Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
2. lis 2009

Tak co.Už jsou nějaké zprávičky od Murynky?

farmarska
2. lis 2009

holky já jsem tak vzrušená!!!!
já snad dnes ani neusnu..budu kždou chvíli načumovat na koně, jestli už něco novýho 😀

já se tak těším na dalšííí mimineško ! 😵

farmarska
2. lis 2009

honem honem s nima sem , bo my jsme tu už jak natrní!! 😀

jé přijde mi to jako včera, když jsme takhle čekali na info od Bobinky 😵 a ted už koupe obříka 😎 😵 😵

kerrie
2. lis 2009

Holky, to tak strašně utíká..........mě se vám normálně z toho chce bulit............tady se teď rodí jak o závod....každou chvilku nový miminečko...........a já za pár týdnů jedu taky 😉 😵 😵 😵

tercie
2. lis 2009

Farmíku dík, neboj, za 10 tejdnů jsi na řadě ty s pohybama 🙂

Holky ono to tak rychle asi nepůjde, sice Murynce prdla voda ale kontrakce nejsou, budou asi vyvolávat, dostane tabletku... co jsem tedy teď četla vedle...

mari111
2. lis 2009

jééééééééééééém holky co to tady ctu, ja sem normalne pustila slzu, 🙂 Sofinka prichazi na svet 😕 ,jo. ja se tak tesim 😵 😅 😅 😅 😅 😅

mari111
2. lis 2009

tercinko gratulace k pohybum. holky ja sem s toho vedle. Handm jeste mrcha neprisla , v patek sem byla na vyvolavacku tak snad se uz dockam ☹

mari111
2. lis 2009

jejda a dneska sme se zrovna odpoledna o tech vyvolavackach bavili, no snad to bude rychle a ne moc umorne ale ten vysledek bude stat za to, juj uz se tesim na fotky Sofinky

handm
2. lis 2009

Já jsem z toho tady taky mimoň, z tý Murynky... toe je hroznej fofr, odpo tady ještě vypráví a najednou je v porodnici...🙂 Tak aby to hlavně měly holky rychle za sebou!!
😵 😵 😵 😵

Mari, jeee, ona furt nepřišla? Myslelal jsem, že to přijde hned po tý vyvolávačce ! :( Tak to na tebe taky myslim, ať už tě to netrápí .. mrcha jedna hrozná
Tercie, ty jo, ty se taky máš krásně, pohyby!! 🙂 Na to se hrozně těším!! 🙂 Gratuluju, že tě kope... to zní ftipně 🙂

tercie
2. lis 2009

Handm, mari, díky, taky se dočkáte holky, nebojte 😉 Zatím teda to kopance ejsou, jen takový oťukávání...asi si mapuje terén 😀

mari111
2. lis 2009

jo jo jen at mapuje tercinko
.Handm dik, snad mne dlouho trapit nebude a doufam ze to taky bude mrcha posledni 😠

tercie
2. lis 2009

Holky, že vy čučíte na ulici? Já taky ciiii, tu nemám telku 🙄
Tak mi aspoň napište co se tam děje 😀

markee
2. lis 2009

Týjo,no snad to bude mít rychlé,ale nevim nevim. Většině holek,co teda znám já tak vyvolávačky zabrali za dýl. Já jako prvorodička po vyvolávačce porodila za 10 hodin. Jinak od odtoku plodovky to trvalo 15hodin. Takže spíš mrňousek bude kolem hodin ranních,ale přeju jí ať je to hned 😉

tercie
2. lis 2009

Markee my to probíraly na vlaštovkách, a taky tipujem ráno 🙂 Navíc Mury má toho streptokoka, tak prý musí porodit do 12hod. to zas psaly říjnovky...
Hlavně ať to holky zvládnou a jsou obě zdravý, to je nejdůležitější 🙂

aronek
2. lis 2009

Ahoj, tak jsem si užila prodloužený víkend u mamky 😀 Teď jsem hodinu dočítala ☹ a samé supr novinky 😀
Mury, moc na tebe myslím a přeji aby to bylo rychlé se šťastným koncem 😀
Terci gratuluji k pohybům 😉

aronek
2. lis 2009

na všechno reagovat nestihnu, ale ukecané jste byly pěkně 😉

mari111
2. lis 2009

tercinko ja nekoukam , ja varim na zitra, asi mi uz hrabe, si myslim ze se mi zitra nebude chtit tak si radej varim dnes, no jo asi nemam co delat. jinak mam ted docela fofri, jak se ochladilo tak holky zacali chodit na solko, tak litam po schodek hore-dole jak silena a to si je musim jeste nejak prehazovat aby to vychazelo az se vratim z rachoty, no jo hlavne ze chodej hm 🙄

markee
2. lis 2009

Tercie,do 12 hodin? A proč? to jako kvůli streptokokovi?
No ono záleží na porodnici. Mě fakt i se streptokokem to trvalo 15 hodin.
Míšovo teta,dělá v Táboře v porodnici,tak říkala,že by mi to nevyvolávali i se streptokokem. nechali by mě,až by se to rozjelo. Jen by mi dávali po 4 hodinách ty atb.
No snad to bude mít rychlé.Ale vím,že takové štěstí nemá každá. Ale ten výsledek i po x hodinách,stojí za to 😀

kvetinka7
2. lis 2009

Ahoj holky,
teda tady to jede!!! 😀
Jeste jsem ani nestihla Kupince pogratulovat k Matyaskovi a je tu dalsi porod !!

Tak Kupinko, vse nejlepsi..hlavne hodne zdravicka a stesticka Matyaskovi do zivota 🙂
A Murynko, tobe zatim rychly porod a vse bez komplikaci 🙂 ..
teda ,co ta holka zvladla v posledni dobe, kratce pred porodem,klobouk dolu 🙂 ona tusila,ze z toho porodi driv 😉

Ja uz jsem si taky rikala,ze bych si mohla nachystat tasku do porodnice ,abych pak nebyla prekvapena 🙂
Pri potratu jsem si jen tak z niceho nic zasla do nemocnice se nechat zkouknout,ze je neco spatne..a uz si me tam nechali.. uplne bezprizorne ,bez niceho .. kdybyste videli,co mi manza pak s sebou prinesl.. 🤐 😉
shrnu to par slovy- bylo to vse hozene v tasce Billa .. no,ja se stydela!! 😲

Holky, a jak to Mury a Kupince zacalo? z niceho nic nebo neco tusily dopredu? ctu,ze Mury praskla voda ..

tercie
2. lis 2009

Markee nevím, tak to psaly holk, já jen tlumočím 🙂. Asi to bude mít každá porodka jinak...

Holky dorazila mi návštěva, tak budu končit, mějte se, na Mury myslím, a pa ráno!!!

mari111
2. lis 2009

pa terci, pa holky ja uz taky du. Murynko hodne sili a at to dlouho netrva, myslime na teba aj na Sofinku 😉

farmarska
2. lis 2009

holky něco novýho s Mury???? 😕 😕
jestli jo, někdo něco pak vypátrá, napište to tu hodně výrazně, ať to nepřehlídnu 😉
tak já si jdu ještě udělat čajdu a potom suprstár! 😵

markee
2. lis 2009

No já čekám,že přijde aspoň jeden brácha nějak přijatelně a ono nic. Nejmladší psal,že přijede cca za hodinu a čtvrt-to bude ve třičtvrtě na devět. No a druhý nepsal vůbec. Se z nich picnu. Hlavně,že chtěj vybrat foťák a nepřijdou 😠

aronek
2. lis 2009

kdo má vůbec spojení na murynku a dělá posla zpráv?

kerrie
2. lis 2009

Terci a Kopi na ni mají telefon a pak holky z vlaštovek................ 😉 Taky jste jak na trní? Já sem furt lítám, jestli je něco novýho.........kdybysme aspoň věděly, jak na tom jsou a jak to postupuje...... 😨

jitie
2. lis 2009

ahoj holky,
koukám, že už víte o mury, jsem vám to zapoměla napsat, se omlouvám 😎
volala mi, když přijela do porodky, porod jí vyvolávají, tak snad to nebude dlouho trvat...určitě vám pak dám vědět, až se Sofinka vyklube na svět 😵

jitie
2. lis 2009

terci gratuluju k pohybům 😵 😵

aronek
2. lis 2009

škoda, že nejde přímí přenos z porodnice 😀

kerrie
2. lis 2009

No to by asi měla murynka radost 😀

jitie
2. lis 2009

to jo, bysme to měli online..
😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru