Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
30. bře 2010

No Handm já právě nevím kam půjdu.Chtěli jsme jít do Gennetu,ale tam jsou prý objednávací doby až měsíc...tak zkusím tam zavolat a nebo půjdem k Apolináři,nebo do Motola 😅 A na tu registraci k porodu se jde taky dle MS??

kopa
autor
30. bře 2010

jo a koupila jsem si zase jahůdky jdu dělat dortíka,zatím papa

sarlotta
30. bře 2010

Kopi na to máš čas🙂 porod si nahlásíš podle datumu které Ti doc napíše do půkajdy🙂

kopa
autor
30. bře 2010

Sarlott tak dobrý, 😉 já jen abych nic nezmeškala!!jsem zmatkářka.

handm
30. bře 2010

Kopi, jo, ja byla - v sobotu jsem byla 14+0 a v pondělí už jsem mazala..

švagrová se na to vyprdla s tím, že píšou registrace OD 14 TT a je teď nějaký 22 asi si myslím a v Motole jí řekli, že se zbláznila a že ji nezaregistrujou.. ☹ tak nevím.. nechala to otevřené, že kdyžtak pojede rodit do Boleslavy, mají to kousek od nich....

kopa
autor
30. bře 2010

Handm no myslím,že je lepší mít vše zařízené včas 😉 😉 Ty jo třeba se v Motole někdy potkáme?? 😀 😀 6e by jsi třeba těch 7 týdnů přenášela a počkala na mě 😅 😲

sarlotta
30. bře 2010

Holky tak to je mazec od 14tt 😲 u nás se ani registrace snad nedělají... doc říkal, že mě vezmou v poho že se nemusím nahlašovat..... Elis, Sirell co vy ???

handm
30. bře 2010

šarlot, jojo, praha je v tomhle děsná...☹ kamaradka rodí v podolí a stála tam frontu od pěti ráno a to už byla asi osmá v pořadí a na termín jich brali 12... ☹

KOpi, jojo, jistota je jistota.. nakonec nás tam bylo málo, ale pak bych nerada dopadla jak švagrová...
V motole se můžeme klidně potkat, ale 6-7 týdnů přenášet ti nevím 😝 že bych byla jako slonice 😝

kopa
autor
30. bře 2010

Sarlott jenže tady jsou i fronty na registraci.Mě se líbilo Podolí a potom co jsem si přečetla diskuzi jak holky psali,že tam čekali od 6hodin fronty a že brali jen prvních 12 těhulek 😅 😅 😅 🤐 Tak jsem se rozhodla prostě pro Motol.Dřív ty registrace byli od 12tt 🙄

handm
30. bře 2010

když švagrová rodila poprvé před 3,5 lety, tak registrace jeste motol nemela..ale teď už všechny porodnice tady...
jo kopi, koukni, jestli ti v motole nemalují v termínu...
takhle málem kleplo kamaradku, co rodi v cervnu a chtěla do podoli... nakonec jde na bulovku..😀

sarlotta
30. bře 2010

Holky to jsem fakt ráda🙂 máme 2 roky novou porodku🙂

paajaa
30. bře 2010

Kočky, ona se ho tam ptala kolik toho jedl těch modafenů a pak že ho raději přeobjedná. Měl říct, že né, že už čekáme 4 měsíce na odběr a 2 roky na dítě. Ale on nechce jít 2x kdyby to bylo zkreslené to je mi jasné, na to mu se.... Ať si to hoch taky trochu vyžere. Už nevím co bude dál. Já ho ani nechci doma potkat.

Rozhodila jsem sítě. Jednou mi kamarádka nabízela, že se zeptá své známé, že dělá v laborce a má možnost na ně kouknout. Sama to jednou dělala svému muži. Tak jsem si napsala, ať se ji zeptá, zda by to šlo.

handm
30. bře 2010

Paaji, určitě!! Vyzkoušet se má všechno!!! i přes známosti atd!! Držím palce!!!!🙂

paajaa
30. bře 2010

Tak pokus přes známé vynešel. Ona se může jen kouknout, zda se hýbou a to je na nic.
Manželovi jsem napsala sms, že super, že mám zrovna plodné dny, takže se mimča nedočkám. Hned volal, že by to tedy posunul na 12.4., tak jsem na to zvědavá. Chjo ☹ ☹

aja.83
30. bře 2010

Paaji, teda ten tvůj manžílek... 😠 Chjo! Určitě vyzkoušej tu svou známou! Snad to vyjde! 😉 Bóže, já už jsem taky naštvaná - za tebe! 😠

aja.83
30. bře 2010

Holky, to je hrůza s těma porodnicema. Dřív se stály fronty na banány, dnes se stojí fronty na místo v porodnici! 😲 Kam to spěje??? 😀

kopa
autor
30. bře 2010

No a tohle,to jsou uplý kreténi 😠 😠 😠 http://zpravy.idnes.cz/zrusime-porodne-seskrtam...

cajori17
30. bře 2010

paaji, taky to nemas jednoduche 😒

kopa
autor
30. bře 2010

bych jim tam šla rozbít držku 😅 🤐 🤐

cajori17
30. bře 2010

Kopi,ja to cetla pred chvilkou-to jsou idioti

kopa
autor
30. bře 2010

Paaji tak snad to nák vyřešíte k vašemu prospěchu 🙂

kopa
autor
30. bře 2010

Jako to nevíš koho jít pak volit-jako volit pana Kalouska či Topolánka 🤐 🤐 🤐 to raději budu volit zas čssd 😀

cajori17
30. bře 2010

to jo, jeden lepší než druhej 😀

kopa
autor
30. bře 2010

stojí to tu za prd 😀 😀 holky nedáme se do politiky?? 😀 😀

cajori17
30. bře 2010

Kopi,to jo teda..... 😀 😀 na to bych nemela asi nervy

kopa
autor
30. bře 2010

bych jim udělala balíčky 😀 😀 😲

petroska
30. bře 2010

ahoj holky.dlouho sem se tu neukázala.jaksi sem měla depku ze svého těhu ale už to přešlo.promluvila mi do duše známá sestřička z porodního tak sem trochu klidnejší.jak koukám KOPY krásný džíny.taky sem koukla v ca a obhlídla a zapsala velikost a nakonec objednala podle toho z aukra a už je mám doma a taky parádní.3x nošene jako nové a jen za 260.kdyžtak holky kukejte i na aukro mají tam taky pěkný věci.Jinak k těmo pohybum.Jak je poznám?normálně se mi stalo že uplně dole v podbříšku uprostřed miá furt naskakuje taková boulička.jak na ni mírně zatlačím tak se stáhne a po chvíli je tam zase.a furt dokola na stejným míste skoro.myslíte že by to mohlo byt už mimčo?jinak už týden cítím takové bublinkování taky furt na pravé straně?muže to fakt byt už mimčo?kdo poradí?jinak gratulace ke KO a užívejte těhulkování..

cajori17
30. bře 2010

ahoj petrosko, to je dobre ,ze te presla depka 🙂 ,snad uz bude jen dobre....
a stemi pohyby nevim... myslela jsem ,ze jsou kolem 18-20 tydne.....ale holky ti poradi

petroska
30. bře 2010

CAJORI jj jsou až kolem 20 týdne prý kopanečky ale dřív prý mužu cítit aspon ty bublinky nebo tak,to sem teda četla ael ten hrbolek co se furt schovává je divný,a nevím co jinyho by to mohlo teda byt?

paajaa
30. bře 2010

Tak už mám konečnou verzi. Jdeme oba 12.4. ráno. Jediné co mě teď trošku zvedá náladu je blížící se ovulka, kterou teda nepodcenním i kdybych se u toho měla servat. 😀 😀 😀 Prostě snažení bude a budu mít dobrý pocit, i když z toho nic nebude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru