Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
23. čer 2009

Mury nebudeš plakat,on byl celej den akční naháněl samičky 😀 a ted je unavenej a musí ho to i bolet. 😔 Ale jinak je v pohodě,bude brát ještě prášky na játra.

kerrie
23. čer 2009

Holky, my na těch seriálech frčíme, co? Já už říkala manžovi, že kdyby moje těhu demence dosáhla vrcholu a já začala koukat i na mexický telenovely, tak ať se mnou zaklepe. 😀

kopa
autor
23. čer 2009

ale má u sebe samičku 🙂 Zítra nám bude ještě volat vet zda ta bradavice neni nádor,tak snad to dobře dopadne 😕

murynka
23. čer 2009

kopi držím mu palečky 😉

kerie 😀 😀 😀 😀 😀

kerrie
23. čer 2009

Kopi, tak ať to freťáčkovi dobře dopadne 🙂

kopa
autor
23. čer 2009

holky dík 🙂 Ted jsem ho byla podrbat a dala jsem mu mnamku a Jarmila u něj spí 😉 doufám,že mu mu nevyrve ty stehy 😅

kerrie
23. čer 2009

Holčinky, jdu juknout na počasí a pak na Ordinaci.........Pa všem a hezký večer. 🙂

farmarska
23. čer 2009

ähoj holký!!! 🙂

dodatečně přeju vše nej k miraxíčkovému výročí! 🙂 🙂 a hlavně aby se nám tam kočka nesložila, nebo nepoblinkala 😅

taky gratuluju venusce! supr zprava!!!! 😵 😵

jinak já koukám i na Ulici i na Ordinaci 😀 Můj chlap vždycky remcá, že čučím na taovýhle kraviny, ale pak po očku kouká se mnou 😀 😀 😀

farmarska
23. čer 2009

Jinak hlásím, že stroužkoj to dnes dopadlo dobře a můžou se z vesela pustit do snažílkování 🙂 , ona i manžílek je zdrav 🙂 kdo neví a chce vědět víc, ať si proštuduje dnešní vlaštovičky 😉

farmarska
23. čer 2009

mury párkové období mám já teď taky! 😀 navíc je jím teď tak zvláštně, bez hořtice, bez kečupu, bez okurky, jenom párek a k němu chleba silně namazanej máslem 😅 😅

farmarska
23. čer 2009

a já ted měla mňam mňam vajíčka na slanině (hemenex), dělal manža a to já prostě taky miluju 😝 jsem na to uplně vysazená 😝 😵 No a před tím jsem si byla otrhat jahůdky na zahrádce a dala si je s cukrem a šlehačkou navrchu a ještě deset minut před tím parenici 🙂 No já si umím žít co 😀 😀

farmarska
23. čer 2009

kopi to s freťáčkem je mi moc líto ☹
tak snad bude brzy ft!! 🙂 pošli mu za mne podrbání pod krčkem 😉

mirax
23. čer 2009

ahooj, je po ordinaci tak nakukuju 😉

farmí, ani nevíš, jak jsi blízko.. z restaurace jsme byli za hod. doma, mužíček ani nestihl dopít pivo... chtělo se mi hrozně blinkat a nechtěla jsem hlavně blinkat tam 😅 ...doma jsem si musela lehnout, dýchat zhluboka, čaj zázvorový...a už je mi dobře, ale bylo to už opravdu na krajíčku 😝

dala jsem si polívku a pak salát, ¨snědla jsem sotva půlku, byla jsem hrozně unavená..no prostě romantika 😲

teda farmí párek a chleba s máslem..jako teplej párek?..tý joo, už zase dejchám 😀 😀

holčičky, jdu spát, dnes toho mám plný kaťata 😉
dobrou a zítra opět zde 🙂

murynka
23. čer 2009

miri tak si to vynahradíte jindy 😵 až ti bude lépe třeba ve II.trimestru 😀 😀 ted bud ráda alespon víš že se má prcek k světu 😉 🙂

farmi tedy párek a chleba s máslem 😲 to bych asi také nedala 😅 a dýchám skoro také

venuska
23. čer 2009

Ahojky holčiny....tak jsem se na vás přišla ještě podívat, snad ještě nespinkáte.... 🙂

venuska
23. čer 2009

Přidala jsem slíbenou fotečku do albíčka...

venuska
23. čer 2009

Jin ak všechno v pořádku. Screening NEGATiVNÍ. NT 1,30 mm. Kombinované riziko T21 z výsledků v I.trimestu 1/50 000, Nosní kost přítomna, CRL 71,50 mm

Mimísek zlobil pana doktora, nechtěl se otočit. Tak jsem si musela lehnout na bok a chvilku počkat. 🙂 Krásně mu tlouklo srdíčko... 🙂 Holky mam velkou radost, že je vše v pořádku. 🙂 🙂 🙂 Manža koukal tak dojatě...bylo to hezké se na to dívat.

venuska
23. čer 2009

Ještě jsme zajeli koupit stůl a židle do kuchyně v IKEI 🙂 Takže jsme dobře pořídili. 🙂

markee
23. čer 2009

holky já tu už pak nebyla,ale děkuji za podporu.
Venuss, fotku jsem si nebrala,každá stojí stovku a tak si vezmu až půjdu příště v 15tt.
Murynko,do průkazky mi napsal 12tt(tak jako to píše tady internet),ale jinak jsem dnes 11tt,takže začínající 12tt. Mimčo prý odpovídá,takže mám radost. Jinak jsem dostala průkazku a tam zapsaná minulá a dnešní kontrola,pohyby prý mám cítit zhruba kolem 10.8.,ale myslím,že to bude dřív s Johankou a jako prvorodička jsem je cítila o 3týdny dřív než jsem měla 😀

farmarska
23. čer 2009

holky mám z vás ze všech radost! 🙂

mirax a já na tebe tak myslela, aby jsi si to dnes užila 😅
a hlídán teda máte?
tak hezky dadej a odpočívej!! uvidíš brzy už bude líp 😵

to mě nic není, mě je skvěle 🙂 na večeři bych šla hned...jen kdyby mne někdo pozval 😅
asi to budu muset doma nějak nadhodit 😀 😀

farmarska
23. čer 2009

markee mimís na ultrazvuku moc pěkný 😵

já už chci taky takovou fotečku-vlastní ☹

farmarska
23. čer 2009

holky já mám zase hlad 😅
jsem fakt chodící popelnice 😝 jdu si rozdělat asi alspon broskvovej kompot a pak koukat na horrorek 😵
tak ahoj všem a dobrou!!!

farmarska
23. čer 2009

Mirax ty jsi z HK ??? 😕

kerrie
24. čer 2009

Venus.....koukala jsem do albíčka na fotečku........mrňousek je fešáček 😉 Mě čeká NT 9.7., tak už se taky těším......no a taky se trochu bojím, znáš to..... 😉

venuska
24. čer 2009

Kerrie: ahojky a krásné ráno,

NT screening je opravdu krásný. Já když to viděla, tak se musím přiznat, že mi ukápla i slzička štěstím, že sebou tak mrská a krásně mu bije srdíčko (o: Je to krásný pocit. Manžel byl víc nervózní než já (o:hihihihi
Chvilku jsem manžela pozorovala, jak se dívá na ten monitor…a byl úplně spokojený. Na všechno se pana doktora ptal, skoro mě ani nepustil ke slovu.
Jen doporučuji.

venuska
24. čer 2009

Markee: tak to chápu. Ona to zrovna není levná záležitost. 😕 Ale chtěla jsem ho mít u sebe a koukat na něj. 🙂

bobinka22
24. čer 2009

Dobre rano...... 🙂

Tak 3 den prsi a prsi.No des.
Pritel je uz druhy tyden nemocny a vcera se mu to zhorsilo ma 38 horecky.
A chodi do prace.Chudacek muj.ALe jak prijde domu z prace,tak ho opecovavam.Protoze mi ho je lito. 😀 😀

mirax
24. čer 2009

ahoj ženy 🙂 ..hezké ráno 🙂

tady taky hnusně..furtumfurt...Dopoledne musím do práce, snad nás to cestou někam neodplaví nebo neodfoukne 😕

venusko, gratuluji k NT! Taky jsem byla v šoku, jak mimi tenkrát vyrostlo, že z té neforemné kuličky je najednou hnedle hýbající se človíček 🙂 Chlapi k UTZ patří, hned jim to víc dojde, že budou tátové 😉 , pro ženu je to přecij en celé takové konkrétnější od samého začátku.

venuska
24. čer 2009

Mirax: děkuji a přeji krásné ráno. Přesně tak, chlapi k UTZ patří a basta. No, já když včera manžela viděla, jak se usmívá a je takový šťastný, tak mi bylo hned líp.

venuska
24. čer 2009

Bobinko, tobě taky ty týdny přibývají snad po dnech, ne? To je neuvěřitelný.
Už bych popravdě chtěla být alespoň v tom 7 měsíci, jelikož si říkám, že to už má všechno vyvinuté a kdyby se stalo cokoliv, tak by to přežil….

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru