Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
13. zář 2009

Holky už spíte?Já ještě zadám avon a půjdu si dát sprchu,dávají tam nějaký film na nově,ten mladej kluk je kus.Ale já mám svojeho miláčka.Papám sušenky,oooo jak zdravé.
Můžeme se vsadit,já myslím že farmi je dost dobrá adeptka na // 🙂

tercie
13. zář 2009

No vypadá to že chorvati dorazili, tak už budu moct jít taky do hajan.
Já na tv nekoukám, pročítala jsem koníka, a táta stejně kouká na primě na redforda a to mě nechytlo. Půjdu pozdravit maminu a jdu chrápat, ozvu se zejtra.
Maendy jen si dej, když ti šmakuje, obal nervy 😉

Dobrou noc 😵

maendy
13. zář 2009

Tak vám přeji všem klidnou noc,já doufám,že jí budu mít.Chybí mi tu moc má drahá polovička,ale zítra už ho budu mít chrápajícího vedle sebe. 🙂
Prosím čas ať hojí a ať to tak nebolí.
Klidné sny plné naděje všem.Dobrou noc 😔

aronek
14. zář 2009

Přeji dobré ráno 🙂 , z práce 😝
Já včera přišla z práce, že si na chvilku lehnu, no tak jsem viděla až zprávy. Pak jsem usla znova, ráno jsem ani neslyšela budík od přítele a vzbudila jsem se až když se šel rozloučit. Já stávám za deset minut, tak jsem usla znovu, pak si dala opakované budění a mezitím spala. Byla jsem ráda, že jsem pak stihla alespoň zuby. To by mně zajímalo, kdy přejde ta únava.

maendy
14. zář 2009

Ahojky,já jsem zase vzhuru,usnula jsem ubulená kolem 1 a od 6 jsem vzhuru,byla jsem vyvenčit chlupatou,uvařila si kafe a prd zase prázdno.
Aronku já byla unavená pořád 🙂 Byla to krásná únava,když víš proč.

aronek
14. zář 2009

maendy, jenže já jsem už na začáktu čtvrtého měsíce a snad to mělo přejít v prvním trimestru ☹ . Taky musím chodit do práce a něco tvořit, což mi nějak nejde 😖 . Dobré je, že už nezvracím, jen občas 😎 , mně stačí už jen mala pozitiva 😀

maendy
14. zář 2009

To věřím.Já si s toho dělala srandu,že mi drobek bere ščávu 🙂 .Ar ty se nebojíš,proč nejsi na PN,i když já byla ataky,no podívej.
Holky proč jsou pro me ty rána sakra tak těžké.

paajaa
14. zář 2009

Krásné ráno,
tak dneska pokles teploty na 36,7, takže je to jasné, že se prostě nepovedlo. Dneska čekám MS, tak snad se nebude nikde moc flákat. P5emýšlím, že příštím měsíc nebudu měřit- max. ovutestit a omezím koníka, abych na to tak nemyslela. Třeba to pomůže. ☹

Markee: doufám, že už je ti zase trošku lépe

NicoL: to je super, že jde cyklus dle tvých představ a snad už se konečně trefíte a zadaří se.

Farmi: já bych ti ty // taky tak přála. Já za chvilku zase budu na konci tabulky 😢

aronek
14. zář 2009

maendy, PN by mně asi zabila, bude ošklivě a válet se doma nic moc, i když vzhledem k té únavě by to teď nebylo špatné. Hlavně mám na nic NT, jedna hodnota velká a čekám na tripple testy a kdyby to vyšlo špatně 😖 , tak návrat do práce bych nepřežila ☹ . Takže uvidím jestli všechno vyjde dobře, tak třeba bude i PN 😀 , což je tedy naprosto nelogické 😀

nicollka
14. zář 2009

ahoj holky asi zešílím už hodinu v kuse u sousedů štěká pes, to je na mozek. Mě bolí solidně v krku, soplím o 106 :( Volala jsem tátovi, že je malej taky nachcíplej a on taky v ostravě, prý má angínu, nemohl skoro mluvit, achjo.

Ted jsem mrkla zase na lekarnu.cz a objednala dvě balení ovutestů, je jich 10 kousků. Tak uvidím stačí začít testovat tak 8dc aby mi to vydrželo do 18dc? Předtím jsem testovala a pořádné čáruše jsem se ani nedočkala.

No za chvilku pojedem do práce jen na otočku a pak budem hajat celý den v postýlce asi. Do práce asi zase až večer.

aronek taky jsem spávala celý den, i noc, no pořád únava a u mě to jaksi neskončilo a prospala jsem 9 měsíců :D Byla jsem jak méďa béďa D:

nicollka
14. zář 2009

Paaji tak to je mi líto ☹

maendy
14. zář 2009

Paaji: hlavu vzhuru!Když ne ted tak příští měsíc 😉 Ono to snažení přece není nic nepříjemného,no já se ho už nemůžu dočkat 🙂 My jsme se s manžou miliskovali naposledy na konci července,pak jsem měla zákaz a ted musím zase čekat.Chci si dát pauzu alespon to 6tinedělí,at se to tam pěkně zhojí.

Nico:To je blbý,že jste všechny na hromadě,ale na jedné diskuzi byla holčina co otěhotněla když byla nemocná,v horečkách a s atb a čeká dvojky.Tak co by ne. 😉
Já tehdy,to už je doba testila ovu od 11 do 17 DC,a stačilo.Za kolik objednáváš?

Aronku: máš pravdu,doma je to na hlavu.Já mám sice nechut jít zase do práce,ale kdybych byla doma,můžu před vánoci tak akorád k chocholouškovi.
Doufám že ti ty testy vyjdou na 1.Dej vědět.

kopa
autor
14. zář 2009

Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 30DC
Kopa 28DC
Nicollka 28DC
Farmarska 26DC
Aja 83 16DC
Hanana 15DC
Flair 10DC
Handm 9DC
Sarlotta 7DC
Maarrtina 7DC
Eeliska 7DC
Ikopretinka 6DC
Mari111 5DC
If.v nehlídá si DC
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
14. zář 2009

Ahoj holky 🙂
Paaji škoda,že teplotka klesla 😔 ale nedá se nic dělat,musíme bojovat a doufat že se zadaří 😉

Jinak Bobinko,už jsem zvědavá na Vojtíška až dáš fotečky a popíšeš porod 😵

maendy
14. zář 2009

Ahoj,můžu taky do tabulky? ☹ Jsem na tom stejně jako markee a katyna ☹
Paaji ani nevíš jak ti závidím to snažilkování 🙂 Já vím,je to skalmání,ale po MS budeš zase připravená a budeš čekat na //.Já to tak měla 3 roky,hurá,čekání,pád na hubu a zase hurá do toho.

markee
14. zář 2009

Dobré ráno,
tak já bych tak spala celou noc,ale malá kňourala,takže jsem těch přestávek ve spaní měla dost.Vždy než jsem zabrala tak mě brali opět smutné myšlenky,ale zakázala jsem si je připouštět a tak jsem usnula brzo. Ale teď to na mě zas dolehlo. Chjo. Minulý týden v pondělí mi nasadili dvoje kapačky a vykapli průběžně až do dvou hodin,díky tomu se to pohnulo dopředu,i když jsem pak ještě nepotratila. Tohle je nehorší,že každý den si řikám co bylo před týdnem. ☹ ☹ ☹

aja.83
14. zář 2009

Dobré ránko, holky, tak jsem vás právě dočetla.
Paaji, to je mi líto, ale co, ten měsíc už není zas tak dlouhá doba, příště to třeba už vyjde. Holt ta příroda si s námi hraje, vůbec nám nedopřeje tu radost.
Tak holky, já čekala že po víkendu, co jsem tu nebyla, někdo zahlásí // a stále nic. Teda takovýmhle tempem tu za chvíli budeme mít nějakou depresi 😠 !

maendy
14. zář 2009

Já jsem na tom stejně,probudím se,jdu do koupelny,a jak se na sebe podívám an ten bledej obličej s kruhama pod očima,uvědomím si vše co se stalo a zase bulím.Pořád vidím to blikající srdíčko na UZV a pak ta středa,fuj,nemůžu ty myšlenky vytěsnit.Jsem jako blázen.Chudák manžel,přinesl mi po službě loupáčky na snídani a šel zase do práce a našel mě ubulenou,no prostě hromádku neštěstí.Proboha já to přece musím zvládnout,ale jak.

kopa
autor
14. zář 2009

Holky žádné deprese,hol příští měsíc nás o to víc nahlásí // 😉

maendy
14. zář 2009

Aji vy už se budete snažit?četla jsem si tvé album.Zvládáš to dobře,musím si s tebe vzít příklad 😅

nicollka
14. zář 2009

maendy no jedno balení 5ks stojí 199,- tak sem vzala hned dvě, no problém, že podle teplot já měla jeden cyklus ovu 10dc a druhý cyklus 16dc, mám to strašně poházené.

Od 1dc, hned jak bude, piju "FEMIGARD" ráno a večer jak se má a uvidíme :D

kopa
autor
14. zář 2009

Já jsem kupodivu tenhle měsíc v pohodě 😉 jsem smířená že MS dorazí.Přítel plní své povinosti 😀

nicollka
14. zář 2009

Kopi kéž by si měla pravdu a já byla mezi těma co nahlásí, protože když ne teď tak asi až na nový rok, když bude manža doma na vánoce, na lyžovačku a tak, takže bude doma tak 3 týdny vkuse.

katyna6
14. zář 2009

krásné ránko holky 🙂

murynka
14. zář 2009

přeji hezké pondělní ráno 🙂

maendy
14. zář 2009

Nico,to budete mít na sebe hodně času,to je dobrá vyhlídka. 😉
Ahoj holky,přeji pěkné ráno,jak jste se vyhajali?

murynka
14. zář 2009

maendy dobře děkuji 😉 ty jsi byla ted na rizikovým??a příště půjdeš na PN?a na jaké ambulanci děláš??

markee
14. zář 2009

Jé,holky jak já vám to snaženíčko závidím ☹
Jsem zvědavá co nám řeknou na té genetice. My jsme se na vše ptali i to,zda by to nevyřešilo umělé oplodnění. Ale to nám zas říkali,"že vyřešilo,ale když se to povedlo u Johanky,tak proč by se to nemělo povést ještě." Na jednu stranu maj pravdu,ale co když to opět nevyjde a budu to podstupovat znova 😖

handm
14. zář 2009

Dobré ranko!
Jaký byl víkend?? U nás zatím žádné novinky, jen mi konečně před víkendem skončila MS, takže ode dneška začínaji nejspíš mé plodné dny 🙂 a tak tomu necháme volný průběh.. a třeba nás štěstí potká podruhé?! 🙂

Mury, vítej zpátky z nemocnice! Snad je všechno ok!!
Paaji, nesmutni!! Přijde to, určitě!!
KOpi, skvěle se držíš, když to takhle teď snášíš.. ono to nakonec tomu tělu i hlavě prospívá nejvíc! 🙂
Ajo, a ty nezahlásíš?? 🙂))

aja.83
14. zář 2009

Maendy, hlavně žádné špatné myšlenky, jasně že to zvládneš! Mně hodně pomohl koník a pak taky si říkám, že se to stává docela často, takže to asi nebude taková tragédie a když tu vidím holky, kolik už jich je těhotných a otěhotněly třeba hned po 1.MS, tak mi to vlívá optimismus do žil. Já se teď vrhla na snaženíčko jak divá, aspoň zaměstnám myšlenky a cítím se líp, když vím, že už na tom aspoň zase pracujeme. Možná o víkendu byla ovulka, tak jsem manžu nenechala vydechnout 😉 ! Jsem zvědavá, odpočítávám dny, kdy budu moct testit! Tak bych si přála najít //! Ale to my všechny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru