Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
30. bře 2010

Eli to vzhledem k tomu že se většinu času flákám,a pak to chci strhnout najednou, víš 😀

Farmí manža musí stopy trénovat, kvůli práci 😉 Kdyby někoho hledali, nebo tak, a navíc budou dělat na konci dubna přezkoušení a v létě budou závody, tak musej trénovat, aby jim to čmuchalo 🙂 Loni vyhráli se Sorbonem nějakou civilní soutěž o nejlepšího stopaře v zápč. kraji, a to je na rtw co říct, ti moc nečuchaj, spíš se těchhle soutěží účastní s NO nebo maliňákama...

aronek
30. bře 2010

Hladovec je to hrozný 😀 Kloboučky zatím nemám, nevíte kde se dají koupit? Mají je třeba i v lékárně?

tercie
30. bře 2010

Aronku já jsem si je koupila v DM drogerce, nebo zkus nějakej obchod zaměřenej na dětský a kojenecký zbožo, v tý lékárně člověče nevím,i když v nějaký větší a dobře zásobený bys pochodit mohla...

sarlotta
30. bře 2010

Aron myslím, že jo, dneska se dělají vymykané z tenounkého silikonu... ale nevím jestli Ti to vezme🙂 jak jsem psala, hlavně pořádně do pusy, aby Ti neodíral bradavku jazykem.

sarlotta
30. bře 2010

vymakané 😎

tercie
30. bře 2010

Super jsou třeba od Medely, ty jsem měla v ruce, ukazovala nám je PA na kurzu, jsou krásně tenounký... já mám z toho dmka ty teda až takový nejsou, ale snad službu udělají, když to bude potřeba... a hlavně stály asi padesátikorunu...

tercie
30. bře 2010

Holky ty brďo...asi si jdu udělat palačinky...po třech dnech na zabijačce mám chuť na něco sladkýho 😀

sarlotta
30. bře 2010

terci nedělej chutě🙂

tercie
30. bře 2010

šarlo 😀 viď, to tu napíšu a bude to zase řetězovka 😀

tercie
30. bře 2010

jéé, uteklo mi t 😀

sarlotta
30. bře 2010

v poho šarla taky dobrá🙂

kopa
autor
30. bře 2010

tak já snědla dvě porce dortíku,no musím se krotit 🤐

cajori17
30. bře 2010

ja dojedla ty susenky a jsem spokojena-jen mi tu chybi ten pritel.
holky ve ctvrtek zas do prace,me se tak nechce,ja za ten mesic tak zlenivela

farmarska
30. bře 2010

cajor já jdu taky ve čtvrtek do práce a taky se mi vůbec nece 😝 😝 nejen že jsem zlenivělá, ale navíc tam jdu prvně a tak jsem nervozní jak pes..co to bude za práci, jak mi to půjde, jak se mi tam bude líbit, jak se budu líbit já, jestli tam budou milí lidi, atd.. 😅 no nervy mám na pochodu už dnes 🙄 všechny mě budou okukovat a já si budu jako všude ze začátku připadat jak to největší pako 🙄

sirella
30. bře 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem zas po nějaké době nakouknout.
Všem odkontrolovaným gratuluju k výborným výsledkům 🙂

Aronku...váš Honzíček je náááádherný chlapeček 😵 V tom proužkovaném mu to strašně sluší...a moc se mi líbí jak je zababůlaný před vycházkou(v kočárku) 🙂 Vypadá moc spokojeně

Petrosko...k tomu tvému dotazu...Já to mám taky...a ani mě nenapadlo,že by to mohlo být něco jinšího než mimi.Ale je teda fakt, že to nemám pořád na jednom místě,ale trošku mi to "cestuje"Většinou to mám vpravo a když jsem to pár dní nemohla najít(a to mě znervoznilo) tak jsem si 2x ďobla do břicha(jak mi to dělal dr. na ko.) a zkusila to najít znovu.No a tehdy mi to vyskočilo těsně pod pupkem...což bylo úplně jinde.Tak jsem byla zas klidná a v pohodě...ale teda šarlotka s tercinkou mě trošku nahlodaly...
Teď už pár dní to cestuje jen minimálně.Jo a zatlačit to nejde...já teda ale moc netlačím.Jen jsem to jemně zkusila a když nešlo,tak to znovu nezkouším.Jo a není to tam furt...prostě občas jo,občas ne...
Kdy jdeš na ko.???Já jdu až 15.4 tak nevím jestli se nevetřít dřív...ale zas tam nechci být za vystrašenou pipku tak nevím no

farmarska
30. bře 2010

tý jo nějak mě bolej záda 😝 mari ty jsi mne nakazila 😠 těhotenstvím to né to mě nenakazíš, ale záda na mne hodíš 😠 styď se 😀 😀 a hlavně mi neříkej at si zlomím třeba ruku 😀 😀 páč to jako ne 😎 😀 Tý jo a to ještě zítra musím stihnout ráno zajet kozám pro balík (kolo) sena, aby měly co hamat, až budu fachčit. Tak jen doufám, že se v ten čtvrtek do tý práce nějak doplazím 😅 😅

farmarska
30. bře 2010

jéé sir se nám po dlouhé době zase vokázala 😵 sir kočko ty už jsi 15tt 😨 téda tobě to taky letí jako kráva! 😵 😵 😵

farmarska
30. bře 2010

holky jdu si zapnout výhřevnou dečku na ten chrbát a jdu si na ní dadnout a vyhřát. Tak se tu zatím mějte a já když tak ještě načumnu později, jestli neusnu 😉

cajori17
30. bře 2010

Farmi,neboj,budu na tebe ve ctvrtek myslet

sirella
30. bře 2010

čágo farmi...jojo...letí to 😵 Jsem ráda,snad to doklepem.Jen jsem teď z té mojí "bouličky" trochu špatná...já fakt myslela,že je to mimís 😕 A teďka nevím...i když teda u mě to není boulička ale boule 😀

Tobě tu budem ve čt.hromadně držet palůše 😉 Absolutně chápu jak se cítíš.Taky nemám ráda ty počáteční pohledy a okukování...ale brzo se otrkáš a bude to v poho...Jen co tam všichni poznají jaká jsi pohodářka 🙂

A na ty záda...uřezat si ruku...tak to jsem se křenila jak tydýt když jsem četla tvé rady s Mari 😀

sirella
30. bře 2010

cajori a katynko...máte krásné nové fotečky 🙂
Markee...nechápu proč tobě tvoji fotku smazali 😒 Já si chtěla dát už taky fotku a jiná než z dálky(z hodně velké dálky 😀 ) nepřipadala do úvahy.Tak nic no
Ty jsi měla krásnou fotku se svou dcerkou a tak to smazání nechápu

markee
30. bře 2010

Holky,tak mi volala kamarádka,že by mi dohodila brigádu. Manuální práce-kompletace kalendářů,diářů,sešitů a tak. Prostě pakárna,ale zas penízky dobrý. Jen prostě nevím zda si můžu přivydělat jen pořád ty 4tisíce hrubého,když jsem na pracáku,ale už mě neplatí-teď od 27.3. nebo můžu víc nebo když bych šla na "ženu v domácnosti",tak jestli se to mění. No zas mám hlavu jak pátrací balon.
Sir,já to taky nechápu. Zítra se podívám,zda mám nějakou fotku-novější a z blízka,ale uvidíme no.

aronek
30. bře 2010

markee, ta brigáda by nebyla špatná, mohla by jsi být doma s malou a dělat jak ti vyjde čas 😉

sirella
30. bře 2010

Markee...to bys měla dobré 🙂 Aspoň pro začátek...aspoň nějaké penízky by přibyly do rodinného rozpočtu a ty bys mohla práci hledat víc v klidu...i když chápu,že je to pakárna.Ale když nic jinšího...tak pro začátek...třeba to bude jen na chvilku a seženeš něco lepšího 😉
U nás není ani nic takového 😒 Já kdysi zkoušela odpovědět na podobný inzerát a došly mi papíry s nabídkama práce v zahraničí...takže na toto už neodpovídám.Ale ty když bys to měla přes kamošku tak bys to měla ověřené 🙂

markee
30. bře 2010

Holky to by bylo ve firmě,domácí práce to není,ale zas je to brigáda a můžu se dohodnout jen na pár hodin denně,ale mě 8 hodin nevadí. Prostě bych se dohodla tak,abych dala malou do školky a pak vyzvedla. Je to "jen" 6Okč na hodinku,ale i tak stačí. Myslím,že je to daněno 15%,ale to bych kecala. No,ale aspoň něco.
Jen musím vyzjistit rychle co a jak. Abych se mohla ozvat,že bych šla.

cajori17
30. bře 2010

markee,dekuji za pochavalu fotecky.....kdyz jsi na pracaku,tak si muzes videlat max 4000 hrubeho myslim

petroska
30. bře 2010

tak sem tu.holky ono to bylo jen 2x.měla sem to večer na jednom míste uplne dole v podbřišku .nahmatala sem malinky hrboleček.když sem mírně,malilinko zatlačila,tak se to po chvíli ztratilo.a když sem dala ruce pryč tak to po 5 minutkach tam bylo zase.cítila sem zase hrboleček jak tam začíná byt zase cítit a když sem zase stlačila -tak jak mi to dělá doktorka ale min tak se to zase ztratilo.a na druhý den ráno sem to zkoušela zase a zase to tak fungovalo ale už min asi se tam ukázal už 2x.ale že by se to hýbalo nebo cítila pohyby tak to ne.vždycky to rychle uteklo jak sem na to položila ruku.kýla by to nebyla.je to na tom míste jak mi dělá doktorka ultr.hm divné.du až příští pátek na ko tak se jí na to zeptám ale plašit nebudu.už sem v 17 týdnu a nekdo to tak cítí už jak tak čtu po diskuzích.uvidíme co se z tojo vyklube.

cajori17
30. bře 2010

petros neplas...myslim,ze to nebude nic hrozneho....
holky ja mizim,preju pekny vecer

tercie
30. bře 2010

Holky teda neplašte 😀 Že my jsme se Šarlotkou neměly bouličky neznamená že je vy mít nemůžete 😀 Asi to je teda normální,petrosko a ještě jestli píšeš že jsi hubeňour, tak je to asi jasný 😀 Nenechte se rozhodit, Sirellko,jo? 😉 Já nechtěla nikoho vystrašit!!!
Mě totiž malej dělá bouličky až teď jak je velikej😀

Markee super,gratuluju k brigádě!!! Ty penízky si zjisti na pracáku,jak to je. Většinou ti dají asi papír oficiálně na ty 4tis. a ostatní ti dají bokem...? Nevím, fakt. Na pracáku ti řeknou.

aronek
30. bře 2010

Jdu do hajan, nevím jak dlouho nám vydrží spánek 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru