Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
18. pro 2009

Farmi: já vím, že by ti moje // udělali radost- ale můžu říct, že jsme pro to udělali maximum a bylo to bez nucení 😉
Držím moc palce taťkovi, aby zabojovat a bylo mu lépe. Jinak kdyby bylo taťkovi hůř, tak bych jela rovnou do nemocnice, ale to se snad nestane.

Eli: já bych si taky klíďo počkala na únor, kdyby to opravdu vyšlo. To by byl nej dárek k narozeninám 😉

Tercie: děkuji, že mi držíš palečky a věřím, že to prostě jednou klapne a je jedno jestli v prosinci, dubnu nebo listopadu. 😉

ee.liska
18. pro 2009

jj ten nej dáreček 😵 😀 taky bych počkala do nerozenin, má je v březnu, loni jsem dva dny po narozkách o mimi přišla 😔

paajaa
18. pro 2009

Eli: doufám, že tyhle narozeniny budou o nové naději a jen a jen šťastné 😉

markee
18. pro 2009

ahojky,takže malá má náběh na angínu. Má prý flíčky v krčku,takže by z toho ta angína mohla být,tak radši jí ty atb. dá. Má to na 10 dní a příští středu jdeme na kontrolu.
Jinak jsem si dala panáka slivovice,abych nic nechytla,pže kdyby se tento měsíc zadařilo,tak abych nemusela brát léky. A jsem po tom panáku jak ožralá,ale fakt. Já debil totiž od rána nejedla ☹

farmarska
18. pro 2009

holky tak ted mi brečela do telefonu mamka, že mají už výsledky z ct a že to vypadá moc moc špatně 😔 je tou rakovinou už celej prolezlej, metástázovalo mu to i do jiných orgánů 😔 Táta má bolesti,nejí, už skoro ani nepije a prej už by si šel lehnout do nemocnice 😔 😔 😔 I doktorka říkala, že by to bylo dobrý, že by ho dali na kapačky..Jenže u nás ve Dvoře je to s nemocnicí strašný 😖 tady nejen , že tě nechaj umřít, ale ani si tě za celou dobu pořádně nevšimnou, kapačku ti včas nevyměněj a podobně. Fakt s nima máme hrozitánský zkušenosti, už tu na rakovinu umírala teta a ještě pár dalších známých a takhle nechci aby taťka skončil ☹ Ted jsem volala jeho obvodní, že nechceme, aby šel sem, jestli by mu mohla vypsat nějaký doporučení do Hradce, tak říkala, že vypíše.., ale moc se bojím, aby ho tam přijali ☹ ☹ aby ho neposlali si lehnout, tam kde bydlí 😔 A taky se modlím, aby to bylo včas a on nemusel moc dlouho čekat a trpět 😔
Holky nemáte s tím některá zkušenost? myslíte, že ho tam přijmou?? mohli by ne?

kerrie
18. pro 2009

Farminko 😔 😔 😔 je mi to moc líto, kočko. Drž se a myslím na Tebe............Jinak myslím, že pokud bude mít tatínek doporučení do Hradce od svojí obvodní lékařky, tak by ho tam měli přijmout..........my jsme měli v rodině asi před rokem stejnou událost se strejdou, který taky podle bydliště nespadal pod Hradec, ale normálně ho tam s touto diagnózou přijali......... 😔

sarlotta
18. pro 2009

Farmi... chjoooo.... přeju aby se tatínek držel... zkus koupit ty nutridrinky co mají v lékárně-to pomůže, když není chuť k jídlu. Naše babi bojovala celý rok...pohled to byl smutný, ale byla tu a já jsem jí za to moc vděčná. 😔

sarlotta
18. pro 2009

Markee ty si šiša🙂 tak si dej nějaké pečivo. No a blahopřeju ke snažilkování a moc držím pěstičky 😉 malá bude určo dobrá, antib zaberou rychle.

farmarska
18. pro 2009

holky ted jsem si volala do Hradce, abych se zeptala, jestli má nějakou šanci, že by mohl být tam, když mu obvodní napíše doporučení ..a ten doktor co jsem s ním mluvila, byl moc milej, ale řekl mi, že mají plno, že uzavřeli jedno oddělení a že ho nebudou moct přijmout ☹ ☹ ☹ že leda zkusit nějakej hospic v okolí (ale to vůbec netuším jak to chodí) a nebo prostě že má nastoupit do spádové nemocnice-což je ta naše podělaná hnusná Dvorská 😔 Já fakt nevím co mám dělat 😔 😔 😔
sarlot ty nutridrinky zkusím koupit, dík !

sarlotta
18. pro 2009

Farmi a co zkusit se domluvit s obvodní aby k Vám zatím docházela ? Mu může dát i kapačku i píchnout léky. Pokud by mohl zůstat doma, bylo by to pro něj nejlepší.

aja.83
18. pro 2009

Farminko, to je mi líto. Já přesně tohle zažila před dvěma měsíci, když jsme se dozvěděli, že je tchýně prolezlá rakovinou. Byla v nemocnici v Novém Bydžově a jakmile se dozvěděli, že je to špatný, poslali ji do Hradce.

aja.83
18. pro 2009

Držím ti pěsti, aby taťka bojoval, anebo pokud by už nešlo bojovat, aby měl alespoň co nejméně bolestí!
A co jiná nemocnice - Jičín nebo Trutnov? To je asi daleko, viď?

farmarska
18. pro 2009

sarlot ty myslíš, že by obvodní mohla takhle docházet?? 😕 o tom se ani nezmínila 😅
ají tak to měla tchýně štěstí, že se nakonec dostala do HK. Páč já už vím, že to s taťkou nedopadne dobře, ale moc bych si přála, aby mohl umírat alspon nějak důstojně, s nějakou péčí, bez bolestí a tak 😔 což ve Dvoře není možný 🙄 jo do Trutnova zkusím ještě zavolat.. A taky zkusím napsat do toho hospicu, pro nějaký informace.

sarlotta
18. pro 2009

No babička byla na operaci a pak když jezdila na chemky, tak byla už doma a obvodní za ní docházela a jinak se tam střídala mamka se sestrou každý den. To záleží na doktorce jestli by na to měla čas.

aronek
18. pro 2009

Ahoj, tak dočítám a dočítám a koukám, že se ponocovalo.
Farmi, je mi líto, že máte tako vé starosti ☹ Vím, že tohle já taky nezvládnu, tak doufám, že to nebudu muset řešit. Ale vzhledem ke zdravotnímu stavu otce spíš budu muset ☹

aja.83
18. pro 2009

Farmi, tchýně se dostala do Hradce, ale byla tam už jen pár hodin ☹ ! Ale musím říct, že tam byli všichni moc hodný, doktor úžasnej, všechno nám vysvětlil, sestřičky moc starostlivé. Dokonce pak tchýni přesunuli na samostatný pokoj, abychom se s ní mohli v klidu rozloučit....Drž se kočko, moc na tebe myslím, nemáš to lehký, takový věci zažívat v těhotenství! Ale buď silná kvůli broučkovi v bříšku!!!

cajori17
18. pro 2009

ahoj holky,je tu nekdo???

cajori17
18. pro 2009

sirella
18. pro 2009

ahojky cajori....co se děje???Nějaké trápení?

cajori17
18. pro 2009

je mi smutno.

sirella
18. pro 2009

to je mi líto ☹ a copak se děje???

farmarska
18. pro 2009

ají tak to mne mrzí s tou tchýní ☹ spomínám jak jsi o tom tehdy psala ☹ ☹
Holky ted jsem mĺuvila s tou mámou, má to doporučení na vyšetření do HK, tak tam v pondělí chce jet a tak já budu muset jet taky, (ona toho má teďka chudák taky moc, nemůže na nohy, před nedávnem měla operaci), jen nevím jak to zase skloubím, na pondělek mám vypsanej ultrazvuk, o kterej bych taky nerada přišla, chci se ujistit, že je miminko v pořádku 😅 tak nevím jak to všechno udělám, padla na mne nějaká depka a pocit, že to prostě všechno nezvládnu 😔 Vím, že bych měla bejt kuli mimi vklidu, ale nějak mi to nejde, se celá klepu, jako bych měla zimnici..asi od nervů...jedla jsem naposledy ráno a na jídlo nemám ani pomyšlení, ale zase si vyčítám, že škodím miminku 😒 ach jo, já se asi zblázním! Kdybych nebyla těhu, tak se ožeru do bezvědomí 🙄

cajori17
18. pro 2009

holky mam krizi s pritelem ale nikdo tu neni,tak se mrknu pozdeji,jdu pect.papa

cajori17
18. pro 2009

farmi, mysli na mimi a hlavne se uklidni,musi se prece najit nejake reseni,a hlavne neco snez nebo se muze stat,ze se z toho zhroutis

cajori17
18. pro 2009

neda se to nejak skloubit??,nestihnes oba terminy??

aronek
18. pro 2009

farmi a manža by tam nemohl mamku s tatkou odvést? Hlavně se v klidu najez 😒
cajori, copak? Je to jen mráček na čistém nebi, nebo je zataženo už déle?? 😖

kouká, že chlapi zlobí na všech stranách 😠

aja.83
18. pro 2009

Farmíku, drž se a hlavně mysli na miminko, nesmíš se tak strašně nervovat, já vím, je to těžké, ale aspoň kvůli těhu se snaž být v klidu. A určitě si dej něco k jídlu, třeba aspoň ovoce nebo zeleninu, je to lehký, anebo jogurt a tak. V pondělí určitě nějak skloubíš ultrazvuk i s mamkou Hradec, nějak se domluvte. V kolik máš utz? Určitě si tam zajdi, ať aspoň v jedné věci máš jistotu a radost.

cajori17
18. pro 2009

uz dele.jsem z toho znicena,nevim co dal.chova se ke mne cim dal tim hur

aronek
18. pro 2009

cajori, zkus se vypovídat, třeba někdo poradí 😉

aja.83
18. pro 2009

Cajori, to je mi líto. Zkoušela sis s ním promluvit? Zeptej se ho, co se stalo, že ti připadá, že se k tobě nechová hezky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru