Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
26. říj 2009

farmi, tak to máš hodnou maminku. Hlavně lež a v klidu. Kdy jdeš na tu gyndu?

hanana
26. říj 2009

farmicko hanicko nase hlavne hodne sil, to zvladnes pekne odpocivej at se brzy uzdravis,
Murynko domecek je krasnej....

bobinka22
26. říj 2009

murynko,sedacku kterou mate jsme kupovali jak jsem byla v 8 mesici.Musim ti rict ze je suprova.

handm
26. říj 2009

Tedy Farmi, to je peklo!!! Snad to dopadne dobře, nějak to přetrpíš a mimi to zvládne!! Myslíme na tebe všechny!!!!

farmarska
26. říj 2009

tak jsem vás konečně dočetla 😝 jsem tu nebyla, tak se tu kecalo o stopéro! 😀 😀
musím říct, že jen co jsem vás dočetla je mi líp 😉 zase jste mi dodaly novou dávku optimismu a tak celkově, tady vládne nějaká pozitivní enrgie..asi 😉 😵
aron na gyndu mám jít 3.11.
uf si jdu uvařit další čaj..normálně jsem už stihla za dobu marodění vypít 3kg citónů a zítra mi manža bude muset koupit už třetí sklenici medu 😅 tak doufám, žee už se to kruci někde projeví a bude mi líp 😉

farmarska
26. říj 2009

jo a ještě než zapomenu...
všem co měly kontroly, moc gratuluju k uspěšným kontrolám! 😵
sir s antik. jsi se dobře rozhodla 😉 štři tělo pro mimíska 😉

a všechny nově příchozí (dvě během včerejška, to je strašné 😔 ) tady moc vítám! Myslím, že vám tu holky s náma bude dobře 🙂 Napsala bych vám toho holky víc, o tom jak je život nespravdlivej a jak musíte vydržet, že čas je milosrdnej, ale nějak mi ted není do psaní, navíc vy už to stejně všechno víte od holek 😉 tak pokecáme jindy 😉 držte se! 😉

farmarska
26. říj 2009

hadm tak ta bestie dorazila 😠 má kliku že jsem marod, jinak bych tam na ní k tobě vlítla 😎 no nic, držím palce, aby další už nepřišla 😉 a hlavně že jsi si užila dovolenou a přišla na jiný myšlenky 🙂 ty vedra ti závidím! já miluju léto! 😵

farmarska
26. říj 2009

Hani a ty si z toho bílýho testu nic nedělej! 😉 je opravdu ještě moc brzy 😉 já sice stínek nebo náznak stínu viděla brzy, ale taky jsem ho viděla jen já sama 😀 manža mi tvrdil, že jsem mišung a že tam nic není, že jen hypnotizuju test 😀 No at to bylo, jak to bylo, o pár dní pozdějc, musel uznat, že ho tam fakt vidí i on, ten stín 😉 Jo a dobře viditelnou čáru jsem měla až v den nepřijité menstr. což u mne je tak 32DC 🙂
No prostě dokud nedorazí mrcha, neztrácej naději 😉 😉 držím palce! 😵

sarlotta
26. říj 2009

Ahojík holčičky, nakukuju a dočtu až večer... letím tancovat🙂

Farminko myslím na Tebe. 😉

aronek
26. říj 2009

farmi, takže na gyndu jdeš za chvilku a to už možná bude i srdíčko 😉

farmarska
26. říj 2009

aron moc se bojím toho co tam bude nebo nebude, kór po tom, čím ted procházím a co jím 😔
holky jste hodný 😵

aronek
26. říj 2009

farmi hezky se kulíruj a mysli pozitivně 😉 Děti potřebují klidnou a zdravou mámu 😀

farmarska
26. říj 2009

no tak zdravá nejsem, tak že bych to doháněla tím klidem? 😀 😀 zkusím to 😉

farmarska
26. říj 2009

a ty už jsi zdravá?

aronek
26. říj 2009

zítra jdu na kontrolu, tak uvidím. Mám ještě rýmu a hrozně se zadýchávám, ale jinak v poho 😉

farmarska
26. říj 2009

to je dobře 🙂 to zadýchávání já mám vždycky po nějaký nemoci, asi ještě tak 10dní po dobrání prášku 😝 , ale určitě s tím nechod ještě do práce a seď doma a čekej než budeš na 100procent fit 😉 😎

aronek
26. říj 2009

zítra dám vědět jak jsem dopadla, já to taky vidím ještě na týden doma 😉

murynka
26. říj 2009

holky moc děkuju všem 😵 😵

bobinko to jsem ráda že máš na ní kladné recenze 😉 a co ty mamino co vojtíšek?? 😵 😵

handm my spotřebiče brali přes net a ušetřili jsme opravdu dost 😎 navíc to dovezli až domů 😀 super co víc si přát 😎 vím co je stavět a předělávat děláme to od jara ale ten výsledek stojí za to tak vydrž čekatelko 😅 !!

farmi to je mi líto ☹ ☹ koukej ležet zapomen na kozy atd 😎 jasný??

murynka
26. říj 2009

aronek držím pěsti na kontrolu já jdu také jsme zvědavá zda se chýlíme k porodu či co 😅 😀

farmarska
26. říj 2009

mury jo kozy a ostatek zvířat jsou zařízený, maminka vypomůže 🙂 takže já ležím , ležím, ležím a snažím se myslet pozitivně 😉
tobě držím palce na zítřejší kontrolu!a dej hned vědět novinky 😉 😵 jo a gratuluju k tomu, jak vám to pěkně jde na baráčku 😵 jste mooooooc šikovní! 🙂

murynka
26. říj 2009

farmi to je dobře že vypomůžou 🙂

já už ted pomáhat nechci ale taška fakt sbalená když jsem lezla po tich oknech jsme si říkala zda nepojedeme 😅

mysli POZITIVNĚ!!! 😉 to je správný 😵 😵 😵

dám vám vědět jen co se dostanu ke kompu 🙂

a děkuu musíme makat 😀 😀 už moc času není 😎

aronek
26. říj 2009

farmi, mamka už ví, že jsi těhu?

tercie
26. říj 2009

Čau hokoy tak už jsem tu zas, odpo přišla ségra s malou tak jsem vám utekla 🙂

tercie
26. říj 2009

píšu jak magor, hokoy 😀 jestli jste to náhodou nepoznaly, tak je to japonsky, jo? .-D

jitie
26. říj 2009

ahoj 🙂
Míšo, o víkendu jedeme na chalupu, ale nebudu mít k dispozici auto 😒

tercie
26. říj 2009

Jitiiii ahoj, nooooo teoreticky už bych ho snad měla mít já 🙂

jitie
26. říj 2009

jéé, to bys mě mohla přijet navštívit, teda jestli se ti chce 😉
jak se jinak máš????

tercie
26. říj 2009

Měli přijet na víkend naši, dělat na baráku, venku dělat podklad pod fasádu, ale nesmí se to dělat když je zima, a ta má bejt, tak uvidíme, jak se to vyvine, a jestli přijedou nebo ne. Ale kdyby nepřijeli, tak přijedu ráda, aspoň se ještě uvidíme, pak už to moc nehrozí asi, co? 🙂

jitie
26. říj 2009

mě zlobí koník, nechce se mi načíst 😒
uvidíš, jak budeš moct, pak se uvidíme až jedině na jaře a nebo až po tvém porodu 😉

tercie
26. říj 2009

Jiti zatím teda neslibuju, dáme si ještě vědět, jo? Nevím co a jak se vyvrbí, a aby ještě nenapad sníh, já mám ještě letňáky 😀 uvidíme, ale doufám, že to vyjde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru