Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
23. kvě 2010

teda to bylo farmi 😀

cajori17
23. kvě 2010

dobrou noc,mari

mari111
23. kvě 2010

jo Farmi to je dobrej nápad, každej buřta do ruky 😀 čajori svobodna, která je dokazatelně sama, jako jen s dítětem samoživitelka

mari111
23. kvě 2010

ale už fakt du, tak pa

farmarska
23. kvě 2010

jéé to jsem taky nikdy neslyšela, jen škoda, že tu jsme všichni nekuřáci, ale jestli to nepovolí, tak vyšllu manžu na Aralku pro krabičku a do rána mám co vypalovat 😀 kolik jich tam je? 30? 😀 😀
čajdo šaty to jsou nádherný 😵 já jsem taková romantická duše , mně se asi nejvíc líběj ty první kraječkový 😵 ale at ty nebo ty..ve všech budeš jako princezna 😵

farmarska
23. kvě 2010

mari jasně buřta a stan podpaží sebou 😉 😀 a můžeme začít pařit 😀
měj se a dobrou noc 🙂

farmarska
23. kvě 2010

no jo čajdo to jsem taky slyšela, že jako samoživitelky mají víc, ale dělají se jim různý akce nárazové prohlídky večer , nebo v noci, jestli je fakt sama a jestli nemá ve skříni mužský oblečení a kolik má kartáčků na zuby.. no prostě kontroly, jestli neblafuje.. může ti pak do bytu kdykoliv vtrhnout takový malý komando 😀 alspon co jsem zaslechla 😅

cajori17
23. kvě 2010

farmiku,dekuji .....ale to bude jeste zarizovani,me z toho picne

cajori17
23. kvě 2010

ja se jen tak ptam,me je to jedno,proste se chci vdat a basta...stejne by to zas tak velka finacni podpora nebyla-si myslim.a fakt se delaji takove kontorly,jo? 😒 to je hnus....

cajori17
23. kvě 2010

holky,ono se tu neda zmenit jmeno.......?nechci se uz jmenovat cajori.....ale to bych si musela udelat novy nick,ze?

cajori17
23. kvě 2010

proc pisu holky,kdyz si tu se mnou jen ty farmi? 😀 😀 😀

farmarska
23. kvě 2010

čajíku to nevím proč píšeš holky, navíc jsem tu ted chvilku nebyla ani já 😀 😀 😀

cajori17
23. kvě 2010

asi mi uz hrabe..............farmi,ty se nedivas na hokej?

farmarska
23. kvě 2010

ne já jsem velmi špatnej vlastenec 😀

cajori17
23. kvě 2010

farmi,tohle je nase nove kotě-jmenuje se barnabáš

cajori17
23. kvě 2010

tak to jsme dvě.....kouká se pritel a me to vubec nebavi 🙂

farmarska
23. kvě 2010

jako polichotí mi, když se druhej den dočtu, že naši v něčem .. v čemkoli.. vyhráli, ale abych to sledovala to né 😅
farmi nemá ráda sport, jen koníšky 😵 😵 😵

cajori17
23. kvě 2010

me uz z toho hokeje hrabe,protoze to tu porad hraje a ja se nudim a sedim u pc

farmarska
23. kvě 2010

jéé ko'ťátko je roztomilounkéééé, k sežrání 😵 😵 😵 😵 s ním musí bejt pěkná prča 😉

farmarska
23. kvě 2010

já mám kliku, můj manžílek taky na sport nekouká.. 😀 Máme doma klid od fotbalu i hokeje apod.. 😀

farmarska
23. kvě 2010

mě baví koukat tak na ten parkur s koníkama, nebo mě ještě tak baví třeba krasobruslení, ale tyhle hromadný sporty ne ne 😝 a manža taky nikdy nepřišel na chuť těm sportům kde se musíš honit za nějakým míčem, nebo pukem, apod..
ale jinak sportujeme 😉 hrajeme šachy 😉 😀 😀 😀

cajori17
23. kvě 2010

farmi, sachy-to je paradni sport 😀

farmarska
23. kvě 2010

né náhodou já dřív jezdila na koni, ted už by mi toho chudáka co by mne musel tahat na hřbetě bylo líto 😅 , takže z lásky k tomu zvířeti , to už nepraktikuji 😀 ale jinak ráda v létě plavu ..ovšem to mě zase nesmí nikdo vydět v plavkách ponejprve do tý vody vcházet 😀 no a takový místo se taky dost blbě hledá 😀 pak jsem dobrej veslař..
páč vždycky když si chci zaplavat, tak nejdřív pujčím lodku, odpádluju daleko široko, kde nikdo není a pak teprve plavu 😀
čili když to shrnu, jsem vlastně hooodně sportovně založenej tip 😀 😀 😀 😎

farmarska
23. kvě 2010

a pak taky ráda jezdím na kole.. tam se boužel ale s mým manžou moc neschodneme, proto spolu moc často nejezdíme 😅 Já totiž ráda na tom kole, ale z kopce..on má rád naopak kopečky.. 😠 😝 no takže toho moc nenajezdíme 😀

cajori17
23. kvě 2010

farmi s tim plavanim jsem na tom podobne 😀 😀

cajori17
23. kvě 2010

as tim kolem se taky shodnem.... 😀 😀 ale bavi me koleckovy brusle

farmarska
23. kvě 2010

taky si nejdřív trošku zasportuješ než se jdeš ošplouchnout, ju? 😉 😀 😀 😀

cajori17
23. kvě 2010

tak nejak 😀 😀 😀 😀
ja jsem ale takovy slon,ze uz se ani splouchnout nikam nepujdu.......

cajori17
23. kvě 2010

hrozne jsem za posledni rok pribrala a hrozne se stydim a bojim se i otehotnet s takovou vahou

farmarska
23. kvě 2010

jéé tak ty já naposledy praktikovala jako mládě 😀 ale v zimě mě baví bruslení na ledě 🙂 ovšem ted už vůbec nebruslím, páč se opět neschodneme, manža nebruslí-lyžuje-já bruslím-nelyžuju 😀 Takže abychom si neměli co vyčítat, nepraktikujeme ani jeden ani jedno 😀 schodli jsme se společně jen na gaučinku 😀 to praktikujeme už několik let zdárně 😀 😀 jsme to ale sehranej páreček 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru