Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
31. srp 2009
aja.83
31. srp 2009

Murynko, krásné fotečky. To musel být prima den 😎 !
Nicollko, gratuluju k domečku. Vidíš, tak máš aspoň z něčeho radost a doma se to brzy spraví, musíte si to s partnerem vyříkat. Ten můj mi taky furt nadával, že chci sex jen kvůli dítěti a že ho nenechám vydechnout 😀 !Pak když jsme o mimčo přišli, tak byl moc smutnej a teď už mě zas nabádá, kdy se budem snažit, že chce brzy mrňouse. Tak aby mě vůbec nechal vydechnout 😉 !

paajaa
31. srp 2009

Nicoll: práce tam budete mít hodně, ale jistě to zvládnete a pak si budete užívat vlatního hnízdečka. A mimi taky přijde, uvidíš.

Aji: chlapy prostě neví co chtějí 🙂

venuska
31. srp 2009

Markét, moc hezké fotečky 🙂 🙂

venuska
31. srp 2009

Nikolko, jezký baráček máte ((o: 🙂

sarlotta
31. srp 2009

Ahojík Holčinky🙂

Nicoll blahopřeju k domečku🙂)) to je báječné... mimís přijde ani nebudeš vědět jak🙂 neboj.

Aja blahopřeju k mršce 😉 to je fajn, tělíčko funguje.

Farminko měli jsme se opravdu skvěle. Jeli jsme všichni 😀 to je jasné, prcek byl nadšený. Tolik hvězd na nebi sem večer dlouho neviděla 😎

aja.83
31. srp 2009

Ahoj Sarlottko, vítám Tě po dovče. Kdepak jste si užívali 😉 ?

sarlotta
31. srp 2009

Ajo v Tatrách🙂

Bobinko 🙂 tak jsem neprošvihla porod, to jsem ráda🙂 jo ještě 2týdny 😉 Ale bacha sex by měl být ještě teď... po porodu bude nejspíš delší půst, tak by si to měl manža rozmyslet🙂)))))

nicollka
31. srp 2009

Holky moc moc děkuji, snad se do 16hod nic nezmění a opravdu to bude naše.

Jdu s Dandou ven na písek, tak večer zase kuknu. Ráno jde poprvé do školky od 8:15-12:15 tak jsem moc zvědavá, jsem nervoznější jak on myslim :D

paajaa
31. srp 2009

Nicol: snad se nic nezmění a dům bude dáš. A pak hurá do uklizení, stěhování a zvelebování 😉 😉

mari111
31. srp 2009

ahoj holky,uz sem tuuuuuuuu, rodinka mi uz odjela,bol to supr vykend,maminka navarila takze nemusi tri dni varit a
stejne to ma lepsi nez ja 😝 Nicollka,copak se to deje,vim,je to tezky ale neres to hned antikoncepci 😠 kdyz vam ten domecek klapne tak ver tomu ze ani ty ani on nebudete myslet na blbosti a zrovna to urco klapne.

zlababa07
31. srp 2009

Ahoj holčiny, hlásím, že po pracovním víkendu mi skoro nezbyly síly do pracovního týdne 😝 🙂 NAštěstí je v práci klid, akže můžu zevlovat.

Nicolko, mrzí mě, že máte doma tyhle tahanice, ale antikoncepci určitě neber, jen si rozhodíš cyklus a případně snažení se tím jen protáhne. Zkus to s manžou probrat v klidu, ale jak tak čtu, zkus to na něj radši od lesa, hlavně žádné výčitky a obviňování. Chlapi bývaj dost ješitní a pokud je něco naštve, nikam to nepovede. Já to většinou v těhle případech hraju toršku na city a když je potřeba, sem tam uroním i slzičku, to na toho mýho zabírá 😉
Jinak super baráček, moc hezký, a až si ho zařídíte, to bude teprve paráda. Tak držím pěsti, aby to klaplo.

Jinak jsem dneska pro sichr ještě udělala jeden testík a čárka na mě vyskočila skoro okamžitě, tak mám radost.

Mari, že bych skočila na oběd? Nějak mám pořád hlad 😵

bobinka22
31. srp 2009

Sarlot:
2 tydny??To doufam ze ne!!
Nebojte jeste tu budu sedet v bolestech u PC. A budu vam to popisovat.Aspon si to myslim. 😀 😀

Jinak mam uklizeno,jeste jsem stihla das s kamoskou kaficko.Se tu zamnou stavila.No a ted mi psal pritel,ze bude doma brzo.Pryyy 14:10.Vzdy tu je tak 15:00.
Ale jsem rada.Ted dam hranolky do trouby.A ve dve zacnu smazit smazak.
Tak jsem rada,ze jsem to akorat stihla.
A nevim co pak.
Chci ho poprosit,at mi odtahne plynak,ze to tam vydrhnu.Snad mi udela tu radost a odtahne to.Bo nemam opravdu co delat.A on at si zahraje playstation 3.
A mam to vyresene ,no ne?? 😀

zlababa07
31. srp 2009

Bobinko, to jsou všechny ženy před porodem takhle akční? 😀 Škoda, že to k nám máš ztak daleko, pozvala bych si tě taky na kafíčko a i te sporák bych ti odtáhla 😀 🙂
Kdy máš přesně termín?

bobinka22
31. srp 2009

Presny termin mam 7.zari,ale doktro rikal ze uz je vse pripravene. ☹

No,to mas pravdu.Je to opravdu daleko 😀
A jak se citis ty?Doufam ze dobre.

No ja nevim,kde beru tu energii.Nejsem schopna se dneska zastavit.Jen tady na konika a zase jdu neco delat 😒 😀

mari111
31. srp 2009

zlababo,klidne prijed,mas to k nam dve hodky cesty 😉

bobinka22
31. srp 2009

A zase tady a zase pry.A porad dokolecka.

mari111
31. srp 2009

je bobi to mam zrovna svatek ale v slovenskom kalendari,ja sem tak cekala na dve kamosky aby porodili na moje narozky jak meli termin ale jedna porodila 27.9 a druha 28.9,a to sem je tak ukecavala cez brisko 🙂 ale oni ne a ne ven 🙂

bobinka22
31. srp 2009

Mari:

Kdyby ty deticky v brisku poslouchaly na premlouvani ,tak to uz mam Vojtiska davno doma. 🙂
jenze oni to podle me delaji schvalne.A nechaji nas napinat.Do posledni kapky. 😒

mari111
31. srp 2009

jo jo cim dele cekas tim vic se budes radovat,neboj,myslim ze uz to dlouho nepotrva ale vubec by mi nevadilo kdyby Vojtisek chtel ven toho sedmeho,to by sem si naneho kazdy rok pri narozkach vzpomela 🙂

mari111
31. srp 2009

jezisi,na narozkach ale svatku 😝

zlababa07
31. srp 2009

Bobi, já na sobě nepozoruji absolutně nic, kdybych neviděla ty //, tak to vážně nepoznám.
mari a co se dnes podává za menu? 😀

bobinka22
31. srp 2009

ja jsem to pochopila.. 😀 😀 Me uz je to taky jedno asi kdy vyleze 😀

Zlababi:Ja je asi 3 se mi udela spatne u mal\ho na zacatku,jinak vsechno super.Az jsem mela strach,ze mi neni nejak divne.
Ale za to ted na konci uz jsem za poslednich 14 dnu zvrace 2krat.No hruza.Ale ted ma 4 dny zatim klid.Nechci to zakriknout. 😀

mari111
31. srp 2009

no tak muzes si vybrat, kureci sote,nebo divocaka v omacce taky dobrou polivku nebo langose a jeste tam mam kousek tvarohoveho nepecenyho dortu 😝 😝

zlababa07
31. srp 2009

Mari, takže začala bych tím divočákem, pak langoše, kuřátko a ten dortík jako sladkou tečku. pane jo, ty se máš 🙂

mari111
31. srp 2009

no jo aspon raz za cas 😉

maarrtina
31. srp 2009

Ahojky holky, jako vždy jdu k vám pro radu.
Buhožel angína se nelepšila, tak jsem šla dnes k mudře a dala mi antibiotika. Říkala jsem jí, že se snažíme o mimčo.
Ale ty prášky co mi dala by neměli jíst těhule v prvních 3 měsících.
Já nevím jestli jsem těhotná nebo nebo ale co kdybych náhodou byla, abyh o toho prcka zase nepřišla.
Snad Mudra ví co dělá.

mari111
31. srp 2009

maarrtina tak to teda nevim ale snad by si ti dr. nevzala na triko. ale jedine co mne napada je, ze muzes zavolat na gyndu a zeptat se gyndare jestli to muzes brat. nic jineho mne nenapada 😒

aronek
31. srp 2009

Tak v práci poctivě dočítám, ale psát nestíhám. Za chvilku už jedu domů, tedy cestou natankuji a nakoupím. Únava i nevolnosti se drží, takže budu zase celé odpoledne k nepotřebě 😠 .

mabe
31. srp 2009

Ahoj aronku, pujdes na vysetreni NT? Nebo uz si tam byla? Ja porad premyslim. Podle dr. vysledky vychazi falesne pozitivne a pak je clovek nervni. ja nevim. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru