Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
28. bře 2010

Kopi,dekuji za radu....... 🙂
Mari,to je mi moc lito,ze mas takove bolesti...... ☹ snad ti bude lip

kopa
autor
28. bře 2010

Cajori moc jsem ti teda nepomohla 😅 🙂
Mari nám když dělali okna ten minulý týden,tak tu byl bordel 🤐 takže já jsem makala.Nemám ráda špínu,takže jsem dělala aspon jakoby lehčí práce.
Ale co můžeš dělat,trpíš na ty záda,tak at tě to brzy přestane.

aronek
28. bře 2010

Ahoj, tak jsme byli na návštěvě u známých, pak u babičky a teď jsme dorazili 😉

aja.83
28. bře 2010

Ahojky holky! Konečně mám na vás čas! 😵 Měla jsem tu na víkend návštěvu - kamarádku s její sestrou...v pátek jsme grilovali, včera jsme byli plavčit v aquaparku v Kolíně, pořádně jsme se vyblbly 😀 ! No a už jsem měla po vás absťák, takže jdu dočíst! 😉

aja.83
28. bře 2010

No tak mi to dočítání trochu trvalo, pádž tady u toho večeřím a drobím si do klávesnice a taky popíjím vínečko a užívám si klidu v bytě...manža odjel včera po 5ti týdnech do práce (měl zlomený palec u nohy a byl dlouho na neschopence) a návštěva už je taky fuč 😝 ...Lidi, to je najednou havaj 😀 😀 😀 Co bych šla dělat??? 😀

aja.83
28. bře 2010

Maartinko - gratuluju k srdíčku, fotečka bude příště! 😉 😵
Terci - ještě jedna gratulka, že je teda nakonec vše OK a můžeš být klidná...A můžeš jít rodit 😀 ...No dobře, tak až za týden, až budete mít tu skříň (mimochodem, moc pěkná, budu o ni možná taky uvažovat 😉 )
Murynko - Sofinka je taková šikulka! 😉 😵 😵 😵

aja.83
28. bře 2010

Jo a Natalí a Farmí, jak tu mluvíte o rolkách a tangách... 😀 Jsem se najednou nad sebou zamyslela a tanga jsem teda neměla jak je rok dlouhej a ty moje bombarďáky v prádelníku jsou teda votřesný 😝 😀 , myslím, že budu muset něco nakoupit, jinak manža za chvíli ztratí zájem a to by teda nebylo dobrý 😀 😀 😀 . No a když přemýšlím o zadku - tak mi v 18ti letech řekl jeden hezkej chlap, že mám nádhernej zadek, přímo stvořený do tang 😉 ...No a ten kdyby mě viděl teď, tak by řek, že se tenkrát asi spletl! 😀 😀 😀

tercie
28. bře 2010

Ahoj holky, to je dneska príma proflákanej den 😀
My chrněli cca do jedenácti,podle novýho času, posnídali jsme, manža jel na stopy s psíkama, já mezitím zkoukla Dobrou vodu,pořvala jsem si u ní 😀 Pak jsem dala péct brambory k obědu, a manža přivez od tchánovců vejslužku ze zabijačky, tak jsme se nadlábli polívky,pak si dali ty brambory s česnekem,to bude dneska noc 😀 od tý doby relaxujem, koukáme na tv a užíváme si,že je dlouho světlo. Joooo, teda ještě jsem vyprala a pověsiladvě pračky prádla, abyste si teda nemyslely, že se jenom flákám 😀
No a jdu dočíst 🙂

madormi
28. bře 2010

ahoj holčiny, tak mrcha furt nikde, normal jí dostávám max 27,28 Dc a zatím ani žádný náznak, že by se na mě chystala. Normal mě vždy dva dny předem bolí břicho a žíly na nohou a teď vůbec nic :-/

tercie
28. bře 2010

Madormi a jaký DC jsi dneska? Testík jsi nezkoušela? Nebo BT? 😉

Maab moooc držím palce ať se ti OHSS vyhne a ať máš prďolky brzo v bříšku!!! Heslo: Mrakomor 😀 To se mi líbí 😀

Aji jak píšeš o těch tangách 😀 Já je už nějakou dobu taky nenosím, max pod černý spol. kalhoty, pod kterejma se normální gaťky nechutně rýsujou... mě když manža plácne po zadku tak se klepu ještě tejden 😀 Takže ať žijou bombardéry 😀

Caj bohužel to neporadím,já brala utr. až v těhu,tak netuším,ale jak ti psala Kopi v tom témat se snad něco dočteš...

Natali kdyby ono to šlo na rozkaz, s tím odšpuntováváním 😀 Hele ale já budu ráda, jestli to půjde přirozeně samo, vyvolávačku bych nerada, tu už jsem si užila a teď bych to chtěla bez, pokud to půjde. Takže radši ať se to pomaloučku polehoučku chystá, abych pak neměla šok 😀

tercie
28. bře 2010

Mari ty ťunťo, ty si koukej ty záda šetřit pak na mimčo,ať se neodrovnáš už teď 😉

madormi
28. bře 2010

tercie dnes jsem28 nebo 29 dc ale spíš myslím, že 29 protože špinit a možná i krvácet jsem začala 28. února a v děloze už 28. února nic nebylo, takže dnes jsem asi 29 DC. test jsem nezkoušela, je to veeelice málo pravděpodobné a navíc mám strach dělat těhu test po min zkušenosti 🙂

tercie
28. bře 2010

Tak jedině ještě dva, tři dny počkej co bude 😉 a třeba to bude 😵

madormi
28. bře 2010

jj určo počkám, spíš tak týden, když nic udělám test a pak se objednám k mudr na vyvolávačku asi ☹ ale štve mi to, už jsem se těšila na kontryhel a dubnové snažení 🙂

tercie
28. bře 2010

To by náhodou byla prča, kdyby už žádný snažení nemuselo bejt, ne? 😉
A snažili jste se tenhle cyklus?

madormi
28. bře 2010

no právě že nesnažili vím přesně kdy jsme se tulili protože 12 DC a to teda bylo dosti odfláklé a pak hnes sprcha pak manžel měl 7 šílenou angínu a pak 21 dc takže fakt by to byl spíš zázrak 🙂 joo a jak si to myslela s tou BT tu mám te´D ted o stupínek vyšší než 14 DC

markee
28. bře 2010

Tak jsme doma od babči a z nákupu. Už mě ty nákupy sejří-tolik peněz za tak málo jídla 😠
Jinak tanga jsem neměla snad dva roky a i kdybych si je vzala-na tu svou mega prdel-tak by mě to bolelo,pže od porodu mám prostě problémy víte s čím 😅 No,takže mě tanga fakt ani na to svádění nevyhovujou. Jenže jelikož chci teď hubnout a možná i k doktorům zajdu,tak to třeba jednou zas na sebe vezmu 😀
Zítra udělám k obědu smažák s bram. kaší nebo hranolkama a v úterý bude rizoto.
Madormi, třeba to zrovna vyšlo 😉 Teda u nás to teď naposledy tak bylo 😅

madormi
28. bře 2010

t markee tak u nás to vyšlo poprvé hned napoprvé, ale nevěřím tomu no. navíc když jsem byla těhotná v tom únoru tak jem to poznala už před očekávnou MS, bolely mě vaječníký, furt jsem byla unavená a lítala jem pětkrát do hodiny čůrat 🙂 teď mi vůbec nic není. bt mám stejnou jako minule při vynechání MS, mám bílý hlen ale toť je vše a to je běžné asi takže spíš se moje tělo ještě nevzpamatovalo ☹ bylo by krásné být těhu, ale nevěřímtomu

madormi
28. bře 2010

joo a prsa mě bolela to teď taky nic takže nic ☹

mari111
28. bře 2010

terci že ťunťo, víš jak sem byla naštvana, že se nemúžu hnout, no jo no, co se dá dělat. Ty se jen pěkně pomalu odšpuntovávej ať to máš opravdu pěkně přirozeně, už se na Lukáška těším, až příjde na svět 🙂
Já sem holky tááák zvědavá jestli budeme ve čtvrtek už vědět co to je 😅 jinak samo že hlavně ať je v pořádku ať to je cokoli ale se nemúžu dočkat, hned pak pudu do krámku koupit něco rúžovučke nebo modroučke 😀
Madormi příznaky těhu nejsou vždy stejné, jednou to mužeš poznat a podruhý né, tak uvidíš, jestě pár dní a buď přijde mrcha mrchovatá nebo // 😉

madormi
28. bře 2010

no uvidíme no, ráda bych // ale zároveň mám strach že by mrcha nepřišla a objevily se //, blbá zkušenost je moc čerstvá ještě.

mari111
28. bře 2010

no ja sem taky mela strach když sem našla // nejdřív přišel strach a pak až časem jsem se začala radovat

madormi
28. bře 2010

no proto já si radši zatím ani test nebudu dělat minule už jsem si ho dělala 26 DC a byl pozitivní, teď budu očekávat mrchu holt ještě pár dní, ale tak třeba dorazí zítra z ničeho nic no :-/

tercie
28. bře 2010

Mari my jsme se pohlaví dozvěděli 18tt na UZ, tak už by vám taky mohli říct, když bude mrňous spolupracovat 🙂

Madormi odfláklý nebo ne, když si mršky mají najít cestičku, tak si jí najdou 😀 Někdo má štěstí, stačí mu otřít se o trenky a už v tom lítá,tak třeba budeš ten případ 🙂
S tou BT jsem to myslela tak,že jestli měříš, tak pokud máš teplotku nahoře, tak je šance...dokud neklesne 😉

tercie
28. bře 2010

Holky pa, jdu koukat na telku. Zejtra!!! Mějte se 😉

natalie77
28. bře 2010

Ahoj, tak koukám, že tanga už neletí 😉 , tak si nepřijdu úplně tak out....ale bobardéry musím nějak vytunit 😉 😉, jinak nevím, nevím...
Jinak mi doktorka do té evidenční karty do školky napsala, že je Marek sledovanej na imunologii pro častou nemocnost...takže ho nevezmou ani náhodou...přece si tam nezaplácnou místo pro dítě, co bude pořád doma....tak vůbec nevím, jak to pořešíme, já nastoupit musím...hlídání máme tak na tu nemoc nebo výjimečně, protože všichni pracují..tak fakt nevím....a i kdybych byla těhu do té doby.....tak to bude tak brzo, že to stejně nikomu nepovím, jenom sem Vám na koně....

No jinak zase píšu tu práci...jestli mě s tím v květnu vyhodí, tak na to dlabu a končím, nemám na to nervy, chuť ani hlavu😝 . Jak mám psát nějaká moudra, když jediná myšlenka je na to aby byl malej zdravej a na miminko 🙂 .
Tak já mažu....jesme si dala závazek, že od 18.00 nebudu jíst, no a přitál mi na stole talířek a na něm dva dorty...prý to máš na nervy.... 😀 😀 .
tak se mějte hezky a zítra nakouknu....

natalie77
28. bře 2010

Dělám si povinnou přestávku, tak nakukuju už teď...a tady nikdo, no se ani nedivím 😉 .
Tak se jdu občerstvit a jdu zase na to... 😒 .

wlladka
29. bře 2010

Dobré ráno.
Tak teda, u nás víkend docela pracovní. Ne jako u Terci, že?! 😀 😀 Manžel stěhuje kancelář do jiných prostor, tak jsem se trošku přičinila 😅

Teď se zrovna chystáme do nemocnice na velký ultrazvuk orgánů a sono srdíčka. potom to vezmem přes genetiku, kde se dozvíme výsledky z plodové vody. Snad nás dnes čekají JEN SAMÉ DOBRÉ ZPRÁVY 😔 😔
Zatím vše nasvědčovalo tomu, že je malý v pořádku, tak doufejme, že nebude nějaká jobovka. 🤐

markee
29. bře 2010

Wlladko,moc na vás myslím,aby vše bylo OK.

aja.83
29. bře 2010

Dobré ráno!
Wlladko, taky vám dnes držím pěsti a ať se dozvíte opravdu jen dobré zprávy!!! 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru