Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
3. říj 2009

Šarlotko ahoj, víš, ona to ví, s kým má tu čest, dokonce nás seznámil, to jsem ale ještě netušila, co je ona zač...

kerrie
3. říj 2009

Mury 😀 😀 😀 Je vidět, že už je Ti líp 😀

sarlotta
3. říj 2009

Tercinko kamoška měla to samé... vyhrabala se z toho až si přiznala, že dokáže žít i sama bez něj- pak se jí ulevilo a on najednou otočil- protože byla víc samostatná, absolutně se přestala zajímat kam on jezdí a kdy.... jen vyžadovala aby hlídal jejich dítko a ona mohla do fitka a na kafíčko a taky víckrát za rok na společnou dovolenou jako rodinka... ale už žádné hysterické scény a brečení.....žádné vymáhání slibů.... 2x mu sbalila kufry-2x se vrátil a udělal to zas.... teď se snaží.... až pochopil, že je může ztratit.... 😉

sarlotta
3. říj 2009

martinkal.... no ale ono je to těžké,víš... představ si že by to udělal ten Tvůj....... opravdu by jsi mu sbalila kufr hned ??????? Tohle je potřeba si srovnat v hlavě a nějak k tomu dospět.

murynka
3. říj 2009

no právě..člověk říká co by udělal a pak to neudělá ☹

fakt vím o čem mluvím tvrdila jsem že bych nevěru neodpustila a pak žila s člověkem dva roky a věděla jsme to!!!! 🙄 🙄 🙄

martinkal
3. říj 2009

Samozřejmě ne hned Šarlotko, ale za prvé: udělal to Tercince poněkolikáté a za druhé, pokud je u nich přes noc, co asi dělají? Prostě pokud bych zjistila, že spí s jinou, šel by. Já bych tohle nevydýchala, že jsem mu věrná miluju ho, a on někde jinde vyznává lásku jiné.... ☹

tercie
3. říj 2009

Holky on jede v pondělí do Novýho města pod Smrkem služebně na závody. Mám v úmyslu mu tam napsat, že hodně vím, a že má ten týden na rozmyšlenou, jestli chce být s námi, nebo s čubkama.

Probém ale je, že máme velkej dluh na baráku, úvěry jsou napsaný na mě ale platby jdou z jeho účtu.. vůbec nevím, jak by se to v tom případě řešilo. A taky na baráku je hypotéka, a těsně před kolaudací, a já nechci pustit mý místo v našem domě nějaký cizí sůvě, když jsem se tam tolik nadřela a sbalit kury mu nemůžu, bydlím u jeho rodičů, a kdybych se už přestěhovala na barák a jeho poslala k ní, tak se zas bojím že přestane platit... je to zamotaný, a já jsem teď bez prostředků, úplně...

sarlotta
3. říj 2009

marti já vím.... taky mě to zvedá tlak 😠

murynka
3. říj 2009

míšo to je právě ten největší průser no ☹ ☹ ☹ ☹

tercie
3. říj 2009

Marti tady je problém, že dokud ho nechytnu s trenkama dole, a s ní tak se nikdy nepřizná a mě bude urážet a osočovat, že nemá zapotřebí žít se žárlivkou co mu nevěří a tak... to už tu bylo. Normálně ze mě udělal debila...

aronek
3. říj 2009

terci, vím, že řešení majetku je těžké, ale lepší řešit teď. Kamarádka byla vyhozena z jeho bytu, ač ho rekunstrovali spolu, po šestnácti letech a ještě tam nechala třináctiletou dceru, protože s ní neměla kam jít. Přitom jim to neklapalo od začátku. Takže já jsem pro řešení problému, než ho zametat a jakoby nevidět, časem je to jen horší. Kdyby ona odešla, když byl malé rok, mohla mít už dávno jiného partnera a další děti 😠

sarlotta
3. říj 2009

terci nemáš to jednoduché.... priorita je miminko.... druhá věc je, že by jsi měla chodit s očima otevřenýma a dívat se kolem sebe... zvlášť tak, abys viděla že existují i jiní chlapi, ju. Já bych se klidně nechala pozvat na kafe, na véču. Nebo zavolej starému kamarádovi a nějakou tu schůzku domluv sama. Neseď doma!
Já myslím, že mluvit o tom s ním ani moc nemá cenu. Bude zapírat a nebo slibovat a co z toho ?

aronek
3. říj 2009

Hlavně jí mohla zůstat dcera

martinkal
3. říj 2009

Tercinko jestli jste manželé, tak majetek i dluhy jsou společný. Pracuji v právnickém prostředí, věř mi, i kdyby byly psané jen na tebe jsou společné.

murynka
3. říj 2009

míšo přišla ti sms ode mě??já abych to neposlala jinam 😀

sarlotta
3. říj 2009

No vidíš, tak jsem to trefila... tu jeho povahu 😒 ☹

murynka
3. říj 2009

jo jo dluhy jsou společné na mě je také úvěr ale manžel je podepsaný jako spoludlužník...tak snad to tak je 😲

sarlotta
3. říj 2009

No jo marti ,ale těhulka tercinka těžko bude platit půlku dluhu, když je doma a bez práce.
Teď opravdu není vhodná doba na nějaká radikální řešení....

zajímalo by mě co na to Tchyně ?

aronek
3. říj 2009

dluhy vzniklé v manželství jsou společné určitě, musel by to řešit, neboj 😉

murynka
3. říj 2009

no jo ale ta hypoška je určo vysoká a jak by Míša platila půlku z čeho 😔 😔 😔

aronek
3. říj 2009

hlavně, on by dostal alimenty podle svého přijmu a ještě nějaké výživné, aby jeho dítě netrpělo nouzí, to by jsi si musela všechno zjistit. Neříkám, že to bude na vyskakování, ale na přežití určitě. Vaši by ti nepomohli?

murynka
3. říj 2009

holky to je situace co??? ☹ ☹

martinkal
3. říj 2009

Šarlotko, a ty by jsi mohla žít s manželem, kdyby jsi věděla, že se domů vrací od jiné ženy?
A hlavně teď, já se potřebuju ještě víc tulit k manžílkovi a on ke mě a kdybych tohle o něm věděla, hnusil by se mi opravdu....., a navíc já nevěru neodpouštím. ☹

sarlotta
3. říj 2009

holky nerozvádějte ji ještě.... 😲 já doufám, že bude stačit pohrozit a dělat tajemnou... přece tam nějaká láska musí být ne ? Co Tercííííííí.....máš doma darebáka... je mi to líto 😒

murynka
3. říj 2009

my jí nerozvádíme....ale fakt je ten že by se mi hnusil kort jako těhuli a moje hormony by to ted nezvládli ☹ ☹

aronek
3. říj 2009

sarlot, neudělal to poprvé a je dobré být připravená na všechny varianty i když to bolí

martinkal
3. říj 2009

Mury já bych to taky nezvládla, potřebuju teď ještě víc cítit, že mě miluje nejvíc jak může, hormony no.

kerrie
3. říj 2009

To je opravdu hrozný, tohleto ☹ Holky, když si to uvědomíte, tak v době mateřský jsme opravdu na ty svoje chlapy uvázaný a odkázaný..........nepříjemný pocit......taky se mi to moc nezamlouvá, nerada jsem na někom jakkoliv závislá.....a to u nás vztah klape na pohodičku......prostě mi vadí jen ten pocit. Tohle si ale neumím vůbec představit........ ☹

murynka
3. říj 2009

holky já nevím komu jsme poslala tu sms 😀 😀 😀

sarlotta
3. říj 2009

martinkal ... no bylo by to těžké... ale je fakt že já svého muže hodně miluju - tak nevím jak bych se zachovala.
Na druhou stranu jsem prudká povaha.... u nás by to bylo tak, že by měl kufry za dveřma okamžitě co bych se to dozvěděla, pak bych týden brečela a pak bych mu nejspíš kývla kdyby se chtěl vrátit 😲 😅 kdyby to byl nějaký flirt.....
kdyby to byl vztah tak bych to měla jednoduché
můj manža je hrdá povaha- myslím, že kdyby si našel jinou, tak už by se nevrátil - vím jistě, že by to nehrál na dvě strany současně - jsme spolu 12let.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru