Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
1. pro 2009

já chci jaro nebo léto 😀 😀

marti roste rychle je to moje šikulka 😵 😵 a co ty??

tchýně jí vzala ven tak jsme toho využila uklidila,vysála koberce lina zapla myčku no prostě úklid a to bych spíše ležela 😝 😝 a spala 😔 😔

aja.83
1. pro 2009

Mury a co malá v noci, dává ti zabrat?

murynka
1. pro 2009

aja docela to jde budí se po 3 hod.takže se vyspím ale není to už takový ten krásný spánek 😅
jak je na flašce tak to připravím ohřeju to je 5 min ona to vypije tak za 8 min pak odříhnout a spát nejvíce to tvá půl hodiny ale fakt někdy chodím poslepu 😀 😀

sarlotta
1. pro 2009

Ahojík holky, tak jsem tu🙂 Byla jsem na gyndě a ve čtvrtek 3.12. mám přijít na krev na HCG. a 15.12. na UTZ.
Doktor mi dělal utz a říkal, že sliznice je 15mm že to je dobré a že vidí piditečku-jako dutinku 😉 No spíš mě chtěl potěšit🙂))) Ale byl fajn 😀 Napsal mi utrogestan- že bych ho začla brát preventivně až budou výsledky HCG - ve čtvrtek.

aronek
1. pro 2009

sarlot, móóóóćcc gratuluji 😀 tečka v 5tt je supr 😀 😀

murynka
1. pro 2009

sarlot super gratulace 😵 😵

aronek
1. pro 2009

martinkal, kočárek mají i v jiných barvách, jenže já ho chtěla i na případné druhé, takže neutrální 😀 ale je supr, jezdili jsme tam s ním po chodbě a byl nám doporučen kvalitou za přijatelnou cenu 😉

ee.liska
1. pro 2009

aronku, aji jj 😀
markee, přesně jak píšeš 🙂
terci už 21 tt? super 😵
marti za chvilku se dočkáš 😎
no tak asi nečekám na březen, nechám tomu volný průběh a uvidí se 😵 😵 😀
jinak na vánoce už jsem navnaděná, mám už i vánoční výzdobu 😅

ee.liska
1. pro 2009

teda já než něco napíšu, tak tady toho je 🙂
jé kamčo, to je super 😵

martinkal
1. pro 2009

Šarlotko to je super 😀 😀 😀

Murynko, já zítra začínám 27tt, takže se mi to taky začíná krátit, malá je ok, už má kilo a 33 cm, pořád kope, takže mě uklidňuje, že je vše ok.

Jinak Včera jsem byla na testu těhotenské cukrovky, bylo to hnusný, ta sladká voda, ale důležitý je, že vše dopadlo dobře, cukrovku nemám 😀 😀 😀 😝

sarlotta
1. pro 2009

díky holky, dneska jsem 4tt+3dny 😉

martinkal
1. pro 2009

Eliško držím ti palečky a moc ti to přeju. Ty jsem také měla zamlklé těhu v březnu jako já?

martinkal
1. pro 2009

Aronku už jsem koukala na net a mají ho v krásné červené barvě, tak ho koupíme. Je úžasnej 😀

sarlotta
1. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................2.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................2.12 KO
Sarlotta.............................. našla // 3.12. Krev na Hcg, 15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 27DC
Maarrtina 24DC
Zlababa 24DC
M.aa.b 21DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 19DC
Kopa 18DC.................KO 2.12.
Markee 17DC..............2.12.KO
Katyna 17DC
Eliss.ka 16DC
Paaja 15DC
Sirella 14DC
Nicollka 11DC
Mari 11DC
Maendy 10DC
If.v nehlídá si DC

sarlotta
1. pro 2009

e.lis ahojky🙂 to je super, tak pěkně snažilkovat a těhulit 😎

ee.liska
1. pro 2009

jj,byla jsem 27.3 na revizi

murynka
1. pro 2009

aronek co je to za značku??

my máme také se vším za 10 tis. 😉

marti gratulace k NEcukrovce 😀 😀

martinkal
1. pro 2009

Pořád mi píšete do tabulky 25tt a já už jsem skoro 27 😉, jak to? 🙂

sarlotta
1. pro 2009

Hanana ten Tvůj testík ten je super 🙂 pregnant - úžasnééé 😎

martinkal
1. pro 2009

Eliško tak ti budu držet palečky ještě víc 😉

martinkal
1. pro 2009

Mury díky, taky jsem šťastná, těším se na vánoční cukroví, a kdyby to nevyšlo, nemohla bych nic 😝

murynka
1. pro 2009

marti to jo já bych se také zbláznila 😝 😀 bez sladkého......

já s etěším na svařáček 😀 😝

aronek
1. pro 2009

mury, typ je Q12, ale značku si nepamatuji ☹ když zadáš do vyhledavače jen Q12, tak ti ale vyběhne 😀

martinkal, já jdu na cukrovku ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, tobě gratuluji 😀

murynka
1. pro 2009

aronek jo vím 😉 děkuju je hezký 😵

ee.liska
1. pro 2009

marti si zlato 😀
kamčo, třeba nám to vyjde o měsíc později jak tobě, já budu rodit o 14 dní dřív a ty budeš o 14 dní přenášet a budem spolu v porodnici 😀

tercie
1. pro 2009

Jé já si dala oběd a vy jste se tu mezitím tak rozpovídaly 🙂

Šarlotko super, gratuluju, máš z první kontroly stejný výsledky jako jsem měla já 🙂

Marti malej mě dneska taky pěkně pošťuchuje už od rána, tak mám radost, jiný dny je aktivní jen málo, asi bude lenoch po mamince 😀

Holky je to normální, že co cítím pohyby, tak po celou dobu je cítím jen na tom jednom stejným místě? Myslela jsem, že prcek se točí a cestuje, ale ten můj je tam pořád stejně... nevím jestli se mám znepokojovat nebo je to normální...

ee.liska
1. pro 2009

jé marti já jsem úplně přehlídla tu tvou necukrovku 😅 to je super, že jí nemáš 🙂

murynka
1. pro 2009

tercí mě kopala také pořád stejně 😉

tercie
1. pro 2009

Eli a šarlot, máte to dobře vymyšlený holky 😀

sarlotta
1. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 26tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt........................3.12.KO-cukr...............................................čeká chlapečka
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................2.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................2.12 KO
Sarlotta.............................. našla // 3.12. Krev na Hcg, 15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 27DC
Maarrtina 24DC
Zlababa 24DC
M.aa.b 21DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 19DC
Kopa 18DC.................KO 2.12.
Markee 17DC..............2.12.KO
Katyna 17DC
Eliss.ka 16DC
Paaja 15DC
Sirella 14DC
Nicollka 11DC
Mari 11DC
Maendy 10DC
If.v nehlídá si DC

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru