Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
20. srp 2009

Kopi...........no joooo, ale udělat ze sebe v televizi takovýho blba? 😀 😀 😀 Paní si asi říkala, že má nezvykle dlouhý cyklus 😀 😀 😀

venuska
20. srp 2009

Mirax, gratuluji k pohybům, hezký zážitek, co? A c přesně pociťuješ? 🙂

Kopi, do řidičáku jdi, schvaluji. Já bych bez auta už nemohla být. Usnadní to mnoho věcí. 🙂 Tak šup šup do autoškoly 🙂

kopa
autor
20. srp 2009

kerrie já to viděla na nově 😀 tam mě to ani nepřekvapilo 😀 😀 😝

farmarska
20. srp 2009

mury už to jde!!! 🙂 moc hezký mimineško 🙂 je to uplně neuvěřitelný co ten ultrazvuk umí! 🙂

miraxíku to je neskutečný, tak mimísek už o sobě dává vědět!! 😵 a mě to přijde jako chvilinka, co jsi šla na potvrzení těhu a co bylo první srdíčko 😵 😵 gratuluju, jsi šikovná, hezky ti to těhulínování jde 😵

kopi, ty jsi mne špatně pochopila 😀 já rozhodně nepatřím do klubu turistů a ani se tam k nim nehodlám přidat 😅 to bylo poprvé a naposledy 😠 jednou to stačilo 😝 takže žádný boty si pořizovat nebudu a mapku si hezky schovej 😀 😀
já odpočívala každou chvíli, svalila jsem se vždycky na zem a to mi bylo jedno kam a do čeho a odmítala jsem vstát a pokračovat 😀 no fuj jen při vzpomínce na to, mám ještě dnes husí kůži 😝 😝 😝
nohy mažu pořád a pořád bolej 🙄 nejvíc lejtka 😝
kopi a co jinak, co děláš, jak to, že jsi tu ted tak málo?? 😨

kopa
autor
20. srp 2009

Farmi teda ten můj by tě zkrotil,já nemohu zastavovat 😨 jen při nutných potřebách 😀 a ještě na mě řve že jdu pomalu,ten by ti dal do těla 😝 😀

kopa
autor
20. srp 2009

Farmi až budu mít čas tak ukážu a napíšu kde jsme všude byli 😀 😀 😀 😲 třeba změníš názor 😀 😅

farmarska
20. srp 2009

kopi a nebo já jemu 😀 co bych mu po nepatrném zvýšení hlasu na mne řekla, to by si za klobouk nedal 😎 😎
bychom spolu asi dlouho nebyli.. 😅 ty jsi na něj příliš hodná, se mnou by se mu nelíbilo 😀 😀

kopa
autor
20. srp 2009

Farmi já hodná musím být 😀 ted už 6 dní mám červený puntík 😀 😲
Ale musím být hodná,páč jsme se jednou rafly a on bere ty prášky na srdce.Byli jsme někde na samotě bez signálu a jemu z toho jak jsme se hádali začalo být zle(bála jsem se že ze mě dostal infarkt) 😅 po této zkušenosti tapkám raz dva 😀

farmarska
20. srp 2009

kopi názor rozhodně nezměním 😀 ale tebe začnu ještě víc litovat 😀 😀 😀
😀 řidičák si udělej, ty to zvládneš! 😉 a auto je opravdu skvělej pomocník 🙂

samsa
20. srp 2009

Ahoj holčiny moje, jdu na vás kuknout. Dnes jsme byla na kontrole, jsem 14+6, zatím vše ok. Mimi mávalo, bylo to moc hezké. Na triply nejdu, až na velký ultrazvuk ve 20 tt. Pohlaví nevíme, mrňous měl nožičky u sebe a nechtěl ukázat, co ukrývá, ale to neva, hlavně, že je naživu. Už bych chtěla taky pohyby, před pár dny jsem něco cítila, teď zase už nic...
Na další kontrolu jdu 17.9.
Nestíhám dočítat, jsou nějaké novinky? Mury, malá je fakt krásná 😵
Všem krásný večer.

kopa
autor
20. srp 2009

Farmi řidičák si udělám 😉 ale musím se odhodlat 😅 to bude horší 😅 😨 🤐
Už zítra posílám příteláka pro knížku autoškoly nejdřív to nastuduji a pak tam půjdu.
Ještě jsem použila jeden zabírací fígl 😀 😅 Jsem zase začala plácat o tom autě,že si ho teda koupíme když pak budu těhu ...a on že ale to musíme objednat hned,že to třeba může trvat i tři měsíce 😀 😀 😀

kopa
autor
20. srp 2009

tak mizím jsem unavená,dobrou noc všem 😵

farmarska
20. srp 2009

nene kopi, když bude hodný on, budeš na něj i ty 😉 ale když ne....srdce nesrdce 😠 dyť ty máš taky jenom jedno zdraví , jedny nervy a na srdci šrámy 😔 tak ať bere taky ohled, tomu se říká kompromis 😉
ho pošli ke mně, by mu rychle skončily prázdiny 😀 😀 😀

farmarska
20. srp 2009

no jasný kompromis, dyť to povídám...ty mu dáš auto, on tobě mimi 😀 😀 😀 výhodné pro obě strany 😀 😀 😀
tak ahoj kopísku 😉 a do tabulky prosím zítra 2DC 😝

samsí , tak gratuluju ke kontrole 😵 neboj i ty se kopanců brzy dočkáš 😉 😵

samsa
20. srp 2009

Farmí, díky. Jé, koukám, že mrcha hnusná došla 😠 , ale tento cyklus to už na tuty vyjde 🙂 Držím moc pěsti.
Loučím se a jdu spát. Papa

bobinka22
20. srp 2009

holky jste tu?

Mam problem..A bojim se ☹ ☹

bobinka22
20. srp 2009

Ted jsem byla na zachode.A na toaletaku,jsem nasla krev svetle cervenou.
Co to znamena.Jsem sama doma.A mam jen slzy v ocich. ☹

bobinka22
20. srp 2009

A jak naschval tu nikdo neni.To je Pech.

kerrie
20. srp 2009

Bobi.......ahojík 😉

Holčinko, já bych Ti tak ráda poradila, ale já vůbec nevím, co by to mohlo být. Nemůže to být součást hlenové zátky? A co kontrakce........nemáš?

mirax
20. srp 2009

bobinko: krev samotnou nebo s hlenem? Kolik krve? Teče z tebe nebo jen špinavý papír?
Nejspíš něco začíná 😕
Bobinko, kontrakce nemáš? Voda neteče? Já vím, hodně otázek...

kerrie
20. srp 2009

Bobi...........co zavolat do porodnice, popsat jim problém a oni Ti určitě poradí.........kočko, neboj se. 😉

bobinka22
20. srp 2009

Ne voda netece,ale ja se bojim jit znova na zachod.Bylo to na papire.Maly se kope a tlaci dolu. ☹

samsa
20. srp 2009

Bobi, jejda. Jestli je to s hlenem, tak je to asi hlenová zátka. Miraxíčku, ty určitě poradíš. Bobi, drž se a neplač.

mirax
20. srp 2009

kerrie: ahooj..ty už se máš, že už se můžeš objednávat n a3D 😀 ..já ještě musím počkat.

venuska: cítím takové ťukanečky, mini kopanečky, jako u Tobíska...v místech, kde je děloha, když na to dám ruku je to i cítíit. I manžel to už cítil 😉

farmísku..viď, že to hrozně utíká... 😉

bobinka22
20. srp 2009

A kdyby to byla zatka tak to prejde?

mirax
20. srp 2009

bobinko...souhlasím skerrie, zavolala bych do porodnice.
Pokud krvácíš trochu, je to normální, mohous e otevírat porodní cesty, možná přijdou brzy kontrakce. Pokud krvácíš hodně, jela bych do porodnice hned.
Málo krve nevadí, neboj se...
Já před porodem (po tom Hamiltonovi teda) krvácel advy dny, než se to rozeběhlo.
V každém případě tam zavolej a nažeň si nějaký odvoz... 😉

kerrie
20. srp 2009

Bobi.............to může být asi opravdu začátek porodu 🙂 Co bolesti, máš? A neplakej, nebooooj, bude to všechno v pořádku!!! Víš co, jdi se znova juknout na ten záchod, my tu na Tebe počkáme, ano?

bobinka22
20. srp 2009

No ,ja se prvni utrela a tam byl takovy normalni vytok a utrela jsem se podruhe a byla tam ta krev.Bez hlenu.Ja nevim.Ja jsem jen tady sama.A asi se nepohnu dokat neprijde pritel z odpoledni.Bo se fakt bojim,ze mi praskne voda a ja tady sama zblbnu.

mirax
20. srp 2009

bobi..zátka s hlenem je většinou jednorázová věc.
Takže, pokud je krve málo..jen zavolej do porodnice, určo tě tam uklidní.
Ale myslím, že nikam jet nemusíš.

Pokud krve hodně, jeďte hned.

Pokud začnou kontrakce a budou sílit, tak jen čekejte, až budou tak 1x5min..pak vyražte...nebo i dřív, pokud s e doma přestaneš cítit bezpečně...tak se to opravdu říká 😉

bobinka22
20. srp 2009

bolesti nemam,jen takovy zvlastni pocit v brichu. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru