Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
7. říj 2009

Ahoj holky jdu Vás pozdravit. Za chvilku jdu k našim budeme dělat čalamádu, tak jim chci pomoct. Nakouknu večer nebo zítra. Dnes je sluníčkovej den a teploučko 😀 😀 😀

kopa
autor
7. říj 2009

😉 Tak jdu vás holčiny dočíst 😉

kopa
autor
7. říj 2009

Kerrie no byla bych ráda,kdyby to nebylo z toho vína 😀 😀 Jako fudt mě divně bolí břicho,jsem z toho nervozní moc si přeji aby to vyšlo 😵 ale to břicho...Vždycky too vypadá nadějně a pak hnusná mrcha dojde 😠 😠 😠

Paaji no nevím.Furt mě tam divně píchá 😅 Prsa mám jak melouny 😅 a dokonce mi vyběhla i žíla n prsu 😅 a takové ty červné skrvnky-nebo jak se tomu říká,ale to mám i někdy ted na prsou.Tak uvidíme.No v nejhorší to bude Farminky TMS,nebo jak tomu říka.Těhu syndrom 😀 😀 😀

kopa
autor
7. říj 2009

Markétko gratuluji ke kontrole 😵 máš už moc hezké bříško a koukám,že ani nikde žádná strie 😵 😵

kopa
autor
7. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 13tt......................5.10. NT screening
Flair 5tt
Maarrtina 30DC
Eeliska 30DC
Ikopretinka 29DC
Mari111 28DC
Paajaa 23DC
Nicollka 22DC
Kopa 21DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 18DC
Farmarska 17DC
Handm 9DC
Hanana 7DC
Aja 83 6DC
Sarlotta 6DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

venuska
7. říj 2009

Ahoj holky, jak se máte?

Dneska je tam krásně. Chystám se na procházku, až dovařím...už se těším. 🙂

kopa
autor
7. říj 2009

jéé ještě Murynka 😀
Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 13tt......................
Flair 5tt
Maarrtina 30DC
Eeliska 30DC
Ikopretinka 29DC
Mari111 28DC
Paajaa 23DC
Nicollka 22DC
Kopa 21DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 18DC
Farmarska 17DC
Handm 9DC
Hanana 7DC
Aja 83 6DC
Sarlotta 6DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

venuska
7. říj 2009

Markét, ze Sofinky je už kus ženské (o: 🙂 Gratuluji 🙂
Hezký upletený komplet 🙂 Já jsem teď objednala pro malou takovou háčkovanou čepičku na jaro/léto...dala jsem jí do alba. Pani uháčkuje cokoliv, v jaké kolik barvě..krásný. 🙂 Vybrala jsem si tu růžovo-bílou.

Holky, dneska se mi zdálo o maličké. Najednou jsem jí měla u sebe..byla rozkošná a pořád se smála. Nejprve jsem našla na kalhotkách spinění a pak jsem jí měla u sebe...to byl zase sen 😕

Včera jsem se měřila přes bříško a mam 102cm... 😀 😀 to je maso.

kopa
autor
7. říj 2009

A jak dopadla včera Mirax na kontrole??? 😕 😕
Farmíku ty dáblice kde jsi??? 😀

mari111
7. říj 2009

ajoj holcinky moje. sem docetla a koukam co to tady se deje, katy je to mozny ze ta teplotka je tehulkovska 😉 ty jo to by bola prdel kdyby se to takhle hned povedlo co. a kopiku co ty? joj uz aby si testila, musej tam bejt // za kazdu cenu. tercinko koukala sem na miminkovske foto, to je jinek vegetak, krasa, jen tak dal 🙂 a farmiku, chvili to tam vydrz a za chvilicku budes na PN 😉 jinak sem vcera mela peknej abstak kdyz nesel konik a pak uz sem se vecer nedostala k PC ☹

venuska
7. říj 2009

Už máte nahlášeny nějaké // čárečky ??? Pochlubte se... 🙂 🙂

kopa
autor
7. říj 2009

já budu testit až příští týden,myslela jsem že to zkusím tedka v neděli,ale to budu 25DC a ovule byla 14,15,16DC 😉

venuska
7. říj 2009

Tady je adresa na ty háčkované čepulky 🙂

http://kubajda-hackovani.shop1.cz/

venuska
7. říj 2009

Kopi, držím palečky,aby to vyšlo. 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 🙂

paajaa
7. říj 2009

Kopi: tak to nebude prementruační syndrom, ale miminko

Venusko: krásné čepičky. Koukám, že Natálka už má krásnej domeček 😉

katyna6
7. říj 2009

mari-nooo,tak to by byl opravdu mazec,bo by mě doktor asi sežral,ne? 😀 .Říkal nejdřív čekat půl roku,ale jsem stará starucha,tak to snížil na 3 měsíce.Tak to bych ho teď asi dostala 😀 .Ale testit budu až za hooodně dlouho.Snad to při té všeobecné testovací smršti vydržím 😀

mari111
7. říj 2009

vydrzis, neboj katy. mne taky rikal ze aspon tri ale kdyz hned tak se nic nedeje,bud to vyde nebo ne . oni nam nemuzou proste rict at do toho dem hned, nektery to jen naznacej. no ale to by bol gol u tebe tak necekane ,ze 😉 ale tak to je nejlip, kdyz to necekas, tak to pride 😉

kopa
autor
7. říj 2009

Katynko tak budem testit spolu,já na tebe počkám ty tři dny 😀

Mari já zatim nic 😅 testit budu až za týden.A co ty už jsi testila?? 😕 😕

Paaji uvidíme co to bude 😀 😀

mari111
7. říj 2009

kopi jo uz sem testila a nic ☹ skusim jeste v pondeli, jestli dovtedy nepride mrcha a kdyz nic tak vlitnu na gyndu at semnou neco dela ze proste chci a hotovo 😠

kopa
autor
7. říj 2009

ach ☹ ☹ ☹ ale ještě není MS,ještě můžeš objevit // 😕 Držím moc palečky aby // vykoukly 😵

mari111
7. říj 2009

dik kopiku ☹ snad vybehnou

katyna6
7. říj 2009

mari-my se teda už skoro 14 dní nehlídáme,ale že by to vyšlo takhle brzo,to moc pochybuji.Předtím nám to trvalo hodně dlouho.Atk jsem nebrala od srpna 08,ale velké snažení začalo až v lednu,kdy jsme se s přítelem sestěhovali do novýho bytečku.I tak se podařilo za půl roku.Takže rychlík já zrovna asi nebudu 😅

kopinko-ale já to původně měla v plánu až tak ke 20.Kolem 20 vždycky mívám totiž ms.Tak ať kvůli mě nemusíš být tak dlouho nervozní.já totiž vůbec netuším,kdy jsem teď měla ovuli,víš 😀 .Ty jsi to chtěla kdy prubnout?

mari111
7. říj 2009

no katy ale vis jak, po revizi se vecsinou povede brzo 😉

katyna6
7. říj 2009

mari-nezlob mě,holka,nebo za chvilku začnu opravdu doufat 😀 😀

mari111
7. říj 2009

ja uz mlcim, nerada by sem te navnadila aby si pak nebola smutna. takze pst 🤐

markee
7. říj 2009

Tak já posekala zahradu, připravila jsem si na schování na půdu sedáky,křeslo a do houpačky matračky. Nojo,zazimovat to musíme,aby jsme to v pořádku mohli po jaru vyndat ven.
Teď jíme,pak půjdu udělat zas nějakou mlsku(Míša má dnes schůzi představenstva obce a měl svátek,takže musí s sebou něco mít).Pak půjdu posekat vedle pozemek,kde parkujeme auta. No bud stahaná dost,ale aspoň budu spát jak nemluvně.

markee
7. říj 2009

Dočetla jsem ten příběh. Téda,ta si chudinka užila. Je to ale se šťastným koncem. Tak snad i nám se zadaří to zdravé miminko.
Jdu zas pracovat.

bobinka22
7. říj 2009

ahoj holky dala jsem totky na facebook po jmenem jana Pobjecka,tady to neumim zmensit ty fota to mi tu dava pritel.tak kdo chcete kouknete 😉

murynka
7. říj 2009

ahojky

leni moc děkuji za pochvalu bříška 🙂 a gratulaci ke kontrole jsi hodná 😵 😵 noa co ty jak se cítíš??už je lépe??
doufám že jo 🙂 a děkuji za tabulku 😎 😀

vendul já moc ráda háčkované ani pletené věci nemusím 😅 ale jednu soupravu snesu 😀 😀 hlavně mi tím udělala radost že sama od sebe upletla 😵 😵 jinak na procházku jdi je tam moc krásně já byla ted s hafíkem 😵 😵

bobi já fcb nerada ☹ 😝 😝

kopa
autor
7. říj 2009

Bobi poslala jsem ti žádost o přátelství ju? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru