Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. lis 2009

mury ale co, tak hlavní je, že si člověk vzpomene a že to kupuje s láskou a ne za kolik je ten dar 😉
navíc u vás je to pochopitelný, měli jste tolik investic s baráčkem a ted máte malinký mimineško 🙂 to je myslím ten nejkrásnější dárek pro celou vaši rodinu 😵

mari111
14. lis 2009

murynko moc ti to slusi s kocarkem a mala princeznicka je fakt celej tatinek 😉

murynka
14. lis 2009

farmi to jo ale o peníze moc nejde jako o to že nevím co ☹ .......ale na Vánoce se moc těším pokud malá ještě zůstane tak hodná začnu péct cukroví 😵 😵

farmarska
14. lis 2009

mari mě zase přijde strašně podobná murynce 😀

mury zase si to tolik nemaluj 😀 teda né že bych ti to pečení nepřála 😀
ale tak máš velkou výhodu, hodnou tchýni hned vedle a mamču o kousek dál 😉

kerrie
14. lis 2009

Mury...............to jsi netušila, že to všechno tak pěkně stihneš i s cukrovím, viď? 😀

Holky, s těma dárečkama je to jak říkáte.............taky nepotřebuju hory obřích darů.........stačí maličkost. Mě se spíš líbí taková ta atmočka...........všude doma svíčičky, sváteční vůně, pohádky, atd. 😵 Akorát musím letos oželet cukrovíčko kvůli tý těhu cukrovce, ale to mi neva............aspoň posední měsíc nenaberu zbytečný kila a pokud mi doma všechno nesežerou, tak si dám do nosu po porodu.............to se ta cukrovka zas ztratí. 😉

murynka
14. lis 2009

ker ty máš cukovku 😒 jejda to mě mrzí ale to se po porodu určo zase upraví 😉

aronek
14. lis 2009

farmi, někdo má nevolnosti celé těhotenství 😝 No zase mám něco extra 😠
mury, moc krásné fotečky 😀
kerrie, na cukrovku se taky chystám, doufám, že se mi vyhne, protože jen sušenky pomáhají proti nevolnosti 😉

kerrie
14. lis 2009

Mury........jojo, měla jsem zvýšenou tu prostřední hodnotu, tak jdu v pátek do rizikový poradny. Ale já jsem s tím tak nějak počítala, páč v rodině máme 4 diabetiky, tak to mám v genech. Po porodu se to zase upraví a ta dietka na 2 měsíce mi neva. 😉 Hlavně aby malá byla v pořádku. 🙂

tercie
14. lis 2009

Čau kočky, jsem tu 😉
Mám krásný nový nehtíky, a na zejtra se mi ohlásili naši, přivezou mi tu novou komodu přebalovací, a hned si odvezou kočrek, abych ho neměla doma, tož si ho nestihnu ani oňuchňat 😀. To mi udělali schválně, abych k nim jezdila častějš, určitě 😀

Mury taky jsem koukala na nový fotečky, moc vám to s kočárkem se Sofinkou sluší 🙂

Kerri cukrovku? A musíš na to něco brát, nebo jen nesmíš sladký?

Holky já už jsem počínaje dneškem v 5. měsíci, to to letíííííííí 😅

mari111
14. lis 2009

jo farminko to mi doted taky prislo ale jakje v ty bili perince tak tam mi spis pripada po tatinkovi, no to je jedno je krasnoucka

tercie
14. lis 2009

Ker já jsem tele, už to čtu, že dietka 😉 Ale to se dá, žejo?

mari111
14. lis 2009

tercinko ty uz mas kocarek jo, ste ho boli teda koupit jo a co ,ze je akorat pro tebe 😉

kerrie
14. lis 2009

Terci.........dietka v pohodě...............já stejně nemám moc v oblibě vepřový, bůčky, knedlíky, atd. Budu si dál baštit to svoje kuřecí nebo králičí maso, akorát omezím přílohy a nahradím je zeleninou..........no a musím vypustit sladký......to taky vydržím, pak to doženu 😉 😀 Akorát si musím dávat bacha, abych jedla pravidelně, to bude asi největší problém. 😀

tercie
14. lis 2009

Mari né, ale zrovna to řeším s tou paní, kdy si pro něj můžeme zejtra jet 🙂 Já se tak těšííííím, snad bude bezvadnej, nechci jet domů bez něho 😀 A naši když tu budou, tak by ho hned odvezli k sobě 😉 Všichni tu jsou děsně pověrčiví...
Jo, a ještě jsem to neměřila, metr je nezvěstnej 😀 Ale zejtra to snad poměřím naživo 🙂

Kerri tak to se dá vydržet, to jde. A není to nadlouho 🙂

mari111
14. lis 2009

taky mate nezvestnej metr 😀 bude se ti libit, ja taky nejsem nadsena ze ho mame doma ale co uz mam s ni delat,moje segra neresi nejake moje city,ze by mi to mohlo treba vadit, no co uz 😖 zrovna mi pred chvili volala jake uz ma velke bricho a ze co jako budeme kupovat my, ze jen aby vedela co nema brat ona a to mi pred dvema dni rikala ze si nemam delat starosti kdyz ted setrime na to topeni 😅

mari111
14. lis 2009

tercinko hlavne si skontroluj jestli ty adaptery dobre drzej tu korbicku, na tom segrinym sou uz dost rozhegane az by sem se bala aby to nevycvaklo, jen skus chitit korbicku za spodek(kde ma mimi nozicky)a skus s tim nahoru dolu jestli to drzi,jestli se to nevycvakne aby sis pak nekde toho sveho ''atleta'' nevyklopila 😉

tercie
14. lis 2009

Jo, metr nám asi někdo unes, no snad nebude chtít výkupný 😀
Díky za radu, zkusím s tím zakvrdlat, aby mi neprodali nějakej vehikl, nerada bych malýho někde pak sbírala 😲 😀
To víš, některý lidi v návalu vlastní radosti a emocí zapomínaj na emoce ostatních, snad to nemyslí zle, holt to přejdi...však se brzo dočkáš a ségr abude doma opatrovat tvoji Zopu 😉.
J taky přišla domů z nemocnice po prvním potratu, a švagrová má v domě kadeřnictví, a zrovna tam seděla zákaznice s novorozeným miminkem, a švagrová na mě volá, ať se jdu podívat... to jsem taky nechápala...

tercie
14. lis 2009

Mari a ségra ho taky nekupovala novej?

tercie
14. lis 2009

Holky kdejste všechny? V televizi je prd... že vy všechny plodíte? 😀

kerrie
14. lis 2009

Mari.............některý lidi fakt nejsou moc taktní................nic si z toho nedělej!! 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kerrie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tercie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tercie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kerrie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru