Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
4. říj 2009

Tercie,je mi to líto,čím kvůli tomu darebákovi procházíš. Ale zkus se trošku uklidnit a najíst,ubližuješ si tím a i miminku. Přece si neodděláš žaludek,teď potřebuješ papkat 😉

flair
4. říj 2009

Holky, jojo práce je to hezká a jsem za ni ráda🙂
Maendy, zítra to zvládni s tou výpovědí a mysli na to, že teď tě čeká lepšíííí práce🙂 Určo bude fajn kolektiv a tebe to zase naplní dobrým pocitem, optimismem a chutí do všeho 🙂 A to je nejlepší způsob jak otěhotnět 😅 Ale tu antikoncepci určo neber, nech to tak.
Ti co papají, tak dobrou chuť, já si taky půjdu udělat jídlo. Manžel lítá pracovně v Německu, tak nemám žádnou disciplínu 😀
Terci, dostaň do sebe aspon piškoty a čaj!!! A průběžně aspon zobni nějaké jídlo, po troškách!

tercie
4. říj 2009

Půjdu si udělat něco k tomu jídlu, aspoň polívku.
Od tří máme u nás v mostele se sborem vystoupení, tak ať mi není špatně. Postavím na sporák a zase zaq vámi přijdu. Ještě že vás mám, sama bych se tu užrala ☹

flair
4. říj 2009

Terci, super, polívka je skvělý nápad! 😉 A vystoupení je fajn, trochu se odreaguješ. 😉

markee
4. říj 2009

Tak malá si dala přes hlavu deku a dělá bubáka 😀 Pak si stáhne deku po ramínka a ta přečuhující deka vzadu je prý její ocásek 😀 No prča. Já udělala švestkový koláč,tak jsem zobla. Ale půjdu si lehnout a pročíst "Betynku" a "Mámu a já".

maendy
4. říj 2009

Tak jsem po obědě,mnam.Měla jsem pečené koleno a špenát a bramb knedlikem,sice od včera ale mnam 😝
Navic jsem uvařila zelnacku,to bude manža večer mlaskat.

Holky já spala od 11 do 9 a už na mě jde zase unava,to jsem zvědavá jak budu zvládat ty služby,uplně jsem odvykla za ten rok a 3/4.No budu muset.

Uvařila jsem si kontryhel pul litru a medík do toho,tak to mám ráda,poskládám ponožky a lehnu si s knížkou.
Takovej román pro ženy od věry řeháčkové,ty mám ráda,je to hodně ze života.Pak si řeknu,jak jsem vlastně spokojená a nevážím si toho.

To je prdolka markee,ještě že jí máte.

Tercie něco slupni at v kostele neodpadneš,já když nemám chut sním aspon banán s tatrankou,vím moc zdravé 😀

tercie
4. říj 2009

Markee 😀 Asi taky půjdu dělat bubáka, bubáci nemaj žádný starosti 🙂

Holky ale víte co, teď jsem si to pěkně zavařila, jak jede zejtra pryč, potřebuju tu nechat nějaký peníze, nemám ani kč protože nemocenská ještě žádná nepřišla... no už ho vidím, jak mi po tomhle solí prachy...tak tuplem nevím, co tu budu dělat, lednice prázdná, mrazák vykradenej...

tercie
4. říj 2009

Maendy babán jsem slupla teď taky, abych vydržela než dodělám jídlo. Postavila jsem vařit rejži a rozmrazuju kuřecí, na směsku...

flair
4. říj 2009

Terci, ale vy jste manželé, takže ti přece musí nechat peníze pro tebe na domácnost!!! Normálně mu klidným hlasem řekni, že potřebuješ finace na živobytí, že už nemáš. Kdyby ti peníze nechtěl dát, tak to by bylo to poslední, co by udělal. Pak by ses opravdu musela sbalit a jet k těm rodičům. Tady přece nejde o vaše spory, ale o to, abys měla co jíst! Navíc jsi těhotná!!! A neříkej, že sis tímhle zavařila, to přece vůbec není pravda!! Nechala ses zblbnout a přistoupila jsi na jeho špinavou hru, že jsi něco provedla ty!!!!!!!!!! Terci, otevři oči!!

markee
4. říj 2009

Maendy,jojo,ještě,že jí máme. I když teď jí málem polil Míša vařícím kafem,pže vylítne z pokoje zrovně v době,kdy on jde zas do toho pokoje. Prcek jeden ušatá,si neváží toho,že je zdravá. Vloni v září jsem s ní byla v nemocnici,pže nekoukala a spadla do ohně ručičkama. No měla to ošklivé,ale nenašli by jste tam nic-naštěstí jen na dlaních. Do očí nevlítlo nic,na obličej ne,prostě čistě jen ty ručičky. Muselo jí to strašně bolet,ale za týden jsme byli doma z nemocnice a jeli tam dvakrát na převaz a pak už nemusela.Nechalo se to dozahojit na vzduchu a fakt to má krásné. Jen prostě ty šoky. On je to mžik,to nestačí nic udělat a je neštěstí hotový ☹ Radši nepřipomínat,do teď je mi z toho hodně špatně. Vidím jí jak dopadá. Fuj ☹ ☹ ☹

tercie
4. říj 2009

Flair jo, provinile se cítím, to je fakt... jako bych něco zkazila... Já měla podezření, a pak jsem si přečetla 3 sms a udělala humbuk... Jsem pitomá.
Navíc jsem si spálila t rejži, skákla jsem do sklepa pro cibuli a musela jsem se pomuchlovat se psama, no. Tak to půjdu vysypat a udělám novou... 😝

Markee teda, to musel bejt šok, ještě že se teď nesrazili s tím kafem...

maendy
4. říj 2009

Tercie probuh ty nejsi ta co je vina,neblázni.Kdo kouká a běhá za sukněma?

Markee,já když byla malá spálila jsem si ručku o kamna,jak jsem lítala a krásně se to zahojilo taky. 😉

flair
4. říj 2009

Terci, fakt dostaneš na zadek, jestli si budeš vyčítat to, co není tvá vina!!!!!!!!!!! Už to pochom, broučku!!!!

tercie
4. říj 2009

Vyčítám si, že jsem do toho telefonu lezla, předtím to bylo fajn. Ale je lepší nevědět a žít ve lži, nebo to rozštípnout jednou pro vždy?

aronek
4. říj 2009

Terci, ty jsi přece nic nezkazila, co blbneš? Věř tomu, že u mně by dopadl hůř, neř jen SMSkou. A jestli by mi nedal peníze, tak bych se na něj fakt vypdla. Jsi přece jeho žena a nosíš jeho dítě. Já byla s přítelem tři měsíce a když přišel o práci, všechno jsem táhla já přes půl roku a teď jí má a já platím něco na chalupě, tak zas platí on. To je přece normální partnerství a to se taky někdy hádáme. 😉

aronek
4. říj 2009

Terci je lepší vědět a řešit

tercie
4. říj 2009

Holky napsal mi.

Nedělej si nedělej si nervy, mám jen tebe a to malý, tak se prosimtě uklidni, nechci znova prožít to samý co naposled. Klidně mi nevěř, na to se dá zvyknout, ale nic špatnýho nedělám.

Holky co teď? Já bych mu tolik chtěla věřit ☹
Jenže vím co si psali, akorát na ten sex důkaz nemám...Má v telefonu její fotku, říká jí miláčku...
Já sama nevím, čemu věřit...

tercie
4. říj 2009

Co myslíte, mám přiznat že jsem ty sms četla? Jinak budu pořád za paranoičku se zblázněnejma těhu hormonama...

aronek
4. říj 2009

terci, samozdřejmě nevím, co přesně tam bylo napsané a věřím tvému úsudku. Já mám v práci kolegu, který říká miláčku každé ženě se kterou si tyká, jenže si s nimi tedy nepíše SMS, ale řeší pracovní věci

aronek
4. říj 2009

škoda, že jsi si je nepřeposlala, to byjsi je měla v ruce. Zkus mu říct to, že víš, že tak dlouho nedělá, tak ať řekne, kde se toulá. Ty víš kde byl, jestli řekne že s ní a jen něco řešili, tak nebude lhát

tercie
4. říj 2009

Od něj to byla jen sms taky na tebe moc myslím miláčku, a od ní dvě, že má jeho fotku na ploše a furt na něj kouká že je prostě boží, a pak jestli ten den ještě přijede za ní...

kopa
autor
4. říj 2009

Tercie já bych mut o vpálila do ksichtu 😅 🤐 to svědčí opravdu o nákem vztahu....

kopa
autor
4. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Flair 5tt
Maarrtina 27DC
Eeliska 27DC
Ikopretinka 26DC
Mari111 25DC
Paajaa 20DC
Nicollka 19DC
Kopa 18DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 15DC
Farmarska 14DC
Handm 6DC
Hanana 4DC
Aja 83 3DC
Sarlotta 3DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

aronek
4. říj 2009

terci a na co se cítíš? Zvládneš přímou konfrontaci?

flair
4. říj 2009

Terci,, je fajn, že se začal o tebe bát, že o tebe může přijít. To že ses mu podívala do telefonu... Sice partneři by měli ctít své soukromí, ale pokud jsi měla podezření, nelze tě soudit. A promin, ale ty smsky jsou docela dost jasné 😔 Tak jak jsem ti psala do ip, věřím že tě opravdu miluje, ale žije pravděpodobně dvojí život.
Nechej ho v tom vymáchat, nepiš, nevolej. Nekřič, až přijde domů, jen ho lehce ignoruj.

flair
4. říj 2009

A to, že jsi ty smsky četla bych mu řekla, pokud by štoural. Neprovedla jsi buhvíco, podívala ses do telefonu svého manžela, co je na tom tak trestuhodného???!!!!!!

aronek
4. říj 2009

Kdo tam někdy nejukl, že?

kopa
autor
4. říj 2009

Holky já taky šmejdím přítelovi v telefonu,je to uplně normální 😅 🙂 né tedy pořád,jen když mě to napadne.

murynka
4. říj 2009

ahojky

markee mrzí mě že to na tebe zase padlo ☹ ☹
odežen depku pryč kšá kšá...

tercíku co blneš jak zavařila 😲 😲 jejda mane otevři oči to on to zavařil 😠 😠 no podle mě je blbost psát jí když se neznáte ona se akorát bude bavit na Tvůj účet a třeba i s ním s budou z toho mít srandu 🙄 🙄 což se stalo mě!!chápeš jí o tebe nejde ☹ ona vidí jen toho chlapa a dobrej třeba sex atd a jen tak se ho nevzdá že ty napíšeš smsku tot mlj názor 😔 😔 😔 ale jinak je mi to líto,napsal ti sms ano ale do té se dá napsat bohužel vše......já nevím já po tvé zkušennosti už bych mu neveřila ☹ neměla bych na to.... 😢 😢 😢

tercie
4. říj 2009

On je právě na ten svůj telefon hodně háklivej, jeho soukromí je nedotknutelný... kdybych zahejbala, to je jasný že bych nechtěla aby se mi v tom někdo šťoural...
Já mu to asi napíšu, že jsem to četla, a víc už psát nebudu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru