Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
26. lis 2009

kopísku tobě držím moc palce ať vám to dobře dopadne!!! todle totiž není vůbec jednoduché 😢

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
26. lis 2009

leni kerie to napsala jakoby mi mluvila z duše....

já vím že to ted vidíš je že to čubka že za to může ona atd 😅 ale podívej se na to jinak co když jí zbalil on řekl že nikoho nemá atd a ona je v tom nevině a ted jí ublížil a ještě jí ubližujete psaním atd 😒 třeba ona za to prostě jen nemůže....zamilovala se a cítí se jako ty..... ☹

a prát se v našem věku 😅 no nevím.... 🤐

murynka
26. lis 2009

jinak když mi to udělal bývalý...pak se vrátil bylo to moc krásný ale jak dlouho....já ti nevím..fakt bych toto neodpustila 😔 😔 moc ti přeju aby už sekal dobrotu ale bojím se že ti ublíží 😔 😔

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
26. lis 2009

leni jak víš že o tobě ví to ti řekl jako on 😅 😕 ???děvče má smůlu byla využitá a ted je puštěná....to myslím stačí tak an co jí psát sms atd mě to přijde pubertální promin 🙄 🙄

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
26. lis 2009

no nic jdu s malou ven 😉

toto je každého věc 😉 jen jsme napsala trochu jiný pohled navěc 😎

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
peta79
26. lis 2009

Farmi, já taky spadám pod Prahu8 😒 a bojuji s nimi každý měsíc. Možná budete mít štěstí, ale já se tam nikdy nedovolala (4měsíce). Byli jsme tam s manžou osobně teď 16. a řekli nám, že moje papíry zpracovali už 12. a od té doby leží někomu v té budově na stole, čekají "jen" na podpis a můžu je čekat každým dnem. Tak jsme v klidu odjeli.Jak naivní... Penízky mi přišli až 24. 😒

aronek
26. lis 2009

kopi, ono se to hezky říká, že se zadaným ne, mně se stalo že ano 😖 Hrdá na to nejsem, ale vím, že od ženy neodešel kvůli mně

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
26. lis 2009

kopi, on byl od ní, jen nebyli rozvedení, tedy nejsou doposud, takže doufám, že jsem nic nehroutila 😖 Vždycky je to o lidech, já sice vím, že nebylo všechno OK, ale já byla nezadaná a on se svou ženou nežil, tak to snad nebylo tak hrozné 😉

zanet2009
26. lis 2009

ahoj holky!
mám takový malý problém, byla jsem u dr. v 5+1tt , byla vidět malá dutinka, včera jsem byla na ko v 10+3, ale šla vidět stejná dutinka možná o trošku větší,ale myslím, že by mělo jít vidět neco víc už ne? dr. mi zatím nic neřekl, pro jistotu mě poslal na krev aby zjistili hodnotu HCG a za 14 dní mám přijít na kontrolu a uvidíme co na UTZ půjde vidět.
já jsem smířená s tím, že těhu skončilo,ale něvím, zda mám čekat 14 dní na další kontrolu nebo jít hned po víkendu-je případně potřeba nějaký zákrok nebo se dostaví MS a můžeme se s manželem snažit znova?

sirella
26. lis 2009

ahojky holky 🙂 Dneska jen nakouknu co nového a mizím pro prcka do florbalu a s manžou na pivínko 😉

sirella
26. lis 2009

ahojky zanet...mě osobně by se 14 dní čekat nechtělo ☹ ...Mé těhu skončilo v 9 tt a to bylo v 8 tt vidět miminko i se srdíčkem.Možná si dr.není jistý(nevím jaký má UTZ přístroj) ale v 1O+3 by něco víc vidět být mělo...ale je to jen můj osobní názor...Jinak pokud těhu skončí je potřeba provést revizi dělohy(vyčištění)...někdy plod odejde sám a prý se revize nedělá....ale to že ti bral krev ještě dává naději

zanet2009
26. lis 2009

sirella, děkuji za radu, po víkendu si zavolám sestřičce na výsledky krve-a pokud bude mít špatné zprávy, tak k dr. zajdu tedy hned. děkuji

sirella
26. lis 2009

zanet:Tak bych to udělala taky...není zač

sirella
26. lis 2009

Mám dočteno 🙂

Martince posílám velikáááánskou gratulaci k Mikuláškovi 🙂...Ať je hodně zdravý,má se čile k světu a dělá vám samou radost 😵 😵 😵

Kopi...holka máš to ale těžké s tím přítelákem...ale třeba to fakt myslí vážně a chce se polepšit a být jen s tebou 😉 Moc bych ti to přála...já osobně jsem spíš nedůvěřivá ale někdy si srdíčko poručit nedá a to je asi tvůj případ....jen na sebe fakt buď moc opatrná a pokud ještě něco vyvede tak pryč s ním...další šanci nedávej...Ani tuto co od tebe dostal si nezasloužil
Ale strašně moc ti držím palůše aby ti to klaplo 🙂 😉

TAk a já musím padat...mějte se tu krásně...večer určitě zas nakouknu 🙂

venuska
26. lis 2009

Ahoj holky,

tak jsem se vrátila konečně domu. Mam dneska naběhaných snad 30km... 😝
V poradně vše v pořádku. Tak jsme se dneska rozloučili s panem doktorem a uvidíme se až po šestinedělí 🙂
Koukal na malou...a prý hezky naléhá hlavičkou dolu, takže to může přijít prý kdykoliv. Ptal se, zda mam sbaleno do porodky 🙂 Jinak mi to prý moc sluší, a mam moc hezké bříško...lichotník 🙂
Jinak jsem se ptala na ten hlen, jak jsem se tady včera bavila a prý je to výtok, takže zatím hlenová zátka neodtekla.

Kopi: doufám, že se přítel srovná a bude sekat dobrotu...moc ti přeji, aby jsi byla šťastná. 😉

kerrie
26. lis 2009

Ahojda Venus,

gratuluju k úspěšné kontrole. Tak teď už se jen můžeš v klídku těšit na malou. Za chvilku bude s váma 😵 😵

murynka
26. lis 2009

vendul moc gratuluji 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pro tety koníkovky 😀 😀 😵 😵

kerrie
26. lis 2009

Jééé, Mury............to jsou krásný fotečky...........Sofinka roste jak z vody 😵 😵 😵 Vždyť on už jí bude příští týden měsíc, viď? Toto letí............... 😉 🙂 😵

murynka
26. lis 2009

kerie moc děkujeme jo jo roste! už měsíc 😵 😵 a to jsme za týden měla rodit 😅 😀

co ty jak je???

venuska
26. lis 2009

Aronku: takže máš nahoře 18kg? Já mam teď ve 35tt 16kg nahoře.Snad už se to zastaví... 😅 😅

Kerrie: malá se má u tebe v bříšku určitě dobře 🙂 Jsem ráda, že jste v pořádku. Jo, poslíčci??? To jsou prevíti.Já mam někdy taky takové píchání v podbřišku, až někdy bolení celého břicha.

venuska
26. lis 2009

Martinko....velká gratulace k Mikuláškovi. 🙂 🙂 Těším se na fotečky.

Markét, jsem ráda že jste v pořádku 🙂 Sofinka hezky roste 🙂

kerrie
26. lis 2009

Mury.............já si pořád říkám...............musím vydržet aspoň do 36tt jako Murynka 😀 Když vidím, jak jsi to vzala hopem a že je všechno v pořádku a Sofinka krásně roste, tak mě to tak nějak uklidňuje 😵 😵 😵

Jinak myslím, že už mě asi 2x navštívily poslíci 😀 Ale zatím nic hroznýho...............cítím se docela fajn, až na ten velkej pupík. A zítra jdu na kontrolu s tou cukrovkou. Dnes musím dělat glykemický profil a uvidím, jak se to MUDr. bude líbit...........vypadá to, že dietkou jsem to snad srazila, tak doufám, že to zmáknu bez inzulínu jen na tý dietě. Jsem z toho zítřka docela nervózní. 😔

venuska
26. lis 2009

Kerrie a Markét: díky...moc se těšíme... 🙂

venuska
26. lis 2009

Markét, krásné fotečky...Sofinka je na té dece opravdu jak panenka 🙂 Už je jí kus...
To to letí...no vidíš, a už je tady skoro měsíc a to jsi měla rodit za týden 🙂 To je neuvěřitelné.

Kerrie: hlavně, že je u vás všechno v pořádku.
Držím palečky na zítřek. A co to vůbec znamená ten glykemický profil? Kolik jsi přibrala?

kerrie
26. lis 2009

Venus........přibrala jsem zatím celkem 7 kg............ale my máme v rodině cukrovku, takže jsem si tak nějak myslela, že mě ta těhotenská nemine, když patřím do rizikové skupiny. Glyk. profil..........normálně bych na něj musela do laborky, ale půjčila jsem si od taťky glukometr a domluvila se s MUDr., že si to poměřím doma. Tzn. 5x denně bodnout do prstíku a hodnoty zapsat...........no a zítra to nesu MUDr. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru