Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
22. kvě 2010

@madormi no teda ty tělíčka. právě min. cyklus byl dokonce 45dní, tak čučím teda. No mám nakoupené ovu testy a prostě zkusím MM přemluvit aby prostě dojel na noc.

nicollka
22. kvě 2010

@kopa no super Leni :D a co to vlastně je Holter? 😒

farmarska
22. kvě 2010

Teda holky, Teri a Natál, co to máte doma za smetáky, že se takhle chovaj 😠 😠 Nakopat je do prdele a kdyby se jim v těch jejich makovicích nerozsvítilo, tak to pak hned zkusit ještě jednou a zepředu do koulí 😠 Hajzlové si nevážej toho co doma mají!!! 😠
já mám teda doma ukrutnýho bordeláře, domácí práce jsou mu dost cizí, jen když se fakt už naštvu, tak pak vydrží, den dva uklízet 😅 je to holt můj lenoch 😝 ale jinak naštěstí se neuráží, uvaří-když mi není dobře a když si o něco konkrétně řeknu tak to většinou udělá. Do hospody nechodí, s kamarádema se neslejzá, hlásí mi kdy a kam jde, kdy přijde, nechlastá, vydělává, peníze mi dává, nekurví se mi, má mě rád a ted se mi i v tý posteli zlepšil 😉 ..takže co víc si přát 😀 😵

farmarska
22. kvě 2010

Nikol tak zkus ovu testnout 😉 a když tak manžu ukecej na tu noční doma 😀 Holtr je myslím nějakej přístroj, kterej ti zaznamenává tlak 24hod. denně,
ale přesně to nevím 😕

farmarska
22. kvě 2010

ají teda ty jsi se rozjela!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

natál ve středu budu držet mooooooc palce!! aj u nohou!!!! 😵 😵 😵

katyna6
22. kvě 2010

dobré ránko koníkovky 😀 😀
ahoj farminko,ahoj nicolko-jojo,Holter je to,co jsi farmi psala. 24hod.sleduje tlak,musí se zapisovat co kdy kde člověk dělal
jdu dočíst

farmarska
22. kvě 2010

teda holky ale co se to děje, to je snad taky nějaká viroza 😖 nejdřív v nemocnici Eliška, pak Wladěnka, ted Péťa.. 😢 no hlavně že to všechno dobře dopadlo a moooooooc držím palce holky, aby jste to doklepaly až do zdárného konce!!! 😵 😵 😵

farmarska
22. kvě 2010

ahoj katuš, jak je? co doma nového?

katyna6
22. kvě 2010

tak jsem dočetla-petrosko to je mooooc dobře,že už jsi doma,pěkně odpočívat a vůbec nic nedělat a on to mimísek zvládne! 😉 😉
eli-taky gratulka,že jste už doma,ty ses chuďátko už něco naležela v tom špitále,ale když je to pro mimi,že? 😉 🙂
kopinko-blahopřeji k pohybům,tak ses konečně taky dočkala! 😵 😵
natal a tercinko-pořádně přes hubu by potřebovali ti vaši balvani!Můj chlap je teda taky někdy na zabití,ale jinak zlatíčko a naštěstí nebyvá mimo moc často 😀 😀
farmi-novýho vůbec nic,taky jsem nějaká chorá,byly teploty a byla jsem jak řádně dobitá,ale už je líp,jen to bolení v krku ještě zůstalo,ale to už zmáknu.A kupodivu mi asi víc pomáhal Stopangin ve spreji,než to Tantum.Jinak už nám oběma hrabe z těch problémů z penězma,šéf neplatí-přítel si asi bude muset najít něco jinýho,což by skoro určitě znamenalo být min.přes týden někde v háji.Já se toho mimíse fakt nedočkám 🙄

farmarska
22. kvě 2010

Ach jo s těma penězma to je naprd 😢 Říká se, že nejsou důležitý, ale když prostě nejsou tak to dává každýmu vztahu pěkně zabrat 😢 Tak přeju aby se to brzy nějak vyřešilo, ale zároveň, aby jste mohli bejt spolu a plodit mimi!

farmarska
22. kvě 2010

a já jdu vypnout pc a donýst si čajdu a dát si zase pauzu, začíná mi bejt opět nedobře 😝
mějte se tu a až mi bude líp, zas nakouknu 😉

sarlotta
22. kvě 2010

farminko chuďátko... pěkně se vylež... 😉

katyna no jooo peníze jsou důležité... u nás jsou hádky jen kvůli nim, když nejsou... jinak se milujem 😀 😎

katyna6
22. kvě 2010

no jo,co jsou u nás konflikty,tak většinou kvůli těm pitomým penězům,už mě to štve.běž pěkně do pelíšku farmi,ať jsi brzo ok,já taky musím jít něco dělat,přes den se zase stavím,tak papa
jo a ještě jsem zapomněla pochválít ajinkůůůůů!!!!!!.Jedeš jak drak aji,ať ti ty plány všechny vyjdou,moc ti držím palečky!!!! 😵 😵 😵

katyna6
22. kvě 2010

ahoj sarlotko-je to smutný,ale je to tak,ty peníze jsou prostě potřeba,ať chceš,nebo ne.No,snad to nějak zvládnem,při nejhorším půjdeme k mamči a byt pronajmeme.Máme naštěstí několik možností na výběr.
a už fakt jdu....pa

kopa
autor
22. kvě 2010

@nicollka Nici holter je přístroj který ti 24hodin měří tlak.Na ruce máš to jak se nafukuje při měření a kolem pasu máš pásek s malým přístrojem a hadičkou a měří ti to každou půl hodinu tlak.

@farmarska no snad to jsou asi pohyby,nevím co jiného by to bylo 😅 😅 asi mě včera mimík vyslyšel 😀 😀 😀 A ty se brzy uzdrav!!!

kopa
autor
22. kvě 2010

@katyna6 Katynko asi sem se dočkala 😅 nevím to ještě jistě 😀 No a s těmi penězi,to je asi všude.Tak at se vám to brzy vyřeší!

ee.liska
22. kvě 2010

ahojky 🙂 jdu jen pozdravit cestou ze sprchy 🙂 holky nedočítám, protože nemůžu chodit, jen ležet ale doufám, že jste všechny v pořádku 🙂 jo a manža mi v noci odjel na povodně tak jsem sama doma 😖

farmarska
22. kvě 2010

tak zas nakukuju.. a tady se to ani moc nehlo 😕
Elí chuďátko, jak to, že odjel a nechal tě v tvém stavu doma samotnou 😨 kdo se o tebe bude starat?? ☹ 😔

cajori17
22. kvě 2010

ahoj holčinky........,.

teda to docitani mi dava pekne zabrat.......

eli parada,ze uz jsi doma 🙂
petrosce a mimiskovi drzim palecky,opatrujte se......
kopi....gratuluji k pohybum... 😉
jinak,ja se mam spatne-psychicky-hlasim do tabulky propad,jsem dnes 2 DC ,ale v pondeli se objednavam na mereni folíků 😉

tercie
22. kvě 2010

Ahojky, taky jdu dočíst 🙂 Pak uvidíme, jestli se mi povede ještě napsat 😀 Tak kdyby náhodou ne, tak přeju krásnou sobotu všem 🙂

kopa
autor
22. kvě 2010

Eelisko tak hlavně že jste s mimíkem v pořádku 🙂 🙂
Cajori to mě mrzí ta mrška 😔 a bereš ten utroš?

kopa
autor
22. kvě 2010

Ty jo to byl hokej 😀 😀 😀

sarlotta
22. kvě 2010

No úžasnýýýýýý🙂)) zítra zlato 😎

caj ach jooo, mrcha jedna 😠

cajori17
22. kvě 2010

Kopi, utros beru uz tretim mesicem.......

nevim holky cim to jhe ,ze se nam to nedari.....minule to vyslo hned

kopa
autor
22. kvě 2010

Sarlott vid 😀 přítel byl zrovna ve vlaku a tak jsem to všechno komentovala a div se u toho nepočůrala radostí 😀 😀

Cajori a není to tím,že na to moc myslíš? 😕 😕 Já vím ono na to nejde nemyslet.

cajori17
22. kvě 2010

vždyt sama vis,ze to nejde....... 🙂 myslim na to,ale uz ne tak moc,jako driv................
ale jsem rada,ze jdu na tu folikulometrii a ze se zacne konecne neco dit

petroska
22. kvě 2010

čau holky.jdu vas jen v rychlosti pozdravit.včera mě odpolko pustili z nemocnice .kapačky naštěstí pomohli a kontrakce upadli tak prý prášky a doma ležení stačí ale varovali že se to muže kdykoliv vrátit.tak musím jen ležet.mám špatně položené miminko v děloze takže je hrozně nízko a hrozí že mi začně zase děloha sama pracovat a začnou zase kontrakce.prostě je problém v moji děloze,že je celá jakási podrážděná.naštestí to podchytli včas takže včasný zásah pomohl.ani sem necítila žádné bolesti nic a pádila si to na obyčejnou prohlídku a tam zjistili že mi začínají porodní kontrakce.tak to musíme s malým vydržet aspon do 30 týdne a pak muže na svět,dřív by to mohlo dopadnou špatně.ale naštestí miminko odpovídá jak má všechno má v pořádku jen zlobí ta moje děloha takže ted všechno záleží jen na mě.prášky mi doma taky pomáhají.dneska sem neměla ani jednou tvrdnutí bříška oproti předešlým dnum tak snad to bude dobrý.prcek taky dostal cosi na podporu plic takže ho taky vyživují tak to snad doklepeme oba až do konce.už tady moc času trávit asi nebudu.od mojeho mám zákaz posedávání u pc tak se tu zase ukážu buhví kdy.tak se všechny mějte papa

mari111
22. kvě 2010

ahoj holky, ach jo, koukam že zdravíčko zlobí ☹ , chlapi zlobí 😠 , no hlavně že vás máme s těch nemocnic doma a už jen odpočívajte holky a fakt nic nedělejte.

cajori17
22. kvě 2010

ahoj mari.......... 😉

cajori17
22. kvě 2010

no nic.......mrknu se sem zitra..pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru