeme se snažit a uvidíme

Mury: neboj uteče ti to a Sofinka bude na světě

Ikopretinka: normálně jezdím domů v 5 hod., takže test zkusím doma. Já piju hodně- mám vrozenou vadu ledviny, tak musím prolejvat, ale 1,5hod to vydržím. 😎

tercie
21. srp 2009

Holky chytá mě hlad, tak lezu z pelechu 😀
V poledne jdeme do našeho vesnickýho kostelíka s kamarádkou, občas si chodíme zazpívat, no a někdo nás musel slyšet, protože si nás objednali na soukromou mši... já na mši nikdy nebyla, tak nevím, jak to bude probíhat, jen vím, že budem zpívat 2 skladby, Ave Maria a Alta trinita Beata, nebo Canticorum iubilo, to ještě uvidíme, takže se půjdu pomalu rozezpívat, držte palce ať si netrhnu ostudu 🙂
Pak se ozvu, papa

mari111
21. srp 2009

ahoj holky,koukam ze vcera tu bylo rusno,tak co bobi,uz si v pohode?. murynko moc peknou holcicku mate.

mari111
21. srp 2009

miraxiku,zeby uz pohyby,je to musi bejt krasny pocit 🙂

mari111
21. srp 2009

holky paaji a ikopretinko se bavite o ovu testu? tam ma byt odstatej jo a ma se delat kolem poledne? A jeste nemam pit predtim? 😕

kelly1983
21. srp 2009

Ahoj holky, tak těhu cukrovku nemám, mám prý ještě v těle míň cukru než by mělo být. Přibrala jsem jen 7kg připadá mě to málo, ale dr nic neříkal tak nevím....malá je už otočená hlavičkou dolů 😅 no jo pomalu se chystá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru