Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
3. črc 2009

moc dekuji.
Jo je to super.
Pomalu,sle jiste tu budeme vsechny tehotne.A to je moooooooooooooc dobreeeeeeeeee 🙂

kopa
autor
3. črc 2009

Je to fakt krásné jak vám to všem zatím vychází 😵 a výjde vám to všem dokonce 😵
Už se těším holky až sem dáte fota miminek 😅 😵 😵

bobinka22
3. črc 2009

no to teda bude...
Si to neumim ani predstavit.
Az to na me prijde...... 😀 To zesedivim.....HAhaha 😀

farmarska
3. črc 2009

ahoj holky, jdu vás jen narychlo pozdravit! 🙂 už mám podojeno, tak se jdu chystat 🙂
jsem děsně nervozní 😝
tak zatím čus!

if.v
3. črc 2009

ahoj holky, přeji krásné páteční ráno.
KOpi, změň mi prosím v tabulce údaje na 2DC...děkuju

kopa
autor
3. črc 2009

Farmíku hlavně že máš podojeno 😀

Ivčo ahojky,
tak mrcha došla ju,to je škoda... 😔 tak příští měsíc budu // 😉

kopa
autor
3. črc 2009

Aha jí to popletla jsem hlava děravá vzdyt se nemůžete snažit,promin... 😅 😔

if.v
3. črc 2009

tentokrát jsem ji čekala, protože jsem byla 27DC u doktora a to by mi řekl, že to vypadá na těhu, kdyby tam něco bylo...nakonec to dopadlo jinak, ale to jsem taky už věděla. Jinak včera už byly výsledky - všechny hormony v normě...tak snad to bude opravdu jen tím stresem z posledního půl roku. Zatím papkám železo a od ledna i kyselinu listovou...v pátek jdu zase na kontrolu, zkonzultujeme s doktorem výsledky a uvidíme, co doporučí. To už budu zase 9DC, tak asi prohlídne i sliznici..no uvidíme, ale příští měsíc ještě // nečekám 🙂 bylo by to krásné, ale nejdřív musí začít fugovat tělo 🙂 počkám si na dovolenkové snažení na konec srpna 🙂

if.v
3. črc 2009

Kopi, to je v pohodě. Asi je to i dobře, že nám to takhle teď zakázal. Přestanu na to myslet a pak budu těhu ani nebudu vědět jak 🙂. zatím se nám vždy (2x) povedlo počít na začátku zimy (1x říjen a 1x listopad)...takže září to jistí 😀

kopa
autor
3. črc 2009

Ivčo tak super hormony máš v pořádku,to je důležité 🙂
Věřím že je to fakt stresem 😒 Tak budu držet palečky v pátek na kontrolu aby bylo vše tak jak má 😵
Ivi konec srpna to je za chvilku,to není dlouhá doba 😀 😉

kupina
3. črc 2009

Farmiku, tfuj tfuj tfuj... Hodně štěstíčka při kontrole. Držím pěstičky 😵.

Jinak všem přeji dobré ráno, teda spíš dopoledne.

Kopi, už je lépe? Dneska bude nejspíš krásné počasí a zítra taky, tak uvidíš, že vše bude o 100% lepší. 😉

kopa
autor
3. črc 2009

ahoj Kupinko 😵
Už je dneska lépe,ono bylo už pak i v noci 😅 Zítra pojedme asi na výlet tak se moc těším 🙂
A co vy budete dělat o víkendu?

kupina
3. črc 2009

Kopi, tak to je dobře, že už je ti fajn. Tyhle nahodilé depky také dobře znám. Vždycky se vplíží, ani nevím jak. O víkendu pojedeme k našim do Špindlu. Přijede tam i prostřední ségra, tak se musíme domluvit ještě na podrobnostech ohledně její svatby. Do té doby se totiž už asi neuvidíme. Potřebuju zjistit, zda mám k ní přijet o pár dní dříve a pomoci ji se svatebními přípravami. Jinak zařízeno už mají snad vše, tenhle víkend budou předávat pozvánky - mají je netradiční - natočili je na kameru. Tak jsem zvědavá 🙂.

kupina
3. črc 2009

Kopi a kam vyrazíte na výlet? Zítra má být luxusní počasí - jasno a teploty okolo 27. To já v tomhle počasí budu zase zadejchaná jako lokomotiva 😀. Kdyby tady tak bylo moře.... To je moje srdeční záležitost. Ale asi ho delší dobu neuvidím... ☹

sarlotta
3. črc 2009

Ahojík holky, hezké raníčko🙂
Farminko držííííííííííííííííííííííííííííííím palečky.......hned napiš ju!!

emee je mi to moc líto, sluníčko...všechny zamlklinky víme jak bolestné to je a jak velká ztráta. Já už se to ale snažím zapomenout, nechci si ten strach nosit v sobě...příroda je moudrá, moudřejší než my. Nesmíme dlouho bojovat se svými smutky, protože hlavním bojem je ten o zdravé miminko a na to je potřeba síla a víra. Tak se drž, poplač si a pak už se dál dívej s úsměvem.

Holky tak za 14dní čekám 2MS..letí to, co🙂 Včera sem říkala manžovi jaká je to škoda, že mám ovulku jen tak 😝, poznám to spolehlivě. Ale čekáme na ty výsledky genet.testů a taky mám ještě ty léčky na zklidnění...ale oproti 1mg 3x denně co se normal bere...sem já měla 0,25mg 2x denně a teď si dám jen půlku z 0.25mg 1x denně a dobrý.

No nic jdu douklízet koupelnu...pomalu leštím byt na nedělní prckovi narozeninky🙂))

kopa
autor
3. črc 2009

Kupinko no právě depka přišla ani nevím jak,ale už jsem v pohodě 😀
Tak to je hezké připravovat svatbičku a pozvánka na videu,to slyším poprvé 😅 ale určitě to bude originální a hezké.
A kdy bude svatbička?
Kupinko kam vyrazíme to právě nevím,přítelák je ted nakej unavenej tak to tak vidím že vyjedem někam do Zoo. a nebo půjdeme na ten parník.Ještě nevím musíme se domluvit.

kupina
3. črc 2009

Jinak včera jsme se byli dívat na kočárky a vypadá to, že si pořídíme kočárek Jané Slalom 2009. Akorát autosedačku chceme od firmy Römer. Tyto sedačky dopadly nejlépe v bezpečnostních testech. Můj manža je totiž pěkný šťoura a nespokojí se jen tak s něčím 😀. Někdy je to tedy hrůza, protože vybírá třeba i půl roku, než si vybere. Tak doufám, že teď mu to tak dlouho trvat nebude 😀.

dominkira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dominkira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
3. črc 2009

to jsi děláte srandu?

dominkira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kupina
3. črc 2009

Kopi, oni to musí mít za každou cenu originální 😀. Ségra si před natáčením musela dát dva panáky, aby to zvládla. Ale prý se to povedlo 😀. Svatbu budou mít 15.8 na Moravě - no už se to blíží mílovými kroky. Koukám, že máte v oblibě zoo. Tam já taky ráda chodím. Ale ten parník by byl také zajímavý.

Ahoj Sarlottko, to tedy letí... A kdy máte mít hotové ty výsledky? Uvidíš, že bude vše ok. Jé a Kryštůfkovi budou v neděli 4 roky - to už je velký klučina. Tak si to hezky oslavte a přeju vše nejlepší a hlavně ať se mu daří - i když s takovou mámou o to nemám strach 😉 😵. A bude nějaký dortík a svíčky?

kopa
autor
3. črc 2009

Toto téma je pro holky po potratu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
Né pro holky kteří jsou dobrovolně na potrat...

kupina
3. črc 2009

Dominkiro, to si asi vlezla do špatného tématu... Tady by každá dala nevím co za zdravé mimi... Ať si zajde k doktorovi.

kopa
autor
3. črc 2009

Laskavě at si dojde k doktorovi a příště až vaše známa bude někde roztahovat nohy,tak at se raději chrání!!!!!!!!!! ad áva pozor s kým souloží.

kupina
3. črc 2009

Vůbec nechápu, jak někdo může být takhle bezcitný a ptát se na takové věci 😠. Když měla rozum na sex, tak musí mít rozum i na vyřešení dané situace 😠.

kopa
autor
3. črc 2009

Kupi souhlasím 😉 😠

kupina
3. črc 2009

Kopi, koukám, že jsme si pěkně zanotovali, že? No, chápeš to?

kopa
autor
3. črc 2009

No nechápu to 😠 Já měla první styk v 16letech a to jsem měla všechno vyčtené z Bravíčka takže tam toho bylo jak se chránit a pak mě mamka objednala na gyndu a byli prášky....
Nechápu jak dnes žije tato mládež 😒

kupina
3. črc 2009

Já se někdy nestačím divit... I když by mě už asi nemělo nic překvapit. Stačí jet hromadnou dopravou - každý na tebe koukne a sedí dál... Ne, že by tě pustil sednout. To radši dělá, že nic nevidí. A to se ani nebavím o tom, že lidi neumí ženské pomoc s kočárkem 😠.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru