Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
2. říj 2009

mě je 34 (v prosinci 35) a nebudu čekat na nic...prostě se buď už zadaří a nebo si budu dělat rybářský lístek a jezdit s klukama na ryby 🙂 Prostě bude buď kočárek nebo udice

angeles
2. říj 2009

Kopa, tak teď si mě rozesmála s těma hodinama. Co budeš říkat za deset let? 🙂

kopa
autor
2. říj 2009

Angeles to nevím co bude za deset let,to doufám že budu mít aspon 3 děti 😀 😀

sirella
2. říj 2009

kopa,angeles:Těch 24 bych brala taky 🙂 Teď mám pocit,že jsem čekala moc dlouho...první mimčo jsem měla v čerstvých 25 a pak měla po porodu dlouho strach jít do dalšího...a teď jsem se už odhodlala a všechno šlo dobře...až na ten konec.ale po včerejšku už věřím že se to povede...já prostě přírodě pokoj nedám...ale znám se...pokud to znovu dopadne zle tak to vzdám.

angeles
2. říj 2009

S tvou frekvencí sexování by jsi mě ani nepřekvapila. Moc přeju.

katyna6
2. říj 2009

angeles-to jsme na tom úplně stejně,my opravdu nemáme na co čekat.Já doufám,že nám e genetika vyhne,ale kdyby náhodou,aspoň se něco začně řešit tím dřív

angeles
2. říj 2009

Sirella, jak říkáš, já měla první ve 26 letech a pak jsem si chtěla na pár let odpočinout a jít do práce. Ty 3 roky na mateřské mi stačily a potřebovala jsem změnu. Čekala jsem ale dlouho. Teď už to nezměníme, ale dítě chci za každou cenu, i kdybych to měla proležet v nemocnici. Musím se ale první na to připravit a alespoň se trochu smířit z tou ztrátou, která nás postihla.

kopa
autor
2. říj 2009

holky ona u nás ta frekvence v sexu je dobrá,prostě přítelákovi nic nezbývá 😀 Ale uvidíte že až bude po 20DC,že u nás žádnej styk pak nebude 😀 to odpočíváme 😀
Myslím,že tím že spolu spíme každý den,nejde prošvihnout ovulku 😅 ted už záleži jen na těch bunkách,spermii... 😀 😲

murynka
2. říj 2009

leni překopčeno:
tak kurz byl super

říkali nám spoustu info co už vím z netu ale i tak to bylo zajímavé jako kdy jet do porodky co sebou atd...co mě překvapilo bylo hooodně maminek ale i HODNĚ TATÍNKŮ což bylo strašně příjemný!!!!vědět že ty chlapi chtějí být u toho PA mluvila hodně k tatínkům jak pomáhat mamince atd..atd...no myslím že to stálo za to za týden je další druhá část to bude porod na videu a prohlídka sálů ale to mi nemůžeme tak půjdeme až 12.11 už budu 37tt ale to snad nava

ještě mě mile překvapila další věc jelikož jsme metalka neplatíme nic u porodu!!!jinak se platí 1200 a po kurzech které absolvují tatínci 600 ale mi nic

jo a ještě mě zarazila jedna věc kdo tady má poz.streptokoka což jsme třeba já pokud praskne voda ihned do porodky a porod budou vyvolávat ihned na nic se nečeká!! což jsme netušila že je to tak myslela jsem že frknou jen antibiotika a konec

angeles
2. říj 2009

Mury, o tom streptokokovi jsem taky už slyšela, musí ti dát ihned při porodu antibiotika, aby se mimi nenakazilo, jak bude procházet porodníma cestama.

sirella
2. říj 2009

angeles:Jasně...napřed se pořádně srovnat a pak šup na to.Já byla ještě včera chvílema na dně,ale dneska jen co jsem se vzbudila tak jsem v poho.asi už se se vším srovnávám...a brzo se začnem snažit znovu

kopa
autor
2. říj 2009

Markét tak to vypadá moc fajn.
To jsi mi připmněla ty přešlapy 😀 Jak byl s ní ten manžel 😀 😀 😀 a jak se snažily v odpovědi trumfovat s dalším tatínkem 😀

markee
2. říj 2009

Tak jsem se začetla https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... je to fakt nářez a opravdu pláčete a smějete se zároveń. Hlavně ten konec,kdy místo banánů nabízí "hovno" 😀 😀 😀
Přečtěte si to,nakopne vás to víc a víc k tomu mít dítě 😉

paajaa
2. říj 2009

Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím a doufám, že se snažilky pěkně snaží ( ne jako my ☹ ) a těhulky se hezky kulatí. Jinak omezení koníka mi psychicky celkem prospělo, takže jsem ani neobrečela, že tenhle cyklus jsme se na 1000% netrefili. U nás se nějaký utlum těchto aktivit z důvodu pracovního nasazení mého manžílka. Ale jistě to zas bude dobré. Já jsem se smířila s tím, že min. do vánoc budu pracující osůbka. Snad se pak taky dočkáme.

Takže se tady kočičky opatrujte. Páááá

markee
2. říj 2009

Paajaa,ahojky,my měli o tebe strach. Neboj,určo se to trošku zklidní,přece nemůžu pracovat celý rok tak moc. Myslím na tebe,ať se to co nejdříve změní.

angeles
2. říj 2009

Já se tentokrát na prešlapy nedívala, protože jsem z ukázek věděla, že tam bude porod a to by bylo pro mě hodně stresující a určitě bych zase řvala, tak jsem se tomu raději vyhla.

katyna6
2. říj 2009

markee-taky jsem si to četla 😀 😀 😀 .Už aby jsme to holky taky mohly takhle popisovat.Na to se vážně těším.I na ty bolesti 😉 😉

markee
2. říj 2009

Katyna,já fakt včera říkala,že chci ty bolesti,chci si to vytrpět, i když bych třeba měla mluvit jinak,před 3týdny jsem si to vytrpěla 5dní.Ale prostě pro zdravé a živé miminko to vydržím znovu.

angeles
2. říj 2009

Markee, moje řeč, pro živé a zdravé miminko cokoliv!

sirella
2. říj 2009

Taky jsem to četla...výborně napsané 😀 Já bolesti mít už asi nebudu nikdy.I teď mi dr. říkala že to budem směřovat k císaři.Minule já ale byla blbá...císaře jsem se bála(prý jizva dlouho bolí) a nakonec jsem za něj byla vděčná

angeles
2. říj 2009

Holky, ale na druhou stranu by si muži to těhotenství a porod mohli taky vyzkoušet. Kdyby to tak šlo, jednou já a podruhé ty. No nevím, nevím, kudy by to miminko vyšlo na svět? 😀 Ale jak známe, tak chlap těžko snáší i nemoc na sedm písmen./rýmečka/

sirella
2. říj 2009

angeles:Souhlas...taky bych brala aby si to zkusili 🙂 ...i ty prohlídky a pod.Ale to by lidi vymřeli...

aronek
2. říj 2009

mně tedy přítel opečovává, jen se blbě zatvářím už se stará jestli mně něco bolí a jestli něco nepotřebuju, takže fakt zlatíčko 😉 , ale svou bolest nece ještě hůř než moji. Nedávno mi strup na noze ukazoval už v chodbě, protože mu na tu nožičku něco hapalo 😀

sirella
2. říj 2009

aronek:hapalo 😀 To slovo jsem už dlouho neslyšela...naposled u syna 🙂 Mě manža teď taky opečovává i když nejsem už těhotná.Od doby co mě dovezl z nemocky tak už i vařil,umyl nádobí a pod.To byla dřív výjimka...já to po něm ale ani nechtěla,protože nemám práci a jen sedět doma na zadku nemůžu...to bych se zbláznila.Zdálo se mi,že to že jsme přišli o mimčo si i vyčítá tak jsem mu vysvětlila že za to nemohl nikdo(i když v koutku duše si myslím že jsem to mohla ovlivnit já)Sakriš...teď se mi to kecá 🙂 A to jsem v úterý,ve středu a včera ještě u PC bulela

aja.83
2. říj 2009

Holčinky, já se s vámi pro dnešek rozloučím, i tak jsem vás docela zanedbávala. Jedu brzy domů, budeme zařizovat pohřeb a pak se půjdu asi opít, protože dnešek je fakt na palici. Přeji vám hezký víkend.

angeles
2. říj 2009

Aronku a to ta nožička, ale musela bolet, viď. Manžel je teď nachlazený a ví to celá rodina. 🙂 Sirell, jestli to bude jako u nás doma, tak to ta manželova aktivita dlouho nevydrží.

sirella
2. říj 2009

aja:Tobě taky hezký víkend.Měj se hezky a klidně se opij...pro jednou nevadí.Já se rozšoupla s holkama myslím v úterý a hodně mi to pomohlo.Teď už jsem zas vzorná...Měj se ...čusík

sirella
2. říj 2009

angeles:uvidíme...já ho teď pustila na víkend na ryby tak budu se synem sama....ale neva.Zaslouží si to.Minulý týden to musel zrušit,protože mě dovezl z nemocky a já nefungovala.Snad to zvládnem...Původně jsem měla strach co bude,jak bude ale teď už se nebojím.Dnes jsem ještě nebrečela tak se asi fakt dávám do kupy...

katyna6
2. říj 2009

aja-jen se opij aji,jednou začas to neuškodí a třeba i pomůže.Drž se kočko!pa

sirella-jojo,ten úterek nebyl špatný.Možná koupím kapku burčáčku i dnes.když mám jednou za čas volný víkend,je třeba toho využít-po všech stránkách-jsem 13DC 😀 😀

markee
2. říj 2009

Aja,tak ať máte nepříjemné zařizování rychle za sebou a opij se,to víš,že jo. 😉
Holky rýmička mě taky dostává 😀 Nojo chlapi no.
Já byla pro Johanku ve školce,tak jsme zas s mamkama pokecali. No a jedna mi říkala o brigádě,jestli nechci zkusit. Tak uvidíme,jestli mi sežene číslo na někoho s kým se domluvit. Není to v kanclu,ale práce rukama,ale to mi brigádně vadit nebude. I do životopisu bych psala,že to byla brigáda,aby neřekli,že nemám na nějakou tu "funkci" 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru