Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
6. pro 2009

pe.martino, tak zůstaň v posteli. Pokud to není horečka, ale jen zvýšená teplota, tak si vem paralen a počkej jak ti bude zítra 😉

farmarska
6. pro 2009

holt nebude načančáno a cukroví bude koupený, ale my si to určo i tak v tý posteli u pohádek, všichni spolu užijeme 😵

farmarska
6. pro 2009

ale štve mne to! 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. pro 2009

tý jo, já než se tu vykecám, tak vy jste o stránku dál 😀 😀 😀

aronek
6. pro 2009

farmi, vánoce nejsou o úklidu, výzdobě či dárkách, hlavně že budete spolu 😉 Mně taky peče mamka, zvažovala jsem tak dva druhy, mamka jich už má 25. To fakt nezvládnu 😠

farmarska
6. pro 2009

Marti zavolej, alspon nic nezanedbáš, 😉 ale jinak mne taky bolel břuch, a měla jsem zvýš. teplotu.., ale mudr říkal, že když není přes 38, že to je ok., že si mám vzít paralen. Já si vzala brufena-i na tu bolest a po pár dnech mi bylo myslím líp 🙂 snad ti bude už brzy taky 😵

aronek
6. pro 2009

jinak úklid jsem vzdala. Nemůžu se ohnout, aniž by ze mně nevyletěl oběd, či kvůli nízkému tlaku sebou nešvihla, po oknech fakt líst nebudu, takže vlastně nemůžu nic 😠

farmarska
6. pro 2009

tý jo 25 ! 😕 nechce mne tvá maminka adoptovat ? 😀 😀 😀 😀
to my dělaly většinou jen ty nejzákladnější, takovejch 8 druhů a i to mi stačilo 😀

hele já vím, že to o tom není.., ale fakt mě to štve, nějak vnitřně, si nemůžu pomoct 😀
ale co ty víš, třeba mne to už brzy přejde a já si to tu nakonec ještě stihnu vypulírovat 😀 😀
no uvidíme, když ne, tak ne... nechám tomu volnej průběh 🙂

holky nevíte co koupit tchánovcům? mě nic nenapadá.. jen snad, že bychom jim nechali udělat takovej ten kalendář s vlastníma fotkama, jen doufám, že když to dnes odešlem, že to stihne do vánoc přijít 😕
no prostě pro ně musím splašit nějakou drobnost.

farmarska
6. pro 2009

jéé aron, to jsi mne potěšila, že nebudu sama mít nevypulírovano 😉 né že bych ti to přála.., ale je to supr! 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. pro 2009

holky musím se jít věnovat rodině, tak se mějte a kdybych se tu dnes už neukázala, hezkej zbytek neděle přeju! 🙂
kopi a tobě to moc přeju, že vám to s přítelákem zase funguje, že dostal rozum dareba 😉 a s tím těhotenstvím, co ty víš, člověk, když to nejmíň čeká, ... 😉 🙂 🙂

farmarska
6. pro 2009

jo a ještě sarlotka a hanička ať mi tu koukaj nechat vzkaz, jak se jim vede 😉 těhulinkám krásnejm 😵 jestli už mají nevolnosti, jestli jim je dobře, a tak... 😉

sirella
6. pro 2009

ahojky holky jsem zpět...mám dožehlíno 🙂
Holky u mě je to výjimka...já normálně chodím spát až kolem 2 a celé dopolčo spím a pak teprv něco málo dělám...jen včera se mi chtělo cosi spat a tak jsem šla hned jak jsme tady skončili...fakt je to vyjímka...i manža čučal 😀 Vstával až teď a já už jsem hotová...tak jsem si pustila DVD a jdu se ještě chvilku válet...určitě budu ale načuhovat 😎
Jdu dočíst o čem jste se bavily

aronek
6. pro 2009

farmi, máma peče pro celé příbuzenstvo, jí to baví a má to skvělé 😀 Já všechno odložila na příští víkend, uvodím jak mi bude, když blbě, tak úklid nebude 😀 No co, ježíšek se taky narodil ve chlévě 😀

sirella
6. pro 2009

a k tomu úklidu...já pulírovat musím...máme skoro domalováno tak na to odpolčo vletím 🙂
Ale jinak bych se na vánoční úklid vyprdla...ségra mi vždycky říká,že dělám jako bysme to doma měli jak na zakletém zámku a prý to není pravda 🙂
Vánoce jsou o pohodě a klídku a ne o lítání a stresu 🙂
Já si prostě jen zmyslela malování a tak to sfouknu všechno při jednom...od Vánoc se chcem snažit tak ať se mimiňušku k nám do čistého chce 😵 Pak bych na to neměla sílu...vím jak mi bylo teď naposled zle a jak jsem jen ležela a zvracela 😝

marti:Mě taky dost ze začátku bolelo břicho ale jak mi maendy poradila jen ten paralen klid tak to do pár dní odeznělo...ale pokud si budeš jistější tak klidně k dr.cinkni

venuska
6. pro 2009

Ahoj holčiny,

tak copak je tu nového??? Že by nějaké nové // čárečky?
Doufám, že jsme kompletní a nikoho si včera neodnesl čert 😅

Já jsem včera gruntovala celý byt. Vyčistila jsem dokonce i okna, vyprala záclony, převlékla povlečení, utřela prach atd. Pak jsem dostala od manži vynadáno, že jsem lezla po výškách... 😝 ale kdo se měl na ty špinavá okna dívat. Mam to za sebou ufffff, hned jsem spokojenější.

A co vy jste dělali celý víkend?

Já jdu zachvilku ke tchýni na obídek a bude oslava, jelikož má narozeniny. Tak alespoň nemusím vařit, jupíííí 😀

aronek
6. pro 2009

venus, ty jsi tedy akční 😀

tercie
6. pro 2009

Ahoj berušky, teda vy jste toho včera nakecaly!!! 🙂

Vítám Martinku... všechno bylo řečeno, zbývá jen dodat neboj, zas bude dobře 😉

Holky já mám dneska vegáč, vařeno je ze včera, a ve dvě jedu koncertovat, máme dnes jen půlku vystoupení, tak to bude rychle odbytý a budu moct zas odpočívat 🙂
Zítra musím uklidit, protože přijedou kámošky, co jsem s nima byla v nemocnici na pokoji po prvním potratu, oni už mají všechny dítka, jedna dokonce dvojčátka, takže bude kinderparty 😀 Už se těším.

Jo a nepeču, manža řekl že to stejně nebude jíst... no možná jen třeba vanilkový rohlíčky, abych to tu trochu provoněla ale jinak na to prdím, nakoupím ovoce a budem mlsat zdravě, tak!! 🙂

tercie
6. pro 2009

Jééé a už 22tt 🙂 a to mi na začátku připadalo, že se vůbec nedočkám 😀

aronek
6. pro 2009

ahoj terci, taky mám radost z každého týdne 😉 Hlavně teď když vím, že kdyby něco a porodila jsem, tak už budou zachraňovat 😉

tercie
6. pro 2009

Aron neboj, budem rodit v termínu, buď v klidu 😉 🙂 ale každý to vyšší číslíčko je super!!!

aronek
6. pro 2009

já právě koukala na tu holčinu co jí museli odrodit ve 29tt kvůli prasečí chřipce ☹ všude se chrchlá a pořád straší, že ještě přijde epidemie ☹

markee
6. pro 2009

Ahojky,
tak jak jste přežili čertíky? Malá docela v pohodě a to tu byli včera 4 party. To je takový sebetyran,já už jí na ty poslední nechtěla brát a ona,že jo,že chce. Sejdeme schody a už řve: se bojim. Ale jen hulákala,nebulela ni jednou. Pak zazpívala pec nám spadla a dostala balíček. Ta toho zas má. Jsem to uklízela až dnes,pže včera nebyla nálada. Já se nervově sesypala,kvůli tchýni. ☹ Nejhorší na tom je,že jsem tu od včera braná ještě jako hysterka ještě víc než kdy předtím. Nesnáším Míšovu rodinu,opravu ne. Jsou falešný,vědí to o sobě všichni se tváří jako,že je to normální. Šlo o tom,že odešli první čerti, Míša chtěl po mě peníze,abych pro ně došla,tak jsem šla. Dojdu před vchod a tam jim Míša naléval se svou matkou chlast. Tak jsem čekala než se napijou-akorát v tu dobu otevřela moje mamka dveře a v náručí měla Johanku,šli se kouknout za čertama,prý malá chtěla. Jen jeden čert neměl masku,aby se mohl napít. No a tchýně hodila na mojí mamku takový ksicht(fakt jsem v tom viděla: proč ta kráva sem leze,to neví,že jsou ty kluci odmaskovaný).Tak jsem jí řekla(tchýni),"co na ní tak koukáš,moje mamka není žádný debil,abys na ní tak koukala." Sebrala jsem se a bouchla dveřma a šla k nám nahoru. Byl u toho jen tchýně nevlastní otec(oba se strašně nenáviděj). Míša byl zády a nevěděl o co jde. Nasraná jsem odešla nahoru,prodejchala se a šla dolu,abych dala ty peníze Míšovi a po cestě ven jsem řekla tchýni,že to přehnala a šla jsem dál-dát čertům penízky.
Pak přišel Míša a prý že žádá vysvětlení,co to jako mělo bejt. Proč ze sebe dělám blbečka a třískám dveřma. Tak jsem mu to vysvětlovala,ale asi neúspěšně. Prý jsem jí to mohla říct,až když odešli čerti a né třískat dveřma.No odešel dolu ke tchýni(byli tam pražáci,Míšovo babi a děda,tchýně a bývalý tchán),já nahoře zůstala s mojí mamkou a Johankou. No samozřejmě jsem poslouchala co dole řeší,tak Míša říkal své mámě: "že prostě jsem to viděla tak a tak a že si ona nemůže dovolit cokoliv říct proti mé mamce,pže prostě je pro mě vše a že to nesnesu." Ona prý,že nic neudělala,do toho Míšův děda(nevlastní otec tchýně),že ona fakt nic neudělala(přitom holky přísahám,ona ho nenávidí a on jí taky),pak Míšovo babi(u toho incidentu nebyla,byla v kuchyni),že fakt Zdeňka nic.
No prostě možná jsem to přehnala a možná ne,ale povolili mi za ten týden nervy. Já si myslím,že to bylo následkem nervů z genetiky,co nám tam řeknou,pak nakonec ty výsledky. Pak nervy,že přijedou pražáci a zas ty jejich "chytré"kecy o jejich dokonalosti a stačilo jen málo a já bouchla. Já brečela od pěti hodin do deseti večer,chytl mě záchvat a já nemohla dejchat-brečela jsem kvůli našemu miminku ☹ Nechci se jí jít omluvit,protože jsem bránila mojí mamku a kdybych tam šla,tak uznám,že jsem udělala chybu,což jsem neudělala. Míša tvrdí,ať si to s ní vyříkám. Jenže já nechci,snad ví jak se má chovat k mý rodině. Jenže ona nevím,ona mě nenávidí,nenávidí moje rodiče,bráchy,ale i své sourozence i rodiče,ale najednou dělaj tam dole,že jsou rodina. Já to fakt nechápu,tu falešnost.
Omlouvám se,že vás zatěžuju.

aronek
6. pro 2009

markee, hlavně klid. Tím, že se budeš nervovat to nepravíš. A co manžel, je na tvé straně alespoň dnes, když se to rozleželo? A to bydlíte s tchánovcema v jednom domě? To musí být mazec ☹

markee
6. pro 2009

Aronek,bydlíme s ní v jednom domě.Ona v přízemí a my v patře. Ona od května nemá přítele,nechtěla s ním být. Prostě on je debil(podle ní).Ona je jediná dokonalá bytost na světě a všichni okolo jí ubližují. Prostě se jí nechci jít omluvit i kdybych neměla pravdu,i kdybych si to jen namlouvala. Vím,že jsem tak reagovat neměla,ale stalo se. Jenže ona by neviděla v tom,že se jí omlouvám,ale to že dolejzám. Nevzala by si ze mě příklad a příště by nepřišla. Ona je prostě tupoň tupá.
Míšovi je špatně a nebavím se o včerejšku,radši. Chápal mě v noci,když přišel totálně na mol. Ale můžu říct,že z 9O% když se napije,tak je proti mě. Takže tohle vím,že fakt tak cítí,že se nemám jít omlouvat a že tu faleš vládne.
Já jsem prostě s nervama v háji,snažím se být v klídku. Jen bych si přála být pryč,někde daleko a nevidět tady tu rodinu jak je rok dlouhý. Já je opravdu nepotřebuju,pže mi s ničím nepomáhají a ani si nemáme co říct.

aronek
6. pro 2009

pokud cítíš, že máš pravdu, tak si za ní stůj 😉 Máš dost svých starostí, tak proč se ještě nervovat s tchýní 😉
Já prchám s PC na opravu, je nějaký zavirovaný a pořád padá, tak doufám, že něco vymyslí. Pak juknu 😀

markee
6. pro 2009

Aronek jdi ho nechat opravit pacholka. Papa.
Já se vybulim a bude možná líp. Ještě za chvíli máme jet za mým tátou,pže má narozky. Míša spí a nechce se mi ho budit. Jenže jsem myslela,že pojedeme společně. No ještě je čas.

nicollka
6. pro 2009

Ahoj holky já jen depčím, manža dojel v pátek 39,2, takže už tři dny jen leží a spí :( Já se s ním nedokážu bavit, furt mě vše tak strašně štve, no jo prostě mi není přáno. Musím to nějak překousnout opět. Nejvíc mě štve, že dojede domů, budto uplně bez peněz a jen leží, jí a spí a potom odjede pryč na dva týdny a chodí na pivo s klukama a tak, a doma jen votřesná NUDA o ničem, nikam nejdeme vopruz. No a nebo je prozměnu nemocný a jen spí a jí :( To už trvá aspon půl roku tyto votřesný návštěvy ach jooooo proč já.

markee
6. pro 2009

Nicolko,koukám,že to taky nemáš lehký ☹ To mě mrzí. Já v ohledu plození to mám v pohodě,Míša by už chtěl. Ale já se opravdu psychicky necítím dobře.
Já bych chtěla fakt pryč holky. Sebrat se s malou a být minimállně měsíc pryč,ale nejradši už napořád pryč.

aja.83
6. pro 2009

Nicolko, to mě mrzí, že máš takový trápeníčko. Tak to zkus nějak překousnout a pro manžu nachystat nějaký překvapení nebo akcičku! 😉

aja.83
6. pro 2009

Jo, holky, podle měření BT to vypadá na malý pokles teploty, možná ani nedojde na testění. Mrcha už mi asi klepe na dveře ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru