Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wergina
12. únor 2010

Tercie: do Velikonoc, to je taky možný 😀 ale nevím, kam by ten pupík dál rostl, to bych ho musela před sebou vozit v kolečku 😀

Jéé Kopi, to si na nich asi pochutnáš dřív jak já na bábovce, kterou jsem teď dopekla a čekám až mi vypadne z formy, nějak se ji nechce 😖 🙂

cajori17
12. únor 2010

Ahoj holky.....Kopinko jsem rada,ze carecky nemizi a myslim,ze tentokrat to vyslo 😉
Jinak myslim na Farminku,jsem rada,ze uz je doma,snad bude lip....

Holky,mrcha nikde a zadne tehu priznaky a ni tehu priznaky,jen to tridenni slabe spineni od,ktere uz preslo,tak nevim.-......

cajori17
12. únor 2010

*chtela jsem napsat ani zadne ms priznaky

cajori17
12. únor 2010

nikde nikdo?smutno je mi.....

mari111
12. únor 2010

ahojky holky, cajori nesmutni 😔
☹ ,myslim na Farminku, snad ji je doma uz aspon trosinku lip
handm gratuluji k dobre kontrole, pekne mava prďola 😉

aronek
12. únor 2010

tak jsem sjela s přítelem nakoupit, teď jsem tu měla skoro tchýni a mám vyprané první dvě pračky pro malého 😉

mari111
12. únor 2010

no teda aronku uz dve pro maleho, jo no se cinis holka, konecne sis nasla cas na svoje dítko 😀 😀 😉

cajori17
12. únor 2010

ahoj mari111 ......asi pockam tyden a pokud nic (nebude ms ani poz.test(pujdu se porad s dr.co dal)takhle to uz nejde

aronek
12. únor 2010

mari, však se taky chválím. Hlavně ráno byly první poslíčci, tak mně to trochu trklo 😀

miru.j
12. únor 2010

Ahojte babulky.Som sa rozhodla,ze urcite pojdem na ten morfologocky v 12tt,ten doktor patri medzi najlepsich odbornikov na slovensku MUDr.cunderlik a ze je velmi dobry a mily a zodpovie mi na vsetky otazky,tak sa tesim,ze na ten ultrazvuk nepojdem len tak k niekomu 😉 . ....Ozaj ked je rec o peceni...dcerka mi pecie jahodovy kolac 😀 ...uz sa tesim 😅 ,...ja moc na pecenie niesom nadana,alezas dobre uvarim ked viem co 😀 ....cajori,kolko Ti to meska?Drzim palce nech uz ani nepride az po narodeni miminka 😉

mari111
12. únor 2010

no jo aronku,to uz ti miminko rika at uz mu vse pripravis 😉
cajori a hlavne at uz s tebou neco dela, toto neni normalni aby to to tak blblo 😒

mari111
12. únor 2010

miru ty mas ale hodnou holku 😉

aronek
12. únor 2010

mari, ale proč to říká ve čtyři ráno??? 😀 však už na tom makám

miru.j
12. únor 2010

...aronku,si sikulka 😅 ....Ja som pri mojich pubiskoch prala a zehlila asi trikrat nez sa narodili 😀 😀 😀 ,nevedela som sa dockat 😀 😀 😀 .

cajori17
12. únor 2010

Miru dekuji.....Normalne mivam cykly kolem 32 dni(ted jsem 30 dc) ,ale posledne jsem mela 45 dni a musela jsem k dr. na vyvolavacku ☹
No a ted jsem jen 3 dny slabe spineni a nic a vypada to ,ze ms o vikendu taky nedorazi.......jsem smutna a testit nechci protoze nechci byt zklamana..... ☹

mari.....normalni to neni,bojim se ,ze nemam ovulaci

miru.j
12. únor 2010

cajori, a tvoj doki co na to hovori? Ja mam dve kamosky co im tiez takto mrcha rapluje,ale oni este babo nechcu ...tak to neriesia.Moc ti prajem aby to mierne spinenie bolo predzvestou tehu 😉

cajori17
12. únor 2010

no posledne mi dr.chtel predepsat utrogestan(pry upravuje menstruaci),ale na internetu jsem cetla ,ze nekdo po nem byva unaveny a ja mam fyzicky narocnou praci,tak ho nechci brat.....nevim jestli je to pravda

moc bych si prala aby to vyslo,ale myslim,ze se nezadarilo......ale budu muset jeste pockat a v pondeli zkusim test

mari111
12. únor 2010

aronku ve 4 rano jo, no tak to se mas asi na co tesit 😀
cajori to ja sem mela asi taky neco takoveho jak ty a mne dal prave ten clostylbegyt no a povedlo se 🙂

cajori17
12. únor 2010

clostylbegyt to neznam........

cajori17
12. únor 2010

mari....tobe taky ms blaznila ?

mari111
12. únor 2010

jo holka mne uplne blaznila, ja ji nemela treba 60 dni 😅

mari111
12. únor 2010

ona je i tady na konikovy diskuze, menuje se nejak lecba clostylbegytem nebo tak nejak, a taky tam je uz hodne tehulek 😉

cajori17
12. únor 2010

a pak ti napsal ten clostylbegyt a zabralo to?za jak dlouho se to pak podarilo?

miru.j
12. únor 2010

...mari,no ona je fakt zlatucka 😵 ...ja som stastna ze ju mam.Prisla zamnou,ze co som taka smutna a ja na to ze som stale sama...no a ona,ze upeciem Ti kolacik maminka 😵 ,je to moje slniecko 🙂 Uz ma frajera tak vzdy po skole leti za nim,co ma trocha stve...ale zase si k nej ani neviem niekoho ineho ako tohoto chlapca predstavit 😉 ...chodia spolu do skoly,tancovat,aj sa spolu ucia...oblubila som si ho 😉 A dcerka je stastna tak aj ja som 😵 ,velmi ju lubim aj mojho synka,ten ale prdi na skolu...vraj ci mi nestaci ze preleze a urobi maturu 😠 ,vzdy po skole ide na brigadu...pracuje v calcentre,takze tiez chodi domov az vecer,naje sa a ide spat.Uz sa tesim na vikend a na buduci tyzden manzel bude mat ranne a ja nebudem cele poobedie sama 😉

cajori17
12. únor 2010

miru ty mas zlate deti......takove bych taky chtela mit 🙂

mari111
12. únor 2010

tak tehulky od clostylbegytu jse to menuje , no ja sem ho zacala brat patej DC ale pak se mi to nejak zblblo a dostala jsem mrchu po asi 14 dnech nebo jak uz si to nepamatuju a nchce se mi hledat debilnicek 😠 no a pak kdyz prisla tato brzka mrcha tak sem ho zase zacala brat v patej den mrchy a pak uz dalsi mrcha neprisla 🙂 a bere se myslim tri nebo ctyri cykli ,pak kdyz to nezabere tak pauza ,uz nevim jak dlouho a pak je muzes zase zacat brat

cajori17
12. únor 2010

tak to se zeptam doktora,treba mi to taky napsal.....

mari111
12. únor 2010

no jo miru hlavne ze si udela tu maturitu 😀 ale fakt, aspon sa snazi,iny by kaslali na skolu a na brigadu uz by vobec nechodili 😅 tak to je este v pohode ale dcerenku mas fakt zlatu, chvalim chvalim 🙂

mari111
12. únor 2010

jo zeptej se klidne na to, uvidis co ti rekne

kopa
autor
12. únor 2010

Wergi ještě peču,ono je to složite.Těsto kyne hodinu.Pak to plníš tvarohem a nahoru povidlem s drobenkou.

Jinak trošku mě začalo bolet břicho,ale tak divně 😅 však taky stojím u sporáku už 4hodiny,ještě jsme dělala česnečku.Jo a myslím,že ty koláče se žereme sami,páč tchýně jak je jí zvykem,se ještě neozvala 🙄

No ale jsem asi psycho,ještě ted jsem si dělala test a hnedka mi naskočily // 😀 😀
bojím,se páč mě bolí ten břuch 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru