Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
16. lis 2009

ahoj nicolko, farmi chyta vsechny bacili co kde potke, z jednoho se vylizala a uz zase neco chytla,ale ona je statecna a vse to v poho zvladne

mari111
16. lis 2009

dobry napad, kopiku

nicollka
16. lis 2009

Jojo je to silná holka a ona ty bacily vypráší.

Kopi moc moc děkuju za tabulku, teď konečně vím že by měla dojít mrcha za 2-5dní :D Ted jsem byla poprvé uplně mimo..

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vroninka
16. lis 2009

Ahoj Kopinko, to je mi moc líto, ze prožíváš taková muka. Jsem v šoku, co se s Tvého přítéláka vyklubalo. Ti chlapi myslí fakt jen tím spodkem. Vidí jinou ženskou a letí za ní i přes mrtvoly. Hrůza. Ještěže spolu nemáte rodinu. U nás soused teď honí sukně a má doma dvě malinké děcka. Držím Ti palečky,abys to nějak vyřešila s bydleníčkem, potkala spřízněnou dušičku a pořiď si toho hafánka, ať se necítíš tak sama.

flair
16. lis 2009

Tercinko, jojo, taky mi to letí🙂 A novou fotečku dám až po kontrole nebo spíš po NT, na který jdu 3.12. 😵
Murynko, já ani nevím, že jsem těhu, nic mi není 😕 Jen mám nateklý prsa a vylouplo se mi bříško 😉
Kopi, nemysli si, spousta z nás natrefila v životě na debila. Já toho pravého našla před rokem a bylo mi 31 let!!!! Tak v klidu, to pude 😅 Pěkně se vyfinti, nech se vyfotit a zajdi na kafe. Prostě se odreaguj.

Katag, mooooc gratulujuuuuu 😵

kerrie
16. lis 2009

Kopinko............nevěš hlavu..........já sice teď správnýho chlapa mám, ale když mi bylo jako Tobě, tak jsem taky byla s debilem 😀 I na Tebe čeká ten pravej 😵 😵 😵

mari111
16. lis 2009

ale kopi ja si myslim ze kazda mame uz debila za sebou ja teda uz urcite,teda aspon si myslim ze nic horsiho uz mne potkat nemuze nez byl bejvalej debil korunovanej

aronek
16. lis 2009

tak jsem myslela, že zítra budeme mít klidný den doma a přítel jde do práce 😠 Ještě volal abych mu připravila nějaké jídlo a tady není ani chleba 😖 Takže jdu upéct alespoň buchtu 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
16. lis 2009

Kopi.........dobře mu tak, jen mu to osol 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
16. lis 2009

Kopi a jak to vypadá s pejskem, vybíráš? 😉

mari111
16. lis 2009

kopilu drzim palecky, jen mu to nandej a hlavne nepodlehni. 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
16. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

Kagat🙂) blahopřejůůůůůůůůůůůůůůů k miminku. Vanesa je krásné jméno, dej něakou fotečku ať se pokocháme.
Jsou to tady samé princezničky teď🙂)) 😎

sarlotta
16. lis 2009

Kopi, není labrador moc velký do bytu ?, nezapomeň, že s ním budeš muset chodit na dlooooouhé procházky🙂))

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarlotta
16. lis 2009

Mě se líbí jack russel terier, nebo lovečtí psi-čokoládové barvy... ale to až někdy na domeček 😉 Zatím máme malého špice, je fajn, jen hodně štěká-když nás vítá.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
16. lis 2009

kú)i sak kukno na nejake hafany a uvidis jakej ti padne do oka a hlavne do srdicka,mne se libjej velky haf,ale my mame zahradu,takze u nas to neni problem, ja bych nejradej bernskeho salasnickeho psa 😅 to je takovej medvidek

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
16. lis 2009

no ten je fakt krasnej

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
16. lis 2009

jo jo. to je vazne rozhodnuti

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
16. lis 2009

Kopísku zvládneš to🙂 neboooj.
Dobrou holky.

fogs
16. lis 2009

Ahoj holky, nevim zda muj dotaz patri prave sem ale zkusim to. Kamaradka se snazi od dubna 2009 otehotnet ale zatim se nedari. Ted se vyskytlo neco co ji prekvapulo a tady v UK gynekolog . Ordinace jako takova neni. Je to 13 dni co mela menstruaci a Ted v patek zacala spinit a mela velke bolesti bricha.posledni sex byl streda nebo ctvrtek. Nemate zkusenosti co muze spineni znamenat?
Diky moc za rady

mirax
17. lis 2009

Ahojky fogs...
dotázek sem úplně nepatří,ale neva 🙂

Po 13 dnech od menstruace se nejčastěji u ženy dostavuje ovulace, která může být i hodně bolestivá a být provázená i slabým krvácením/špiněním. Špinění by mělo trvat krátce..
Je to způsobeno prudšími hormonálními změnami (rychlý pokles estrogenů).
Pokud se kamarádka snaží otěhotnět od dubna, není to ještě tak dlouhá doba..pokud má pochybnosti o kvalitě cyklu, bude nejlepší navštívit gynekologa a poradit se tam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru