Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
4. říj 2009

Ahoj, koukám, že se rozrůstáme, asi se postupně budíme 😀

tercie
4. říj 2009

Květi myslíš, že bude mít v telefonu fotky když je to jen kámoška? Moji tam nemá ani jednu...

kelly1983
4. říj 2009

terci jj mám, pěkná sms ale aby jsi ještě nedostalo od toho svýho nadaný?

aronek
4. říj 2009

terci a pořád nic? Včera tedy reagovala rychleji. 😠 Kde máš vlastně dnes manžela?

kopa
autor
4. říj 2009

Ivi tak co u vás?jak se máte?

Kelly to je mi taky líto ☹ chlapi pitomý 🤐

kelly1983
4. říj 2009

kopi jj jsou to kreténi a co ty doma??

tercie
4. říj 2009

Napsala jsem i jemu... ještě se neozvali ani jeden... mám strach že jsem akorát píchla do vosího hnízda...
Manža jel dneska s bagrem dělat kšeft za tátu, tomu je nějak špatně nebo co...

kopa
autor
4. říj 2009

no u nás doma dobrý 🙂 až je to podezřelé 😀 😅 Včera jsem ještě sexily 😀 No a už ted se cejtím jak těhule 😀 😀 no to bude prča až budu testit 😀
Jinak čípek si ze mě dělá srandu 😀 jednou je hluboko,pak je zas navrchu a takhle se mi mění během dne 😅

martinkal
4. říj 2009

Ahoj holky,
tak jsem to dneska probrala s manžou, a on mi říkal, že jsou 2 typy chlapů. Jeden typ je věrný a je šťastný, že si vybudoval takovou rodinu a nestojí o žádné problémy a trable s ženskými a pod.. Druhý typ jsou chlapi, kteří mají nějaký komplex a tímhle si potřebují dokazovat jak jsou dobří a jak po nich ženský šílej.
No něco na tom bude, znám oba typy mužů 😉

kelly1983
4. říj 2009

terci no to jsi asi píchla, to já jsem když jsem jí psala tak jsem jí zase napsala pravej opak, at si s tím je ale at nedělají ze mě blbce, když to stejně vím jak to je...a at se nad tím už konečně zamyslí, že to bude pro všechny nejlepší atd......

kopi no super, tak ještě // a je to .....a přítel se už rozhodl že chce mimi??

kopa
autor
4. říj 2009

Kelly jo už se konečně rozhodl,že mímo chce 😵 To mu to teda trvalo vid??? 😀 Už tady říká,jak se na to těší a hladí mi špek 😅 😀 Já nevím on si myslí,že už ho snad mám 😀 😅 😎 No chlapi...

kopa
autor
4. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Flair...................................našla //
Maarrtina 27DC
Eeliska 27DC
Ikopretinka 26DC
Mari111 25DC
Paajaa 20DC
Nicollka 19DC
Kopa 18DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 15DC
Farmarska 14DC
Handm 6DC
Hanana 4DC
Aja 83 3DC
Sarlotta 3DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kelly1983
4. říj 2009

kopi 😀 no tak hlavně že se rozhoupal toto taky trvalo, no jo chlapi jsou trošku zaostalí 😝

if.v
4. říj 2009

Kopi, zatím celkem pohoda. Manžel se mi učí na státnice, takže je občas nabručený (nevím, jestli na celý svět nebo na sebe, ale příjemné podívání to není), ale jinak vše ok. Dny nehlídám, milujeme se zhruba každý druhý den - někdy ráno, jindy večer...no a uvidíme. Ono si tělo samo řekne 🙂
Holky, teď malá přišla, že potřebuje do školy pár svých fotek - asi do prvouky či co - aby mohla vyprávět o své rodině. No je to sranda probírat ty starší fotky - od narození (máme ji focenou i na sále), přes první úsměvy, v různých situacích, s lidmi, kteří už nejsou...fakt je to hodně hezký. Probírá se těma fotkama se mnou a ptá se...nádherné nedělní dopoledne, idylka

tercie
4. říj 2009

Kopi dnes už 13tt 😉 Děkujiiiiiii 😀

Holky přád nic... zblázním se. Ta svině určitě za ním jede a domluvěj se na mě...

Jdu zapnout pračku, hned budu zpět

flair
4. říj 2009

Tercinko, včera jsem se už do debaty raději nezapojovala, neb mě to všechno rozčílilo. Můj názor je, že bych nehrála žádnou komediiá se smskama, že někdo ti něco naprášil či podobně. Prostě bych mu řekla, že o jeho záletech víš a že toho máš tak akorát dost. Bylo by asi lepší, kdybys mohla odjet k rodičům či dobré kamarádce, prostě pryč od něj. Ale vyřizuj si to jen a jen s ním. Jestli ti můžu jako psycholožka poradit, neřeš nevěru nikdy s tou ženou. Pokud to teda není tvá blízká kamarádka. Tímhle se vždycky zbytečně shodíš a navíc - ublížil ti tvůj manžel!!!! Ta žena je cizí! Nežije s tebou, nemá se ti co zodpovídat. JE TO PROBLÉM MEZI TEBOU A MANŽELEM!!! Nezlob se na mě, že to říkám takhle na plnou hubu, ale myslím to s tebou dobře 😔

martinkal
4. říj 2009

Tercí souhlasím s flair, ta ženská k tobě nic necítí, nejde jí o tebe, ale o něj, a možná ani to ne, jde jí třeba jen o flirt, protože se nudí, nebo je sama. 😒

flair
4. říj 2009

Tercinko, to jak tě obvinuje z paranoi, je sprosté 😔 Myslím, že intuice tě neklame a on opravdu "zlobí". Máš to ted hrozně těžké, když jsi navíc těhulka, ale měla bys to řešit, respektive vyřešit. Nemyslím hned rozvod, ale sbalit se a odejít. Chce to čas, aby se to vykrystalizovalo. Přece nechceš vychovávat dítě v takovém partnerském svazku??!! Vždyt ten prcek z toho bude úplně zmatenej!!!! Chtěla bych věřit, že jak o vás manžel přijde (to že odejdeš) ho totálně dostane a vzpamatuje se... Možné je v životě úplně vše. Ale taky je možné, že ti cestu zkříží báječný chlap a vy budete i s prckem štastní. To je vše hypotéza a zbytečné závěry, takže zpět do reality. Seber všechny síly co ještě v sobě posbíráš a udělej konec tomu ponižování od manžela. Tohle k tobě opravdu není fér!

maendy
4. říj 2009

Ahojky.
Tercie,já bych žádnou pračku nezapínala a když tak jen se svým oblečením,nevařila mu,nevšímala si jeho oblečení,ale nedělala otrčenou,přemohla bych se a usmala se na něj a přestala mu říkat o prckovi a na ten uzv bych ho nechtěla,nezaslouží si to.
A na tu babu bych se vyprdla,i na něj.A na sebe bych ho vubec už nepustila.
Vykašlala bych se na uklizení,prostě na všechno.

Markee,mám blbej dotaz,já jsem dost pověrčivá,nepřemýšlela jsi ten kočárek dát k rodičům?
U nás je pověra že kočárek nemá být pod jednou střechou pod kterou žije těhotná.Tady už bylo dost případů,že těhu dopadlo špatně a měli kočárek doma.Jednou dokonce holčička pár dnů po por umřela.
Možná su magor,ale jsem moc pověrčivá.

flair
4. říj 2009

Nemyslela jsem tím, že by sis měla hrát na hrdou, jak to ted možná vyplynulo, ale chtěla jsem tím říct, ať se vzpamatuješ a uděláš pro sebe a prcka to nejlepší. A tím je maminka zdravá fyzicky i psychicky!!! Šáhneš si možná teď na dno, což bolí a je to těžké, ale dno znamená, že se od něj odrazíš a stoupáš vzhůru. A to za to stojí přece!!!

maendy
4. říj 2009

Já souhlasím s holkama hod toho zmetka přes palubu.A kdyby přišel prosit,nech ho pěkně vydusit a dlouho.

maendy
4. říj 2009

flair ten testík je tak kráásnej,už se těším až i já najdu //,i když dřív než po novém roce to nebude.
Schvaluju ti že nejdeš hned k mudr,já si plánuju že příště taky počkám.I když budu dělat na infekční JIp.
Známá co ted z tama odcházela mlčela až do 16tt,chápete tu výdrž.Ale chtěla mít jistotu a nechtěla plašit.
stejně jestli to má skončit špatně tak to skončí.

tercie
4. říj 2009

Tak pořád žádná odezva...

nicollka
4. říj 2009
maendy
4. říj 2009

Nic mě připadne docela silná i ta 14,ono to na fotce je skreslené 😒
Ale hlavně že ovu je ne? 😉

flair
4. říj 2009

Maendy, děkuji za pochvalu testíku 😵 Jen se "děsím" dvojčat, protože tak silné // jen 13 DPO jsou divné!!! 😅 V tom prvním těhu jsem 13 DPO měla jen slaboulinkej stíneček a takhle // jsem měla až tak týden po vynechání MS!!!!!!!!!

flair
4. říj 2009

Nicolko, ty jsi úplná nosnice vajuch či co!!! 😅 Ty testy jsou hrozně dlouho silné obě // . Ted ten poslední je asi nejvíc, ne??? Poznáš to podle toho, kdy následující test bude slabší.

flair
4. říj 2009

Terci, zkus dočíst moje poslední příspěvky pro tebe...

nicollka
4. říj 2009

Tak holky sex proběhl, malej šel za babičkou dělat bobinko a manža na mě hupsl, prý vidí že nějak nejsem ve své kůži tak at rychle sundám gatky :D chjo on je hroznej, to sou náladičky..se omlouvám, že vás otravuju s blbostma.

flair
4. říj 2009

Nici, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 Manža je šikulka!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru