Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
23. říj 2009

Tak já se zastavila až teď. Jsem totálně unavená,bolavá a naštvaná. Míša mi sice pomohl nazdobit dort,ale pak už ne ☹ Jsem fakt sedřená,jak se říká, jak kráva . Jdu se sprchnout a spát. Brzo ráno zas přijde malá mě budit.

markee
23. říj 2009

Farmy sex u nás nehrozí. Míša hraje počítač,tak jak celý den a já bych u toho usnula 😀 Jdu spát. Dobrou noc.

hanana
23. říj 2009

co se deje nikdo nikde 😝

farmarska
24. říj 2009

ahoj holky, tak já dnes už nemůžu spát 😎
koukám markee, že to taky nemáš doma s chlapem jednoduchý 😝 holt je to jako všude a jen se potvrdilo, jací jsou chlapi hračičky 😅
hani nikde nikdo a kdyby jste se neozvaly alspon vy s markee, tak si normálně myslím, že je konec světa a my jediní co přežili 😀 😎 😎
a my budeme dnes taky slavit... i když já spíš z postele 😀 mamka má svátek a ze tejden na to narozky, tak to slavíme najednou. No slavíme, dáme jí dárky, ona si za to bude u nás moct uvařit sváteční oběd 😀 , budeme dojídat dort ještě od Robči a k tomu později ještě přiobjednáme a necháme dovíst ppizzy 🙂 Jakýpak s tím jiný sraní 🤐 😅 😅
ale na oběd se těším, prý nám přijde uvařit kačenku s knedlíkem a zelím 😵 😵 😵 no není to od ní nádherné 😵 asi se nažeru tak že prasknu, takže kdybych se dnes dlouho neozýávala, tak jsem ve špitále a sešívajím mne 😉 😀

murynka
24. říj 2009

ahojky žijeme 😀 😀 😀

jen včéra makačka a lítačka po obchodech a za chvíli razím k holiči 😵 😵
ostříhat a melírky 😵 😵

přeji hezký den 😎

markee
24. říj 2009

Dobré dopolko,
tak já jsem od půl osmé vzhůru-ale ještě bych spala,pže ten včerejšek byl drnej. Bolí mě trošku zádíčka a ruce. No,ale už jsem poklidila pokojíček,koupelnu a WC. Teď udělám párečky v listovém těstě,udělám brambory a vrhnu se na chlebíčky. Snad mi zbyde chvilka než přijedou návštěvy,abych si natáhla záda a měla chvilku klídek.
Murynko,tak ať se účes a barva zadaří 😉
Já vám sem pak večer dám fotky z oslavy,pže Míša jde na 25 narozky své sestřenice,takže budu mít volný PC. Většinou píšu z noťasu a sem fotky neukládáme. No mě se na ty narozky spíš nechce,tak nejdu. I když mě mrzí,že Míša neříká,ale pojď,někdo pohlídá malou. No nechce,tak budu doma.

aronek
24. říj 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀
Oslavu jsem zvládla i pomalý taneček byl 😀
Farmi a bacha u nás se nemůže koníkovat, jen psát dopisy a občas telefonovat 😉

mabe
24. říj 2009

ahojte holky,

aronku a jak se citis? Ja byla vcera s manzou na basketu vecer a pak na chvilicku na pivu s klukama. Bylo tam zahuleno, tak jsem tam vydrzela hodku. Sla jsem spat v 1h a jsu uplne rozbita a to jsem vstavala v 10h. Pokud jdu spat pozdeji nez v 22h, tak jsu uplne mimo dalsi den. Uz se tesim az si pujdu lehnout po o. 🙂

aronek
24. říj 2009

mabe, já jsem taky mrtvá, ale za chvilku jedem za mamkou na chalupu, takže vstávat jsem musela ☹

aronek
24. říj 2009

tak já razím za mamkou a odpo nakouknu 😉

kopa
autor
24. říj 2009

Ahoj holky 🙂
vytáhla jsem téma nahoru,páč jsme ho měli vespod 😅
Teda Markee a farmi vy máte dneska hody 😀 já jsem udělala jahodový dort se želatinkou 😵 a ted uklízíme,pereme.

sarlotta
24. říj 2009

Ahojda holčindy🙂))))) dorazila jsem z práce, s manžou jsme se jen minuli ve dveřích ☹ - odjel k rodičům - aby se bez neho náááhodnou neposr... 😠 😠 ... no tak poobědvám a půjdem s malým vyčurat pesáka a nasbírat nějaké šípky na zdobení dýně 😉

sarlotta
24. říj 2009

Farmule jaká byla kačenka ??🙂

Kopi nechrap 😀

Aron má omluveno 😉

Mury doufám, že se ukážeš s novou hlavou 😎

Mabe na pondělíčko držím palešky.

bobinka22
24. říj 2009

Ahoj holky,ja byla dneska v praci na brigadce a ted se budu venovat malemu.Jak se tady mate?
Ja jsem znicena jak pes.ALe co nadelame ze?Neic.

kopa
autor
24. říj 2009

Ahoj Sarlott,
ted jsem zrovna doluxovala 😨 a ještě musím vytřít předsín a koupelnu a wc 🙄
Jinak přítelák zase na mě po ránu skočil 😀 😀 😀 bylo asi 6hodin 😀

Aronku tak ty si nám tančila 😀 hele a kdy budeš vědět pohlaví míma? 😕

sarlotta
24. říj 2009

ahojík, tak my máme hotová strašidýlka🙂 a tady nikdo🙂 asi se půjdem naložit do vany 😎

murynka
24. říj 2009

hoj holky 🙂

už jsme nová 🙂 ostříhaná a mám melíry 😎 ale totálně mě dostala cena 😲 😲 holky 200kč 😀 😀
mazec co na kladně bych dala 800 😠 😠

jinak manžílek dneska zamakal 😵 😵 je dodělaná elektrika už frčí trouba plyn světla vše 😉
natáhli drátěnku takže už tam může i pes 😀 😀
seškrábali jídelnu ještě chybí strop 🙂
a vymalovali jsme na půl obývák 🙂
takže fakt makačka ale musíme za 38 dní rodím 😀 😀

užijte si hezký večer

murynka
24. říj 2009

sarlot ukážu 😀 plánuji profi focení v ateliéru s bříškem 😉 tak potom ju?? 😎 😀

murynka
24. říj 2009

leni nechceš uklidit i k nám 😅 😅 já jak ted dělám na baráčku na tu naší domácnost pěkně peču 😅 ☹
ale když já už se vidím v tom novém 😀 😵

murynka
24. říj 2009

tady nikdo ☹ tak jdu žehlit 😝 😝 😝

aronek
24. říj 2009

Ahoj, tak jsme dorazili od mamky, jsem ukecaná a upracovaná 😉 Koukám, že dnes si moc nepovídáte ☹
Kopi, pohlaví snad ve čtvrtek 😀

aronek
24. říj 2009

jak říká murynka, nikdo tady, tak jdu žehlit ☹

kopa
autor
24. říj 2009

Jéé mě taky čeká žehlení,ale až zítra 😀 😨

Aronku určitě se nemůžeš dočkat vid??no jsem zvědavá,jestli to bude holčička nebo chlapeček 😵

Markét teda to je super cena za melírky 😉

katyna6
24. říj 2009

ahoj holky,hezký večer 🙂
Tak jsem zase byla celý den v práci,k tomu kopec dalších starostí,v noci jsem se vzbudila ve 4 a pak už neusnula,no,mám toho až po krk ☹

aronek
24. říj 2009

kopi, dočkat se nemůžu, jen aby se nestydělo 😉
katy, copak máš za starosti? 😒

katyna6
24. říj 2009

aronek-s přítelem...Nic se mezi námi nestalo,přesto nevím,jak to s námi dopadne a jestli vůbec budu mít důvod sem ještě chodit.Ale to by bylo na dlouhé vysvětlování ☹

sarlotta
24. říj 2009

katyna ... ouvej ouvej ... nebude to jen nedorozumění ? nepotřebujete se spíš jeden druhému vyplakat na rameni ?
Hrdost stranou a buďte si oporou - je těžké zvládnout takový psychický tlak.
To by mě teda mrzelo kdybys už nechodila ☹ 😒

katyna6
24. říj 2009

sarlota-já vůbec nevím,moc nemluvil o tom,co ho trápí a to miminko ho vzalo možná víc,než mě.A to jsem měla pocit,že nás tohle neštěstí ještě víc dalo dohromady.Předtím ještě přestěhování se do cizího města,ztratil kvůli tomu dobrou práci,nemá tady žádné známé,kamarády.máme problémy s penězy...teď je už 4 dny pryč,sice píše,ale nevím,kdy se vrátí.jsem teď holky docela v háji,já se radši půjdu vyřvat do polštáře,nebudu vám tu kazit náladu.

aronek
24. říj 2009

katy, na depčení jsme tady taky zařízené 😉 klidně zůstaň a vypovídej se 😉

farmarska
24. říj 2009

ahoj holky tak už dooslavujeme 🙂 ještě jsem se pěkně na noc nadlábla pizzou, obědnali jsme si hned 4, abychom měli pěknej výběr a já samozřejmě musela pořádně ochutnat od každý 😀
a co tady novýho, koukám moct jste toho nenakecaly, tak to jdu rychle přelítnout 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru