Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
2. pro 2009

aha, to jsem teda nepochopila 🙂 . Chodím v Mostě 😀

tercie
2. pro 2009

Ahoj holky,

Farmi gratuluju k techničáku na mimi 🙂

Markee to je pěkný, že jste se s manžou o tom pobavili a že manža nechcečekat 🙂
Myslím, že být tebou bych neváhala, ten strach bude stejnej teď i za pá měsíců, záleží jak se cítíš psychicky.
Já bych do toho šla, oni si vás teď už ohlídají, a určitě bych chtěla to CVS, mě řekli, že je to riziko oproti amniocentéze jen o půl procenta vyšší...tzn amnio riziko 0,5%, CVS 1%. 😉

Aronku tak když to nedodržíš o hodinu taky by se nemělo nic stát ne? Jen se najez, ať ti tam zítra není špatně z hladu. Budu držet palce ať máš taky necukrovku 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
2. pro 2009

KOpi ahojky, mám radost, že to máš doma už jakžtakž v pohodě, závidím 🙂 My to přestali řešit, tak je sice klid ale prblém zametenej pod koberec...

mirax
2. pro 2009

Ahoj holky 🙂

teda kopi..koukám, že zase vše ve starých kolejích 😉 ..moc držím palce, aby se přítel opravdu polepšil nadobro a už navždy věděl, co v tobě má!

vy tady všechny tak chválíte své gynekology...no, já si teda nestěžuju,al eže by si semnou někdo povídal nebo něco ukazoval...profčím vždycky jak namydlenej blesk😕

Na ty kontroly se taky vždycky moc těším, že uvidím minko apsoň na obrazovce 🙂

Holky, už pečte? Chystám se o víkendu na van. rohlíčky..mám nejlepší recept na světě 😀 ..vážně je miluju a letos ted při mém apetýtu dělám rovnou trojtěsto 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
2. pro 2009

kopi a co přítel a práce? Hledá?

kerrie
2. pro 2009

Kopi ............a co to štěňátko, pořídíte? 😉 🙂

mirax
2. pro 2009

kopi: napíšeš mi recept, prosíím? pokud to není tajné 😀 ráda bych zkusila něco nového, každý rok něco zkouším... 😉

ahojik kerrie.... 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
2. pro 2009

mirax hnedka to najdu a hodím to sem 😉

kopa
autor
2. pro 2009

Tady máš ten recept,zkoukni i to video 😀 Já podle této kucharky varim i pekla jsem i loni.To pudinkové cukroví je luxusní 😀 jak je tam ta skořice,tak mi to chutná jak Esíčka 😵
http://ekucharka.net/pudinkove-cukrovi-cokoladove

aronek
2. pro 2009

kopi, tak toto cukroví neznám, asi ho taky zkusím 😉

aronek
2. pro 2009

jdu spinkat, ráno jdu na cukr, tak abych nezaspala 😀

sarlotta
3. pro 2009

Dobré ránko holčinky 😉

Aronku držím palečky na cukr, ať Ti nic nenaměří a můžeš se nadlabávat až do konce těhulení 😉

Kopi jsem ráda, že se máš dobře. Ale přítelák by stejně zasloužil trochu potrápit 😀 😉 Jen ať si nemyslí, že je zapomenuto.

Mirax🙂 ahojky... hele tady taky vždycky profičíš čoveče🙂)) hlavně že je mimís ok, ne ? Když není o čem debatit, tak je to ještě lepší.

sarlotta
3. pro 2009

Markee... chjooo.. tak jste si prošli peklíčkem... te´d už to bude dobré. Já věřím tomu, že když máš doma zdravou holčičku, tak bude i to druhé. Ale já bych počkala minimálně do Ledna, víš vím co to pořád dokola se bát a čučet na prázdné utz 😔 ... a ten strach se časem zlepší... nebo jinak... odhodlání a naděje je větší než pochyby.

murynka
3. pro 2009

sarlot nádherný testík 😵 😵 😵

kerrie
3. pro 2009

Krásné ránko všem 😵

Sarlottko..........čárka ukázkově sílííííí...................mám z Tebe radost, jen tak dál. Moooc Ti to přeju 😵 😵 😵

Kopinko............to cukroví vypadá moooc dobře..........taky ho zkusím 😉

farmarska
3. pro 2009

ahoj hollky, pěkné ráno 🙂
sarlotko, nebo kopinko, doplňte mi prosím některá z vás, že mám další kontrolu 11.12. Děkuju 😵 😵 😵

holky co je vůbec s kopi? dlouho jsem jí tu neviděla 😕

aronek
3. pro 2009

Ahoj, tak jsem po první části cukru. Vzali mi krev, dali vypít cosi a za dvě hodiny znova na krev. Žíla se mrška schovávala, ale nakonec ji sestra ulovila 😀

kerrie
3. pro 2009

Farmi...........Kopinka tu včera byla...........a nechala nám tu recept na vánoční cukroví 😉

aronek
3. pro 2009

farmi, kopinka byla včera a vypadala nadšeně 😉

katyna6
3. pro 2009

přeji dobré ráno holčinky 🙂

kerrie
3. pro 2009

aronku............a jak sis pochutnala na tom roztoku? 😀 😀

aronek
3. pro 2009

kerrie, denně bych to nemusela, ale dalo se 😒 Teď jen aby byly dobré výsledky a mohla jsem se konečně pustit do pečení na vánoce 😀

kopa
autor
3. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 34tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 33tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 32tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt........................3.12.KO-cukr...............................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 22tt......................
Tercie 21tt..........................3.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................11.12.KO
Sarlotta.............................. našla // 3.12. Krev na Hcg, 15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 29DC
Maarrtina 26DC
Zlababa 26DC
M.aa.b 23DC
Ikopretinka 21DC
Kopa 20DC
Markee 19DC
Katyna 19DC
Eliss.ka 18DC
Paaja 17DC
Sirella 16DC
Nicollka 13DC
Mari 13DC
Maendy 12DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
3. pro 2009

Ahoj kopi, dík za tabulku 😉 příště mi klidně umaž ten cukr. Půl ho mám za sebou a za dvě hoďky bude po něm 😀

kopa
autor
3. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 34tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 33tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 32tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt..................................................................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 22tt......................
Tercie 21tt..........................3.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................11.12.KO
Sarlotta.............................. našla // 3.12. Krev na Hcg, 15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 29DC
Maarrtina 26DC
Zlababa 26DC
M.aa.b 23DC
Ikopretinka 21DC
Kopa 20DC
Markee 19DC
Katyna 19DC
Eliss.ka 18DC
Paaja 17DC
Sirella 16DC
Nicollka 13DC
Mari 13DC
Maendy 12DC
If.v nehlídá si DC

aronek
3. pro 2009

díky 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru