Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. led 2010

stouží hele ráda tě tu vidím, ale přestaň nám narušovat naše geniálně vymyšlené a předem naplánované plány 😀 😀 bo jak jsme se jednou rozhodly, že budeme žrát jak dobytci a přesto kojením hubnout, tak to tak prostě bude a ne že ne 😠 😀 😀 ty holky co znáš ty, si to určo takhle předem pěkně nenaplánovaly 😀 😀

aronek
3. led 2010

ahoj strouži 😀 Ono to nějak dopadne 😉 , myslím, že budu mít tolik práce kolem malého a zahrady, že to trochu sleze 😉

strouzek
3. led 2010

farmi to víš že si to ty holky plánovaly do jedný 😀 to víš plány jsou plány ale praxe jiná hlavně pak aspoň přiznat že žeru bo mě jedna ta kojící mamina dostala když sténala jak vůbec nehubne a přibírá i ze vzduchu a že je někde chyba a při tom žvýkala 2 kousek pařížského dortíku 😀

to samý v těhu, čumím furt na těhudiskuze a koukám kdo má jaký břuch, váhu atd. a nejvíc miluju jak určité holky na diskuzích brečí že mají v 6 měs. nahoře 18 kilo a sváděj to na genetiku a přitom o pár řádků dál čtu jak za ten den sežrali pekáč šunkofleků, celou šlehačku a celou studentskou pečeť 😀 jj mají to ze vzduchu 😀

farmarska
3. led 2010

aron nebuď troškař 😀 prostě z tebe bude štíhlá laňka a basta 😉 😎 😀

aronek
3. led 2010

strouži, tak to já naprosto přesně vím z čeho to je. Na nevolnosti mi dělaly dobře jen sladkosti a byla jsem schopná nejíst nic jiného 😖

farmi, laňka jsem nebyla nikdy, ale teď jsem fakt hroch ☹ včera jsem si tříhala nehty na nohou a bylo to hroooooozzznéééé 😝

aronek
3. led 2010

spolupracovnice rodila loni v březnu, nabrala 25 a má to dole, tak doufám, že to bude stejné 😉

strouzek
3. led 2010

aron jako jestli máš nahoře třeba 12 kilo tak to je normálka já spíš mluvím o těch co mají 30 kg v půlce těhu a diví se 😀
moje švagřina u prvního přibrala skoro 30 kilo, oteklá no děs, ale popravdě jedla a nic si neodpírala protože měla tu trapnou teorii že jí za dva,pak to měla problém shodit a to kojila, pak se u druhého dítka nasrala, fakt se hlídala, ne že by držela dietu ale prostě místo 5 koláčků snědla jen 2 a to jak v těhu tak po porodu, k porodu šla jen s břichem, žádné otoky nic a díky kojení pak fakt byla jak vyžle protože shodila víc než kolik měla před otěhu.

jinak s těma nehtama a vůbec i holení se tam dole mám už taky problém a to mám nahoře kilo 😀

aronek
3. led 2010

strouži, tak tvoje kilo je úplně malinko, ale bříška máme všechny a jakékoli ohýbání nic moc 😖 a v nejlepším, když už jsem nějaký nehet měla skoro hotový, tak mně prcek čutl, protože se mu nelíbilo, že ho utiskuji 😀

strouzek
3. led 2010

aron no já mám výchozí váhu skoro 90 kg takže drobek nejsem tak jsem i ráda že nepřibírám,nejdřív jsem měla nevolnosti a teď mám zase dietu na cukrovku tak asi ani moc nepřiberu ale malá roste , břicho taky takže fakt se cítím jak tuleň. jediný za co jsem ráda že nemám oteklé nohy ale ty jsou podle mě taky o tom jídle to mi říkal i doktor že když budu nevázaně žrát a hlavně hodně solit tak ty oteklé nohy mít budu hodně i z toho no naštěstí zatím nic tak ťuk ťuk

aronek
3. led 2010

mně nohy trochu natýkají, ale to moc nesolím ☹ Ale dietu nemám, cukrovka vyšla dobře, takže pokračuju ve sladkém. Normální jídlo mi nejede, zelenina taky ne, jen ovoce a to je taky sladké 😀

strouzek
3. led 2010

aron no to je totiž bordel, já sladké nemůžu v těhu ani vidět a mám cukrovku 😠 že mi zakázali sladký to mi neva ale ovoce to bych žrala ve velkém a nemůžu. tak to mi vadí asi nejvíc, ale nějak to budu muset přežít, je fakt že já u sebe tu cukrovku trošku čekala protože u nás jí má snad každej v rodině takže genetika opět zafungovala. jinak s otoky teda problém nemám spíš mi všichni říkají jak krásně hubnu v obličeji a jak mi to sluší takže asi když budu chtít příště být krásná a hubená budu muset otěhu 😀

aronek
3. led 2010

mně taky říkají, jak mi to sluší, ale myslím, že je to jen ze slušnosti 😉 Každopádně se mi zlepšila pleť 😀 Předtím jsem byla poďobaná jak puberťák 😀

aronek
3. led 2010

U nás mají slevu v Bille na pleny, tak asi vyrazím. Nemáte někdo zkušenost s plenami clever?

strouzek
3. led 2010

aron no já nevím ty clever bych nekupovala, možná až bude mimčo větší ale pro úplně čerstvé mimčo bych radši koupila kvalitní pampers. já pak taky plánuju kupovat ty clever nebo tesco plenky ale spíš bych počkala na to až uvidím jakou kůži má ten můj prcek, jestli bude pohodové a zvládne všecko klidně i krém na boty na zadek a jakoukoliv plínu, ubrousek atd. tak prostě koupím co bude nejlevnější a hotovka ale zatím prostě koupím ty lepší a uvidím protože pak budeš mít doma kupu levných plínek které ale mimču nebudeš moct dát protože bude mít zadek jak struhadlo. takže já do porodky plánuju pampers ty sensitive a pak se uvidí co koupím dál 😉

aronek
3. led 2010

tak bych mohla koupit ty větší 😉 Stejně nakonec psal přítel, že na něj mám počkat. Dorazí v sedm a mají do osmi, takže kdoví co tam ještě budou mít 😀

strouzek
3. led 2010

tak zkus ty větší na potom i když jako kupovat plínky na potom mi přijde divný, ty akce na clever plíny mají v bille furt co tak koukám na letáky 😉 jo a ještě bych řekla že zkušenosti s nima nemám ale asi nic extra nebudou to asi možná lepší ty tesco plínky bo na ty vím že jezdí celézástupy mamin a když je na ně akce regály jsou prázdné ale zato v bille kde nakupuju často jsou cleverama furt plné regály a nejsou na ně nájezdy i když je akce.

aronek
3. led 2010

strouži u nás tesko není, jen Peny a tam akce na pleny nejsou 😠

strouzek
3. led 2010

aha tak tady je všecko, teda billa, kauf, hypra, lidl ve městě a tesco a globus v jiném městě ale autem je to chvilinka tam dojet.

cajori17
3. led 2010

ahoj holky,tak mam konecne cas se sem mrknout,ms porad nikde.....zitra jdu na gyndu,ale pred tim si jeste jeden asi udelam......co myslite?

aronek
3. led 2010

strouži, tady je billa od letošních vánoc a peny je tu asi rok, předtím tu nebylo nic ☹

aronek
3. led 2010

cajori, udělej 😉 Kdyžtak ať ti doktor udělá předem UTZ, aby vyloučil těhotenství. A jak jinak? Co doma?

cajori17
3. led 2010

Doma nic,s pritelem spolu nejsme...jenom same hadky....uz aby se odstehoval,protoze je to pro me stresujici.....

aronek
3. led 2010

a má kam jít? nebo teprve hledá?

cajori17
3. led 2010

neco si hleda.....ale asi to bude trvat,ale nejhorsi je,ze spolu nevychazime a hadame se...proste to nejde.....ale jsem z toho vseho vystresovana....

ee.liska
3. led 2010

ahojky 😵
cyjori, máš to ale trápení ☹
aronku, zítra posílám vaničku, jen se nelekni je šíleně zabalená 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
3. led 2010

čau kopi 🙂
, toulá, toulá, břicho mě bolí jako před ms už 3 týdny

ee.liska
3. led 2010

jio a dneska jsem přestala kouřit, doufám, že už napořád 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
cajori17
3. led 2010

Eelisko,jak to,ze mas takove zpozdeni?nebo mas normalne takove dlouhe cykly?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru