Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
26. srp 2009

a pak si dam jeste kakao.
Jooo...AT mam neco i sladkeho dneska 😀

murynka
26. srp 2009

bobo jééé kakao to si dám také po té pizze 😝 😀 😀

kvetinka7
26. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Markee, moc ti drzim palce a myslim na tebe, doufam,ze to dobre dopadne.. 🤐 Uz od zacatku se jim neco nelibilo, vid? .. Kdy budou vysledky? Bud silna..

Bobi,kdypak nam uz porodis? Ja uz si myslela ,ze tenkrat budes rodit v primem prenosu a stale nic.. 😀

kopa
autor
26. srp 2009

Holky tak už jsem se rozhodla objednám se k nutriční terapeutce.Mám jí tu blízko.Dřív jsem takhle docházela a hubla jsem,potřebovala jsem aby mi někdo hlídal jídelníček a byla jsem hubená,ona nabízí i jako stravu v těhotenství...Zkusím tam zítra zavolat 😉

markee
26. srp 2009

Kvetinko,ne,miminko se doktoru od začátku zdálo v pohodě.To já plaším od revize,že jestli mu tluče srdíčko a tak. Krevní testy absolutně v pohodě-ale ty v tom 12tt,ale nebyl to screening.
Až teď ty tripple testy nedopadli a já odmítla opakovaný odběr krve. Rovnou jsem šla na plodovku. Ta v podstatě dopadla dobře,pže vrozené vady a nedokonalosti tam nejsou. Ale jeden chromozom nevědí co od něj čekat.Takže se dávala teď krev,aby se zjistilo,zda není dědičný. Ale od Mirax vím,že i ten jedem chromozom může udělat hodně zle. Uvidíme no. Nic jiného než čekat nám opravdu nezbývá. ☹

farmarska
26. srp 2009

zaslechla jsem něco o kejtě masa? 😕 😕 jsem tu!!! 😀 😀 😀 😀

farmarska
26. srp 2009

no ale vy už zase asi ne 😝 )

kopi tý blaho, proč jsi smazala tu fotku s tím schírákem? ti to tam moc slušelo! 😎 Jsem si podle tvýho hroznýho líčení myslela, že jsi tlustší 😨

zlababa07
26. srp 2009

Jé ahoj, jaká kýta? 😀

farmarska
26. srp 2009

ale holky mne tu lákaly na kýtu 😀 😀
žlaby jak je? 😉

zlababa07
26. srp 2009

U nás dobrý, vše při starém, manža heká s nohou v gypsu a užívá si posledni týdny klidu, protože po mrše už se nevyspí 🙂 co ty, mrška už dorazila?

farmarska
26. srp 2009

kopi jinak supr nápad, ty budeš chodit k terapeutce a pak mi to tady převypravovávat a terapeutit ty mne 😀 😀
bobi já ci taky poslet tu dietu, jsem zvědavá co je to zač, to snad ani není možný..já i kdybych celejch 14dní nic nevzala do huby, tak tolik kilo tak rychle nezhubnu 😨 😝 😅
kopi nebo jestli máš tu dietu, přepošli mi jí prosím ty, at nepotravuju tu naší bobuši, ať se může soustředit na rození a už to vyšprkne 😀 😀 😀

tercie
26. srp 2009

Kuk, je tu nějaká noční můra kromě mě? 😀

farmarska
26. srp 2009

žlabi jo jo už dorazila, dokonce už i včera skončila, takže asi pomalu začneme s tréningem 😉 😀 😀
hele hlavně pozor na manžu! aby jsi mu při tý svojí horlivosti ještě nezlomila i tu druhou nohu! 😀 nebo něco jinýho 😅 😀 by se ti potom třeba dlouho vzpamatovával 😀 😀

zlababa07
26. srp 2009

Já tak trochu, ale už jsem jednou nohou v pelechu, jak se cítíš, těhulko 😵 ?

farmarska
26. srp 2009

tercí tady je můr jak naseto 😉 a mezi nima jeden motýlek 🙂 farmíček se jmenuje 😀

tercie
26. srp 2009

O čem je řeč? Dočítat nejdu páč byste mě zdrhly a na to vám prdím 😀

zlababa07
26. srp 2009

Farmi tak sláva, to musela být ale rychlá mrcha, nebo jsem tu tak dlouho nebyla? 😕 Už asi tři dny nám njde v práci net a tak jsem jako na samotě, žádný informace, hrůza. A neboj, manžu už jsem seznámila s plánem a říkal, že se taky těší, že prý si s chutí vrzne 😀

tercie
26. srp 2009

Já jsem v pelechu oběma nohama a i zdkem a vším, čekám na manžu páč zkejs v práci, se mu zas něco povedlo a tewď bude půl noci psát úřeďky, mu říkám, že se na ty feťáky nevykvákne 😀
Kdo tu máte nějakou dietu? Poslat prosím též, bude se po devíti měsících a šestinedělí hodit 😀

farmarska
26. srp 2009

žlaby možná byla ale nekoukala jsi po mně 😀 dnes jsem 7DC 😉
no vidíš jak je hošan hodnej!! 🙂 člověče a ten můj mi zase převodem zaplatil i ovu testy 😅 a už taky tuší, že ho čeká něco, co ho nemine 😀 😀
tercinko to jsi odhadla správně 🙂 dočítej si až pujdeme nakutě 😀

tercie
26. srp 2009

tak nevím, jestli neumím psát, nebo mám nějakou zakletou klávesnici, mám tam těch písmen vždycky půlku 😕

Farmi, motýlku, čičorečko 😀 už jsi zjistila jak to je s tou kejtou, a ke komu pojedeme n pozdní véču? 😀
Já jsem si dneska upekla kejtu aspoň z kuřete 😀

Žlabi jasan, ať si vrzne, páč pak bude mít zas útrum, a to se musí náležitě využít 😀

zlababa07
26. srp 2009

Holky, já mizím, zívám, že bych spolkla noťase, tak se mějte a dobrou

farmarska
26. srp 2009

terci tý jo jsem nevěděla že se děkuje přesčasama 😝

farmarska
26. srp 2009

žlabi ta srabe!!! 😀

Terci no dneska asi z kejty nic nebude, my máme jen sekanou 😅

hele a jak to máš ted s tou prací? už tě vykopli?? 😅

tercie
26. srp 2009

Žlabi dobrou s kobrou 😀

Farmoušku jo, občas je to jak u blbejch... Hele ale já tu nehodlám čučet až do rána, až půjdete chrnět, tak jdu taky 😀

tercie
26. srp 2009

Heheééééé ještě mě nevykopli ale cejtím v kostech, že už o tom špekulujou 😀 Manažerce jsem poslala sms, že jsem těhotná a kvůli tý angíně (kterou jsem neměla 😀)mi dr napsal rizikový 😀 a ani neodpověděla, tak čekám, co bude. Hodlám sondovat u kolegyně, asi zejtra, tak jsem zvědavá co mi řekne 😝

farmarska
26. srp 2009

ne ne nikam nepůjdeš, ted si musíš pováídat se mnou a pak dočítat, bo musíš vědět přeci všecky novinky 🤐

teda né že by jich bylo dneska zase tolik 😅 😀

tercie
26. srp 2009

Prej jenom sekanou, ta je taky z masa nééé 🙂 to já chudák tu jedla dva dny párky 😀

farmarska
26. srp 2009

tý jo tak pak dej vědět! to já jsem taky na tu tvojí kauzu zvědavá 😀 i když vona asi žádná nebude, tě vyšoupnou a hotovo 😅 😅 😀

tercie
26. srp 2009

Ono to s tím dočítáním tak žhavý nebude, já tu strašila do pěti a z rána už mám dočteno, tak pohoda 😀
Máš štígro že knížku už jsem dočetla, jinak bych tu nebyla 😀
Ty jsi se mě ptala co to je zač viď? Já to neměla při ruce, abych ti to napsala, ale teď tu na ní koukám, a napsala to nějaká Val McDermidová a jmenuje se to Bez krve na rukou, je to o vyšetřování vražd pomocí jedů, zajímavý, a napínavý 🙂

farmarska
26. srp 2009

tý brďo to je ale zdravá strava pro těhulku 😝 😀
koukej křoupat mrkev a jabka ať je mimís fit, nebo se ti narodí malej otyláček a užívej si porodu 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru