Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
27. lis 2009

Ahojík holky🙂
teda tady se kecá jen o žrádle 😎 😎 😎

Farmi--- my byly normal v obchodě... v jednom jsou samé čokolády z Belgie a v druhém sýry🙂)) tam může každý🙂

kerrie
27. lis 2009

Jééé, tady je to dneska nějaký vybydlenýýý 😀 😀 😀

Já se teď vrátila ze cvíča pro těhulky............příští týden už jdu naposledy 😉

Holkyyy, zítra se chystám na adventní trhy..............já se už tak těšííííím 😵 😵 😵

aronek
27. lis 2009

aji, budem hlavně okukovat a pokud se nám něco zalíbí, tak juknu na internetu na ceny, abych věděla kde to vyjde levněji 😉 Ale hlavně se těším, že budem chvilku spolu 😀

sarlotta
27. lis 2009

kerrie já se taky moc těším na trhy... ta atmosféra a pohodička... většinou nic nekupujem jen tak chodíme a okukujem🙂))

kerrie
27. lis 2009

Aronku........to budete mít hezký den...........jen si to nakupování pořádně užij 😉

sarlottko.........přesně tak............žádný nákupy, jen nasávat tu krásnou atmosféru
😵 A taky svařáček....................ale letos ho nahradím čajíkem 😉

aronek
27. lis 2009

kerrie, já jsem jak malá. Minulý víkend jsem byla pryč, v týdnu se míjíme, tak se hrozně těším, že budem spolu 😉 i kdyby jsme byli jen doma, tak budu spokojená 😀

murynka
27. lis 2009

také vyrazíme na trhy už s malou 😵 😵 v půli prosince končíme šestinedělí tak hurá hurá
a svařáček si dám 😀 😀 😀

aronek užijte si nákupy 😵 😵

kerrie
27. lis 2009

Aronku..........přesně vím, o čem mluvíš...........manža pracuje v Praze a teď je tam třeba 6 dní v kuse. V neděli přijede a já už se taky těším, jak mrňous na Ježíška 😉

Mury...........to bude parádička............pěkně procházka i s kočárkem a ještě svařáčeeek............. 😵 🙂

murynka
27. lis 2009

jo jo také se mi stýská po manžovi když je v práci a to se vidíme denně i když jen třeba chvilku...ale vidíme nevidět ho třeba 3 dny to bych asi nevydržela 😅

ker ty zase s bříškem a čajíčkem 😵 😵 to bude také krásné 😵

kerrie
27. lis 2009

Mury............Ty už máš aspoň Sofinku u sebe, tak Ti není bez manži tak smutno 😉 🙂

murynka
27. lis 2009

ker právě že je a ještě víc ☹ má být s námi a ne v práci 😠 😀

aronek
27. lis 2009

koukám, že jsme stýskavci všechny 😀

kerrie
27. lis 2009

Mury..........to je fakt.........na co chodit do práce? 😀 😀 😀 No jo, jenže s tím, jakou nám přidělili mateřskou, tak ti naši chlapi se musej pěkně otáčet, abysme se měli dobře 😅 🙂

murynka
27. lis 2009

ker to mi povídej jen co dáme za tu Um pro malou to je palba 😅 takže jsem ráda že tu práci má a hlavně jak placenou snad tam bude dlouho 😅

markee
27. lis 2009

ahojky,
jsem tu jen na skok.Dnes jsem byla na pracáku, nenabídla mi nic,jen mluvila o práci,kde už jsem před 14dny dávala životopis,takže nic nového mi nepověděla. Znovu tam jdu 28.12.,do té doby určo zas nic nenajdu. Nojo,nemám vejšku,neumim účetnictví a jazyky,takže jsem v háji. Klasický středoškolák a těch je mraky.
Jinak plodné dny u mě probíhaj opět bolestivě,ale aspoň vím,že funguju. Mimčo neplodíme,i když bych ho klíďo brala.Ale počkám si.
Jinak jsem dnes zadělala těsto na perníčky a zítra je s malou upeču. Přijede mi kamarádka a bude tu do neděle. Míša bude v práci a tchýně jede pryč a vrátí se až v pondělí,takže pohoda.
Mám hotové oba adventní věnce-pro nás a pro babičku. Ještě jsem dělala vypichovaný věnec na dveře a taky se povedl.Aspoň něco se mi v životě podaří.

aronek
27. lis 2009

markee, s tou prací je to všude stejné. Já když hledala práci po škole, řekla jsem, že mám dve VŠ a žádnou praxi, tak mně taky nikde nechtěli ☹ Kdy plánujete snažení? Čekáte ještě nějaké výsledky?

markee
27. lis 2009

Aronek,snažení prostě někdy v příštím roce,opravdu zatím neřešíme kdy.Nechám to na Míšovi,kdyby mi to přišlo dlouhé,tak už se mu ozvu,co jako bude,ale teď určo nic nebude.
Výsledky jsem myslela z té pitvy,že už konečně,ale to bylo jen ze zvědavosti,co by jako to miminko mělo.Jinak vlastně by jsme vše měli už mít,takže 2.12. jdeme na genetiku a snad už budeme řešit co kdy a jak ohledně budoucího těhu.

aronek
27. lis 2009

markee, takže za chvilku budete vědět co a jak 😀 A jak se tváří manžel? Na kdy to vidí?

markee
27. lis 2009

Aronek,myslim,že to vidí až budu mít práci.Takže to je ve hvězdách,kdy to bude.

aronek
27. lis 2009

plodit by šlo bez práce, hlavně by jsi už nemusela hledat 😉

murynka
27. lis 2009

markee děkuji za ten recept 😉 pak poreferuješ jak jste to upekli a jaké jsou ju 😎 ??
to je fajn že poznáš plodné dny 😉 to bude hračka pak to trefit 😉
snad toho 2.12 vyřešíte vše....moc držím palce

a s tou prací mě to přijde divné najít si práci a třeba hned otěhotnět???to bys neměla nárok na mateřskou atd ne???

markee
27. lis 2009

Murynko,já nemám nárok na mateřskou už teď,takže se nic nezmění.Jen bych mohla být na neschopence a mít penízky. Pže od pracáku je budu mít jen do dubna a pak absolutně nic. Tak prostě jen kvůli tomu. Abych měla nárok na mateřskou,tak bych musela odpracovat 27O dní(což je kalendářních dnů rok a měsíc ☹ ). Jinak na rodičák a porodný nárok má každá 😉 Přídavky stejně nedostávám.
Já vím,že jde plodit i bez práce,ale prostě nechci nic plánovat,radši ☹

markee
27. lis 2009

Jo o perníčkách poreferuju,zatím to těsto bylo moc voňavé a mňamozní 😀

aronek
27. lis 2009

markee, ale když nenajdeš práci, tak máš stejně smůlu a kdyby jsi byla těhotná, tak dostaneš nějakou sociálku, ne?

aronek
27. lis 2009

koukám, že všichni hajáte, či užíváte pátečního večera, tak jdu taky 😉 tedy spát, ne užívat 😖

tercie
27. lis 2009

Tak jsem zas dolezla když už jste pryč... Zejtra za vámi asi nestihnu a neděle je meganabitá, možná večer, a nebo pak v pondělí. Zkusím ještě kousek dočíst a jdu taky do hajan, dneska byl náročnej den. Tak páááá 🙂

sarlotta
28. lis 2009

Dobré ránko holčinky🙂

Jéžiš taky bych měla něco napéct 😲 😎 malý se na to těší celý rok🙂
Asi něco spácháme zítra dopoledne. Dneska večer udělám těsto. 😉
Za chviličku valím do práce na výsadbu zahrady. se těším- budem kůrovat u moc fajn lidí🙂
Mrcha zatím nikde 😉

aja.83
28. lis 2009

Ahoj holky, zdravím Vás. No já budu péct asi taky zítra, ale říkala jsem si, jestli to není brzo. Chci dělat perníčky, plněné košíčka a takové pudinkové sušenky. jenže jinej víkend už do Vánoc nebudu mít volnej, tak uvidíme. Dnes jdu na adventni trhy, těším se, že si koupím adventní věnec a nějakou výzdobu na balkón.

murynka
28. lis 2009

sarlotko to je super 😵 😵 moc držím palce a věřím že ty // nahlásíš 😎 😵

kerrie
28. lis 2009

Krásné ráno 🙂

Sarlottko.................moc moc držím palečky, aby mrcha mrchovatá nedorazila 😵 Kdy budeš testíkovat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru