Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
1. zář 2009

Katy-já jsem taky zvědavá, jak dlouho nám bude trvat další cesta k otěhotnění. Na první jsme čekali půl roku od vysazení antikoncepce. Pořád doufám, že je pravda o tom, že po potratu je děloha jako pohnojená a jde to hned. Já si myslím, že nejvíc záleží na tom, jak se kdo cítí, hlavně psychicky. A pak už to nechat osudu, když to má být, povede se to.

farmarska
1. zář 2009

ahoj holky 🙂
vítám nové dušičky ☹
i ty už trošku starší, které zjistily, že bez nás nemohou žít a vrátily se k nám 😉 😀

tak jsem vás zase dočetla 😝 a samozřejmě že ted, když mám chvilku času tak už tu nikdo nebude co 😠 😝 😝
náš malej, no spíš už mladej 😅 je už ze školy doma 🙂 za chvíli pojedeme s babičkou a dědou na vejlet, na Svatou Kateřinu, tak se těším , že zas přijdu na jiný myšlenky, bo mne to v poslední době už doma pěkně nebaví 🙄 pořád to samé, vyprat, uvařit, uklidit, nakrmit, 😝 docela už se těším do práce 😅 bude nějaká změna. 😎 navíc ted pořád a u všeho musím myslet na to, abych nepropásla ten správnej okamžik a jestli budu těhu nebo ne 🙄
no lidsky řečeno, začíná mi zase hrabat 😀 😀 Dyš mě to přijde už zase nějaký nekonečný a depky na mne sedají čím dál častěji. Ted bude každým dnem asi rodit má dobrá kamarádka. Moc jí držím palce a přeju jí jen vše dobré, ale vždycky myslím na to, že já měla mít termín jen o dva týdny později 😔

katyna6
1. zář 2009

aja-já jsem atk vysadila už loni v srpnu,ale hodně snažit jsme se začali až od ledna,takže nám to taky trvalo skoro přesně 6 měsíců.Jojo,kdyby člověk věděl,že teď se to podaří napoprvé,byla bych hned mnohem klidnější 😉

kerrie
1. zář 2009

Zdravím všechny

a vítám nově příchozí v našem témátku. Uvidíte, že s náma vám bude fajn 🙂

farmiiiii, nedepkuj.......teďka nastoupíš do práce a přijdeš na jiný myšlenky no a ani se nenaděješ a budeš z prac. procesu zas vystupovat. 😀

paajaa
1. zář 2009

Farmi: nesmutni kočko, já jsem měla termín 30.9.
V práci ji duševně odpočineš a snad na to mimi nebudeš tolik myslet a ono přijde sano. No aby jsi se nedivila, že ani néé do měsíc hlásím v práci těhu. 😀 😀 😀

farmarska
1. zář 2009

markéé bobku už volej bo jsem fakt nervozní za tebe a ani si ten vejlet za chvíli neužiju, jak na tebe budu muset pořád myslet 😉
nikol domeček vypadá dobře, ale jak tu už někdo psal, je to snad věčně nekončící práce 😀 ale rozhodně bych to už já nevrátila 🙂 a navíc počkej až se do něj nastěhujete, to bude klídek 😉 to se bude plodit děti samo 😀
a s těma dítkama co šli do školky, jsou to teda nervy co 😅 si pamatuju na toho našeho, a když člověk vidí jak se mu tam třeba nechce a ještě tu atmosféru dotvářejí okolní děti, který třeba už celou cestu za váma řvou 😅 fuj 😝 no snad se tam těm vašim bude líbit 😵 opravdu hodně záleží na těch učitelkách 🙂

farmarska
1. zář 2009

holky jste tak hodný 😵 hned mi je zase líp, když to čtu 😉 mám holt nějaký blbý období 😝 i když doma s manžílkem a tak je všechno v pořádku..dokonce se mne tudle ptal i na plodný dny , kdy budou, aby se mohl připravit a věděl 😅 a ptal se na ovu testy a zajímal se, když jsem mu říkala, že je slabá čárka, tak už jestli prý jdem na to, nebo co to znamená... 🙂 no je tím hrozně milej a mě to strašně pomáhá 🙂 🙂 mne to tak jakoby uklidnilo ze vnitř, že s ním můžu počítat a nebude dělat ofuky 😀 a já nebudu muset používat pouta ani žádné jiné násilí na něm páchat, včetně toho mého cpaní se do podvazků 😀 😀 😀

farmarska
1. zář 2009

prostě holky, depkujeme tu každá, každá máme občas špatné dny nebo období, ale je hrozně fajn, že se tu z toho můžeme takhle vypsat a vždycky je tu někdo kdo vás podrží a zase pomůže nakopnout 😵 😵 😵

kerrie
1. zář 2009

Farmi, to je dobře, že takhle táhnete s manžílkem za jeden provaz a jste na to dva.........je hodnej, že se tak snaží, to je fajn. 🙂

farmarska
1. zář 2009

jinak vám povím, že ten můj brouček šel už do třetí!! 😕 😨 😨 a mě to přijde jako včera, co jsme ho vedli před školu do té první 😵 😵 možná proto taky ta moje nálada- nostalgie 😅
mne štve, že ty prázdniny tak rychle utekly, sme si to tak hezky užívali, to volno a ted zase nastávaj povinnosti 😠 už aby bylo zase léto 🙂 🙂

farmarska
1. zář 2009

kerie však mne tím tudle tak překvapil 😕 je to moje zlatíčko to je pravda 🙂 🙂 když si představím, že by mi to ještě ztěžoval a nespolupracoval 😠 no to by mne asi brzo přijeli zabásnout za vraždu 😀
jé to bych se třeba sešla s aronkem 😀 😀

farmarska
1. zář 2009

keri a jak je tobě, jak se cítíš?

kerrie
1. zář 2009

Farmi........mě je fajn........pupík roste a už cítím, jak se tam mrňousek vrtí 😉 Akorát mě pořád trápí otoky rukou.......pak brní a šíleně bolí od loktů až dolů.....v noci naspím třeba jen 3 hodiny, jak to bolí. Ale prý je to normální, jen vitamíny to můžou zmírnit, tak zobu 😉 A jinak už se těším na 22.9. na 3D UTZ 🙂

paajaa
1. zář 2009

Farmi: manža je dobrej, když tě takhle podrží. 😉

Já letím pro obídek k číňanům, tak pak zase kouknu. Doufám že už Markee bude mít dobré zprávy.

aronek
1. zář 2009

farmi, to je dobře že spolupracuje, že ti nemusím držet fleka 😀

mari111
1. zář 2009

ahoj Farminko,to je fain ze manzel spolupracuje,je hodnej,je fakt ze kdyz se chlap zepre tak to je tezky a ty depky sou o to horsi. no jo kluka mas uz ve skole a az budes v praci tak budou dny rychlej utikat ale pri tom co budes prodavat asi na mimi budes myslet furt ale ne aby si tam nechala celou vyplatu 😀 a vykoupila cely obchudek,mne by to teda hodne lakalo tam nakupovat 😉

farmarska
1. zář 2009

aron a co ty jak se máš?

kerie to mne mrzí, že máš pořád takovýhle bóó ☹ a to tak budeš mít jako až do porodu 😨 to s tím doktoři nic nezmůžou krom těch vitamínů ?? je tak to já na tebe budu toho 22. myslet, 🙂 si vzpomenu, bo my zase jdeme o den dřív s manžou na tu genetiku a imunologii-do Hradce. Budou mu i koukat na spermouše 😀 Doufám že nám nic strašnýho nenajdou 🤐 upřimě i doufám, že už tou dobou třeba budu těhu 😅 😅

farmarska
1. zář 2009

pájí dobrou chuť 🙂 sem zvědavá na tebé čéče, jak se vám zadařilo 😉 🙂
mari že jo, já se taky bojím, že tam nechám celou mou měsíční gáži 😅 😅 😅 no ale budu se krotit, jakoby nic, bo o mém záměru tam, nesmí nikdo ani tušit 🤐 🤐 ale to víš, že si to tam pěkně všechno prohlídnu a ohmatám 😀 teda jestli mne přijmou.. maj se ozvat do konce týdne 😝 a i kdyby ne, tak já snad už půjdu kamkoliv, na tu chvíli a budu se modlit, aby to opravdu byla jen ta chvíle 😅 😀

mari111
1. zář 2009

jo farmiku snad to klapne a jestli jo tak hlavne nenapadne 😉 🤐 😵

kerrie
1. zář 2009

farmi.......prý to přejde po porodu, ale já doufám, že jen co bude chladnější počasí, tak to bude lepší. I teď, když není takový pařák, tak je to úleva. 🙂

aronek
1. zář 2009

farmi, jde to. Pořád v práci 😝 . Dnes mamka nastupovala do nemocnice, zítra jí budou operovat tu hlavu. Já jdu zítra se psem na operaci, má nádor na noze. Brácha s ním bude čtvrtek a pátek a já mám příští týden dovču a budu ho opečovávat. Včera po práci jsem se na chvilku natáhla a neviděla jsem ani večerní zprávy, takže únava je pořád. Pozitivum je, že už zvracím jako profesionál 😀 No a v sobotu se asi chystáme do Prahy na nějakou výstavu sběratelů v Letňanech

paajaa
1. zář 2009

Farmi: já jsem na sebe taky zvědavá. 😉 😉 😉 Byla by to bomba, kdyby to klaplo, ale když ne, tak to budu muset rozdejhat. teď si užívám naděje. Neboj na gentice vám nic nezjistí. 😎

Aronek: ty toho tedy teď máš. Hlavně na sebe buď opatrná 😉

Keriie: doufám, že vitamínky zaberou. 😉

strouzek
1. zář 2009

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, důvod proč jsem sem přestala chodit asi všechny víte ale teď byli na mě dotazy kdy radostou zprávu oznámím i tady takže oznamuju, povedlo se a já se zase raduju z těhu. jsem ve 12 tt a zatím vše v pořádku.
mějte se, snažilkám brzo čárečky na testíku a těhulkám hodně zdravíčka a pevných nervíků protože ten strach tu asi bude s náma pořád.

mari111
1. zář 2009

je strouzku moc moc moc gratuluji a strasne moc drzim palecky aby to bolo v poradku az do konce ,jako ze urcite bude. tak se drz a uz se tesim az sem obcas pisnes a pak ukazes mimi 🙂

mari111
1. zář 2009

strouzku IP

markee
1. zář 2009

Strouzek,jéje,tak to moc a moc gratuluju.

hanana
1. zář 2009

marrkee a co ty? jak jsi pochodila
strozkovi velka gratulace

ikopretinka
1. zář 2009

Ahojky Strouži,
jsem ráda, že je vše jak má a ty to už před nikým netajíš. Přeji hodně štěstí!!!! Věřím, že to bude v pohodě 😉

kopa
autor
1. zář 2009

Holky byla jsem nakoupit a ze synovečkem jdeme v 15hod.tak se moc těším 😵

hanana
1. zář 2009

kopi tak si to moc uzij.... 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru