Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
28. srp 2009

Tak předně než zapomenu na co jsem chtěla reAGOVAT... .-d

ŽLABABO HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ obrovská gratulace, mám radost že mám následovnici 🙂

Nevíte vůbec co markytaj? Jak oznámila // tak už nepřišla...

Kopi tos mu to natřela, a patří mu to, mě takovýho něco provést, tak mu řeknu asi i hůř, proti tomu je svině slabej odvar 😀
Mu to nědy oplať, a je to, ne, schválně, jak se bude tvářit on 😀

kopa
autor
28. srp 2009

Bobi tak super,že ti nikam nešel 🙂 už můžeš rodit 😅 😀 😀
Teríku teda ty máš práce 😀

tercie
28. srp 2009

Bobinko teda, to ti povím, ty si ty poslední týdny užíváš, no ale zas si můžeš říkat, oproti nám, co jsme na začátku, a všechno máme před sebou, že už to máš ZA PÁÁÁÁR 😉
A je dobře, že je manžílek zodpovědnej, a nechce tě nechat doma samotnou, to ho chválí 😉

bobinka22
28. srp 2009

ja si myslim ze budu trpet az do terminu.Stacilo by mi kdyby to tak nebolelo.
A byla bych hned veselejsi!!!! 😀 😝 😀

bobinka22
28. srp 2009

JA bych klidne zase brala zacatek tehotenstvi.Ale jen do 36 tydne.To mi bylo jeste suprovne.
Ale to bohuzel nejde.
Jo je to muj hodnej chlapecek.
Ho vecer pochvalim az se ke me pritulii 😀 😀 😀

bobinka22
28. srp 2009

a jak se citis tercie??Neni ti spatne?
Snad ne.A uzivas si pekne tehotenstvi 🙂
Kopi?
A co doma dobryy??? 😉

kvetinka7
28. srp 2009

Holky, ja ty vase chlapy nechapu.. vzdyt 1.dite se jim narodi jen jednou za zivot a oni si tech par dnu nedovedou odeprit pivo.. 😒 to vas pak v tom nechaji placat samy a budete si volat sanitku??
Po narozeni mimca si muzou dat poradne do nosu 😝

tercie
28. srp 2009

Jo a ještě něco, Kopinko můžeš mi dát do tabulky prosím...?
Dneska jsem se objednávala na genetiku, můj dr říkal, ať se objednám co nejdřív, aby bylo mimčo pod dohledem, a i když jsem tý na recepci vše vysvětlila, tak mě objednala až na 13tt, to jest 13.10. na NT screening, tak snad to není pozdě...

Bobí já se cítím fajn, občas nějakej smrádek mi vadí, nebo vydejchanej vzduch, taky mi je pořád hrozný horko, mám nějaký návaly, a jsem děsně unavená, usnu třikrát za den... asi i ten utroš dělá svý. Ale nezvracím, což je docela fajn 🙂
A doma asi dobrý, páč po ničem nepátrám, nic neřeším, kdyby něco, tak to na něm poznám. Má teď fůru práce, tak tuším, že frajerku by už nestíhal 😀

kvetinka7
28. srp 2009

Terci,neboj tenhle UZV screening se dela kolem 12-13tt 🙂
Dr. ti rikal,at se objednas co nejdriv,aby pak na tebe meli misto..
Uz mate srdicko? 🙂

tercie
28. srp 2009

Květi to já vím, že na NT je to akorát, jen, já myslela, jestli už ho nebudou chtít vidět i dřív, víš... Mám telefon i přímo na oba doktory, kteří mě předtm vyšetřovali, povídali, ať se nezdráhám volat, ale když mě je to takový blbý no...
Srdíčko nám neukázal, ale myslím, že on ho viděl, aspoň neříkal, že by bylo něco v nepořádku... a on mi srdce takhle v ranným stdiu neukázal ani při jednom těhu, takže mu věřím, že je mimi v pohodě.

farmarska
28. srp 2009

ahoj baby!! 😉

tak jsem konečně tuuu!!

Tercíku tobě áčko nedávám, máš omluveno, bo já tu taky celej den nebyla 😅 😅 😀
jsem měla lítání po městě, po uředech a pak kuli práci, pak jsem sháněla dárky pro tchýňuli a pak přijeli naši, ....atd...
zítra se tu taky asi moc neohřeju, budeme malovat tu vykachlíkovanou garáž a cpát zpátky verky 😝 😝 😝
a v neděli jedeme ke tchánovcům, tchýňka má svátek, nebo jakýho šlaka 😝
jo abych nezapoměla žlabáááááábooooo moc gratulujuuuu!!!! 😵 😵 😵

farmarska
28. srp 2009

haloo ted když jsem vás konečně dočetla mi neříkejte, že tu už žádná nejste 😕 😕

aron těhulíku, dobře, že už jsi zpět a přežila jsi ty vedra 😉

farmarska
28. srp 2009

jinak holky mám dvě novinky 🙂
dnes mi přišli ty ovutestíky, tak už se těším až je počůrám😀 asi je ale začnu prubovat až tak od 13DC bo minule jsem měla cyklus asi 35 dní 😝 a nevíc ted byla mrcha nějaká delší asi do 7DC , tak dřív to asi stejně nemá cenu, co myslíte? hele a co kdybych testovala ob den? No baby zkušený v ovu testech, raďte
😀

a druhá zpráva je, že v pondělí se jdu dohodnout kuli práci, zřejmě budu od uterka nastupovat 😅 měla bych prodávat v dětským 😉 😀 no pěkně si to tam všechno prohlídnu a pokoupím 😀

farmarska
28. srp 2009

tý brďo já to věděla! monoleg už je tu!!! 😀 😀 😀
a to zrovna probírám takový životně důležitý události 😎

jo kopísku četla jsem o tvém vulgárním výstupu na příteláka 😀 😀 ty šiško, dyť si to zasloužil 😀 😀

tercie
28. srp 2009

Farmí já se jdu akorát rozloučit, jsem se začetla jinde a mezitím dorazil manža tak jdu vyzvídat 😀 a aby se neřeklo, možná mu dám i něco najíst 😀
Pá berušky zejtra!!!

farmarska
28. srp 2009

😀 tercíku, tak nejdřív výslech a pak podle toho příděl jídla 😀 😀

dobrou!!! 🙂

zlababa07
29. srp 2009

Dobré ranko vespolek, jsem to ale ranní ptáče, u mě nevídané 😀 ale včera jsem usnula normálně asi v 9, tak nevím, jestli jsem si vsugerovala, že bych měla být unavená 😀 No, asi jsem ale i měla být z čeho, páč celý odpoledne jsem někde lítala - pro barvy do bauhausu, na nákup a pak jsem ještě vařila véču lazarovi. Akorát pro pivo už jsme mu pak odmítla dojít, tak se belhal o holi sám. Ale zvládl to a tím pádem toho zvládne mnohem víc, no ne? 😀

Jinak tercíku nebo jeslti s tím máte některá zkušenosti, od minulého MA mi zbyl skoro celý utrogestan, myslíte že ho mám začít pro jistotu brát nebo počkat až co mi řekne dr? Chtěla jsem tam jít ale až tak za 2 týdny. Tak teď nevím, abych něco třeba nezanedbala nebo naopak nepřehnala zbytečně 😕

tercie
29. srp 2009

Dobrý ránko holky, manža mě vzbudil když šel do práce a něco se tady pořád kutá tak je randál a už nemůžu spát, tak mě tady máte 🙂

Žlababi s tím utrošem nevím, já ho beru (vkládám) od 5tt a osobně si myslím, že s ním nemůžeš nic pokazit, nicméně pro jistotu bych dr zavolala a zeptala se. Já se bojím všeho co nemám posvěcený 😀

zlababa07
29. srp 2009

Terci, dík, problém je, že momentálně nemám dr, páč ta minulá byla děsná kráva a novýho jsem zatím nenašla 😒 Ale asi tedazatím počkám, taky se nějak tak bojím všeho neposvěceného, jak píšeš, tak uvidím, až co mi řekne nový gyndr.

murynka
29. srp 2009

ahojky holky 🙂

tak jsme o půlnoci měli jet pro tchánovce na letiště a představte si jsou pořád v řecku 😲 😲 😲 a nevíme kdy přiletí ☹ asi jak stávkují ty piloti nebo nevíme vůbec co se děje 😕 😕 😕

tak jsem trochu na nervy :

murynka
29. srp 2009

zlab myslím že utrogestanem nic nezkazíš 😉 😉 😉

zlababa07
29. srp 2009

Mury a oni jim nic neřekli a jen je tam nechali čekat na letišti nebo jsou ještě v hotelu?

murynka
29. srp 2009

zlab naštěstí v hotelu ale nic nevědí....asi ty piloti letěli s čsa 😒

zlababa07
29. srp 2009

Tak si aspoň prodlouží dovolenou 😎 Já četla, že stávka se nakonala, s jakou ck jeli?

tercie
29. srp 2009

Mury to je síla... ještě že my nikam nelítáme 😀

Zlabab nečekej až do kontroly, jen tam brnkni 😉 ať ho můžeš brát co nejdřív...

zlababa07
29. srp 2009

Jé, já už jsem 5.tt 😵

tercie
29. srp 2009

žlabi sotva ho manža vytáh a už 5tt, to to letí co?😀

zlababa07
29. srp 2009

Tak já jdu na to malování, ozvu se zas později papa

tercie
29. srp 2009

Žlab co jdeš malovat?

Jé holky to vám musim říct, já jsem si dneska ráno pěkně pořvala 😀 Zapnu telku a v ní opakujou hogo fogo, a zrovna tam měli těhulky, Mahu Bočanovou, Magdu Malou a ještě nějaký dvě modelky, a pak tam zpívala Zagorová s Malou tu písničku Usnul nám spí... zpívaly dvojhlas a Magda si při tom hladila bříško, a já řvala jak tur 😀

aronek
29. srp 2009

Přeji dobré ráno, jsem hamba, šla jsem spát v devět a teď jsm vstala 😉 . Únava hrozná, ale vydržela jsem tam a všechno odchodila. 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru