Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
19. říj 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀
Tedy u mně nic moc ☹ Utírala jsem si obličej a strhla jsem si strup z oparu 😖 Bolí to jak čert a tečou z toho pěkné hnusy, takže jsem vyhodila snídani ☹ Ale jinak dobré, rýma se drží zalehlé uši taky, ale jinak v pohodě 😉

markee
19. říj 2009

Ahojky,
Maendy,tak to jsme na tom stejně. Mě došla mrcha včera, já jsem dnes 2DC 😀 Po 40 dnech od potratu došla. Taky jsem ráda,pže nemusim k doktoru na vyvolávačku a tak.
Aja,to nezávidím to zařizování a i problémy s dluhy po tchýni. Je to hrozné. Ukaž se až budeš mít časík a náladu. 😉

farmarska
19. říj 2009

ahoj holky, jak se máte?
já jsem právě zase zalezla do pelíšku, takže se mám užasně 😵 ale myslím na sarlotku, chudinka někde ted určitě mrze v ošklivý práci, doufám, že se tam alspon dnes zase zasmějou 😉

aronek
19. říj 2009

ahoj farmi, kdepak jsi se už pochlubila? Nebo to držíte v tajnosti? Co příznaky?

kerrie
19. říj 2009

Dobré ránko 🙂

Farmi, jak je? Určitě bááááječně, vid? 😵 😵 No jo, chudák Sarlottka ☹ Ale říkala, že je tam jen do prosince, ne? Snad nám tam do tý doby nezmrzne nebo nenastydne 😉

farmarska
19. říj 2009

Martinko, díky 😉
holky jdu vás dočíst, dokavad tu žádná nejste.. mám moc restů, nějak jak na potvoru, zrovna poslední dny nestíhám 😝
aronku, jak ti je, co nemoc, už je na ustupu?
murynko a co ty a tvoje poslíčky, polevilo to?
katuško holka moje a jak to vypadá s tebou? Nikol a s tebou?? 😕

aronek
19. říj 2009

Farmi, něco ustoupilo a něco se drží, ale neschopenku mám do 27, tak to snad odejde všechno 😉

farmarska
19. říj 2009

aron, sem si říkala, je to vydržím to nikde neříkat, páč jsem chtěla počkat alspon až to budu mít potvrzený od doktora 😅 jenže jsem to jaksi nevydržela a už to věděj kamarádky i mamka 😎 😀
jen tchánovcům jsem to včera neříkala, bo se ani neptali, jak to s náma vypadá,(to bych jim to řekla) ale takhle jsem neměla zatím potřebu jim nic říkat. No a manža ten to ví už od uplnýho začátku, od minulého tejdne, kdy mi v pátek vyskočila slaboulilinká druhá a kdy jsem mu nadávala, jako že se málo snaží jí vidět a že se musí soustředit 😀 😀
kerie cejtím se báječně 😵 hrozně šŤastná, ale nějak si to neumím vychutnat, bo zároven mám takovej pořád těžkej pocit na prsou, bo furt čekám, kdy přijde nějaká ťafka 😅 se mi nezdá, že by to mohlo jít tak jednoduše a snadno.. 😔

kerrie
19. říj 2009

Aronku..........to je peklo s chřipajznou..............a to se prý teprve blíží chřipková epidemie, tak se pořád cpu ovocem, abych se předzásobila vitamínama.............no, uvidím, jestli to k něčemu bude. A do práce nespěchej, jen pěkně odpočívej 😉

farmarska
19. říj 2009

aron a potom chceš jít normálně zase do lapáku, a nebo už zůstaneš doma? 😉

kopa
autor
19. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 39tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 37tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 36tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 36tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 35t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 33tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 33tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 31tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 30tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 27tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 27tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................
Martinkal 20tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 16tt.........................
Tercie 14tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 7tt..............................
Farmarska...........................našla //
Mari111 40DC
Nicollka 34DC
Katyna6 30DC
Handm 21DC
Hanana 19DC
Aja 83 18DC
Sarlotta 18DC
Eeliska 13DC
Maarrtina 10DC
Ikopretinka 7DC
Paajaa 7DC
Kopa 5DC........................................21.10.KO prevence
Markee 2DC.....................................21.10. genetika
Maendy 1DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

farmarska
19. říj 2009

kerie, taky pořád čekám kdy na mne něco vleze 😢 nějaká nemoc, co mi zase zkomplikuje těhu 😅 chřipkový období, 😝 do toho je pořád náš mladej nachřápnutej, páč si ve škole ty nemoce pořád předávaj 😝 , ..takže se modlím, baštím vitamíny, cucám propolky a denně si vařím čaje s citronem a pak bylinkový s medem,.. no tak uvidíme 😕

aronek
19. říj 2009

farmi ještě do práce. Dali nám stop stav, takže by za mně nemohli nikoho vzít 😠 Ale jestli mi bude blbě, tak na to prdím 😉

maendy
19. říj 2009

markee já se taky už chystala ke gyn na agolutin,dala jsem mrše ještě dnešek a ona se asi lekla a přišla,sice jen drobulinko špiním,ale beru to už jako začátek,mívala jsem takovou ms dříve.
už jsem myslela že nepříjde.Mimčo jsme dali do šuplíku.Ted nastoupím do práce a nechám rozhodnutí na manželovi,nechci ho do ničeho nutit,mám pocit že ho to vzalo daleko víc než mě.Je ted v tom takovej pesimista. ☹ Tak tomu dám čas.
zahojí se dušička a tělíčko a pak to třeba zase vyjde.Ale objednala jsem si femigard,ty kapky,at se dá tělo do pořádku.
Jinak na andílka myslím pořád,už nepláču,ale někdy na mě sedne pěkná depka.byla jsem u psychološky a ta mi pochválila jinou práci a i to že na další těhu nespěchám.
Snad už to hnusný období pomine.A coty ?

Aronku ty jdeš zase do práce?

farmarska
19. říj 2009

jinak příznaky mám klasický, fyzický, od prsou až přes nevolnosti, ale není to naštěstí, zatím nijak drastický 🙂
ale spíš jsem nějaká psychicky rozhozená, včera večer na mne padla nějaká depka a mě se chtělo bulet, aniž bych věděla proč 😅 a tak jsem popotahovala a manža se mne hned psal co se stalo 😨 jestli mi test neukázal čárku 😕 😕 no nechápal proč fňukám ajá sama ostatně taky ne 😅 😅

aronek
19. říj 2009

maendy, pokud se dostanu z té chřipky a bude všechno v pořádku, pak půjdu do práce

farmarska
19. říj 2009

když čárka všechno v pohodě 😅 no asi to dělaj ty hormony 😅 a hlavně velkej strach, že se teď zase něco posere 😠

kerrie
19. říj 2009

Farmi, ten strach úplně chápu............já se třepu doteď před každou kontrolou a myslím, že to nepřejde, dokud nebudu mít malou v kočárku. 😉

aronek
19. říj 2009

farmi, to jsou ta rozhozené hormony, hlavně mysli pozitivně 😉 Kdy se chystáš na kontrolu?

markee
19. říj 2009

Maendy,taky jsi byla u psycholožky? No mě to pomohlo taky. Hlavně mě potěšilo,že mě chválila jak se s tím smiřuju. Já chci taky novou práci,nebo vlastně práci,pže se nemám kam vrátit. Ale za kasu do supermarketu nejdu. Je to na směny a neměl by mi kdo hlídat malou,vodit a vyzvedávat ze školky. Prostě je to složité.
Já brečím to jo,ale od toho pátku-od té psycholožky a ve středu jdeme na genetiku,tak jsem z toho nervozní. No uvidíme.

farmarska
19. říj 2009

kerie ale neboj, ty už to máš za pár 😀 😉

farmarska
19. říj 2009

mendy gratuluju k první porevizní 🙂 neboj ted už se to rozjede 😉 a bude to utíkat. Věřím tomu, že i ta psycholožka ti- vám pomůže se z toho nehoršího brzy dostat a pak už nebude nic překážet vašemu novému snažení 🙂
aron no běda ti chodit do práce, dokavaď nebudeš uplně zdravá!! mě žádnej jejich stop stav nezajímá 😠 nebo tam na vás skočím! 😠 😎 😀

aronek
19. říj 2009

farmi, neskákej, teď se musíš taky šetřit 😀 Co ta kontrola? Kdy ji plánuješ?

farmarska
19. říj 2009

markee sluníčko, jen si poplač, hlavně když jdou emoce ven a nedržíš to v sobě 🙂 ve středu na tebe budu myslet, to má náš mladej oficielně ty narozky, tak to ani jinak nejde, než že vám tam řeknou nějaké dobré zprávy, něco pozitivního 😉 ´budu držet palce 🙂

farmarska
19. říj 2009

no dnes jsem tam už volala, že chci jako objednat, jenže sestra mi řekla, že objednávaj až na druhou půlku llistopadu a že mám přijít teda zítra, to mají jako bez objednání, ale jako dlouho se čeká 😝
no to by mi až tak nevadilo, ale holky může on takhle brzy vůbec něco zjistit 😕 😕 😕

aronek
19. říj 2009

farmi, když ti vezmou krev, tak by tam měla být zvětšená hodnota a UZ minimálně zvýšenou sliznici 😉

wergina
19. říj 2009

Ahojík holky, dlouho jsem tu nebyla a hned vidím krásnou zprávičku 🙂 Farmi, gratuluji!!!! Jen tak dále ať to hezky přibývá.

My jsme byli minulý týden ve čtvrtek na 3D a 4D ult. a bylo to tak nádherný vidět toho našeho mrňouska 🙂 však se od čtvrtka jenom kochám fotečky 🙂 pokusím se ji dát do albíčka, ale mám to focený jenom přes mobil, tak nevím jaká bude kvalita.

Jinak Kopinko, další KO máme 2.11.2009 🙂

Holky moc na vás všechny myslím a přeju všem brzinko //.

wergina
19. říj 2009

farmi a kolikátý jsi tt?

farmarska
19. říj 2009

wergi díky! 🙂 teda tobě ty týdny taky naskakujou! 😉

aron, holky tak myslíte, že má cenu tam jít takhle brzy? Já tam jinak asi půjdu... 😅 bo zaprvé už chci slyšet něco oficielního od mudra ať mám zase trošku víc jistoty 😉 a zadruhé mi za chvíli dojde duphaston, kterej bych měla ted v začátku těhu asi brát

aronek
19. říj 2009

farmi, když nepudeš, tak se budeš zbytečně nervovat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru