Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
28. pro 2009

Sirell tak to jsou zážitky, taky bych se tlemila, na ten pohled asi jen tak nešlo zapomenout viď? 😀
Mě se líbí pasáž z Jak dostat tatínka do polepšovny, jak tam říká, že jak to asi dělaj lidi v jiných rodinách, že na to maj asi nějaký zvláštní školení 😀

sirella
28. pro 2009

tercinko...to chápu...ono je to téma o kterém každý mluvit neumí...a nebo to prostě nejde...já jak ti psala tak abys naznačila...ne na plný pecky...já bych osobně měla strach abych se toho svého chlapa nějak nedotkla...toto je fakt ožehavé...ale zase jsi psala že ho svádíš...tak on by ten tvůj polda ale měl být aspoň trošku vnímavější 😉

a jináč teda ta vana je fakt asi rodinná...ale syna s sebou teda neberem 😀 ...měli jsme zadaný projekt na SIKO(to je jen prodejna) a ti nám to tak vykoumali...já chtěla velkou vanu abych si mohla užívat vegáč...no a teď k tomu teda musím mít i manžu...tak snad z toho bude mimi 😵 ...nespěchám...ale tak v březnu bych byla ráda 🙂

tercie
28. pro 2009

CAj teď jsem na to brejlila... zkoušela jsem si to všelijak příblížit a tak... myslím, že něco málo vidím, ale zejtra asi budeš mít větší jistotu, radši to přetestni, ať ti nedělám nějaký planý naděje, to bych nerada... ale palce do rána nepustím, vážně 🙂

sirella
28. pro 2009

terci...na to nezapomenu do smrti 😀 😀 😀 Fakt jako vidět taťku na mamce je síííla 😀
A oni se do toho tak vložili že ani neslyšeli zvonek od vchodu...což je kravál šílený...ale no jo...beru to...když jsou dva v tom nejlepším tak nevnímají 😀 ...a proto přes den furt čumím na dveře...aby syn z nás neměl stejnou bžundu...a manža to chápe,proto si většinou vzpomene cca hoďku před budíkem...ale někdy mu to nevyjde a já fakt hypnotizuju dveře

cajori17
28. pro 2009

dekuji.ja vim,ze se od toho nic moc cekat,ale zitra budu o neco chytrejsi....ale ta mrcha porad nikde,divne,ze?

sirella
28. pro 2009

cajori fakt to vypadá furt nadějně 😉

cajori17
28. pro 2009

dik,uvidime.....rano budu v lekarne jako první🙂 Pokud to tedy do rana nedostanu,nejak me totiz picha dole

tercie
28. pro 2009

Sirr já právě už naznačovala kolikrát... a on na to jen abych netlačila na pilu, že to musí přijít samo... no ale jako abych se dočkala... fakt to není krátkodobej problém, no. Když chci, tak nejsnažší to je v noci, nebo nad ránem, kdy ho prostě vzbudím, a to vím, že se nemůže vykroutit... jenže si to tolik neužiju, je to bez mazlení, spíš dělám předehru já jemu, no a prostě mě to tak už nebaví, ale právě, tím, že mu to řeknu, se bojím, abych ho neurazila a neodradila ho tak ještě víc, no. Prostě to musím nějak zaobalit...

Sir třeba vám to vyjde už dřív, přijdeš mi že jsi teď docela v psych. pohodičce, to je fajn, to by mělo jít jako po másle 🙂

Caj třeba už ta mrcha fakt nepřijde. Nebo mělas to někdy, že se ti zpozdila bez důvodu?

cajori17
28. pro 2009

terci,jeste nikdy se mi to nestalo....ani po potratu se mi to nestalo,ze bych spinila a pak nic.......

sirella
28. pro 2009

tercí...přesně tak...já bych taky měla strach abych se ho nedotkla..a jak jsi psala...že je to už problém dýl...ale před tím to bylo ok???Nemohl k tomu mít nějaký důvod???Nenapadá mě teda co přesně....ale jestli to dřív bylo v poho....protože já fakt měla opačný problém,ale po revizi jsme se srovnali(aspoň nějaké dobro)...
a v poho jsem už úplně...jen teda před pár dnama jsem si pobrečela,protože jsem zas počítala...jak by mimi bylo staré a pod...já měla TP 13.4 takže skoro jako ty 🙂

cajori17
28. pro 2009

terci,ja mela podobny problem jako ty.....
ale ja mu to proste rekla....ale tim stylem,ze bych rada vyzkousela neco noveho atd....a on se pak chytnul.
ale stejne to u nej ta aktivni faze trva chvili a pak ho musim zas "posoupnout"

tercie
28. pro 2009

Tomu se asi nedá zabránit, já taky občas nakukuju na zářijovky, jak jim to jde s prckama, naše malinká by měla už skoro 3 měsíce... no jo, co naděláme... Však se dočkáme 😉
Kdybys to vůbec neřešila, to by taky asi nebylo úplně normální... Prostě musíš věřit že to vyjde, a bejt optimistka 🙂
U nás to bylo celkem v klidu do tý doby než jsme řešili tu první nevěru... i když... on se nikdy nepřiznal, že s tou holkou spal... pak to nějakou dobu bylo lepší, ale to jsem se hodně začala snažit já, protože jsem chtěla bejt ta dokonalá žena, jak se všude píše, a myslela jsem si, že s ní byl kvůli tomu, že mu doma něco chybělo... No a ono postupem času se to tak nějak samo... když jsem nenaléhala, a čekala až dostane chuť on... jenže jsme stavěli barák a bylo pořád hrozně práce, do toho jeho práce, asi je to bludnej kruh, měl toho fakt moc a asi to ještě úplně neodeznělo, teď je sice dostaveno ale zas dělal ten psinec, a jak má volno tak dělá dřevo nebo něco kutí, a když není náhodou co na práci, tak se svalí k tv a za pár minut usne... Musím asi polehoučku pomaloučku, no...

Caj když se ti to nikdy nestalo, tak je naděje opravdu veliká 😉 Doufám, že tam zejtra ty // budou už pořádný 😉

cajori17
28. pro 2009

doufam 😉

cajori17
28. pro 2009

terci,a ty chodis do prace,nebo jsi doma?

sirella
28. pro 2009

terci to chápu...i ten můj je kolikrát nadělaný...jenže on má práci u PC a nic moc neřeší...dřív sedával na netu i do 3hod do rána,ale teď jsme se dohodli že od nového roku staví nový web a já mu s tím pomůžu...ale samo že jen práce pro cvičené opice 😀 já programovat neumím a tak mu pomůžu s tím co je furt dokola...já už s tím začla,ale teď chci do 1.1 klídek

a taktiku :"pomaloučku,polehoučku" ti schvaluju...já napřed psala že mu to všechno máš říct...ale čím víc nad tím přemýšlím tak fakt jen tak z lehka 🙂 Asi má fakt prácu,své starosti,kutění doma a já taky aj na to mém poznám když po něm nemám nic chtít..ale u nás je to spíš o práci doma...že se mu nechce to a nebo ono...kolikrát mi řekne že mi podá štafle ať si to udělám sama...jenže já na tom neumím a tlačí mě to a pod...a jináč teda...kdo by nás neznal tak by neřekl že za 4měs. máme 10LET od svatby 😀

tercie
28. pro 2009

Vlastně už dneska... Já blbnu 😀

tercie
28. pro 2009

Caj já jsem od začátku doma na rizikovým 😉

Sirell však známe chlapskou ješitnost, jaký dovedou bejt, když se jich něco dotkne, žejo 😀 Já se štaflema problém nemám, ale jak ukážu, že něco si můžu udělat sama, tak je schopnej to přehodit na mě a já už bych pak nedělala nic jinýho... a to doma po něm nic nechci, domácí práce on vůbec nezná, nedá mi ani nádobí do myčky, tak proč já bych měla sekat zahradu a řezat s ním dřevo...

cajori17
29. pro 2009

terci,ty nejsi unavena?

sirella
29. pro 2009

jojda terci...teď mi mluvíš z duše....já se vzdala vířivky kvůli myčce...jenže než bude nová linka tak já asi budu už šedivá 😒 a až na pár vyjímek myju jen já
a já za manžu párkrát vynesla smetí a on to bral jako samozřejmost...prostě má doma veškerý servis(ale nechodím do práce tak to dělám ráda 😉 ) ale zas odsem posem...prostě aspoň smetí mu zbyde...máme dvě popelnice a teď o Vánocích je kumšt to tam všechno nacpat...tak ať si zvyká 😀 ...prostě smetí je jeho a šlus...hotovka 🙂

a chlapská ješitnost je bezmezná 🙂 ...a já bych fakt nechtěla něco pak řešit že co jsem řekla,jak jsem to řekla a co jsem tím myslela a pod...on manža je kliďas ale někdy je to trošku rapl 😒 ale je to zlato 😵 ....po letošních svátkách fakt věřím tomu že mi nezahl...možná jsem naivní-blbá ale fakt mu to věřím...a jak jsem se vztekala kvůli florbalu tak jsem mu naježila hokejku...prostě mu už zas věřím 🙂

cajori17
29. pro 2009

sirelko,urcite nejsi naivni,proste to tak citis...a je dobre,kdyz mu veris.....aspon se spolu lepe bude vychazet 😉

tercie
29. pro 2009

Caj nejsem, dneska jsem chrněla dopoledne, protože mi nebylo dobře. A jak jsem nastydlá tak jsem furt budila manžu, tak ať se aspoň dneska trochu vyspí. Jeho vzbudí každej prd, má děsně lehký spaní...

Sir já myla nádobí sama 8 let, sice jen po dvou lidech, ale i tak toho někdy bylo nad hlavu...
To je dobře že se na něj můžeš spolehnout a že mu věříš. Ono kdyby něco bylo, tak to nějak vycítíš, fakt se to dá poznat, ze signálů, něco ti napoví, že je to nějak jinak... prostě 6 smysl existuje, a ať mi někdo povídá že ne...

sirella
29. pro 2009

cajori...přesně tak 🙂 ...my měli jedno nedorozumění ale jak mi tu holky psaly tak to byla jen blbá náhoda 🙂 a já po roku a něco uvěřila 🙂 ...a hned je mi na světě líp 😀

děvčičko a ty jak zítra testneš tak dej hned vědět 😉 Já se těším na další dálnice//...po mari naskoč ty 😀

Já se s manžou snažím teprv cca týden plus mínus něco.....snad něco nahlásím tak v březnu 😉

tercie
29. pro 2009

Sirell prostě chceš mocí mermo prosinčátko, jo? 🙂

cajori17
29. pro 2009

neboj,mozna nahlasis // i driv....vidis to my se snazime uz od cervence a porad nic

cajori17
29. pro 2009

holky,bud ms prijde zitra nebo vubec...silene me picha pravy vajecnik

sirella
29. pro 2009

terci...nechci vyrypovat ale nehodíš aspoň ty najzásadnější???????Pár tipů už mám od matety ale zajímal by mě i tvůj názor

Já to prostě beru tak že vím kdy jede do práce,kdy z práce...plus k tomu nákup(většinou dost velký)...a volný čas je furt s nama ...a teď o Ván.má na povel prcka,protože věděl,že je toho na mne strašně moc...a dokonce se s ním chce zítra učit...to jsem zvědavá co jim z toho vyleze 😀

sirella
29. pro 2009

tercíííí...skoro ju 😀 U nás u prvního se prosinčátko osvědčilo tak bych tomu věřila víc 😀 ale samozřejmě kdyby se mimískovi k nám chtělo dřív...my mu nebráníme 😀

sirella
29. pro 2009

holky...teď nechápu...vyskočil mi tu rámeček cosi jako která pravidla porušuje...odešli...zruš...ale jak jsem dala obnovit tak to zmizlo...znamená to něco?????

cajori17
29. pro 2009

tak to nevim

sirella
29. pro 2009

cajori...to by byl zázrak 😵 ...my s manžou plodíme až ve 3.cyklus...tak se necháme překvapit 🙂

a ty jsi kolik DC???Nechce se mi listovat tabulka...ale podle mne min 36 DC...nebo se pletu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru